Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λεώ μήπως πάει πρωτα σε κατόχους τηλεφώνων Huawei

 

ΧΙΑΟΜΙ έχω εγω παντως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Bασίλη σε σένα μπορεί. Σε Huawei GT2 δεν βλέπω ακόμα τίποτα.:)

 

Λες να ξεκίνησε ο διαχωρισμός; :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπα μη το λές δε πάνε σε όλους μαζί, μάλλον προηγούνται τα Huawei, σε Xiaomi ακόμα τίποτα
Δεν πάνε έτσι απλά δεν την περνούν μαζί... Πήραν φίλοι ο ένας με xiaomi και ο άλλος με Sony αναβάθμιση πριν από εμένα που έχω p30 Pro... Και εμένα ακόμη δεν μου βγάζει την νέα έκδοση

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by dimgeo

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Το ρολόι μου λέει πολλές συνδεδεμένες συσκευές. Και παρόλο που απενεργοποιησα τις κλήσεις από το τις ρυθμίσεις του bluetooth όταν με καλούν δονείται και λέει πολλές συνδεδεμένες συσκευές. Αυτην την στιγμή έχω μόνο το ρολόι στα bluetooth.

Επαναφορά bluetooth πως κάνουμε;

 

Ρυθμίσεις - εφαρμογές - εμφάνιση διεργασιών συστήματος - bluetooth - εκκαθάριση δεδομένων

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

γράψαμε και εκεί... αντε να δουμε τι θα γίνει..αν και νομίζω τίποτα... θέλουν να σε αναγκάσουν να παρεις συσκευή τους... αλλά μάλλον θα πουλήσουμε τα ρολόγια.. χεχεχε

 

Είδαμε και μεις πιυ χουμε huawei κινητό, τα ίδια τραβάμε.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποιά εφαρμογή να κατεβάσω για να φτιάχνω δικά μου watchfaces ;Αυτές οι εφαρμογές έχουν δικές τους βιβλιοθήκες ενσωματωμένες,με δείκτες,καντράν κλπ;
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - εφαρμογές - εμφάνιση διεργασιών συστήματος - bluetooth - εκκαθάριση δεδομένων

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Είδαμε και μεις πιυ χουμε huawei κινητό, τα ίδια τραβάμε.......!!!!!!!!

μια αυτόματη παύση την έχετε πάντως... το βασικότερο.. δε μπορεισ να πεις ότι δεν σας προσέχουν.. χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - εφαρμογές - εμφάνιση διεργασιών συστήματος - bluetooth - εκκαθάριση δεδομένων.

 

Το έκανα αλλά δεν άλλαξε τίποτα. Εκανα και την αναβάθμιση παλι τιποτα . Πραγματικά με εχει σπασει τα νεύρα!

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ήρθε σήμερα το tecladt m40 είπα να δοκιμάσω με το mod health..το κατέβασα ,σύνδεσης το ρολόι,πήγα κατέβασα ένα faces πάω στην μεταφόρτωση και μου λέει ο τύπος δεν υποστηρίζεται..κάνω κάτι λαθος;;

 

Στάλθηκε από το M40_EEA μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ήρθε σήμερα το tecladt m40 είπα να δοκιμάσω με το mod health..το κατέβασα ,σύνδεσης το ρολόι,πήγα κατέβασα ένα faces πάω στην μεταφόρτωση και μου λέει ο τύπος δεν υποστηρίζεται..κάνω κάτι λαθος;;

 

Στάλθηκε από το M40_EEA μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βάλε το αρχείο σε άλλο φάκελο από το download και ξαναδοκίμασε.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mε το Mod health πρέπει να είσαι root στο τηλέφωνο;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειτε εχεις το original ειτε εχεις το ""φτιαχτό"" δεν χρειαζεται root

 

optoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, πήρα χθες το watch gt 2. Όλα καλά αλλά έχω ένα θέμα. Μου έρχονται οι ειδοποιήσεις κανονικά αλλά έρχονται πολλές φορες. Πχ μια ειδοποίηση στο μεσεντζερ το ρολόι την εμφανίζει 5 φορες. Έχω την έκδοση 1.0.10.12 και κινητό mi 9t pro. Τι να κάνω για να στρώσει? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δυστυχώς και εγώ με redmi note 7 δεν εχω βρει πουθενα λυση για αυτο....άνοιξα θέμα στο κεντρικο της μαμάς εταιρείας και ευελπιστω να το δουν...ενδεικτικά σου λεω οτι εγω εχω φτάσει να μου έρχονται και 8 φορες!!!!! το ιδιο μηνυμα......με την μαμά την ελληνική μου εδωσε καποιες κατευθυνσεις (να κατεβάσω εκτος google play το hms core και απο εκεί το health αλλα και αυτο δεν εκανε τιποτα στο προβλημα).
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δυστυχώς και εγώ με redmi note 7 δεν εχω βρει πουθενα λυση για αυτο....άνοιξα θέμα στο κεντρικο της μαμάς εταιρείας και ευελπιστω να το δουν...ενδεικτικά σου λεω οτι εγω εχω φτάσει να μου έρχονται και 8 φορες!!!!! το ιδιο μηνυμα......με την μαμά την ελληνική μου εδωσε καποιες κατευθυνσεις (να κατεβάσω εκτος google play το hms core και απο εκεί το health αλλα και αυτο δεν εκανε τιποτα στο προβλημα).
Κλειδώστε την εφαρμογή υγεία στο multitasking, επανεκκίνηση το smartphone και θα στρώσει

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δυστυχώς και εγώ με redmi note 7 δεν εχω βρει πουθενα λυση για αυτο....άνοιξα θέμα στο κεντρικο της μαμάς εταιρείας και ευελπιστω να το δουν...ενδεικτικά σου λεω οτι εγω εχω φτάσει να μου έρχονται και 8 φορες!!!!! το ιδιο μηνυμα......με την μαμά την ελληνική μου εδωσε καποιες κατευθυνσεις (να κατεβάσω εκτος google play το hms core και απο εκεί το health αλλα και αυτο δεν εκανε τιποτα στο προβλημα).

 

Τα προγράμματα της huawei απο το google play τα κατεβάζεις;Εγω έχω βάλει το appgallery της Huawei και τα κατεβάζω απο εκεί.

Με την τελευταία αναβάθμιση που έβαλα πιο πάνω έρχεται μια φορά καθε ειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την συγκεκριμένη. Την έχω 6 μήνες

Κάθε μέρα μπάνιο στο σπίτι με το ρολόι, δεν έχει ξεκολλήσει περιμετρικά.

Αυτό έχω και εγώ 3 μήνες. Είναι τζαμάκι αρκετά λεπτό, μια χαρά μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα

 

πλεον το ρολοι σε αλλο επιπεδο...μου ερχεται ειδοποιηση στο ρολοι 8!!!!! φορες.....Εν τω μεταξυ διαβαζω για 1.0.10.12 αλα εγω εχω ακομα την 1.0.10.8 !!

Παρομοίως

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αλλά δεν άλλαξε τίποτα. Εκανα και την αναβάθμιση παλι τιποτα . Πραγματικά με εχει σπασει τα νεύρα!

 

Κάνε επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου και θα στρώσει, ακόλουθα τον οδηγό.

https://gr.androidhow.eu/%CF%80%CF%89%CF%82-%CE%BD%CE%B1/%CF%80%CF%8E%CF%82-%CE%BD%CE%B1-%CE%B5%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%86%CE%AD%CF%81%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CF%81%CF%85%CE%B8%CE%BC%CE%AF%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%84-2/

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ήρθε σήμερα το tecladt m40 είπα να δοκιμάσω με το mod health..το κατέβασα ,σύνδεσης το ρολόι,πήγα κατέβασα ένα faces πάω στην μεταφόρτωση και μου λέει ο τύπος δεν υποστηρίζεται..κάνω κάτι λαθος;;

 

Στάλθηκε από το M40_EEA μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα πας από την αναζήτηση αρχείων από άλλες εφαρμογές, θα βρεις τον explorer του κινητού σου και θα το βρεις από εκει και θα σου το φορτώσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστώ φίλε το έκανα και αυτο αλλα τίποτα..... παλι τα ιδια !!!

 

εχασα ολα τα pass απο το wifi μπορω να τα επαναφερω παλι καπως ?

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Κλειδώστε την εφαρμογή υγεία στο multitasking, επανεκκίνηση το smartphone και θα στρώσει

 

Στάλθηκε από το P40 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αδερφεεε που ησουν τοσο καιρο...επιτελους δειχνει να βρεθηκε λυση στο θεμα...και εγω απο χτες δοκιμαζω και θα επανελθω

Link to comment
Share on other sites

Δεν έφτιαξε το θεμα με τους παλμους με την νεα firmware. Δεν άλλαξε τίποτα.

 

Δεν ξέρω τι έκαναν αλλά το μάμησαν το ρολόι στο fitness. :mad:Εκανα περπάτημα έξω σε διαδρομή που κάνω συχνά και η διαδρομή ήταν ότι να ναι. Μου έβγαλε σημεία που δεν πέρασα και βεβαίως ότι περπάτησα μεγαλύτερη απόσταση από την πραγματική. :confused:Εχω ξενερώσει. Ενα καλό είχε, το fitness tracker και το χάλασε. Xiaomi κατάντησε.:wacko:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα τσεκαρισμενο το gps ειναι απόλυτα ακριβες. Θεμα συνεχίζει να εχει η καταγραφή παλμών που στην άσκηση ειναι παλι 20-30 παλμους πιο κατω (τσεκαρισμενο με heart rate belt και endomondo).
Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εμένα ήταν μέχρι σήμερα εκτός και αν ήταν τυχαίο αλλά όπως και να το κάνεις είναι σπαστικό έστω και μία φορά να γράφει ότι να ναι.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

στις ειδοποιήσεις χτυπάει ο ήχος κ η δόνηση ( η οποία είναι αδύναμη τελείως και δεν την καταλαβαίνω σχεδόν ποτέ ) αλλά δεν ανάβει η οθόνη. νομιζα ότι έτσι είναι το ρολόι αλλά καθώς διάβαζα από την αρχή αυτό το νήμα , λέγαν ότι η οθόνη αναβει στις ειδοποιήσεις. υπάρχει κάποια ρύθμιση που δεν έχω κάνει και δεν μου ανάβει εμένα;
adok13
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...