Jump to content

OnePlus 7T


Gran
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσπαθώ να βρω κάποιο μειονέκτημα στο κινητό και πραγματικά δεν μπορώ. Πολύ θετική εντύπωση μου έκανε στο σχεδιασμό του το πώς τοποθέτησαν τα στερεοφωνικά ηχεία.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 504
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πώς παρουσιάστηκε η συσκευή σε reviewers ενώ η σελίδα της OnePlus λέει για 5 Οκτωβρίου;
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πώς παρουσιάστηκε η συσκευή σε reviewers ενώ η σελίδα της OnePlus λέει για 5 Οκτωβρίου;

 

Έχει ήδη γίνει η παρουσίαση από την OnePlus στις 26 Σεπτεμβρίου στην Ινδία μαζί με την OnePlus TV

Link to comment
Share on other sites

Αντίθετα με πολλούς νομίζω ότι τώρα η OnePlus έκανε ένα σοβαρό τηλέφωνο αναβαθμισμένο σε όλα και με τιμή την μισή της αγοράς όπως κάποτε

Αναβάθμισε το 7 και 7 pro και έβγαλε μια συσκευή που δεν έχει καμία έλλειψη

Νομίζω θα πάει πολύ καλά και επίσης δεν είναι το άκουσμα της OnePlus σαν εταιρεία για να έχει δύο συσκευές

Μόνο το 7t της φτάνει αρκεί να μπει ξανά δυναμικά όπως είχε ξεκινήσει με τα flag ship killer κάποτε

 

Συμφωνώ μαζί σου.Στην αρχή δεν ενθουσιάστκα αλλά όσο περνάνε οι μέρες και διαβάζω-βλέπω reviews,αλλάζω γνώμη.Κατά τη γνώμη μου,είναι απο τις πιο ολοκληρωμένες προτάσεις της εταιρείας,στη σωστή τιμή(αν και δεν θα με χαλαγε να είναι χαμηλότερη).Το μοναδικό κατ εμε αρνητικό είναι το notch,αν και το έχω συνηθισει στο 6Τ μου...

https://www.androidcentral.com/pixel-4-had-better-be-damned-great-because-oneplus-7t-exists

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κινητάκι το 7Τ, κυρίως γιατί θα ρίξει και άλλο την τιμή του 7, οπότε μπορεί και να το χτυπήσω σε κάνα 4μηνο :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βρω κάποιο μειονέκτημα στο κινητό και πραγματικά δεν μπορώ. Πολύ θετική εντύπωση μου έκανε στο σχεδιασμό του το πώς τοποθέτησαν τα στερεοφωνικά ηχεία.

 

απουσια θυρας ακουστικων(υπαρχουν ελαχιστες που ακομα την προσφερουν γιαυτο το αναφερω)

απουσια ασυρματης φορτισης

απουσια επισημης αδιαβροχοποιησης

απουσια microSd υποδοχης(παντα σε σχεση με τον ανταγωνισμο)

απουσια ακουστικων μεσα στο κουτι

 

Δεν λεω οτι τα παραπανω ειναι απιστευτα deal breaker για ολους,αλλα οχι οτι δεν εχει και κανενα μειονεκτημα η συσκευη.

 

Επισης να θυμισω οτι στα 600ευρω για Οκτωβριο 2019,σιγουρα εχει μπολικο ανταγωνισμο απο Android μερια.

 

Η συσκευη παρολα αυτα(οπως και το ακριβοτερο 7pro)παραμενουν ως καποιες απο τις πιο αξιολογες συσκευες σε Android μερια.

 

Πιθανως να κλεψει και αρκετες πωλησεις απο το φθηνοτερο Pixel 4 αν ισχυουν οι τιμες που ακουγονται.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τώρα την παρουσιαση. Τελειώνει βασικά. Όταν ανακοίνωσε τιμές, έδειξε στην οθόνη πίσω του τους επίσημους συνεργάτες. Ηταν και η Media markt. Αυτό σημαίνει ότι αγοράζουμε και από εκεί όπως από το Amazon? Καινούρια συνεργασία είναι?
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλό νέο αυτό αν ισχύει. Θα ήμουν σίγουρος για αγορά αν δεν είχε το notch. Ξέρω ότι θα με πιάσουν τα ψυχαναγκαστικά μου!
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. Αν επιτρέπεται γιατί επέλεξες το amazon;

 

Ευχαριστώ! Το Amazon έχει καταπληκτική πολιτική επιστροφών και εγγύησης. Δεν συγκρίνεται με κανένα άλλο. Μόνο Amazon ψωνίζω πλέον ακόμα και αν είναι πιο ακριβό (που δεν είναι συνήθως).

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Το Amazon έχει καταπληκτική πολιτική επιστροφών και εγγύησης. Δεν συγκρίνεται με κανένα άλλο. Μόνο Amazon ψωνίζω πλέον ακόμα και αν είναι πιο ακριβό (που δεν είναι συνήθως).

Απο amazon εχεις 1 η 2 χρονια εγγυηση?

Link to comment
Share on other sites

Απο amazon εχεις 1 η 2 χρονια εγγυηση?

 

Το Amazon είναι επίσης το καλύτερο σε support ότι και να πάρεις. Και με επιστροφή χρημάτων και οτιδήποτε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Σκέφτομαι να αγοράσω το εν λόγω κινητό, επειδή δεν γνωρίζω καθόλου την εταιρεία, από που συμφέρει να το αγοράσω; από το επίσημο site (από που στέλνουν?), από κάποιο κατάστημα εδώ; τα φέρνουν αλυσίδες; διάβασα παραπάνω για την mediamarkt, θα τα φέρει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Σκέφτομαι να αγοράσω το εν λόγω κινητό, επειδή δεν γνωρίζω καθόλου την εταιρεία, από που συμφέρει να το αγοράσω; από το επίσημο site (από που στέλνουν?), από κάποιο κατάστημα εδώ; τα φέρνουν αλυσίδες; διάβασα παραπάνω για την mediamarkt, θα τα φέρει;

Μόνο απ το επίσημο site. Εκτός αν θες οπωσδήποτε τιμολόγιο οπότε θα το πάρεις από κάποιο ευρωπαϊκό amazon. Δεν ξέρουμε αν θα το φέρει η media markt Ελλάδας. Δεν έχει ανακοινώσει ακόμα κάτι (παρακολουθώ κάθε μέρα τα newsletter) οπότε χλωμό το βλέπω.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Μόνο απ το επίσημο site. Εκτός αν θες οπωσδήποτε τιμολόγιο οπότε θα το πάρεις από κάποιο ευρωπαϊκό amazon. Δεν ξέρουμε αν θα το φέρει η media markt Ελλάδας. Δεν έχει ανακοινώσει ακόμα κάτι (παρακολουθώ κάθε μέρα τα newsletter) οπότε χλωμό το βλέπω.

 

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Το επίσημο site στέλνει από Ευρώπη? Για θέμα τελωνείου ρωτάω

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Το επίσημο site στέλνει από Ευρώπη? Για θέμα τελωνείου ρωτάω

Δεν υπάρχει κανένα θέμα με τελωνείο.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Το επίσημο site στέλνει από Ευρώπη? Για θέμα τελωνείου ρωτάω

Το επίσημο site στέλνει από τις αποθήκες που είναι στην Πολωνία οπότε δεν περνάει τελωνείο όπως είπε κι ο φίλος από πάνω.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Το επίσημο site στέλνει από τις αποθήκες που είναι στην Πολωνία οπότε δεν περνάει τελωνείο όπως είπε κι ο φίλος από πάνω.

 

Σούπερ νέα!:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...