Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όχι τίποτα άλλαξα και φάκελλο και πάλι τα ιδια... Και μου κάνει εντύπωση που δεν αναγνωρίζει κανένα απο όσα είχα ήδη φορτωσει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σήμερα δοκίμασα 2 και μου τα βγάζει λευκά..δοκίμασα πολλές φορές αλλά τζιφος

 

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα 5 φάτσες. Κανένα πρόβλημα. Τι να πω. Δεν ξέρω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εγώ σήμερα δοκίμασα 2 και μου τα βγάζει λευκά..δοκίμασα πολλές φορές αλλά τζιφος

 

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μην βλέπεις τι σου βγάζει στην εφαρμογή στο κινητό. Λευκά τα βγάζει σε όλους. Επιλέξε το από το ρολόϊ.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δίκαιο είχες,ευχαριστώ πολυ

 

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα κάτοχος του ρολογιού Huawei gt 2 46mm το πρόβλημα με τις διπλές ειδοποιήσεις (διορθώθηκε όχι όμως με το update πιο πριν από μόνο του) το θέμα όμως με της κλήσεις δεν εμφανίζει όλο το ονοματεπώνυμο από δεξιά προς αριστερά, αλλά μόνο το όνομα και πρέπει να μαντέψεις πιο είναι το επώνυμο...
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογη αντζεντα στο τηλέφωνο δεν θα εχεις σε ενα πεδιο και το ονομα και το επίθετο, εκει που λεει ονομα θα βαζεις το ονομα και στο πεδιο επίθετο θα βαζεις το επίθετο, εμενα τα εμφανιζει και τα δυο
Κι εμένα μου εμφανίζει και το όνομα και το επίθετο.

 

Δεν ήξερα ότι ο λόγος είναι επειδή έχω σε διαφορετικό πεδίο το όνομα και το επίθετο, μέσα στο Contracts app !!

 

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογη αντζεντα στο τηλέφωνο δεν θα εχεις σε ενα πεδιο και το ονομα και το επίθετο, εκει που λεει ονομα θα βαζεις το ονομα και στο πεδιο επίθετο θα βαζεις το επίθετο, εμενα τα εμφανιζει και τα δυο

Εφαρμογή επαφές εννοείς?

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μου εμφανίζει αυτό το μενού

tKgy9oR.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Κατοχος του ρολογιου 7 μηνες, πολυ ευχαριστημενος.

Ειχα το redmi note 9 pro και τωρα το poco x3. Απο την πρωτη μερα, με το poco μου κανει συνεχως αποσυνδεση το ρολοι.

Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει;

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα άλλη μια φορά αλλά δυστυχώς κανείς δεν "είδε" τι έγραψα. Με συσκευές xiaomi, όταν απαντάτε στις κλήσεις, σας ακούνε με την πρώτη; χωρίς να σας δίνει ο συνομιλητής σας να καταλάβετε οτι μάλλον δεν σας ακούει καθόλου; παρατηρώ μια μικρή καθυστέρηση όταν απαντάω από το ρολόι. Αυτό μόνο όταν δέχομαι κλήση. Όταν καλώ εγώ, δείχνει να δουλεύει κανονικά.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω το εξής θέμα το έχω σχεδόν 20 μέρες έχω κάνει 2 φορτίσεις αλλά και τις 2 φορές έφτασε μεχρι το 99% με φόρτιση από θύρα usb του pc.οταν το εβαλα στην πριζα πηγε 100.εχει τύχει σε κάποιον κάτι παρομοιο;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα άλλη μια φορά αλλά δυστυχώς κανείς δεν "είδε" τι έγραψα. Με συσκευές xiaomi, όταν απαντάτε στις κλήσεις, σας ακούνε με την πρώτη; χωρίς να σας δίνει ο συνομιλητής σας να καταλάβετε οτι μάλλον δεν σας ακούει καθόλου; παρατηρώ μια μικρή καθυστέρηση όταν απαντάω από το ρολόι. Αυτό μόνο όταν δέχομαι κλήση. Όταν καλώ εγώ, δείχνει να δουλεύει κανονικά.

Ευχαριστω.

 

Ναι κάνει μια καθυστέρηση 1,5 sec περίπου με xiaomi mix3 , απλά όταν απαντάω δε μιλάω κατευθείαν αλλα περιμένω 1με 2 δευτερόλεπτα..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω το εξής θέμα το έχω σχεδόν 20 μέρες έχω κάνει 2 φορτίσεις αλλά και τις 2 φορές έφτασε μεχρι το 99% με φόρτιση από θύρα usb του pc.οταν το εβαλα στην πριζα πηγε 100.εχει τύχει σε κάποιον κάτι παρομοιο;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, από την πρώτη μέρα το φορτίζω τα βράδια με κλειστό υπολογιστή, και το πρωί το βρίσκω πάντα στο 100%.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ναι κάνει μια καθυστέρηση 1,5 sec περίπου με xiaomi mix3 , απλά όταν απαντάω δε μιλάω κατευθείαν αλλα περιμένω 1με 2 δευτερόλεπτα..

 

Ναι έτσι είναι κάπου 1-1.5 sec , κι εγώ απαντάω μετα από αυτον το χρόνο. LG g8s εχω αλλα δεν είναι θέμα κινητού νομίζω. Το θέμα πάντως είναι ότι ο συνομιλητής δε καταλαβαίνει ότι μιλάω από ρολόι, έχει καλό μικρόφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα άλλη μια φορά αλλά δυστυχώς κανείς δεν "είδε" τι έγραψα. Με συσκευές xiaomi, όταν απαντάτε στις κλήσεις, σας ακούνε με την πρώτη; χωρίς να σας δίνει ο συνομιλητής σας να καταλάβετε οτι μάλλον δεν σας ακούει καθόλου; παρατηρώ μια μικρή καθυστέρηση όταν απαντάω από το ρολόι. Αυτό μόνο όταν δέχομαι κλήση. Όταν καλώ εγώ, δείχνει να δουλεύει κανονικά.

Ευχαριστω.

 

Και σε s10 έχω το ίδιο θέμα

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Εάν έχω επιλεγμένο τον συγχρονισμό ήχου κλήσης δεν το κάνει. Την ώρα που "κολλάει" ο ήχος κλήσης πετάει το ρολόι από την επιλογή στις bluetooth συσκευές και δουλεύει κομπλέ
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Τι έρχεται;

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από τότε που πρωτογραφτηκε το ποστ έχει βγει μια αναβάθμιση για το Huawei αλλά όχι για το honor. Ο διαχωρισμός μας έπεσε βαρύς μάλλον.

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλο προβληματα αυτό το ρολόι :p

Μιλάω σήμερα στο bluetooth hands free μου... Ξαφνικά εκεί που μιλάω, μου πετάει εκτός το hands free και η κλήση μεταφέρεται στο κινητό.. Καταραμένο gt2 :D Πριν πάρω το ρολόι, δεν είχα παρόμοια θέματα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και εγω παρατήρησα μια καθυστέρηση 2 δευ. περίπου αλλά στις ειδοποιήσεις έρχονται πιο νωρίς .
Link to comment
Share on other sites

Εντός πόλεως το gps σας βγάζει σωστά τη διαδρομή ή είστε και σεις ο spiderman και πάτε από ταράτσα σε ταράτσα;
Link to comment
Share on other sites

Εντός πόλεως το gps σας βγάζει σωστά τη διαδρομή ή είστε και σεις ο spiderman και πάτε από ταράτσα σε ταράτσα;

Από ταράτσα σε ταράτσα. Και εννοείται στην απέναντι ταράτσα. Ζιγκ Ζαγκ δλδ.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...