Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, mplevris said:

Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει γιατί όταν έρχονται οι ειδοποιήσεις στο ρολόι μου τις δείχνει 5 φορές την κάθε μια

Πας στις ρυθμισεις, εφαρμογες, υγεια και κανεις αναγκαστικη διακοπη.

Κανεις εξοδο.

Κλικαρεις την εφαρμογη να ανοιξει.

Θα στις βγαζει μια μια μετα. 

Edited by tasosdimas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι εάν κλείσω την εφαρμογή υγεία στο κινητό, δεν μου έρχεται καμία ειδοποίηση. Πρέπει να αφήνω ανοιχτή την εφαρμογή μόνιμα με τρέχει στο background. Εννοώ ανοιχτή καρτέλα μόνιμα. Εννοείται πως έχω δώσει δικαίωμα στην εφαρμογή να τρέχει μόνιμα και να μην κλείνει. Όμως κλείνει και δεν έρχεται καμία ειδοποίηση. Καμία ιδέα; Είμαι με το poco f3 και έχω κατεβάσει την εφαρμογή υγεία από Play store και είμαι στην έκδοση 12.0.11.300

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, pazu said:

Εγώ το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι εάν κλείσω την εφαρμογή υγεία στο κινητό, δεν μου έρχεται καμία ειδοποίηση. Πρέπει να αφήνω ανοιχτή την εφαρμογή μόνιμα με τρέχει στο background. Εννοώ ανοιχτή καρτέλα μόνιμα. Εννοείται πως έχω δώσει δικαίωμα στην εφαρμογή να τρέχει μόνιμα και να μην κλείνει. Όμως κλείνει και δεν έρχεται καμία ειδοποίηση. Καμία ιδέα; Είμαι με το poco f3 και έχω κατεβάσει την εφαρμογή υγεία από Play store και είμαι στην έκδοση 12.0.11.300

Εγώ έχω κλειδώσει την εφαρμογή για να μην κλείνει, ούτε με εκκαθάριση της RAM. Ανοίγεις τις πρόσφατες εφαρμογές, κρατάς πατημένη την εφαρμογή υγεία και πατάς το λουκέτο 🔒 στα δεξιά. 

Link to comment
Share on other sites

εχω κινητο το Realme GT 

οταν κανω κληση και παταω επιλογη να στειλω την κληση στο gt2 για να μιλησω απο κει ενω μου το βγαζει σαν επιλογη το παταω αλλα δεν

τι γινετε?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, ilka71 said:

τώρα έχω αυτήν την έκδοση στο gt2 46mm
γίνεται να περάσω την τρέχουσα beta; και εάν ναι πως;

νομιζω η beta ειναι μονο για τη κινεζικη εκδοση . https://www.huaweicentral.com/latest-11-0-14-89-beta-update-released-for-huawei-watch-gt-2-46mm/ .

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Υπάρχει ρύθμιση για πρώτη μέρα της εβδομάδας στο GT 2 pro?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε το update που υποστηριζει εφαρμογες, αλλα δεν ειδα καποια διαφορα. Θελει μονο Huawei κινητο ή θα το παρουμε και εμεις με αλλα με καποιο τροπο? Το προγραμμα στο κινητο δεν μου εβγαλε νεα ανανεωση αλλα περασα χειροκινητα μια πιο καινουργια (12.0.12.300) αλλα χωρις κατι νεο.

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και AppGallery και HMS που γραφανε οτι θα χρειαζονταν αλλα και παλι δεν βλεπω να βγαινει το ταμπ "Applications" στην εφαρμογη για να βαζεις τις εφαρμογες...

 

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

μπα εμένα ακόμα αυτήν δείχνει δεν έχει έρθει άλλη ακόμα ίσως 6a188353855398e91aeb1948eb45e5d9.jpg
Κι εγώ αυτή έχω.

Δεν μπορώ να καταλάβω στα προηγούμενα posts ποια είναι αυτή η εφαρμογή στα κινητά, και τι version number είναι αυτό στο firmware.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S7 by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tsiftsism said:

Κι εγώ αυτή έχω.

Δεν μπορώ να καταλάβω στα προηγούμενα posts ποια είναι αυτή η εφαρμογή στα κινητά, και τι version number είναι αυτό στο firmware. emoji848.pngemoji848.png

Sent from my Samsung Galaxy Tab S7 by using Tapatalk Pro
 

Και μένα ίδια έκδοση γράφει. Και δεν έχει έρθει ακόμα ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ggarifa said:

Και μένα ίδια έκδοση γράφει. Και δεν έχει έρθει ακόμα ενημέρωση

και εμενα μια απο τα ιδια συν οτι οταν κανω κληση και θελω να την στειλω στο ρολοι μετα δε τη στελνει παταω πανω στην επιλογη του κινητου αλλα δεν

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tr3LaRaS said:

και εμενα μια απο τα ιδια συν οτι οταν κανω κληση και θελω να την στειλω στο ρολοι μετα δε τη στελνει παταω πανω στην επιλογη του κινητου αλλα δεν

 

Και μένα το ίδιο. Δεν έχω δοκιμάσει να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως και γίνει κάτι

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ggarifa said:

Και μένα το ίδιο. Δεν έχω δοκιμάσει να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως και γίνει κάτι

εκανα εγω αλλα τριχες

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ggarifa said:

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι έχω κινητό Xiaomi.

εγω με το realme 8 pro κολλαγε μια δυο τρεις μετα την γυρναγε

τωρα με το realme gt δε γυρναει ενω το εχει σσν επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Καλά τον ύπνο που τον πήγαν; Μόνο μέσω της εφαρμογής πλέον; Και αυτό με τους χάρτες τι φάση; Αφού δε μπορώ να τους βλέπω στο ρολόι τι αν το κάνω;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, karamazof53 said:

Εμένα πάντως δε μου έχει έρθει....

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ούτε εμένα. Γι'αυτό ρώτησα. Εάν είναι να ψάξω να την κατεβάσω αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...