Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση.Ενώ βγάζει κανονικά το όνομα αυτού που καλεί, αν η κλήση μείνει αναπάντητη δείχνει μόνο τον αριθμό στις αναπάντητες κι όχι τ όνομα.Καμία ιδέα;
Έτσι είναι... Άλλη μια εξυπνάδα

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημέρα σας, ρε παιδιά έχουμε βρει κάποια λύση με αυτό το θέμα?

Μου έρχονται οι ειδοποιήσεις κανονικά αλλά έρχονται πολλές φορές . Πχ μια ειδοποίηση στο Messenger το ρολόι την εμφανίζει 5 φορές .

 

Ναι, και εμένα το κάνει αυτό.

Να το πάρω απόφαση πως συγχρονισμό με Strava δεν θα δούμε ποτέ ε;

Link to comment
Share on other sites

Αφού ελπίζεις ακόμα....λολ

Εδώ άλλα και άλλα δεν έχει διορθώσει πιο βασικά το στραβα θα δώσει. Garmin για σοβαρή παρακολούθηση άσκησης.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι... Άλλη μια εξυπνάδα

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό με την ανταπάντηση μου το έκανε παλιά. Μετα το τελευταίο update τα εμφανίζει παλι τα ονόματα. Android.10.εχω αν έχει κάποια σημασία.

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς που βρίσκουμε το ΜΑΜΑ μαύρο δερμάτινο λουράκι;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Δερμάτινο λουράκι γιατί νομίζω έδιναν μόνο στην έκδοση με την ασημί κάσα, και ήταν χρώματος καφέ;

 

Αυτό που έχω εγώ με την μαύρη κάσα το έδιναν με μαύρο λουράκι σιλικόνης, και όχι με μαύρο δερμάτινο.

 

Έδιναν κάποια έκδοση και με μαύρο δερμάτινο, εκτός της sport που το έδιναν και αυτό με πορτοκαλί σιλικόνης;

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την ανταπάντηση μου το έκανε παλιά. Μετα το τελευταίο update τα εμφανίζει παλι τα ονόματα. Android.10.εχω αν έχει κάποια σημασία.

Και εγώ βλέπω ονόματα κανονικά (Huawei κινητό, Android 10.1).

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεκινήσεις στην εφαρμογή μία άσκηση, πχ. περπάτημα, και κάνεις τη μισή διαδρομή περπατώντας και την υπόλοιπη τρέχοντας, η εφαρμογή θα μπορεί να καταλάβει ότι άλλαξες άσκηση μετά από κάποιο σημείο, ή θα εμφανίσει όλη τη άσκηση ως περπάτημα με πολύ καλό χρόνο;

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ βλέπω ονόματα κανονικά (Huawei κινητό, Android 10.1).
Εγώ έχω xiaomi mi 10 με android 11. Στις αναπάντητες δεν βλέπω όνομα, αλλά αν πατήσω επάνω και καλέσω παίρνει τον αριθμό που είχε κάνει την αναπάντητη. Χαχαχαχα.

 

Εγώ τι να πω τώρα... Ότι είναι λογικό;

 

Με λίγα λόγια το ρολογακι παρόλο που ξανά λέω είναι πανέμορφο, αν το συνδυάσεις με άλλο κινητό εκτός huawei είναι μόνο για να βλέπεις την ώρα...

 

Πρέπει να έχεις κινητό huawei για να πεις ότι θα είναι σωστό και πάλι με πολύ ζόρι.

Πρέπει να ξεπεράσεις ότι δεν μετράει σωστά τα βήματα, ότι μετράει στο αυτοκίνητο, ότι δεν μπορείς να καλέσεις παρά μόνο ελάχιστες επαφές, ότι θα έχεις διπλές και τριπλές ειδοποιησεις και πολλά άλλα που χρειαστώ ένα σεντόνι να τα γράψω.

 

Τεσπά .. η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεκινήσεις στην εφαρμογή μία άσκηση, πχ. περπάτημα, και κάνεις τη μισή διαδρομή περπατώντας και την υπόλοιπη τρέχοντας, η εφαρμογή θα μπορεί να καταλάβει ότι άλλαξες άσκηση μετά από κάποιο σημείο, ή θα εμφανίσει όλη τη άσκηση ως περπάτημα με πολύ καλό χρόνο;

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Nαι το αναγνωρίζει και σου δείχνει το ποσοστό μέσα στα δεδομένα δραστηριοτήτων!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ έχω xiaomi mi 10 με android 11. Στις αναπάντητες δεν βλέπω όνομα, αλλά αν πατήσω επάνω και καλέσω παίρνει τον αριθμό που είχε κάνει την αναπάντητη. Χαχαχαχα.

 

Εγώ τι να πω τώρα... Ότι είναι λογικό;

 

Με λίγα λόγια το ρολογακι παρόλο που ξανά λέω είναι πανέμορφο, αν το συνδυάσεις με άλλο κινητό εκτός huawei είναι μόνο για να βλέπεις την ώρα...

 

Πρέπει να έχεις κινητό huawei για να πεις ότι θα είναι σωστό και πάλι με πολύ ζόρι.

Πρέπει να ξεπεράσεις ότι δεν μετράει σωστά τα βήματα, ότι μετράει στο αυτοκίνητο, ότι δεν μπορείς να καλέσεις παρά μόνο ελάχιστες επαφές, ότι θα έχεις διπλές και τριπλές ειδοποιησεις και πολλά άλλα που χρειαστώ ένα σεντόνι να τα γράψω.

 

Τεσπά .. η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ρολόι φιλαράκι εγώ προσωπικά το βρίσκω μια χαρα!!! και τα βήματα μετράει ακριβός και την αποσταση..... ένα θεματάκι έχει με του καρδιακούς παλμούς αλλά του κάνω επανεκκίνηση πάντα πριν αρχίσω την άσκηση και καθαρίζω και αισθητήρες και είναι κομπλέ... στο κολύμπι επίσης μια χαρα είναι .. στις αναπάντητες μου δείχνει κανονικά το όνομα σε σαμσουνγκ σ10 ..και δεν μου βγάζει διπλές ειδοποιήσεις ... το μοναδικά μου προβλήματα είναι το στραβα και η αυτόματη παύση που αρχίζει μετα απο ένα λεπτό ,, κατα τ αλλά είναι εάν τίμιο ρολόι για τη τιμή του!!! είχα και το σ3 και το σουοντο... που κάνουν τη διπλάσια τιμή και είναι το ίδιο ικανοποιημένος!! τώρα εσύ τι κόλλημα έχεις φάει δε ξέρει!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω xiaomi mi 10 με android 11. Στις αναπάντητες δεν βλέπω όνομα, αλλά αν πατήσω επάνω και καλέσω παίρνει τον αριθμό που είχε κάνει την αναπάντητη. Χαχαχαχα.

 

Εγώ τι να πω τώρα... Ότι είναι λογικό;

 

Με λίγα λόγια το ρολογακι παρόλο που ξανά λέω είναι πανέμορφο, αν το συνδυάσεις με άλλο κινητό εκτός huawei είναι μόνο για να βλέπεις την ώρα...

 

Πρέπει να έχεις κινητό huawei για να πεις ότι θα είναι σωστό και πάλι με πολύ ζόρι.

Πρέπει να ξεπεράσεις ότι δεν μετράει σωστά τα βήματα, ότι μετράει στο αυτοκίνητο, ότι δεν μπορείς να καλέσεις παρά μόνο ελάχιστες επαφές, ότι θα έχεις διπλές και τριπλές ειδοποιησεις και πολλά άλλα που χρειαστώ ένα σεντόνι να τα γράψω.

 

Τεσπά .. η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ έχω LG G8 κινητό και δείχνει κανόνα τις αναπάντητες. Διπλές δεν έχω. Με βήματα οκ μπορεί να δείξει λίγο παραπάνω. Με gps σε άσκηση μια χαρά μετράει πάντως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ξεκινήσεις στην εφαρμογή μία άσκηση, πχ. περπάτημα, και κάνεις τη μισή διαδρομή περπατώντας και την υπόλοιπη τρέχοντας, η εφαρμογή θα μπορεί να καταλάβει ότι άλλαξες άσκηση μετά από κάποιο σημείο, ή θα εμφανίσει όλη τη άσκηση ως περπάτημα με πολύ καλό χρόνο;

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Ναι όταν το καταλάβει σε ρωτάει αν άλλαξες άσκηση πχ σου βγάζει την άσκηση για τρέξιμο και πατάς οκ. Μετα μετράει τρέξιμο.

Edited by SAKISART2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω xiaomi mi 10 με android 11. Στις αναπάντητες δεν βλέπω όνομα, αλλά αν πατήσω επάνω και καλέσω παίρνει τον αριθμό που είχε κάνει την αναπάντητη. Χαχαχαχα.

 

Εγώ τι να πω τώρα... Ότι είναι λογικό;

 

Με λίγα λόγια το ρολογακι παρόλο που ξανά λέω είναι πανέμορφο, αν το συνδυάσεις με άλλο κινητό εκτός huawei είναι μόνο για να βλέπεις την ώρα...

 

Πρέπει να έχεις κινητό huawei για να πεις ότι θα είναι σωστό και πάλι με πολύ ζόρι.

Πρέπει να ξεπεράσεις ότι δεν μετράει σωστά τα βήματα, ότι μετράει στο αυτοκίνητο, ότι δεν μπορείς να καλέσεις παρά μόνο ελάχιστες επαφές, ότι θα έχεις διπλές και τριπλές ειδοποιησεις και πολλά άλλα που χρειαστώ ένα σεντόνι να τα γράψω.

 

Τεσπά .. η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ότι φταίει το κινητό σου δηλαδή δεν σου περνάει από το μυαλό;;με alcatel βασικό μοντέλο των 100 ευρώ λειτουργεί όπως με το p30 μου..ούτε διπλές ειδοποιήσεις ούτε θέματα με το όνομα.απλα αποσυνδέεται εύκολα λόγω εκπομπής στο Alcatel...και με τα sumsung ένα κάρο θέματα έχουν τα Xiaomi..όταν το είχα και εγώ με mi A3 έκανε ένα κάρο Κούλα το ρολόι

 

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς από σας το Honor Gs Pro??

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Το ότι φταίει το κινητό σου δηλαδή δεν σου περνάει από το μυαλό;;με alcatel βασικό μοντέλο των 100 ευρώ λειτουργεί όπως με το p30 μου..ούτε διπλές ειδοποιήσεις ούτε θέματα με το όνομα.απλα αποσυνδέεται εύκολα λόγω εκπομπής στο Alcatel...και με τα sumsung ένα κάρο θέματα έχουν τα Xiaomi..όταν το είχα και εγώ με mi A3 έκανε ένα κάρο Κούλα το ρολόι

 

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν φταίει απαραίτητα το Xiaomi γενικά αλλά ναι συμφωνώ. Προσωπικά στο Mi9 T Pro μου δεν έχω τέτοια θέματα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Nαι το αναγνωρίζει και σου δείχνει το ποσοστό μέσα στα δεδομένα δραστηριοτήτων!!

 

 

 

Ναι όταν το καταλάβει σε ρωτάει αν άλλαξες άσκηση πχ σου βγάζει την άσκηση για τρέξιμο και πατάς οκ. Μετα μετράει τρέξιμο.

 

 

Σας ευχαριστώ για την απάντηση.

Το μόνο πρόβλημα, υποθέτω, θα είναι ότι θα αργεί να καταλάβει την αλλαγή της άσκησης οπότε τα αποτελέσματα που θα δείχνει δεν είναι και τόσο σωστά.

 

Όπως έχει γίνει όσες φορές έχω πάει για περπάτημα και δεν ξεκίνησα άσκηση χειροκίνητα. Το ρολόι όλες αυτές τις φορές κατάλαβε ότι ξεκίνησα την άσκηση στα 600m από την αφετηρία, και στο τέλος η απόσταση που μου έδειξε ήταν κατά 600m ελλειπής.

 

 

Αυτό είναι και το μόνο παράπονο που έχω εγώ από το ρολόι, μιας και σ' αυτό το thread γίνονται και πολλά παράπονα για την συμπεριφορά του.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ξεκινάς την άσκηση πχ περπάτημα όπως λες και περιμένεις το ρολόι να το καταλάβει; Πατάς το κάτω κουμπί πας περπάτημα και ξεκινάς. Σιγά το δύσκολο. Σιγά τον αυτοματισμό.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Nαι το αναγνωρίζει και σου δείχνει το ποσοστό μέσα στα δεδομένα δραστηριοτήτων!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το ρολόι φιλαράκι εγώ προσωπικά το βρίσκω μια χαρα!!! και τα βήματα μετράει ακριβός και την αποσταση..... ένα θεματάκι έχει με του καρδιακούς παλμούς αλλά του κάνω επανεκκίνηση πάντα πριν αρχίσω την άσκηση και καθαρίζω και αισθητήρες και είναι κομπλέ... στο κολύμπι επίσης μια χαρα είναι .. στις αναπάντητες μου δείχνει κανονικά το όνομα σε σαμσουνγκ σ10 ..και δεν μου βγάζει διπλές ειδοποιήσεις ... το μοναδικά μου προβλήματα είναι το στραβα και η αυτόματη παύση που αρχίζει μετα απο ένα λεπτό ,, κατα τ αλλά είναι εάν τίμιο ρολόι για τη τιμή του!!! είχα και το σ3 και το σουοντο... που κάνουν τη διπλάσια τιμή και είναι το ίδιο ικανοποιημένος!! τώρα εσύ τι κόλλημα έχεις φάει δε ξέρει!!

 

Δεν έχω φάει κανένα κόλλημα. Προσπαθώ να βρω λύσεις στα προβλήματα μου, αλλά διαβάζοντας εδώ μέσα δεν λύθηκε κανένα, αντιθέτως ανακαλύπτω και άλλα.

 

Είναι δυνατόν στους μισούς να δουλεύει ας πούμε καλά και στους υπόλοιπους καθόλου;

 

Είναι να δυνατόν να πρέπει να κάνω επανεκκίνηση πριν την άσκηση για φτιάξουν οι αισθητήρες;

 

 

Το πρόβλημα μου είναι ότι έκανα το λάθος και έκανα την μετάβαση από samsung galaxy active 2 για να κερδίσω λίγες μέρες αυτονομιας, αλλά δυστυχώς έχασα πολλά περισσότερο σημαντικά πράγματα.

Καμία σχέση οι 2 συσκευές. Το ένα ρολογακι και το άλλο smartwatch.

 

Ξαναγύρισα στο samsung που μια χαρά συνεργάζεται με το κινητό μου.

 

Κρίμα τα λεφτά.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν ξεκινάς την άσκηση πχ περπάτημα όπως λες και περιμένεις το ρολόι να το καταλάβει; Πατάς το κάτω κουμπί πας περπάτημα και ξεκινάς. Σιγά το δύσκολο. Σιγά τον αυτοματισμό.
Αυτό κάνω.

Το έγραψα για τις 2-3 φορές που την 'πάτησα' όταν το είχα αγοράσει (βέβαια από την στιγμή που υπάρχει τέτοιο feature, να καταλαβαίνει το ρολόι ότι ξεκίνησες μια άσκηση, θα έπρεπε να δουλεύει και σωστά).

 

Απλά το ανέφερα γιατί πιστεύω ότι θα συμπεριφέρεται με τον ίδιο τρόπο και πάνω σε αυτό που ρώτησα και μου απάντησαν νωρίτερα.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω φάει κανένα κόλλημα. Προσπαθώ να βρω λύσεις στα προβλήματα μου, αλλά διαβάζοντας εδώ μέσα δεν λύθηκε κανένα, αντιθέτως ανακαλύπτω και άλλα.

 

Είναι δυνατόν στους μισούς να δουλεύει ας πούμε καλά και στους υπόλοιπους καθόλου;

 

Είναι να δυνατόν να πρέπει να κάνω επανεκκίνηση πριν την άσκηση για φτιάξουν οι αισθητήρες;

 

 

Το πρόβλημα μου είναι ότι έκανα το λάθος και έκανα την μετάβαση από samsung galaxy active 2 για να κερδίσω λίγες μέρες αυτονομιας, αλλά δυστυχώς έχασα πολλά περισσότερο σημαντικά πράγματα.

Καμία σχέση οι 2 συσκευές. Το ένα ρολογακι και το άλλο smartwatch.

 

Ξαναγύρισα στο samsung που μια χαρά συνεργάζεται με το κινητό μου.

 

Κρίμα τα λεφτά.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

To GA2 όπως και κάθε Samsung είναι πολύ καλό smartwatch αλλά κακός fitness tracker (τουλάχιστο όσα reviews έχω δει ακόμα και για το νεότερο GW3) και με άθλια αυτονομία. Ο καθένας βάζει τις προτεραιότητές του. Εγώ αν πήγαινα σε ένα αξιόπιστο ρολογάκι με μέτρια προς καλή αυτονομία θα πήγαινα σε κάποιο Garmin. Δεν έχουν αντίπαλο. Απλά είναι πολύ ακριβά.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις παρέλαβα το Gt2 Pro μου και προσπαθώ ενώ το έχω συνδέσει με το Mi10T μου δεν μπυ έρχονται οι κλήσεις!

Έχω δωσει όλα τα δικαιώματα από τις ρυθμίσεις και στο ρολόι έρχομαι ειδοποιήσεις από messenger κανονικά!

Στις ρυθμίσεις του Bluetooth ενώ είναι ενεργοποιημένο για χρήση τηλεφώνου απ'εξω γράφει συνδέθηκε χωρίς τηλέφωνο!

Καμία βοήθεια?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω φάει κανένα κόλλημα. Προσπαθώ να βρω λύσεις στα προβλήματα μου, αλλά διαβάζοντας εδώ μέσα δεν λύθηκε κανένα, αντιθέτως ανακαλύπτω και άλλα.

 

Είναι δυνατόν στους μισούς να δουλεύει ας πούμε καλά και στους υπόλοιπους καθόλου;

 

Είναι να δυνατόν να πρέπει να κάνω επανεκκίνηση πριν την άσκηση για φτιάξουν οι αισθητήρες;

 

 

Το πρόβλημα μου είναι ότι έκανα το λάθος και έκανα την μετάβαση από samsung galaxy active 2 για να κερδίσω λίγες μέρες αυτονομιας, αλλά δυστυχώς έχασα πολλά περισσότερο σημαντικά πράγματα.

Καμία σχέση οι 2 συσκευές. Το ένα ρολογακι και το άλλο smartwatch.

 

Ξαναγύρισα στο samsung που μια χαρά συνεργάζεται με το κινητό μου.

 

Κρίμα τα λεφτά.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

κανείς δεν είπε ότι το το hawei είναι σμαρτ... αυτό μπορεί να το καταλάβεις απο τα σχόλια πριν το αγοράσεις.. είναι band ρολόι κάπως ποιο εξελιγμένο... Εκεί βασίζεται και η αυτονομία του... Τώρα αν εσύ βρίσκεις το sumsoung καλύτερο λόγο των αναγκών σου καλύτερα πούλα το... δε σου κάνει ... τώρα όσο αφορά τα προβλήματα που όλοι σχεδόν έχουν απλα προσπαθείς μπας και το σώσεις κάπως και γι αυτό του κάνω επανεκκίνηση... όλοι ελπίζουμε στη καλύτερη αναβάθμιση και σταθερότητα του ρολογιού... με 120 εύρω πάντως μη ψάχνεις κάτι καλύτερο....αν και να σου πω την εμπειρία μου και σε ακριβά μπραντσ δεν ήμουν και τόσο ικανοποιημένος σε πολλά θέματα άσε που τα καλα σμαρτ αρχίζουν απο 200αρες 300αρες!! ας το πούμε λοιπόν ένα τίμιο ρολόι του φτωχού!!

Edited by Giambas
Link to comment
Share on other sites

Και μένα με xiaomi mix 3 δουλεύει μια χαρά και το έχω πάνω από χρόνο!! Ούτε διπλές ειδοποιήσεις, μια χαρά μετράει τα βήματα, μέσα στο αμάξι δε μετράει τίποτα και ούτε πρόβλημα μέσα στο νερό. Είχα garmin fenix 3 και μου χάλασε 2 φορές και τα 2 καινούργια. Καλά τα σημερινά Garmin αλλά την οθόνη του Huawei δε τη φτάνει με τίποτα, χώρια που είναι πανάκριβα και θεόβαρα..
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα ρολόι στο skroutz σχεδόν ίδιο με το δικό μας το honor GS pro στο οποίο στα σχολια στο skroutz φαίνεται πολύ καλό. Υπάρχει κάποιος που του έχουν περάσει και τα δύο ρολόγια από τα χέρια του να μας πει τη γνώμη του ;
Link to comment
Share on other sites

Το GS Pro έχει ακριβώς το ίδιο μενού και δυνατότητες με τα υπόλοιπα Huawei απλά έχει εντυπωσιακά μεγάλη αυτονομία (όλα ανοικτά και ύπνος 18 ημέρες άνετα) και έχει δυνατότητα να σου καταγράφει τη διαδρομή μέσω GPS. Κατά τα άλλα είναι πιο χοντροκομμένο και μοιάζει λίγο σε military look. Ωραίο ρολογάκι αν δεν έχεις κάποιο της ίδιας οικογενείας πριν (Huawei-Honor) και σε σχετικά καλή τιμή.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...