Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, pazu said:

Εμένα σταμάτησε να μου δείχνει πόσες ώρες κοιμήθηκα. Εδώ και μια εβδομάδα. Και εάν πατήσεις το πάνω κουμπί που σε πάει να δεις όλες τις εφαρμογές για τον ύπνο μου λέει αναστολή λειτουργίας. Τι στο καλό είναι αυτό; Τα έχω όλα ενεργοποιημένα. Το trusleep κανονικά ενεργό είναι και αυτό. Και η αλήθεια είναι ότι ένας από τους λόγους που πήρα smartwatch είναι γιατί ήθελα να παρακολουθώ τον ύπνο μου. Καμιά ιδέα κάνεις;

IMG_20220311_085544.jpg

Πατάς στην αναστολή λειτουργίας και δεν βγάζει τίποτα;

Με την τελευταία αναβάθμιση έγινε έτσι. Θέλω να πιστεύω πως είναι λανθασμένη μετάφραση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν κάνει τίποτα! Και πάνω που πατάω μου δείχνει αυτό μόνιμα που δείχνω στην φωτό. Και στην εφαρμογή πάλι τίποτα δεν δείχνει. Την τελευταία φορά που δείχνει πόσο κοιμήθηκα είναι 3 του μήνα. Που και αυτό είναι λάθος γιατί δείχνει μόνο 58 λεπτά.

IMG_20220311_131251.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gx2 said:

Restart έκανες;

Ναι συγνώμη έχεις δίκιο έπρεπε να το αναφέρω. Το έκανα ναι. Το έκλεισα μετά το άφησα ένα τέταρτο κλειστό και τίποτα πάλι. Ερώτηση: εάν το κάνω επαναφορά, όταν το ανοίξω τι μου ζητάει; Θέλω να πω ζητάει εκείνο το barcode που είχε στο κουτί; Ρωτάω γιατί βρίσκομαι σε καράβι πολύ μακριά και δεν το έχω μαζί μου .και το ίντερνετ είναι πιο αργό και απο σαλιγκάρι. Οπότε για να του περάσω πάλι ενημερώσεις θα φάω ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μετά την τελευταία αναβάθμιση .. έχω παρατηρήσει ότι τα τα fonts της ημερομηνίας στα faces STEEL και SHADOWS που είναι και από τα default στο ρολόι δεν εμφανίζονται ή εμφανίζονται σαν τετραγωνάκια... είναι σαν η γραμματοσειρά από τα συγκεκριμένα faces να μην αναγνωρίζεται...  παρατήρησε κάποιος κάτι παραπλήσιο ... ;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, iasonx said:

Καλησπέρα

Μετά την τελευταία αναβάθμιση .. έχω παρατηρήσει ότι τα τα fonts της ημερομηνίας στα faces STEEL και SHADOWS που είναι και από τα default στο ρολόι δεν εμφανίζονται ή εμφανίζονται σαν τετραγωνάκια... είναι σαν η γραμματοσειρά από τα συγκεκριμένα faces να μην αναγνωρίζεται...  παρατήρησε κάποιος κάτι παραπλήσιο ... ;

Ευχαριστώ

Καλησπέρα το είχα αναφέρει και εγώ σε παλαιότερο post. Εμένα συγκεκριμένα το Steel δεν εμφανίζεται καθόλου -μαύρη οθόνη στο ρολόι- και στο Shadows όντως βγάζει την ημερομηνία με τετραγωνάκια. 
Στο steel τώρα που το ξαναείδα έκανε και μία μικρή ενημέρωση μέσα απο την εφαρμογή Health -> προσόψεις, αλλά δεν διορθώθηκε κάτι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xristos_mi said:

Καλησπέρα το είχα αναφέρει και εγώ σε παλαιότερο post. Εμένα συγκεκριμένα το Steel δεν εμφανίζεται καθόλου -μαύρη οθόνη στο ρολόι- και στο Shadows όντως βγάζει την ημερομηνία με τετραγωνάκια. 
Στο steel τώρα που το ξαναείδα έκανε και μία μικρή ενημέρωση μέσα απο την εφαρμογή Health -> προσόψεις, αλλά δεν διορθώθηκε κάτι. 

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με εσένα. Συν ότι δεν έλυσα το πρόβλημα με την ένδειξη ύπνου ούτε με εργοστασιακές ρυθμίσεις!

Link to comment
Share on other sites

επειδή έψαχνα ποιοτικό μαύρο δερμάτινο λουράκι ξαφνικά χτες είδα νέα καταχώρηση που μου έμοιαζε με το μαμά καφέ. το κατάστημα είναι μεν μόνο διαδίκτυακα αλλά εάν κανονίζετε να πάτε από εκεί (βοτανικός) να το παραλάβετε μετά από οδηγίες πως θα γίνει η παραγγελία μέσω eshop χωρίς να χρεωθειτε μεταφορικά!
στο δια ταύτα το λουράκι είναι ίδιο ποιοτικά με το μαμά καφέ! στην αρχή θέλει λίγο να το λυγισεις για να μαλακώσει αλλά είναι πολύ καλό! το κατάστημα λέγεται v-store. gr b03b1d81b1c5a2a981654cb71c42b421.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν ήρθε σ εμένα

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αφορά την εφαρμογή τελικά και όχι το λογισμικό

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

επειδή έψαχνα ποιοτικό μαύρο δερμάτινο λουράκι ξαφνικά χτες είδα νέα καταχώρηση που μου έμοιαζε με το μαμά καφέ. το κατάστημα είναι μεν μόνο διαδίκτυακα αλλά εάν κανονίζετε να πάτε από εκεί (βοτανικός) να το παραλάβετε μετά από οδηγίες πως θα γίνει η παραγγελία μέσω eshop χωρίς να χρεωθειτε μεταφορικά!
στο δια ταύτα το λουράκι είναι ίδιο ποιοτικά με το μαμά καφέ! στην αρχή θέλει λίγο να το λυγισεις για να μαλακώσει αλλά είναι πολύ καλό! το κατάστημα λέγεται v-store. gr b03b1d81b1c5a2a981654cb71c42b421.jpg
τελικά πολύ καλό το μαύρο το δερμάτινο λουράκι. σαν το μαμά ακριβώς
Link to comment
Share on other sites

Update3700383a0de3302812437b4e46e17ee0.jpg

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αφορά το gt2?

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή Υγεια

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα πήρα το gt2pro και είδα ότι τα εικονίδια στις ειδοποιήσεις είναι στάνταρ ένα γενικό, εκτός από 4,5 εφαρμογές.

Δηλ. viber, sofascore κ.α. έρχονται με ένα γενικό εικονίδιο.

Γνωρίζει καποιος αν αυτό μπορεί να αλλλάξει?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikotsal said:

Καλησπέρα, σήμερα πήρα το gt2pro και είδα ότι τα εικονίδια στις ειδοποιήσεις είναι στάνταρ ένα γενικό, εκτός από 4,5 εφαρμογές.

Δηλ. viber, sofascore κ.α. έρχονται με ένα γενικό εικονίδιο.

Γνωρίζει καποιος αν αυτό μπορεί να αλλλάξει?

Όχι δεν αλλάζει. Απο τα πολλά μειονεκτήματα του software της Huawei

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν αλλάζει. Απο τα πολλά μειονεκτήματα του software της Huawei
σε ποιες εταιρείες ρολογιών αλλάζουν αυτά τα εικονίδια; honor, xiaomi αλλάζουν ;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν υπήρχε ή αν προστέθηκε με τη τελευταία αναβάθμιση αυτό. Ούτε ξέρω που χρησιμεύει.

Screenshot_2022-03-22-07-51-11-597_com.huawei.health.jpg

Link to comment
Share on other sites

σε ποιες εταιρείες ρολογιών αλλάζουν αυτά τα εικονίδια; honor, xiaomi αλλάζουν ;
Σε Xiaomi smartwatch που έχει φίλος μου, δεν αλλάζουν.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2022 at 12:06 ΠΜ, ilka71 said:
On 21/3/2022 at 4:52 ΜΜ, abekas said:
Όχι δεν αλλάζει. Απο τα πολλά μειονεκτήματα του software της Huawei

σε ποιες εταιρείες ρολογιών αλλάζουν αυτά τα εικονίδια; honor, xiaomi αλλάζουν ;

στο galaxy watch που ειχα εμφανιζοταν το εικονιδιο της καθε εφαρμογης  , οπως και το μηνυμα ακομα και με εικονα αν ειχε μεσα .αλλα απο εκει που ημουν για φορτιση στη 1,5 μερα , τωρα ξεχναω να το φορτισω , οποτε μια χαρα ειναι το software της huawei

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Απέκτησα το GT 2e και διαβάζω ότι για να προσθέσω οποίο watch face θέλω, πρέπει να εγκαταστήσω το Huawei Health MOD
Απεγκαθιστώ το original και εγκαθιστώ αυτό ?
Χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο?
Που βρίσκω ποικιλία σε watch face?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...