Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://forum.xda-developers.com/t/watchfaces-huawei-watch-gt-gt2-collection.3954393/page-70

 

Εδώ είναι aod Stratos

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ έχω μία παραλλαγή του χωρίς τις πράσινες αποχρώσεις αν παρατηρήσεις καλά. Μου αρέσει η διχρωμία. Δεν θέλω παραπάνω χρώματα γιατί στο μάτι μου γίνεται κιτς.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Η αντοχή του gt2 δεν είναι καλή, μια μέρα το πρωί που ξύπνησα παρατήρησα ένα σπάσιμο περίεργο σαν την μύτη καρφίτσας στην οθόνη,αν ήταν γρατζουνιά θα το καταλάβαινα αλλά σπάσιμο τόσο μικρό είναι πολύ περίεργο

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν το προσέχω και επειδή είναι στο χέρι συνέχεια όλο και κάπου θα το χτυπήσω. Δεν έχω κανένα παράπονο από την αντοχή του. Μάλλον ήσουν άτυχος.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν το προσέχω και επειδή είναι στο χέρι συνέχεια όλο και κάπου θα το χτυπήσω. Δεν έχω κανένα παράπονο από την αντοχή του. Μάλλον ήσουν άτυχος.
Εγώ το προσέχω πολύ, κάτι μάλλον έγινε στον ύπνο μου, πάντως η Huawei εμένα με έχασε από μελλοντικό πελάτη, θεωρώ ότι δεν είναι αντοχής το ρολόι,δεν μπορεί να είναι αυτό από χτύπημα είναι λεπτό σαν καρφίτσα, αν ήταν χτύπημα θα είχε μεγαλύτερη ρωγμή, βάζω και φωτογραφία γιατί αυτό μπορεί να γίνει μόνο με την μύτη από καρφί και μάλιστα με μικρή δύναμη

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

1d7c93286d43c8836d2ff07b2315f13d.jpg

Link to comment
Share on other sites

καπου το χτυπησες και δε το καταλαβες εκεινη τη στιγμη....βαλε κι ενα ποιοτικο γυαλι,κατι τετοιες φορες εμενα με εχει σωσει...σε GEAR S3 που ειχα.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

καπου το χτυπησες και δε το καταλαβες εκεινη τη στιγμη....
Θα πρέπει να ήταν κάτι πολύ λεπτό και μυτερό για να γίνει αυτό, αλλιώς θα έκανε ρωγμή ίσια, γνωρίζω πως σπάει ένα τζάμι, ξύπνησα το πρωί και το βρήκα ετσι, κοιμάμαι με το ρολόι και δεν έχω τίποτα στο σπίτι που να μπορεί να κάνει αυτό την μικρή κυκλική ρωγμή,το πήγα σε άνθρωπο που επισκευάζει ρολόγια και μου είπε ότι έχει ξαναδεί τέτοιο σπάσιμο σε κακής ποιότητας τζάμι από ρολόι μετά από χτύπημα, όχι την ίδια ώρα με διαφορά θερμοκρασίας γίνετε αποκόλληση, έτσι μπορώ να το καταλάβω γιατί κάνω μπάνιο με το ρολόι μπορεί να το είχα χτυπήσει κάπου και από το ζεστό νερό να έκανε αποκόλληση, αν ήταν γρατζουνιά θα το καταλάβαινα αλλά σπάσιμο τόσο μικρό και στρογγυλό δεν το χωνεύω,

 

Συγνώμη που σας πριζω αλλά θεωρώ ότι δεν είναι αξιόπιστο σε αντοχές

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηραμε και κανενα ρολοι με ζαφειρι ρε φιλε.Δωσαμε γυρω στα 100ε για ενα smartwatch.

Παντως απο μονο του δεν εγινε αυτο το χτυπημα.

 

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηραμε και κανενα ρολοι με ζαφειρι ρε φιλε.Δωσαμε γυρω στα 100ε για ενα smartwatch.

Παντως απο μονο του δεν εγινε αυτο το χτυπημα.

 

OptoStyle

 

Aυτό! 125 ευρώ έδωσα και το ρολόι είναι value4money. Το ράγισμα έγινε από χτύπημα που δεν κατάλαβες. Από διαφορά θερμοκρασίας αποκλείεται. Θα ράγιζε. Εδώ είναι στιγμιαίο χτύπημα κάπου. Τα GTs είναι σκυλιά. Ακόμα έχω το GT1 (2 χρόνια+)σε άψογη κατάσταση. Το GT2 είναι 6μηνου επίσης άψογο.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν πηραμε και κανενα ρολοι με ζαφειρι ρε φιλε.

 

το PRO εχω εγω με ζαφειρι...και παλι ποιοτικο γυαλι του περασα με τη μια ! :lol:

Παντως στο GEAR S3 που ειχα ,2 στα 3 χτυπηματα στο γυαλι δε τα ειχα καταλαβει πως εγιναν...ευτυχως παντα φοραγα τζαμακι κι ετσι τη γλυτωνα μεχρι που το εδωσα κι η οθονη ηταν σαν καινουρια ! Με 10 ευρω το πολυ ολη αυτη η προστασια ετσι ?

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Η αντοχή του gt2 δεν είναι καλή, μια μέρα το πρωί που ξύπνησα παρατήρησα ένα σπάσιμο περίεργο σαν την μύτη καρφίτσας στην οθόνη,αν ήταν γρατζουνιά θα το καταλάβαινα αλλά σπάσιμο τόσο μικρό είναι πολύ περίεργο

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το ιδιο μου έπαθε και το gt2e και το gt2 pro (δεν κατάλαβα που την εφαγαν και τα δυο) ... ναι όσο αφορά αντοχή ειναι λίγο για...... κατά αλλα μηδέν παράπονο από καμία από της 3 συσκευές που ειχα (gt2/2e/2 pro)

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο μου έπαθε και το gt2e και το gt2 pro (δεν κατάλαβα που την εφαγαν και τα δυο) ... ναι όσο αφορά αντοχή ειναι λίγο για...... κατά αλλα μηδέν παράπονο από καμία από της 3 συσκευές που ειχα (gt2/2e/2 pro)
Δεν είναι τυχαίο φίλε μου, έχει χαμηλής ποιότητας τζάμι οθόνης, σε ένα gt2 pro ενός φίλου μου, έχει σε ένα μήνα είδη γρατζουνιές, απαράδεκτο για ρολόι

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κοντέυω χρονο και είμαι αρκετά ατσούμπαλος,καμιά γρατζουνιά ή σπάσιμο.Δεν δουλευω σε πχ λατομείο ουτε σιδεράς .Πολύ ευχαριστιστημένος με την μέχρι τώρα αντοχή του.ΤΟ φοράω συνέχεια.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα βήματα που μετράει όταν είσαι σε όχημα μου σπάει τα νεύρα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα βήματα που μετράει όταν είσαι σε όχημα μου σπάει τα νεύρα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Να ήταν μόνο εκεί.

 

Ενώ σου μετράει αρκετές φορές βήματα στο αυτοκίνητο άλλες φορές μέσα στο σπίτι δεν μετράει καθόλου.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα βήματα που μετράει όταν είσαι σε όχημα μου σπάει τα νεύρα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

στην μηχανή δεν μου μέτρησε 1 μισή ώρα οδήγησης με 200 βήματα ανέβηκα με 215 κατέβηκα (15 δεν τα θεωρό καν κάτι) με αυτοκίνητο δεν έκατσα να παρατηρήσω

Δεν είναι τυχαίο φίλε μου, έχει χαμηλής ποιότητας τζάμι οθόνης, σε ένα gt2 pro ενός φίλου μου, έχει σε ένα μήνα είδη γρατζουνιές, απαράδεκτο για ρολόι

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

το παρατήρησα πχ στο honor band 5 (δλδ χειρότερο υποτίθεται) άντεξε σε οτι φαντάζεσαι και δεν φαντάζεσαι στα ακριβά @@

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει φαει κοπανηματα σε τοίχους σε σωλήνες στην δουλειά..δεν καταλαβαίνει τίποτα..

Όπως και τα honor band αν και το 5 μου είχε κάνει μια απαλή γραντζουνια

 

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. παράγγειλα το GT 2 και θα ήθελα να παρακαλέσω να μου συστήσετε τι και από που να αγοράσω καλής ποιότητας τζαμάκι προστασίας και δερμάτινο καφέ λουράκι , αγορά προτιμώ από Ελλάδα. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ατσουμαπλος μια φορά την ημέρα το κοπανάω και δεν έχει πάθει τίποτα

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά το παίρνει ο μικρός όταν του το δώσω και το πετάει από δω κι από εκεί...δεν έχω δει γρατσουνια

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά το παίρνει ο μικρός όταν του το δώσω και το πετάει από δω κι από εκεί...δεν έχω δει γρατσουνια

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μάλλον η εταιρεία έχει χρησιμοποιήσει διάφορες ποιότητες τζάμι και δεν φοράνε όλες οι συσκευές το ίδιο, αυτό με προβληματίζει περισσότερο θυμίζοντας μου πρακτικές της xiaomi

 

Στάλθηκε από το JNY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και γω. Εφαγε απειρα χτυπήματα. Και το τζάμι του δεν έχει τίποτα απολύτως. Εντύπωση μου κανει που μιλατε για γρατσουνιες Edited by geofil
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. παράγγειλα το GT 2 και θα ήθελα να παρακαλέσω να μου συστήσετε τι και από που να αγοράσω καλής ποιότητας τζαμάκι προστασίας και δερμάτινο καφέ λουράκι , αγορά προτιμώ από Ελλάδα. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...