Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Τι θα γίνει πάλι με τις αποσυνδέσεις της εφαρμογής με το ρολόι?????? Είχα ηρεμήσει για ένα διάστημα άλλα πάλι ξεκίνησαν τα ίδια. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημέρα. Τι θα γίνει πάλι με τις αποσυνδέσεις της εφαρμογής με το ρολόι?????? Είχα ηρεμήσει για ένα διάστημα άλλα πάλι ξεκίνησαν τα ίδια. 
εδώ ακόμα δεν έχει φτιάξει το θέμα όταν καλώ και έχω συνδεδεμένο ακουστικό bt που τον ήχο δεν τον στέλνει εκεί αλλά μένει στο τηλέφωνο...
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:
1 ώρα πριν, dimitris213 said:
Καλημέρα. Τι θα γίνει πάλι με τις αποσυνδέσεις της εφαρμογής με το ρολόι?????? Είχα ηρεμήσει για ένα διάστημα άλλα πάλι ξεκίνησαν τα ίδια. 

εδώ ακόμα δεν έχει φτιάξει το θέμα όταν καλώ και έχω συνδεδεμένο ακουστικό bt που τον ήχο δεν τον στέλνει εκεί αλλά μένει στο τηλέφωνο...

χαχαχα...σε εμένα αυτό έφτιαξε ευτυχώς.....ήταν πολύ εκνευριστικό. Ειδικά όταν το είχα το κινητό συνδεδεμένο με το αυτοκίνητο και μου γυρνούσε την κλήση στο κινητό, έπρεπε να σταματήσω για να απαντήσω στην κλήση...άστα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...σε εμένα αυτό έφτιαξε ευτυχώς.....ήταν πολύ εκνευριστικό. Ειδικά όταν το είχα το κινητό συνδεδεμένο με το αυτοκίνητο και μου γυρνούσε την κλήση στο κινητό, έπρεπε να σταματήσω για να απαντήσω στην κλήση...άστα
λες να φταίει το ακουστικό bt;ένα jabra 25 έχω .
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ilka71 said:
43 minutes ago, dimitris213 said:
χαχαχα...σε εμένα αυτό έφτιαξε ευτυχώς.....ήταν πολύ εκνευριστικό. Ειδικά όταν το είχα το κινητό συνδεδεμένο με το αυτοκίνητο και μου γυρνούσε την κλήση στο κινητό, έπρεπε να σταματήσω για να απαντήσω στην κλήση...άστα

λες να φταίει το ακουστικό bt;ένα jabra 25 έχω .

Μπα...δεν πιστεύω.. δοκίμασε βέβαια με άλλο εάν έχεις.. δεν θα χάσεις τπτ. Εμένα πάντως έφτιαξε με την προηγούμενη αναβάθμιση της εφαρμογής νομίζω. 

Link to comment
Share on other sites

Μπα...δεν πιστεύω.. δοκίμασε βέβαια με άλλο εάν έχεις.. δεν θα χάσεις τπτ. Εμένα πάντως έφτιαξε με την προηγούμενη αναβάθμιση της εφαρμογής νομίζω. 
ποια έκδοση εφαρμογής έχεις;
εγώ αυτήν την modded 50790c0a1134c1f99c37cf009924f8d0.jpg
Link to comment
Share on other sites

On 23/5/2022 at 1:39 ΠΜ, emmanuelle said:

Καλησπερα σε ολους!
Θελω την  βοήθεια  σας.
Εχω το  GT2,το οποιο  το  εχω συνδεδεμενο με Iphone,με  τους οποιους περιορισμους μπορει  να  εχει.Θελω λοιπον  να  το  γεμισω με  μουσική  για  να  το  εχω στο  τρέξιμο.Πώς γινεται  να  το γεμισω  με  μουσικη  αλλα  και  να  μην το  το  ξεσυνδέσω με  το Iphone?Εχω ενα ταμπλετ Huawei T10s,υπάρχει  περιπτωση να το γεμισω μεσω του ταμπλετ;αλλα και να  μην  χασω την  συνδεση  με  το Iphone?
Περιμένω  τις  πληροφοριες σας.Ευχαριστω πολυ  προκαταβολικα!

Δεν γίνεται χωρίς να αποσυνδεθείς από το iPhone. Δυστυχώς το ρολόι μπορεί να συνδεθεί μόνο με μια συσκευή κάθε φορά. 
Οπότε αποσυνδέεσαι από το iPhone, συνδέεσαι με το ταμπλετ στην αντίστοιχη εφαρμογή, κατεβάζεις τραγούδια στο ρολόι, αποσυνδέεσαι από το ταμπλετ και τέλος συνδέεσαι ξανά με το iPhone.

 Δοκίμασα αυτή τη διαδικασία με το GT2 prο που έχω χρησιμοποιώντας αντί για ταμπλετ ένα άλλο android κινητό που είχα. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, ilka71 said:
10 ώρες πριν, dimitris213 said:
Καλημέρα. Τι θα γίνει πάλι με τις αποσυνδέσεις της εφαρμογής με το ρολόι?????? Είχα ηρεμήσει για ένα διάστημα άλλα πάλι ξεκίνησαν τα ίδια. 

εδώ ακόμα δεν έχει φτιάξει το θέμα όταν καλώ και έχω συνδεδεμένο ακουστικό bt που τον ήχο δεν τον στέλνει εκεί αλλά μένει στο τηλέφωνο...

 

8 ώρες πριν, dimitris213 said:

χαχαχα...σε εμένα αυτό έφτιαξε ευτυχώς.....ήταν πολύ εκνευριστικό. Ειδικά όταν το είχα το κινητό συνδεδεμένο με το αυτοκίνητο και μου γυρνούσε την κλήση στο κινητό, έπρεπε να σταματήσω για να απαντήσω στην κλήση...άστα

Παίδες τα θέματα με το που δίνει προτεραιότητα σχετικά με τις κλήσεις το είχα κι εγώ όσο δούλευα Android συσκευή. 
 Μόλις άλλαξα συσκευή και πήγα σε iPhone (πρώτη μου φορά ) όλα δουλεύουν ρολόι. Όταν χτυπάει κλήση ακούγεται τόσο στο κινητό όσο και στο ρολόι. Απαντάω από όπου θέλω χωρίς κάποιο θέμα. Εάν ανοίξω την θήκη των Bluetooth ακουστικών που έχω με το που συνδεθούν η κλήση μεταφέρεται σε αυτά. 
 Όλα δουλεύουν όπως πρέπει. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα θέματα με το που δίνει προτεραιότητα σχετικά με τις κλήσεις το είχα κι εγώ όσο δούλευα Android συσκευή. 
 Μόλις άλλαξα συσκευή και πήγα σε iPhone (πρώτη μου φορά ) όλα δουλεύουν ρολόι. Όταν χτυπάει κλήση ακούγεται τόσο στο κινητό όσο και στο ρολόι. Απαντάω από όπου θέλω χωρίς κάποιο θέμα. Εάν ανοίξω την θήκη των Bluetooth ακουστικών που έχω με το που συνδεθούν η κλήση μεταφέρεται σε αυτά. 
 Όλα δουλεύουν όπως πρέπει. 
ναι αλλά εγώ πχ έχω ΕΝΕΡΓΆ ΉΔΗ τα ακουστικά bt όταν πάω να καλέσω.και δρομολογεί τον ήχο στο κινητό!όχι σε αυτά!
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ilka71 said:
8 ώρες πριν, panoszavra said:
Παίδες τα θέματα με το που δίνει προτεραιότητα σχετικά με τις κλήσεις το είχα κι εγώ όσο δούλευα Android συσκευή. 
 Μόλις άλλαξα συσκευή και πήγα σε iPhone (πρώτη μου φορά ) όλα δουλεύουν ρολόι. Όταν χτυπάει κλήση ακούγεται τόσο στο κινητό όσο και στο ρολόι. Απαντάω από όπου θέλω χωρίς κάποιο θέμα. Εάν ανοίξω την θήκη των Bluetooth ακουστικών που έχω με το που συνδεθούν η κλήση μεταφέρεται σε αυτά. 
 Όλα δουλεύουν όπως πρέπει. 

ναι αλλά εγώ πχ έχω ΕΝΕΡΓΆ ΉΔΗ τα ακουστικά bt όταν πάω να καλέσω.και δρομολογεί τον ήχο στο κινητό!όχι σε αυτά!

Σε εμένα δεν το κάνει. Εάν έχω ήδη ενεργά τα ακουστικά (Soundpeats) η εισερχόμενη κλήση χτυπάει και στα ακουστικά και με διπλό tap σε αυτά απαντάω από αυτά. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν το κάνει. Εάν έχω ήδη ενεργά τα ακουστικά (Soundpeats) η εισερχόμενη κλήση χτυπάει και στα ακουστικά και με διπλό tap σε αυτά απαντάω από αυτά. 
στις ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΕΣ έχω θέμα. εκεί αντί να μιλάω από το bt ακουστικό ο ήχος μένει στο κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Τον πρώτο περίπου χρόνο χρήσης του ρολογιού (GT2) δεν είχα κανένα πρόβλημα με αποσυνδέσεις παρόλο που το διάβαζα από πολλούς χρήστες του Forum.

Τον τελευταίο 1 χρόνο συμβαίνει 9 στις 10 φορές όταν κάνω κλήση και 1 στις 10 φορές όταν λαμβάνω κλήση και έχω συνδεδεμένη κάποια άλλη συσκευή bluetoth ταυτόχρονα.

Στο διάστημα αυτό έχω αλλάξει 2 συσκευές τηλεφώνου (Xiaomi Mi 9t pro & Xiaomi Mi 11 lite 5G), όπου έχουν γίνει τουλάχιστον 8 αναβαθμίσεις και οι συσκευές που είναι συνδεδεμένες είναι το αυτοκίνητο Toyota (Μαμίσιο Bluetoth) και τουλάχιστον 8 διαφορετικά Bluetoth στο αυτί.

Το πρόβλημα συνεχίζεται άσχετα συσκευής ή αναβαθμίσεως εφαρμογής Health, τηλεφώνου ή Handsfree.

Είναι πολύ εκνευριστικό και απαράδεκτο από την Huawei.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, ilka71 said:
11 ώρες πριν, panoszavra said:
Σε εμένα δεν το κάνει. Εάν έχω ήδη ενεργά τα ακουστικά (Soundpeats) η εισερχόμενη κλήση χτυπάει και στα ακουστικά και με διπλό tap σε αυτά απαντάω από αυτά. 

στις ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΕΣ έχω θέμα. εκεί αντί να μιλάω από το bt ακουστικό ο ήχος μένει στο κινητό!

Sorry, δεν πρόσεξα όσο έπρεπε το τι έγραψες. Θα το τσεκάρω και στις εξερχόμενες. 
 Πάντως εγώ είχα θέματα και σε εισερχόμενες. Με το iPhone δεν υπάρχουν πια. Μπορεί να έχει κάποιες ελλείψεις αλλά στην διαχείριση των κλήσεων αναφορικά με την προώθηση του ήχου ,είναι σωστό. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, panoszavra said:

Sorry, δεν πρόσεξα όσο έπρεπε το τι έγραψες. Θα το τσεκάρω και στις εξερχόμενες. 
 Πάντως εγώ είχα θέματα και σε εισερχόμενες. Με το iPhone δεν υπάρχουν πια. Μπορεί να έχει κάποιες ελλείψεις αλλά στην διαχείριση των κλήσεων αναφορικά με την προώθηση του ήχου ,είναι σωστό. 

Λοιπόν, δοκίμασα εξερχόμενες κλήσεις με το ακουστικό να βρίσκεται έξω από την θήκη και ήδη συνδεδεμένο με την συσκευή. Η δοκιμή έγινε τόσο με τα  AirPods 3 ,οδό και με τα Soundpeats. Η κλήση πέρναγε κανονικά στο εκάστοτε Bluetooth ακουστικό δίχως να μπερδεύεται στη επιλογή. 
 Ας το δοκιμάσει όμως  και κάποιος ακόμη για επιβεβαίωση. 

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, panoszavra said:

Λοιπόν, δοκίμασα εξερχόμενες κλήσεις με το ακουστικό να βρίσκεται έξω από την θήκη και ήδη συνδεδεμένο με την συσκευή. Η δοκιμή έγινε τόσο με τα  AirPods 3 ,οδό και με τα Soundpeats. Η κλήση πέρναγε κανονικά στο εκάστοτε Bluetooth ακουστικό δίχως να μπερδεύεται στη επιλογή. 
 Ας το δοκιμάσει όμως  και κάποιος ακόμη για επιβεβαίωση. 

Eμενα ενω εχω αλλαξει 3 κινητα samsung MI A3 ,A31 ,A72 κανει ακριβως το ιδιο πραγμα! με ολες τις εκδοσεις λογισμικου gt2 και health. δοκιμασα και το jabra 25 αλλα και  το jabra 15

EDIT τωρα δοκιμασα και με τα mi true wireless buds το ιδιο!δοκιμασα και τα airpods 2ης γενιας και εκει το ιδιο ΑΛΛΑ οταν απαντα ο αλλος ο ηχος ΓΥΡΙΖΕΙ στα airpods!wtf?

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, ilka71 said:

Eμενα ενω εχω αλλαξει 3 κινητα samsung MI A3 ,A31 ,A72 κανει ακριβως το ιδιο πραγμα! με ολες τις εκδοσεις λογισμικου gt2 και health. δοκιμασα και το jabra 25 αλλα και  το jabra 15

EDIT τωρα δοκιμασα και με τα mi true wireless buds το ιδιο!δοκιμασα και τα airpods 2ης γενιας και εκει το ιδιο ΑΛΛΑ οταν απαντα ο αλλος ο ηχος ΓΥΡΙΖΕΙ στα airpods!wtf?

Απ΄ ότι καταλαβαίνω το ios κάνει πολύ καλύτερη διαχείριση στον ήχο κατά τις κλήσεις. Βρές ένα iphone από κάποιον γνωστό σου και δοκίμασέ το. Θεωρώ ότι θα σου δουλέψει σωστά εκεί.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις κλήσεις ειναι γνωστό θέμα για το οποίο και εγώ και άλλοι στο φόρουμ έχουν αναφέρει ότι λύνεται με αναβάθμιση του κινητού σε αντροιντ 12. Πρόβλημα έχει η έκδοση αντροιντ 11. Σε παλιά συσκευή με αντροιντ 9 η 10 έπαιζε τέλεια, όταν πήρα νέα συσκευή με αντροιντ 11 είχα τη λάθος διαχείριση κλήσεων , και ευτυχώς όταν αναβαθμίστηκε η συσκευή σε αντροιντ 12 λύθηκαν τα πάντα. Έτσι εξηγείται και η φυσιολογική συμπεριφορά με iphone.

Βέβαια νομίζω κάποιος είχε αναφέρει ότι δεν έλυσε το πρόβλημα η αναβάθμιση. Προσωπικά σε εμένα αφού έγινε η αναβάθμιση δεν ξαναασχοληθηκα ποτέ να αλλάξω τη δρομολόγηση της κλήσης, ανεξάρτητα αν έχω συνδεδεμένο αμάξι η κάποιο από τα 2 μπλουτουθ που έχω στην κατοχή μου.

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις κλήσεις ειναι γνωστό θέμα για το οποίο και εγώ και άλλοι στο φόρουμ έχουν αναφέρει ότι λύνεται με αναβάθμιση του κινητού σε αντροιντ 12. Πρόβλημα έχει η έκδοση αντροιντ 11. Σε παλιά συσκευή με αντροιντ 9 η 10 έπαιζε τέλεια, όταν πήρα νέα συσκευή με αντροιντ 11 είχα τη λάθος διαχείριση κλήσεων , και ευτυχώς όταν αναβαθμίστηκε η συσκευή σε αντροιντ 12 λύθηκαν τα πάντα. Έτσι εξηγείται και η φυσιολογική συμπεριφορά με iphone.
Βέβαια νομίζω κάποιος είχε αναφέρει ότι δεν έλυσε το πρόβλημα η αναβάθμιση. Προσωπικά σε εμένα αφού έγινε η αναβάθμιση δεν ξαναασχοληθηκα ποτέ να αλλάξω τη δρομολόγηση της κλήσης, ανεξάρτητα αν έχω συνδεδεμένο αμάξι η κάποιο από τα 2 μπλουτουθ που έχω στην κατοχή μου.
εμένα εχει εδώ και καιρό android 12 αλλά πάλι δεν δουλεύει σωστά.το ερώτημα μου είναι πλέον ποιο ρολόι με τόση αναμονή/μπαταρία δουλεύει σωστά με Samsung κινητά;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Όταν πατάω στο κινητό μου το εικονίδιο Bluetooth βλέπω οτι βγάζει το μήνυμα: η συσκευή  Gt 2 συνδέθηκε στο κινητό χωρίς τηλεφωνο. Τι σημαίνει; Πώς το αλλάζω για να λέει συνδέθηκε σίγουρα; Είχα συνδέσει προηγουμένως ασύρματα ακουστικά και τα αποσυνδεσα πιο πριν.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! 

είμαι κάτοχος του Galaxy Watch 46mm και επειδή το βαρέθηκα μετά από 4 χρόνια, σκέφτομαι να πάρω το Gt2 pro μιας και το βρίσκω σε καλή τιμή.

οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής: θα υπάρχει θέμα 'συνεργασίας' με το Galaxy S21 ultra; και επίσης τα watch faces περιορίζονται σε αυτά τα 200 που έχω δει στα reviews ή υπάρχουν και άλλα; στο Samsung watch είναι άπειρα τα watch faces και με προβληματίζει το γεγονός ότι μπορεί να υπάρχουν τόσα λίγα στο huawei health.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! 
είμαι κάτοχος του Galaxy Watch 46mm και επειδή το βαρέθηκα μετά από 4 χρόνια, σκέφτομαι να πάρω το Gt2 pro μιας και το βρίσκω σε καλή τιμή.
οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής: θα υπάρχει θέμα 'συνεργασίας' με το Galaxy S21 ultra; και επίσης τα watch faces περιορίζονται σε αυτά τα 200 που έχω δει στα reviews ή υπάρχουν και άλλα; στο Samsung watch είναι άπειρα τα watch faces και με προβληματίζει το γεγονός ότι μπορεί να υπάρχουν τόσα λίγα στο huawei health.
Εγώ που εχω το gt2 όχι το pro, με το Samsung a52s συνεργάζεται απροβλημάτιστα.
Επειδή το προηγούμενο κινητό ήταν της Huawei το μόνο που έχασα είναι ότι δεν μπορώ να απενεργοποιησω το ξυπνητήρι από το ρολόι

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! 
είμαι κάτοχος του Galaxy Watch 46mm και επειδή το βαρέθηκα μετά από 4 χρόνια, σκέφτομαι να πάρω το Gt2 pro μιας και το βρίσκω σε καλή τιμή.
οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής: θα υπάρχει θέμα 'συνεργασίας' με το Galaxy S21 ultra; και επίσης τα watch faces περιορίζονται σε αυτά τα 200 που έχω δει στα reviews ή υπάρχουν και άλλα; στο Samsung watch είναι άπειρα τα watch faces και με προβληματίζει το γεγονός ότι μπορεί να υπάρχουν τόσα λίγα στο huawei health.
Αν θέλεις επιπλέον watch faces, βάζεις στο κινητό σου την modded εφαρμογή Health από το Telegram, και κατεβάζεις από εκεί τα custom watch faces που έχουν φτιάξει χρήστες και δεν υπάρχουν στην μαμά εφαρμογή της Huawei.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S7 by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που εχω το gt2 όχι το pro, με το Samsung a52s συνεργάζεται απροβλημάτιστα.
Επειδή το προηγούμενο κινητό ήταν της Huawei το μόνο που έχασα είναι ότι δεν μπορώ να απενεργοποιησω το ξυπνητήρι από το ρολόι

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

συνεργάζεται καλά ακόμα και όταν έχεις συνδεδεμένο ακουστικό bt ;
Link to comment
Share on other sites

συνεργάζεται καλά ακόμα και όταν έχεις συνδεδεμένο ακουστικό bt ;
Δεν το έχω δοκιμάσει χρησιμοποιώ μόνο ενσύρματα ακουστικά

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...