Jump to content

Εως 100 ευρω μαξιμουμ


iliasleon40
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ξερω οτι δεν υπαρχουν πολλες επιλογες και προκειται για δωρο στην ανηψια μου...

Ειμαι αναμεσα στο alcatel 1s 3/32 και στο xiaomi 7a 2/16.

Ειμαι υπερ του 1s λογω του καθαρου ανδροιντ. Η μπαταρια του 7a δεν με τρελαινει...

To μεγαλο μειονεκτημα του s1 ειναι ευρεση θηκων...

 

Τι προτεινεται?

Link to comment
Share on other sites

Δες αν μπορείς να βρεις redmi 7 16gb, κάτω από 100€, αλλιώς το 32gb στα 110

Από τα πάνω, δαγκωτο 7a

Τι εννοείς δεν σε τρελαίνει η μπαταρία, εχει απείρως καλύτερη αυτονομία και από τις καλύτερες γενικά

Link to comment
Share on other sites

Το alcatel 1s το έχει ο πατέρας μου. Εξαιρετική συσκευή και ποιότητα σε αυτά τα χρήματα! Δεν του λείπει πραγματικά τίποτα. Θήκη έχει πάρει που κλείνει από μπροστά από eshop 5,9€.Επίσης πλέον υπάρχουν και στο σκρουτζ διαθέσιμες. Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Redmi 7a πολύ τίμιο για τα χρήματα του και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.Να σου πω μόνο ότι πριν από αυτό είχα για ένα διάστημα το Note 10 plus.Προς Θεού δεν θέλω να πω ότι συγκρίνονται αλλά εγώ είμαι πλήρως ικανοποιημένος για τα χρήματα που έδωσα.Αν μπορέσεις με 10€ πάνω να δεις και το Redmi 7 που ειπωθηκε ειναι ακόμα πιο καλό το δούλεψα και αυτό.Για το alcatel δεν έχω άποψη.
Link to comment
Share on other sites

Το Alcatel παίζει να είναι καλύτερο σε αυτά τα λεφτά και χωρίς bloat να βαραίνει την μικρή του μνήμη πυστευω θα αποδίδει εστο καλά σε ένα βαθμό
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους παιδια! Ηταν δυσκολη αποφαση :) και μολις παραγγειλα το redmi 7a απο eshop στα 83 ευρω στο crazy sundays...

Τιμιοτατο και το alcatel 1s αλλα μιας και ειναι κοριτσι, οι θηκες ειναι πιο ευκολο να βρεθουν σε ποικιλια χρωματων....

Edited by iliasleon40
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους παιδια! Ηταν δυσκολη αποφαση :) και μολις παραγγειλα το redmi 7a απο eshop στα 83 ευρω στο crazy sundays...

Τιμιοτατο και το alcatel 1s αλλα μιας και ειναι κοριτσι, οι θηκες ειναι πιο ευκολο να βρεθουν σε ποικιλια χρωματων....

 

την καλύτερη επιλογή έκανες, καλομίλητο:)

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Θήκη οπωσδήποτε,εμένα μια φορά μου έπεσε κάτω και έσπασε.Μεγια και να το χαρείτε
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ανεβαίνοντας λιγακι στα 120€ περιπου, ποιο θα διαλεγατε?

Ειμαι αναμεσα στα Redmi 7 και Redmi note 6. Χρηση FB, Viber και βιντεο απο τη μητερα μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς προτίμησε το redmi note 6. Καλύτερο επεξεργαστή, καλύτερη οθόνη και καλύτερη κάμερα μάλλον.

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοιτουσα το redmi 7 ως πιο φρεσκο στην αγορα και στο λειτουργικο, αλλα δικιο εχετε καλυτερα το note 6.

H Global version που βρισκω στα σκρουτζομαγαζα φανταζομαι εχει ελληνικα ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτουσα το redmi 7 ως πιο φρεσκο στην αγορα και στο λειτουργικο, αλλα δικιο εχετε καλυτερα το note 6.

H Global version που βρισκω στα σκρουτζομαγαζα φανταζομαι εχει ελληνικα ετσι?

Ναι έχει κανονικά

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...