Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνώμη για την χαζή ερώτηση αλλά είπαμε πρώτη φορά smart watch .. τι σημαίνει το 7 στην κόκκινη γραμμή που έχει το ανθρωπάκι; Τι θέλει να πει ο ποιητής;

IMG_20221111_202500.jpg

Edited by challenge143
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μετακίνησε το δάκτυλό σου προς τα πάνω στην οθόνη και θα δεις όλες τις λεπτομέρειες.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, seranata said:

Μετακίνησε το δάκτυλό σου προς τα πάνω στην οθόνη και θα δεις όλες τις λεπτομέρειες.

Α ευχαριστώ δεν το ήξερα.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν watchfaces για το gt2 που να δείχνουν στην οθόνη και τον καιρό για 5ημερο; όχι μόνο την τρέχουσα η ημερήσια θερμοκρασία;

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάς και μπαίνεις στον καιρό, μετά απλά σκρολάρης προς τα επάνω και σου δείχνει πρώτα ανά ώρα και μετά ανά ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάς και μπαίνεις στον καιρό, μετά απλά σκρολάρης προς τα επάνω και σου δείχνει πρώτα ανά ώρα και μετά ανά ημέρα.
ναι απλά έλεγα μήπως όπως κοιτάμε την οθόνη να δείχνει εκεί τον καιρό 5 ημερών όπως έχω δει σε άλλα ρολόγια σε φωτογραφίες βέβαια
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ilka71 said:

για να περάσουμε δικά μας custom watchfaces πρέπει να κατεβάζουμε modded health app;

Σωστά. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, επειδή δεν το γνωρίζω καλά, με το moded app, τι ακριβώς μπορείς να κάνεις με αυτό???? Ποια είναι τα πλεονεκτήματα?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, επειδή δεν το γνωρίζω καλά, με το moded app, τι ακριβώς μπορείς να κάνεις με αυτό???? Ποια είναι τα πλεονεκτήματα?
Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να βάλεις custom watch faces που θα βρεις πχ στο telegram.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αναβαθμιση λογισμικου σημερα και απ την στιγμη που την εκανε κατι δεν παει καλα. Δειχνει να μην ειναι συνδεδεμενο στο λογισμικο του κινητου ( XIAOMI MI 10 LITE ) αλλα οι ειδοποιησεις απο κλησεις ερχοντια κανονικα. Βεβαια δεν δειχνει τ ονομα του καλουντος αλλα μονο το νουμερο . Καμια ιδεα ?

On 7/11/2022 at 11:53 ΜΜ, Da_rudakos said:

Τα έχω στο κουτί χρόνια, πρέπει να το φόρεσα λίγες ημέρες στην αρχή, είμαι του μαύρου του κλασσικού και το ρολόι είχε και τα 2 μέσα. Αν το θες στείλε πμ.

Sent from my V2145 using Tapatalk

 

σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου. Τελικα αγορασα αλλο 

Link to comment
Share on other sites

On 19/11/2022 at 10:32 ΜΜ, Sleep said:

αναβαθμιση λογισμικου σημερα και απ την στιγμη που την εκανε κατι δεν παει καλα. Δειχνει να μην ειναι συνδεδεμενο στο λογισμικο του κινητου ( XIAOMI MI 10 LITE ) αλλα οι ειδοποιησεις απο κλησεις ερχοντια κανονικα. Βεβαια δεν δειχνει τ ονομα του καλουντος αλλα μονο το νουμερο . Καμια ιδεα ?

Κάνε μια επανεκκινηση και λογικά θα επανέλθει. Το δικό μουGT2 PRO ετσι έφτιαξε.

1. Nokia 6600, 2. Nokia N96, 3. Nokia E72, 4. iPhone 3GS, 5. iPhone 4, 6. iPhone 4S, 7. galaxy s2, 8. galaxy s3, 9. galaxy s4, Samsung Note 3, Sony Xperia Z5, Xiaomi mi5s
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ευχαριστω για την απαντηση σου, το εκανα αλλα τιποτα. Ειχα την φαεινη ιδεα να το απεγκαταστησω και να το εγκαταστησω ξανα αλλα δεν το βρισκω πλεον. Μηπως μπορει καποις να μου στειλει το λινκ της εφαρμογης ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα! Έχω παρατηρήσει εδώ και μέρες ότι η μπαταρία του ρολογιού δεν πάει πολύ καλά. 3 με 4 μέρες μάξιμουμ, χωρίς πολλή χρήση και χωρίς περίεργα watchfaces. Μάλιστα έσβησα και όσα είχα κατεβάσει τελευταία για να δω τι γίνεται και έβαλα το πρώτο εργοστασιακό που είχε μέσα. Το έβγαλα από τον φορτιστή χθες βράδυ και σήμερα χωρίς καν να το έχω συνδέσει με το κινητό, έχει πέσει στο 50%. Καμιά συμβουλή τι κάνω; Υπάρχει καμία εφαρμογή να παρατηρήσω τι συμβαίνει με την μπαταρία; Μιλάω με το μαγαζί που το αγόρασα; Με την αντιπροσωπεία; 

Link to comment
Share on other sites

το ρολοι παει μια χαρα μαλιστα προν 2μηνου το πηρα πισω απο την εταιρεια που μου αλλαξε καποια στοιχεια μπαταρια οθονη κλπ το ειχα 1 χρονο σε χρηση μαλλον λογω θαλασσινης χρηση....η  ζημια το πηρα 99 ευρω ειναι το πρασινο χρωμα GT2e και ειμαι σε γενικες γραμμες ευχαριστημενος!

Αυτο που δε μου αρεσε ειναι οτι συμμετειχα σε δραστηριοτητα Βουνου εχθες και μου εβγαλε +1 χλμ παραπανω απο ολους τους Δρομεις ηταν καοιυ 12,5 και εμενα καπου 13,8 ! Παιζει να ειναι η χαμηλη νεφωση και ομιχλη αλλαγη του καιρου που εδωσε εσφαλμενες συντεταγμνεες? Στο χαρτη GPS ολα ειναι σωστα το σχεδιαγραμμα απλα μετρησε 1 χλμ παραπανω! καπου 10% της διαδρομης!

Ερωτηση ξερετε αν υπαρχει καμια προσφρορα που τα σπαει απο καπου σε αντιστοιχο RUN η πιο καινουργιο λογισμικο και μοντερνο απο το GT2 e που διαθετω λογω προσφορων εβδοαμαδας?

 

αυτο που παρατηρησα οτι η συνδεση με το Strava υπολειπεται σε σχεση με μια παλιοτερη που ειχα κανει μεσω τριτου προγραμματος Ηealth sync η οποια ειχε μια ελαχιστη συνδρομη του 1,5 ευρω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...το ρολόι το έχω δύο χρόνια και βλέπω ότι πλέον δεν ανταποκρίνεται σωστά η οθόνη...κολλάει το touch screen...δεν μπορώ να ξεκινήσω ούτε μια προπόνηση με το ρολόι...είμαι για αλλαγή οθόνης;

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mimika00 said:

Καλησπέρα...το ρολόι το έχω δύο χρόνια και βλέπω ότι πλέον δεν ανταποκρίνεται σωστά η οθόνη...κολλάει το touch screen...δεν μπορώ να ξεκινήσω ούτε μια προπόνηση με το ρολόι...είμαι για αλλαγή οθόνης;

Κανε μια επαναφορά για αρχή να δεις αν στρώσει Κ μετά από 2 χρόνια αν έχει πρόβλημα καλό θα ήταν να σκεφτείς τι κοστολόγιο θα σου βγάλει η αντιπρόσωπια για να το πας,  γιατί σίγουρα δεν θα είναι μόνο οθόνη πάει Κ η μπαταρία μαζί. Πρέπει πρώτα να μάθεις κόστος γιατί ίσως αξίζει να πας για καινούριο ρολόι. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω καμιά εμπειρία με huawei συσκευές και θέλω να αγοράσω κάποιο smartwatch huawei, το κινητό μου είναι xiaomi θέλω να μου πείτε εάν συνεργάζονται χωρίς προβλήματα και εάν στις ειδοποιήσεις στέλνει κανονικά από εφαρμογές όπως Gmail, viber, messenger κλπ 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, michalis1961 said:

Επειδή δεν έχω καμιά εμπειρία με huawei συσκευές και θέλω να αγοράσω κάποιο smartwatch huawei, το κινητό μου είναι xiaomi θέλω να μου πείτε εάν συνεργάζονται χωρίς προβλήματα και εάν στις ειδοποιήσεις στέλνει κανονικά από εφαρμογές όπως Gmail, viber, messenger κλπ 

Λογικά επειδή είναι android δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα, απλά αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να του δώσεις όλα τα δικαιώματα, σε Samsung που έχω εγώ έρχονται όλα ακαριαία χωρίς κανένα πρόβλημα κ στο gt3 που έχω εγώ η μπαταρία βαστάει πολυυυυ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω καμιά εμπειρία με huawei συσκευές και θέλω να αγοράσω κάποιο smartwatch huawei, το κινητό μου είναι xiaomi θέλω να μου πείτε εάν συνεργάζονται χωρίς προβλήματα και εάν στις ειδοποιήσεις στέλνει κανονικά από εφαρμογές όπως Gmail, viber, messenger κλπ 
Poco x3 nfc έχω και μου έρχονται όλες αστραπιαία αλλά και αν δεν προλάβεις να τις δεις εκείνη την ώρα σκρολαρεις στο ρολόι με το δάχτυλο προς τα πάνω και τις βλέπεις όλες μαζεμενες

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έχω αγοράσει ένα μεταλλικό μπρασελέ για το ρολόι και όταν το βάζω για φόρτιση μου δείχνει ένα μήνυμα που λέει να μην υπάρχουν μεταλλικά αντικείμενα μεταξύ της συσκευής και του φορτιστή, λέτε να δημιουργηθεί πρόβλημα αν το φορτίζω με το μεταλλικό μπρασελέ;

:tease:
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, player21 said:

Παιδιά καλησπέρα έχω αγοράσει ένα μεταλλικό μπρασελέ για το ρολόι και όταν το βάζω για φόρτιση μου δείχνει ένα μήνυμα που λέει να μην υπάρχουν μεταλλικά αντικείμενα μεταξύ της συσκευής και του φορτιστή, λέτε να δημιουργηθεί πρόβλημα αν το φορτίζω με το μεταλλικό μπρασελέ;

Όχι έτσι το γράφει κ εγώ που έχω την έκδοση με το μπρασελε το ίδιο μήνυμα μου γράφει. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!  Έχω το Health 13.0.0.320 (non mod) και Samsung A52S. Δεν μου εμφανίζει καθόλου την επιλογή Auto sync μόνο Sync data manually στα Settings 

 

Καμιά ιδέα πως να ενεργοποιήσω το Auto sync? 

Edited by Vassilis_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...