Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, tasosdimas said:

Και σε μενα δωρεαν το δειχνει. 

Τι διατανο ρε γαμωτο εμένα το βγάζει με πληρωμή. 

Screenshot_20230410_111239_Huawei Health.jpg

Έχετε κάποια άλλη έκδοση; 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Άσχετο εμένα δεν ήταν δωρεάν τώρα που πρόσεξα τι είχε ανεβάσει το παλικάρι αλλά 3 ευρώ έκανε.  Το πληρωσατε κ εσείς ή μόνο εγώ 😝

Έλα και εγώ το πλήρωσα αλλά τώρα διαπίστωσα το εξής, στο gt 3 pro το βγάζει επί πληρωμή. Αν επιλέξω το gt 2 και κάνω αναζήτηση το βγάζει δωρεάν. Έχω 2 ρολόγια περασμένα στην εφαρμογή 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mylw_4 said:

Έλα και εγώ το πλήρωσα αλλά τώρα διαπίστωσα το εξής, στο gt 3 pro το βγάζει επί πληρωμή. Αν επιλέξω το gt 2 και κάνω αναζήτηση το βγάζει δωρεάν. Έχω 2 ρολόγια περασμένα στην εφαρμογή 

Αααααα ευχαριστώ.  Αλλά πολύ περίεργο αυτό στο ένα δωρεάν κ στο άλλο με πληρωμή..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γίνεται ρε παιδιά με κάποιο τρόπο να ανοίγει η οθόνη με άγγιγμα ή με διπλό ταπ;Οταν δεν εχω ενεργη την περιστροφή καρπού θα βόλευε πολύ με αυτόν τόν τρόπο παρά να πρέπει να πατάω το κουμπάκι.. Τώρα έχω το gt3 se αλλά ειχα και το gt2 και το gt3 active.. Ποτέ δεν κατάφερα να βρω αυτη τη δυνατότητα 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, georgeapo34 said:

Καλημέρα, γίνεται ρε παιδιά με κάποιο τρόπο να ανοίγει η οθόνη με άγγιγμα ή με διπλό ταπ;Οταν δεν εχω ενεργη την περιστροφή καρπού θα βόλευε πολύ με αυτόν τόν τρόπο παρά να πρέπει να πατάω το κουμπάκι.. Τώρα έχω το gt3 se αλλά ειχα και το gt2 και το gt3 active.. Ποτέ δεν κατάφερα να βρω αυτη τη δυνατότητα 

Δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοιος τρόπος. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, θα ήθελα την βοήθεια σας για δύο θέματα που δέν ξέρω εαν συμβαίνει μόνο σε μένα ενώ στο ξυπνητηρι πριν μαζί με την δόνηση είχε και ήχο τώρα πλέον μόνο δόνηση και μάλλον μετά την τελευταία η πρό τελευταία ενημέρωση έχω παρατήρησή οτι πλέον οι ρυθμήσεις για την παραμετροποίηση του τηλεφώνου είναι ελάχιστες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά την τελευταία αναβάθμιση που είχε γίνει έβαλα πάνω στην μηχανή τους χάρτες να πάω κάπου κ δεν δούλεψε σωστά η εφαρμογή navigation g maps .στην αρχή μου βγάζει το  βελάκι που να πάω κ μετά μου έχει ερωτηματικό κ την οδό. Με το που βάζω google maps μου το περνάει απευθείας στο ρολόι, όντως έτσι πρέπει να δουλέψει αλλά μετά δεν με κατευθύνει με τα βελάκια.  Ενώ στην προηγούμενη έκδοση έπαιζε σωστά.  Αναγκαστικά έβαλα το petal maps αλλά δεν μου αρέσει , καμιά ιδέα;  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα σε όλους! Έχω το gt2 pro ούτε ένα χρόνο και χθες μου έσβησε και δεν άναψε ξανά. Το έβαλα για φόρτιση είχε 22%  αλλά και πάλι δεν άνοιξε. Τι φταίει???

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 χρόνια ξαφνικός θάνατος και Η για το δικό μου, τι το μελεταγα, πάω για το gt4 Pro.

Τουλάχιστον τα έβγαλε τα λεφτά του

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μία από τα ίδια και το δικό μου GT2.

Τι γίνεται? Περονόσπορος έπεσε?

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

παίδες, στα 4 χρόνια το πιθανότερο είναι απλά να πέθανε η μπαταρία (αν δεν έχει πάρει νερά μέσα γενικότερα και να σάπισε)

αν δεν σας κάνει κόπο δείτε πόσο παίζει σαν επισκευή, μπορεί και αν αξίζει αν ειναι πχ 30-40€ απο το να δώσετε 200+ (πιστεύω τόσο θα έχει το 4αρι)

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε θέμα με την μπαταρία κράταγε άνετα 8 μέρες με όλα ανοιχτά, βέβαια είχα κάνει μπάνιο στην θάλασσα πριν, αλλά όλα αυτά τα χρόνια το έχω λιώσει.



Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ρολόγια αλλά της ίδιας εταιρείας.

Ξαφνικός θάνατος σε ένα huawei p10 lite και ένα huawei y-κάτι... Με λίγες μέρες διαφορά κάπου στις αρχές του έτους. 

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιο πράγμα δεν μου έχει συμβεί ποτέ. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikoseggo3 said:

Δεν είχε θέμα με την μπαταρία κράταγε άνετα 8 μέρες με όλα ανοιχτά, βέβαια είχα κάνει μπάνιο στην θάλασσα πριν, αλλά όλα αυτά τα χρόνια το έχω λιώσει.



Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ε οκ, μετά απο τόσα χρόνια κιόλας σίγουρα δεν θα ήταν και στεγανό χωρίς κάποιον έλεγχο στεγανότητας. Σε όλες τις συσκευές ισχύει αυτό. Ζέστη, κρυο και το αναποδο συν ο καιρός που περνάει αλλοιώνουν τις φλάτζες.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή πάντως το ρολόι το βρίσκει κάνει δόνηση αλλά η οθόνη είναι νεκρή όπως και οι αισθητήρες από κάτω

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα και εγώ στην παρέα σας από χθές, το ρολόι είναι πάρα πολύ ωραίο σε σχέση με το απλό honor band 6 που είχα, η πρώτη μου απορία είναι έχει GPS το ρολόι; Δεν βρίσκω κάποιον διακόπτη στις ρυθμίσεις.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, chios said:

Ήρθα και εγώ στην παρέα σας από χθές, το ρολόι είναι πάρα πολύ ωραίο σε σχέση με το απλό honor band 6 που είχα, η πρώτη μου απορία είναι έχει GPS το ρολόι; Δεν βρίσκω κάποιον διακόπτη στις ρυθμίσεις.

Φυσικά έχει, γιατί να έχει διακόπτη όμως; Όταν ξεκινήσεις άσκηση σε εξωτερικό χώρο ενεργοποιείται.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα, έχω το Huawei gt2 pro , και ξαφνικά συμβαίνει τούτο το περίεργο: όταν πάω να καλέσω κάποιον από το κάτω κουμπί συντόμευσης, κάνει απόπειρα κλήσης, και γράφω απόπειρα γιατί στο κινητό εμφανίζεται μενού επιλογής sim κάρτας για να πραγματοποιηθεί η κλήση, μα καμία από τις sim δεν μπορεί να επιλεχθεί (δείτε το screenshot που επισυνάπτω). Τί συμβαίνει;

Screenshot_20230717-123709.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/7/2023 at 12:39 ΜΜ, mavrovelos said:

Καλημέρα στην ομάδα, έχω το Huawei gt2 pro , και ξαφνικά συμβαίνει τούτο το περίεργο: όταν πάω να καλέσω κάποιον από το κάτω κουμπί συντόμευσης, κάνει απόπειρα κλήσης, και γράφω απόπειρα γιατί στο κινητό εμφανίζεται μενού επιλογής sim κάρτας για να πραγματοποιηθεί η κλήση, μα καμία από τις sim δεν μπορεί να επιλεχθεί (δείτε το screenshot που επισυνάπτω). Τί συμβαίνει;

Screenshot_20230717-123709.png

Κανε απεγκατασταση της τελευταιας ενημερωσης (τηλ google) kαι θα φτιαξει. 

Edited by tasosdimas
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, tasosdimas said:

Κανε απεγκατασταση της τελευταιας ενημερωσης (τηλ google) kαι θα φτιαξει. 

Ισχύει αυτό, θέμα του κινητού ήταν και όχι του ρολογιού, ευχαριστώ πάντως. Η λύση είναι αυτή, μέχρι να διορθώσει το bug η Google

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μία βδομάδα το ρολογάκι μου ξύπνησε και δουλεύει κανονικά, αγόρασα βέβαια το gt4 αλλά δεν πειράζει θα το έχω μπακ απ

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...