Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, xristos_mi said:

Δεν είναι φυσιολογικό, είσαι να το πηγαίνεις στο service, αλλαγή μπαταρίας. Το έχω πάρει και εγώ περίπου ίδια περίοδο με εσένα, και δεν έχω τέτοια προβλήματα.  

Μολις εκλεισα με το σερβις. Οσο ειναι στην εγγυηση, χωρις πολλα πολλα, στελνουν courier να παραλαβει και στο επιστρεφουν. Εντυπωσιαστηκα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά μια ερώτηση ζητάω συγνώμη γιατί δεν έχω διαβάσει το νήμα Κ θα ήθελα την εμπειρία σας. Είμαι σε εύρεση smartwatch μέχρι 250 ευρώ . Με ενδιαφέρει να έρχονται οι ειδοποίησεις σωστά ακόμα Κ το Viber Κ να μπορώ να μιλάω από το ρολόι γιατί βρίσκομαι αρκετές ώρες πάνω σε μηχανή .με ενδιαφέρει η αυτονομία της μπαταρίας πολύ Κ όχι να το φορτίζω κάθε 2 με 3 μέρες .θα συνδεθεί με s21u.  κοιτάω Κ της Huawei to gt2 k gt2 pro Κ το 3 το απλό.  Δεν με ενδιαφέρει η άθληση βήματα Κ τα καρδιοχτύπια. καθαρά ειδοποίησεις Κ τηλέφωνο να μιλάω. 

( μεταχειρισμένο μέσα σε εγγύηση από Αθήνα πάλι θα με ενδιέφερε. ) συγνώμη αν κούρασα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από πολύ ψάξιμο είμαι ανάμεσα σε αγορά gt2 pro κ το watch 3 το απλό. Έχει κανείς την εμπειρία σε ποιο από τα 2 θα πήγαινε;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, nikoseggo said:

Το gt 3 εννοείται

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μόνο Κ μόνο λόγο λογισμικού;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο Κ μόνο λόγο λογισμικού;
Διότι είναι καλύτερο σε όλα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά το έχει συγχρονίσει κάποιος με Strava, σε άλλες χώρες βλέπω το δίνει ως επιλογή 
Τι είναι το strava;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έχει συγχρονίσει κάποιος με Strava, σε άλλες χώρες βλέπω το δίνει ως επιλογή 
Μόνο μέσω εφαρμογής health sync

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.appyhapps.healthsync

Στάλθηκε από το RMX3370 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκε κάποια λύση για τον συνδυασμό huawei gt2 pro με s21 ultra....?Έχει γίνει πολύ κουραστικό όλο αυτό με της κλείσεις στο Bluetooth....

 

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, petraKOS07 said:

Βρέθηκε κάποια λύση για τον συνδυασμό huawei gt2 pro με s21 ultra....?Έχει γίνει πολύ κουραστικό όλο αυτό με της κλείσεις στο Bluetooth....

 

Τι πρόβλημα παρουσιάζει; 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, challenge143 said:

Τι πρόβλημα παρουσιάζει; Δεν μεταφέρεται ο ήχος στο Bluetooth ακουστικά και πρέπει να το κάνουμε χειροκίνητα κάθε φορά.... αυτό γίνεται μόνο όταν είναι συνδεδεμένο το ρολόι...

 

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2022 at 9:42 ΜΜ, nikoseggo said:

Διότι είναι καλύτερο σε όλα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι είναι το strava;

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εφαρμογή που συγχρονίζεις τις προπονήσεις σου και μπορείς και κάνεις σύγκριση και με άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το gt2 και αυτές τις μέρες έχω θέμα με το gps του ρολογιού. Όταν πατάω από το ρολόι να κάνω προπόνηση πχ τρέξιμο δεν συνδέεται με τίποτα. Όταν ανοίγω την εφαρμογή το βρίσκει κανονικά αλλά μόλις κλείσω την εφαρμογή χάνετε ξανά το σήμα από το gps. Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά δεν άλλαξε κάτι. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα,

 

Στο Strava συνδέθηκα. Δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα πως συνδέεται το ρολόι (health) με το google fit .

 

Κάτοχος gt 2 pro 

Link to comment
Share on other sites

On 13/9/2022 at 6:27 ΜΜ, dyannisb said:

Καλησπέρα και από εμένα,

 

Στο Strava συνδέθηκα. Δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα πως συνδέεται το ρολόι (health) με το google fit .

 

Κάτοχος gt 2 pro 

Πως; Με το health sync?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...