Jump to content

OnePlus 7T


Gran
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

xXx no_limits ειναι εγγυηση σε ολες τις Oneplus συσκευες.

 

Εχει βγει για 7Τ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 504
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει βγει για 7Τ?
Απο το Oneplus5 μεχρι και το 8pro λειτουργει. Στο xda αμα μπεις θα βρεις και το αντιστοιχο θεμα. Βεβαια υποστηριξη ο developer πλεον δινει μονο για το 8pro, καθως αυτο ειναι το βασικο του κινητο και σε αυτο την τεσταρει. Αλλα εμενα λειτουργει ακομα κσι στο 5αρι που εχω! Εχει επιλογες για να κανεις debloat τα παντα απο μεσα!
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε από το επίσημο κατάστημα στα 529€... όποιος προλάβει ...δεν νομίζω να κρατήσει για πολύ το στοκ

 

https://www.oneplus.com/gr/oneplus-7t?from=7t

Είναι δελεαστική η τιμή.Αλλα το 3 δουλεύει ακόμα τέλεια...

Δε ξέρω μήπως περιμένω να πάρω το 8 όταν πέσει η τιμή του...

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα με τα χρωματα στο βιντεο εχει λυθει;

Γιατι δεν το φτιαχνουν; Τοσοι μηνες εχουν περασει!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, η αγορά 7Τ,7Τpro πλέον γίνεται μόνο από bangood,gearbest κτλ ή υπάρχει τρόπος αγοράς από άλλη έμπιστη πηγή?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, η αγορά 7Τ,7Τpro πλέον γίνεται μόνο από bangood,gearbest κτλ ή υπάρχει τρόπος αγοράς από άλλη έμπιστη πηγή?
Απο το επισημο site, απο skroutz ή απο τα μεταχειρισμενα εδω ή στο διπλανο φορουμ.
Link to comment
Share on other sites

το τσίμπησα για την αδερφή μου από το site στα 529. μόνο το μπλε είχε μείνει 8/128. σε τέτοια τιμή είναι κλεψιά σε σχέση με το τι βρίσκεις σε αυτά τα λεφτά ή και περισσότερα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

το τσίμπησα για την αδερφή μου από το site στα 529. μόνο το μπλε είχε μείνει 8/128. σε τέτοια τιμή είναι κλεψιά σε σχέση με το τι βρίσκεις σε αυτά τα λεφτά ή και περισσότερα.
Στα 430 απο Κινα να δεις τι κλεψια ειναι!
Link to comment
Share on other sites

Στα 430 απο Κινα να δεις τι κλεψια ειναι!

 

Ναι ισχύει αλλά επειδή δεν είναι για μένα δεν θέλω να το παραλάβει και να δει κινέζικα γιατί θα με βρίζει. τα 100 ευρώ δεν είναι και τεράστια διαφορά και το χρειάζεται άμεσα.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Στα 430 απο Κινα να δεις τι κλεψια ειναι!

 

437 σήμερα πήρα το 8/256 από Κίνα.

 

Την ευρωπαϊκή global rom θα περασω οταν με το καλο ερθει ? Και εάν Ναι υπάρχει κάποιο tool από pc και download links ?

Link to comment
Share on other sites

437 σήμερα πήρα το 8/256 από Κίνα.

 

Την ευρωπαϊκή global rom θα περασω οταν με το καλο ερθει ? Και εάν Ναι υπάρχει κάποιο tool από pc και download links ?

 

link? coupon? το γκριιιιι θελωωωωω

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι εννοεις 437+shipping 8 ευρω = 445

και μονο για το μπλε

 

Σωστά , το silver είναι ποιό ακριβό.btw η τιμή είναι αυτή μερικές εβδομάδες τώρα

Link to comment
Share on other sites

σωστα. μεχρι εχθες προχθες εως οτου τελειωσαν τα κουπονια για τα 256αρια

και τωρα τα ξαναβαλαν. το χα βαλει στο ματι το 256αρι εως οτου τελειωσαν τα κουπονια και σημερα που τα ξαναβαλαν το χτυπησα και εγω.

ελπιζω να μην εχουμε μπλεξιματα με εγγυηση - τελωνειο - doa κτλ

το ασημι παραμανει πιο ωραιο κατ εμε αλλα ακριβοτερο

με γεια μας.

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

σωστα. μεχρι εχθες προχθες εως οτου τελειωσαν τα κουπονια για τα 256αρια

και τωρα τα ξαναβαλαν. το χα βαλει στο ματι το 256αρι εως οτου τελειωσαν τα κουπονια και σημερα που τα ξαναβαλαν το χτυπησα και εγω.

ελπιζω να μην εχουμε μπλεξιματα με εγγυηση - τελωνειο - doa κτλ

το ασημι παραμανει πιο ωραιο κατ εμε αλλα ακριβοτερο

με γεια μας.

Υπαρχει ουσιασικη διαφορα μεταξυ των 2 εκδοσεων 128/256gb;

 

Επισης με προβληματιζουν τα θεματα με την οθονη που ακουγονται και ιδιαιτερα με τα χρωματα στο βιντεο! Θα βρεθει λυση;

Link to comment
Share on other sites

η διαφορα τιμης 128 με 256 ειναι 20 ευρω; οχι αλλη διαφορα δεν εχουν

οσο για το βιντεο

https://www.youtube.com/results?search_query=oneplus+7t+4k+60&sp=EgJwAQ%253D%253D

ειδα διαφορα κλιπ, καποια ειναι κοκκινα τα περισσοτερα ειναι οκ. ισως να ηταν ετσι στην αρχικη ρομ; ΔΕΝ ξερω.

θεματα με οθονη δε ξερω και γενικα εχει αναβαθμιστει επαρκως το κινητο και εχουν λυθει διαφορα θεματα που υπηρχαν στην αρχη οπως ultrawide 4k video

στην αρχη ηταν 1080p και γι αυτο το ειχα αποριψει

 

απο κει και περα εχει καλες καμερες, καλη αυτονομια, καλη οθονη (δε θελω curved), unofficial αδιαβροχοποιηση (ειναι γεματο rubber gaskets), καλα ηχεια, εξαισιο λειτουργικο, καλη μπροστινη, ταχυτατο, καλες κριτικες, ανεκτο βαρος - δεν ειναι τουβλο.

εγω ο ιδιος εγραψα για τα χρωματα του βιντεο, δεν ξερω βλεπω αλλα βιντεο να κοκκινιζουν και αλλα ανεβασμενα υποτιθεται raw στο youtube να μη κοκκινιζουν.

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

εγινε η παραγγελια χθες εδειχνε διαθεσιμοτητα και σημερα βλεπω:

Expected Shipping Date: 2020-06-04 11:29:58 !

Banggood να υποθέσω??

Προσωπικά μου έχει συμβεί ουκ ολίγες φορές, με διαφορά πράγματα το τελευταίο 6μηνο αλλά και με το κινητό αυτό όταν το είχα παραγγείλει τον Οκτώβριο. Στο τέλος ακύρωσα τη παραγγελία και το πήρα εν συνεχεία απο aliexpress, από μαγαζί που στέλνει με τριγωνική πώληση με dhl χωρίς να χρεωθώ τελωνεία και σε 10μερες τότε μου είχε έρθει.

Πλέον πριν αγοράσω κάτι ρωτάω για διαθεσιμότητα σε chat, κρατάω screen shots απο το διάλογο (γιατί δεν τους εμπιστεύομαι καθόλου) και μετά βάζω παραγγελία

 

Στάλθηκε από το HD1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο gearbest οντως ειχαν θεμα

στο banggood ηταν κυριοι ως τωρα

σημερα στο chat μου παν 1-3 μερες, το κινητο εξακολουθει να φαινεται διαθεσιμο, αλλαζει καθε τοσο.

 

https://www.banggood.com/OnePlus-7T-Global-Rom-6_55-inch-90Hz-Refresh-Rate-HDR10+-Android-10-NFC-3800mAh-48MP-Triple-Rear-Cameras-8GB-256GB-UFS-3_0-Snapdragon-855-Plus-4G-Smartphone-p-1582748.html?ID=6287832&cur_warehouse=HK

 

coupon: BG7T256G

final price 444 euro

 

ευχαριστως να βαλετε λινκ + προσφορες

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

Banggood να υποθέσω??

Προσωπικά μου έχει συμβεί ουκ ολίγες φορές, με διαφορά πράγματα το τελευταίο 6μηνο αλλά και με το κινητό αυτό όταν το είχα παραγγείλει τον Οκτώβριο. Στο τέλος ακύρωσα τη παραγγελία και το πήρα εν συνεχεία απο aliexpress, από μαγαζί που στέλνει με τριγωνική πώληση με dhl χωρίς να χρεωθώ τελωνεία και σε 10μερες τότε μου είχε έρθει.

Πλέον πριν αγοράσω κάτι ρωτάω για διαθεσιμότητα σε chat, κρατάω screen shots απο το διάλογο (γιατί δεν τους εμπιστεύομαι καθόλου) και μετά βάζω παραγγελία

 

Στάλθηκε από το HD1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

φανταζομαι αυτο ειναι το λινκ;

https://es.aliexpress.com/item/4000200736553.html?spm=a219c.12010615.8148356.11.918ed9a7Oy3fjW

458+48 shipping? = 506 euro για το 8/256 ? ενα 60αρακι διαφορα απο το banggod

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι αυτο ειναι το λινκ;

https://es.aliexpress.com/item/4000200736553.html?spm=a219c.12010615.8148356.11.918ed9a7Oy3fjW

458+48 shipping? = 506 euro για το 8/256 ? ενα 60αρακι διαφορα απο το banggod

Ναι από αυτό το μαγαζί το ειχα πάρει, βέβαια τοτε μου ειχε στοιχίσει 460€ με τα μεταφορικά το 8/128

 

Στάλθηκε από το HD1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...