Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 ώρες πριν, ilka71 said:
6 ώρες πριν, tasosdimas said:
11.0.11.6 ενημερωση μολις τωρα. 

όχι του gt2 να φανταστώ

gt2 εδώ.

11.0.17.6

75MB περίπου 

IMG_20230115_205211.jpg

Edited by paokaras45
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ!

Μπορώ να κλείσω το ξυπνητήρι (Ξυπνητήρι του κινητού) όταν χτυπά από το ρολόι; με συσκευές Huawei μπορούσα.. Τώρα που έχω άλλο κινητό ..δεν... λογικό;

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ!
Μπορώ να κλείσω το ξυπνητήρι (Ξυπνητήρι του κινητού) όταν χτυπά από το ρολόι; με συσκευές Huawei μπορούσα.. Τώρα που έχω άλλο κινητό ..δεν... λογικό;
μπα.μόνο με κινητό ίδιας εταιρείας
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος ενός gt2 Pro από σήμερα και μόλις το σύνδεσα μου έβγαλε και εμένα την αναβάθμιση πολύ ωραίο ρολόι Ελπίζω να το ευχαριστηθώ προερχόμενος από το Galaxy watch μου αρέσει αρκετά έβαλα την τελευταία έκδοση Health από το app γκαλερί και ξεκινάω το ψάξιμο έχετε να μου προτείνετε κάποια ρύθμιση κάτι κάποιο τρικ ενδεχομένως?? 

On 15/1/2023 at 2:12 ΜΜ, tasosdimas said:

11.0.11.6 ενημερωση μολις τωρα. 

Μόλις μου την έβγαλε και εμένα στο 2pro. Μια χαρά!! 

Παιδιά εσείς ποια έκδοση έχετε την έκδοση. 2.300 για το huawei health?? Ενώ ακόμα και στο appgallery έχει την 1.310 που είναι από 7 Δεκεμβρίου ενώ η 2.300 είναι 25 Δεκεμβρίου. Ποια πιστεύεται είναι η καλύτερη? 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά θελω αν ξέρει κάποιος να μας πει πως δουλεύει η εφαρμογή mood messenger. Δηλαδή πως να κάνουμε την σύνδεση με το ρολόι 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εχει βρει καποιος watchface που να εχει ολες τις πληροφοριες μαζεμενες? Παντα θα λειπει κατι θερμοκρασια, ημερα, μηνας κτλ. Αυτην την στιγμη εχω το "HC D167" καλουλι ειναι αλλα θελω καποιο καλυτερο. Με ελληνικα μονο ενα εχω πετυχει.

Edited by TIM-RANGER
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Από τις οθόνες στο ρολόι ,αυτή που δείχνει τον ύπνο έχει χαθεί εδώ και λίγο καιρό.Ξέρετε πως μπορώ να την κάνω να εμφανιστεί ξανά;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Να ρωτήσω. Δεν είχα ποτέ smartwatch πάρα μόνο band. Σκέφτομαι να αγοράσω το gt2. Μπορώ να αποθηκεύσω στο 4gb σκληρό ένα mp3 file ένα podcast πχ 2-3 ωρών. Και μετά να το ακούσω συνδέοντας το με ακουστικά μέσω Bluetooth? 

 

Δηλ χωρίς να έχω ίντερνετ χωρίς να έχει κινητό στα χέρια μου και χωρίς Spotify η άλλη εμβόλιμη εφαρμογή. 

 

Δήλ πάω για τζοκιν βάζω από το σπίτι το αρχείο παίρνω μόνο ρολόι και ακουστικά και το ακούω χωρίς να κουβαλάω κινητό. 

Γίνεται? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aaaaztek84 said:

Παιδιά καλησπέρα. Να ρωτήσω. Δεν είχα ποτέ smartwatch πάρα μόνο band. Σκέφτομαι να αγοράσω το gt2. Μπορώ να αποθηκεύσω στο 4gb σκληρό ένα mp3 file ένα podcast πχ 2-3 ωρών. Και μετά να το ακούσω συνδέοντας το με ακουστικά μέσω Bluetooth? 

 

Δηλ χωρίς να έχω ίντερνετ χωρίς να έχει κινητό στα χέρια μου και χωρίς Spotify η άλλη εμβόλιμη εφαρμογή. 

 

Δήλ πάω για τζοκιν βάζω από το σπίτι το αρχείο παίρνω μόνο ρολόι και ακουστικά και το ακούω χωρίς να κουβαλάω κινητό. 

Γίνεται? 

Γίνεται ναι. Έτσι πάω για τρέξιμο εδώ και 1.5 χρόνο που το έχω. Μουσική από το ρολόι σε Bluetooth ακουστικά και καταγραφή άσκησης ταυτόχρονα. Ότι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

60-80 ανάλογα την κατάσταση. 

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κάποιος custom faces στο GT 2 pro ; και εάν ναι με ποιόν τρόπο ;

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, mylw_4 said:

Ξέρει κανείς πως λέγεται αυτό το watch face?

Screenshot_2023-04-08-16-39-30-211-edit_com.instagram.android.jpg

Ενδιαφέρον αν μάθεις πες το μας .

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο εμένα δεν ήταν δωρεάν τώρα που πρόσεξα τι είχε ανεβάσει το παλικάρι αλλά 3 ευρώ έκανε.  Το πληρωσατε κ εσείς ή μόνο εγώ 😝

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο εμένα δεν ήταν δωρεάν τώρα που πρόσεξα τι είχε ανεβάσει το παλικάρι αλλά 3 ευρώ έκανε.  Το πληρωσατε κ εσείς ή μόνο εγώ 
δωρεάν έλεγε!
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ilka71 said:
1 ώρα πριν, challenge143 said:
Άσχετο εμένα δεν ήταν δωρεάν τώρα που πρόσεξα τι είχε ανεβάσει το παλικάρι αλλά 3 ευρώ έκανε.  Το πληρωσατε κ εσείς ή μόνο εγώ emoji13.png

δωρεάν έλεγε!

Και σε μενα δωρεαν το δειχνει. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...