Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια αν θυμαται καποιος ας μου πει..επειδη αλλαξα κινητο,αναγκαστηκα και εβαλα τις εφαρμογες στο νεο,αλλα ανα καποιο διαστημα,μου βγαζει στο ρολοι το μηνυμα να σηκωθω και να περπατησω,και βλακειες,ενω το ειχα βγαλει παλαιοτερα.
Θυμαται καποιος πως βγαινει?

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ρε παιδια αν θυμαται καποιος ας μου πει..επειδη αλλαξα κινητο,αναγκαστηκα και εβαλα τις εφαρμογες στο νεο,αλλα ανα καποιο διαστημα,μου βγαζει στο ρολοι το μηνυμα να σηκωθω και να περπατησω,και βλακειες,ενω το ειχα βγαλει παλαιοτερα.
Θυμαται καποιος πως βγαινει?

OptoStyle


Στην εφαρμογή Huawei health - παρακολούθηση υγείας - υπενθύμιση δραστηριότητας.
Link to comment
Share on other sites

Πωωω αδερφε σ'ευχαριστω...ειχα καψει εγκεφαλο κι εβλεπα τα ιδια και τα ιδια

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Gx2 said:

τι πρεπει να κανω για να το περασω και γω ?

και δουλευει κανονικα σε ολα ?

κανει ενημερωση κανονικα ?

Link to comment
Share on other sites

Στην ομάδα του telegram έχει link με video στο YouTube. Επίσης υπάρχει το αρχείο apk για εγκατάσταση.
Με αυτό το modified health σου δίνεται η δυνατότητα να φορτώνεις στο ρολόι σου δωρεάν watchfaces.
Εγώ το έχω εγκαταστήσει σε ένα tablet και όταν θέλω να περάσω κάποιο watchface συνδέω το ρολόι εκεί και αμέσως μετά πάλι στο κινητό μου.

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Gx2 said:

Στην ομάδα του telegram έχει link με video στο YouTube. Επίσης υπάρχει το αρχείο apk για εγκατάσταση.
Με αυτό το modified health σου δίνεται η δυνατότητα να φορτώνεις στο ρολόι σου δωρεάν watchfaces.
Εγώ το έχω εγκαταστήσει σε ένα tablet και όταν θέλω να περάσω κάποιο watchface συνδέω το ρολόι εκεί και αμέσως μετά πάλι στο κινητό μου.

Εννοείς ότι έχεις εγκαταστήσει το mod apk στο tablet και στο κινητό σου το κανονικό apk?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι. Έχω ακούσει για διάφορα θέματα με τις ειδοποιήσεις, και αφού το αρχικό setup μου δεν είχε τέτοια θέματα δεν ήθελα να το διακινδυνεύω.

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι. Έχω ακούσει για διάφορα θέματα με τις ειδοποιήσεις, και αφού το αρχικό setup μου δεν είχε τέτοια θέματα δεν ήθελα να το διακινδυνεύω.
Το έχω περασμένο εγώ εδώ και 2 εβδομάδες, κανένα θέμα με τις ειδοποιήσεις όλα λειτουργούν σωστά. :)

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έπιασα το GT 2e μετά από κάνα τρίμηνο και του πέρασα ένα νέο update, έβαλε μέσα τα pedal maps και είναι πολύ σουπερ προσθήκη! 

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

 Αναβάθμισα το ρολόι στην έκδοση με petal maps και δεν μετράει η δραστηριοτητα.... Χθες περπάτησα σε γρήγορα ρυθμο 40 λεπτά και αυτό έγραφε 6. Γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτό; Είναι κάποιο bug? 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Σε gt 2 pro η ενημέρωση σταματάει στο 39% και κάνει επανεκκίνηση το ρολόι.

Προσπαθεί να πάει από 11.0.6.26 σε 11.0.8.26.

Κατεβαίνει κανονικά από το health και όταν το "στέλνει" στο ρολόι, κολλάει στο 39%, γίνεται επανεκκίνηση με Huawei logo και λειτουργεί κανονικά.

Όμως, σε ανύποπτο χρόνο, εμφανίζει το μήνυμα "διαθέσιμη ενημέρωση" και προσπαθεί πάλι για ενημέρωση, με το ίδιο αποτέλεσμα.

Καμιά ιδέα;

HTC Wildfire --> Huawei Ideos X5 --> Samsung Galaxy S3 --> Lumia 920 --> iPhone 5 --> Nexus 5 + HTC One M7 ----> HTC One M8 Gunmetal Grey (32gb) --> ΟnePlus 6 8/128 --> Sony Xperia 5 II (blue) --> Poco F3 8/256 (white)

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξε με reset από το ρολόι τελικά.

Προς το παρόν, δεν θα πάω στην 11.0.8.26, μέχρι να δω ότι δεν έχουν κι άλλοι κάτοχοι πρόβλημα.

HTC Wildfire --> Huawei Ideos X5 --> Samsung Galaxy S3 --> Lumia 920 --> iPhone 5 --> Nexus 5 + HTC One M7 ----> HTC One M8 Gunmetal Grey (32gb) --> ΟnePlus 6 8/128 --> Sony Xperia 5 II (blue) --> Poco F3 8/256 (white)

Link to comment
Share on other sites

Σε GT 2e υπάρχει δυνατότητα ρύθμισης της ευαισθησίας(κατά την κίνηση του καρπού), στην ενεργοποίηση της οθόνης?

Link to comment
Share on other sites

Το gt2 pro στη συσκευασία έχει 2 λουράκια;

Επίσης, το μαύρο και το γκρι έχουν το ίδιο χρώμα στεφάνης απλώς αλλάζει το χρώμα στο λουράκι;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια θυμηστε μου λιγο.
Δεν ""βρισκονται"" το ρολοι,με το petal maps,ενω πιο παλια εβλεπα τους χαρτες απο το ρολοι(αλλαξα κινητο)...... τι κανω λαθος??

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, t300 said:

Το gt2 pro στη συσκευασία έχει 2 λουράκια;

Επίσης, το μαύρο και το γκρι έχουν το ίδιο χρώμα στεφάνης απλώς αλλάζει το χρώμα στο λουράκι;

Εμένα είχε ένα μαύρο λουράκι. Το χρώμα στεφάνης είναι το ίδιο. 

Link to comment
Share on other sites

Λέτε είναι οκ η αγορά του τη δεδομένη χρονική στιγμή (αναφέρομαι στο προ μοντέλο) ή καλύτερα το gt3???

 

Κάτοχος amazfit gtr 47mm, πλήρως ικανοποιημένος για τη χρήση που κάνω (ειδοποιήσεις, ώρα, χρονόμετρο)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!
Θελω την  βοήθεια  σας.
Εχω το  GT2,το οποιο  το  εχω συνδεδεμενο με Iphone,με  τους οποιους περιορισμους μπορει  να  εχει.Θελω λοιπον  να  το  γεμισω με  μουσική  για  να  το  εχω στο  τρέξιμο.Πώς γινεται  να  το γεμισω  με  μουσικη  αλλα  και  να  μην το  το  ξεσυνδέσω με  το Iphone?Εχω ενα ταμπλετ Huawei T10s,υπάρχει  περιπτωση να το γεμισω μεσω του ταμπλετ;αλλα και να  μην  χασω την  συνδεση  με  το Iphone?
Περιμένω  τις  πληροφοριες σας.Ευχαριστω πολυ  προκαταβολικα!

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

On 20/5/2022 at 11:59 ΜΜ, optostyle said:

Ρε παιδια θυμηστε μου λιγο.
Δεν ""βρισκονται"" το ρολοι,με το petal maps,ενω πιο παλια εβλεπα τους χαρτες απο το ρολοι(αλλαξα κινητο)...... τι κανω λαθος??

OptoStyle
 

Δες στην εφαρμογή Υγεία στις Ρυθμίσεις - Δυνατότητες συσκευών - έχεις δώσει πρόσβαση;

Στην εφαρμογή Petal στις ρυθμίσεις πλοήγησης είναι ενεργοποιημένη η επιλογή Λήψη οδηγιών στο ρολόι;

Edited by gpns
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...