Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποτέ και έχω κάνει πολλές προπονήσεις.

 

Βρήκα πως χαμηλώνει η ένταση, όταν κάνεις προπόνηση πατάς το πάνω κουμπί και κάνει pause ε πάνω δεξιά έχει την ένδειξη για τον ήχο και από εκεί αυξομειώνεις

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλά βρε ρωτάς και μετά δεν βλέπεις τις απαντήσεις; κάτω από την ερώτηση σου , είχα απαντήσει αυτό ακριβώς και μετά απάντησε και ο φίλoς rackal. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ποτέ και έχω κάνει πολλές προπονήσεις.

 

Βρήκα πως χαμηλώνει η ένταση, όταν κάνεις προπόνηση πατάς το πάνω κουμπί και κάνει pause ε πάνω δεξιά έχει την ένδειξη για τον ήχο και από εκεί αυξομειώνεις

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό μου το έκανε όταν στην αυτόματη ανίχνευση άσκησης είδε ότι περπατάω και πάτησα εγώ το περπάτημα σε ανοιχτό χώρο.

Link to comment
Share on other sites

Στα 129€ από τις γνωστές αλυσίδες θεωρείται καλή τιμή, λέτε να πέσει κι άλλο τις επόμενες ημέρες;
Link to comment
Share on other sites

Στα 129€ είναι κλοπή, δεν ξέρω αν μπορεί να πέσει και άλλο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα 129 € κάνει εμάς τους υπόλοιπους να θέλουμε να πάρουμε κι άλλο ένα για backup! Όποιος πρόλαβε... πρόλαβε!!
Link to comment
Share on other sites

Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει σε συσκευή xiaomi από ειδοποιήσεις περνώ μόνο τηλέφωνα . Ούτε viber ούτε messenger κλπ.

Λογικά κάποια ρύθμιση της συσκευής φταίει αλλά δεν μπορώ να βρω.

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει σε συσκευή xiaomi από ειδοποιήσεις περνώ μόνο τηλέφωνα . Ούτε viber ούτε messenger κλπ.

Λογικά κάποια ρύθμιση της συσκευής φταίει αλλά δεν μπορώ να βρω.

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πρέπει να έχεις το παράθυρο ειδοποιήσεων ενεργοποιημένο στο τηλ σου

Εννοείται να έχεις τικαρει μεσα από το health vber κλπ

Link to comment
Share on other sites

Μια άλλη ωραία λειτουργία σε συνεργασία με huawei συσκευή είναι κατά τη διάρκεια ήχου εισερχόμενη κλήσης μπορείς πατώντας το πάνω κουμπί να βάλεις σε αθορυβο τον ήχο στο ρολόι και στο τηλέφωνο ταυτόχρονα.

Το ίδιο γίνεται και με το ξυπνητήρι βάζοντας το σε snooze αλλά αυτό με τις κλήσεις πρόσφατα το ανακάλυψα.

Βολικό όταν έχεις το κινητό σε τσάντα και δεν μπορείς να απαντήσεις εκείνη τη στιγμή.

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω με ποιο τρόπο αλλάζουμε τον/τους ήχους στο ρολόϊ όταν έρχονται οι ειδοποιήσεις ή το ξυπνητήρι ή όταν δέχεται κλήση ομιλίας;;..... Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι ανάμεσα στο honor watch magic 2 και στο huawei watch gt 2 ποιό προτείνετε για αγορά ? Πέρα από την εξωτερική εμφάνιση υπάρχουν ίσως και άλλες διαφορές π.χ. στο τζάμι, όπως ισχυρίζεται ο τύπος στο βίντεο https://www.youtube.com/watch?v=waWlB8EONRI. ?
Link to comment
Share on other sites

Κάθε πότε ανεβαίνουν καινούρια watch faces στο Health.

Μέσα γράφει κάθε μέρα, αλλά έχω καιρό να δω κάποιο καινούριο!

 

Με ενδιαφέρει αυτό που έχω κυκλωμένο, και δεν ξέρω πότε θα ανέβει.

 

https://ibb.co/C5qNXNx

Edited by tsiftsism

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω με ποιο τρόπο αλλάζουμε τον/τους ήχους στο ρολόϊ όταν έρχονται οι ειδοποιήσεις ή το ξυπνητήρι ή όταν δέχεται κλήση ομιλίας;;.....
Κανένας δεν έχει αλλάξει τους ήχους;;;;;;;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν έχει αλλάξει τους ήχους;;;;;;;
Δεν αλλάζουν

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To πέρασα χθες το βραδυ .Πλέον βγάζει επιλογή να μιλήσεις απο το ρολόι και όταν καλείς αλλά δεν μπορείς να το επιλέξεις!!Τι κουφό είναι αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Edit, όλα καλά τελικά με την 1.0. 10.8, στην αρχή δεν μου έκανε κλήσεις από το ρολόι, αλλά μόλις τώρα έκανα άλλη μια επανεκκίνηση στο ρολόι και έστρωσε. Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Το υψόμετρο που το δείχνει μονίμως λάθος διορθώθηκε?Είναι τουλάχιστον αστείο να είμαι δίπλα στη θάλασσα και να δείχνει 20μ υψόμετρο.. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το καλιμπράρουμε?Έκανα μια δοκιμαστική καταγραφή σε περπάτημα δίπλα στη θάλασσα και μετά στον χάρτη μου εμφάνισε την διαδρομή δίπλα στην ακτή με υψόμετρο 20+
Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζουν

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ φίλτατε

 

Πολύ κουτό να μη σου δίνει τέτοια επιλογή...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Edit, όλα καλά τελικά με την 1.0. 10.8, στην αρχή δεν μου έκανε κλήσεις από το ρολόι, αλλά μόλις τώρα έκανα άλλη μια επανεκκίνηση στο ρολόι και έστρωσε.

 

Μπορείς να επιλέξεις να μιλήσεις απο το ρολόι σε εξερχόμενη κλήση;

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ που έκανα την αναβάθμιση, επειδή ξέρω πως καμιά φορά σε νέο λογισμικό γίνονται περίεργα έκανα στο καπάκι και μια επανεκκίνηση! Το πρωί είδα τυχαία στο δικό σου post ότι υπάρχει θέμα με τις κλήσεις και γράφει μη συνδεμένο, κάτι τέτοιο. Όντως το έκανε και σε μένα. Πήγα δουλειά, προσπάθησα πάλι να κάνω κλήση αλλά είχε το ίδιο πρόβλημα, του έκανα άλλη μια επανεκκίνηση και τώρα λειτουργεί κομπλέ. Από χθες δηλαδή που είχε το θέμα, τα βήματα που έχω κάνει είναι ν' αλλάξω 2-3 faces και να κάνω 2 επανεκκινήσεις.

Θα σου πρότεινα να το κλείσεις για λίγη ώρα και να το ανοίξεις ξανά... ή κάνε κάμποσα restart!

Link to comment
Share on other sites

Γιά τα custom wachfaces και την μέθοδο με το ταιτσι ,πως το λένε,ότι είναι καλύτερα να το κάνουμε από άλλο κινητό και για λόγους ασφαλείας ,είναι καλύτερα να μην έχει το δεύτερο κινητό τον λογαριασμό της google περασμένο;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πλέον και modded Health app, το οποίο το κάνεις εγκατάσταση μόνο του (δεν χρειάζεται να έχεις εγκατεστημένα τα Huawei Services και το TaiChi).

 

Η εφαρμογή και πάλι δεν μπορεί να εγκατασταθεί σε Huawei συσκευή, ενώ αν είχατε από πριν τα Huawei Services και TaiChi, πρέπει να τα απεγκαταστήσετε.

 

 

Το αρχείο μπορείτε να το βρείτε στο Telegram, στο Huawei Watch GT/GT2 - Global group.

Υπάρχει pinned post με το αρχείο.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...