Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά.

Έχω πρόβλημα με μερικά watchfaces.Πχ τώρα έχω το STEEL.

Το πρόβλημα είναι ότι δεν δείχνει την μέρα σωστά στο watchface.

Όταν γυρνάω την γλώσσα του κινητού στα αγγλικά διορθώνεται δεν έχει πρόβλημα.Όταν η γλώσσα είναι στα ελληνικά όμως δείχνει ότι να ναι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αλλάξανε και το μενού στα watcefaces, μπαίνω από samsung A21s
Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Αλλάξανε και το μενού στα watcefaces, μπαίνω από samsung A21s

Τα αλλάξανε αλλά τα επί πληρωμή δεν μας τα δώσανε, οπότε μια τρύπα στο νερό κάνανε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με συσκευή xiaomi redmi note 8 pro και health 1.0.9.58, δεν μου βγάζει άλλη αναβάθμιση και βλέπω μόνο τα δωρεάν...

Φίλε Διαμαντή, ρώτησα κι άλλη φορά αλλά δεν απάντησε κανείς..Ξεκλειδώνεις κινητό με το Gt2?

Edited by Dep0n
Link to comment
Share on other sites

Τα αλλάξανε αλλά τα επί πληρωμή δεν μας τα δώσανε, οπότε μια τρύπα στο νερό κάνανε.

Λογικά θα το ανοίξουν, μέσα σε 2 μερες πρώτα βάλανε 2 επιπλέον και μετά τα χώρισαν και σε κατηγορία δωρεαν, άρα γνώμη θα δώσουν και τα επί πληρωμή

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα...

Ερώτηση..

Πόσο αξιόπιστη είναι η μέτρηση του καρδιακού ρυθμού?

Τον τελευταίο μήνα βλέπω κάποιες τιμές που με προβληματίζουν...και στα χαμηλά και στα ψηλά.

 

Στάλθηκε από το MI 8 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

XIAOMI MI8 LITE/ XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα το ανοίξουν, μέσα σε 2 μερες πρώτα βάλανε 2 επιπλέον και μετά τα χώρισαν και σε κατηγορία δωρεαν, άρα γνώμη θα δώσουν και τα επί πληρωμή
οι κατηγορίες πάλι εξαφανιστηκαν πάντως

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το παληκαρι που ρώτησε για την ακρίβεια των καρδιακών μετρήσεων
Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα poco στο συρτάρι με Huawei health beta για να αλλάζω faces.

Συνδεσα χτες το Gt2 για να αλλάξω face και στο σημείο που ήταν το upload face είχε παντού κινέζικα.

Άλλαξε κάτι;;

 

Στάλθηκε από το IN2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Διαμαντή, ρώτησα κι άλλη φορά αλλά δεν απάντησε κανείς..Ξεκλειδώνεις κινητό με το Gt2?

Έχει έξυπνο ξεκλείδωμα, όταν πλησιάζει το ρολόι το κινητό ξεκλειδώνει αυτόματα σε P20pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θέλω τζαμακι για το gt2 46 mm, τζαμακι και όχι ζελατίνα και αν γίνετε να μην έχει πολύ περιθώριο , αν έχετε βάλτε ένα λινκ από Ελλάδα μόνο, δεν έχω υπομονή να περιμένω κάνα δίμηνο

Edited by nionios4
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1,5 χρόνο με το GT (classic - ασημένια κάσα καφέ λουράκι) ήρθε η ώρα να αγοράσω κι εγώ ένα GT2 (Sport μαύρο). Το παρήγγειλα σήμερα και αναμένω. Η τιμή χώμα, 120 ευρώ. Περίμενα το GT3 αλλά μας προέκυψε το υπερεκτιμημένο GT2 Pro. Οπότε έκανε ευκολότερη την απόφασή μου.:p
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα poco στο συρτάρι με Huawei health beta για να αλλάζω faces.

Συνδεσα χτες το Gt2 για να αλλάξω face και στο σημείο που ήταν το upload face είχε παντού κινέζικα.

Άλλαξε κάτι;;

 

Στάλθηκε από το IN2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε δε ξέρω για τα κινέζικα εμένα δε μου έβγαζε καθολου τις τελίτσες. Μήπως έκανε αυτόματα update?Θέλει συγκεκριμένη έκδοση..

 

Προσωπικά το έκανα απεγκατάσταση και έκανα αυτή τη διαδικασία https://youtu.be/7Z0VKqa5jyY. Καντο και θα με θυμηθείς! Είναι εύκολο, έχει έτοιμα τα αρχεία να τα κατεβάσεις, και αυτή τη στιγμή έχω στο ρολόι μου εγκατεστημένα 5 watchfaces και τα εναλλάσσω οπότε θέλω σε αντίθεση με πριν που είχα μόνο ένα. Επίσης έχει κανονικά ελληνικά και μπορείς κάνεις κανονικά update. Φίλος μου το έχει στο κινητό του για να καταλαβεις και λειτουργεί κανονικά. Απλά εγώ έβαλα στο ταμπλετ μου γιατί δε μου αρέσει να έρχονται οι ειδοποιήσεις από το telegram κάθε λίγο και λιγάκι.. Ελπίζω να βοήθησα..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Ένας χαμός έγινε στα watchfaces, έβαλε κατηγορίες, κάποια νέα αλλά κάποια που τα έχω στο ρολόι τα έβγαλε εκτός αν δεν τα βρίσκω, πχ το Urban και το SimpleDigital
Link to comment
Share on other sites

εμένα πριν 5 μέρες μου έβγαλε τις κατηγορίες αλλά μετά το ίδιο βράδυ ξανά επανήλθε το κλασικό σύστημα recommended, mine κλπ

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δε ξέρω για τα κινέζικα εμένα δε μου έβγαζε καθολου τις τελίτσες. Μήπως έκανε αυτόματα update?Θέλει συγκεκριμένη έκδοση..

 

 

 

Προσωπικά το έκανα απεγκατάσταση και έκανα αυτή τη διαδικασία https://youtu.be/7Z0VKqa5jyY. Καντο και θα με θυμηθείς! Είναι εύκολο, έχει έτοιμα τα αρχεία να τα κατεβάσεις, και αυτή τη στιγμή έχω στο ρολόι μου εγκατεστημένα 5 watchfaces και τα εναλλάσσω οπότε θέλω σε αντίθεση με πριν που είχα μόνο ένα. Επίσης έχει κανονικά ελληνικά και μπορείς κάνεις κανονικά update. Φίλος μου το έχει στο κινητό του για να καταλαβεις και λειτουργεί κανονικά. Απλά εγώ έβαλα στο ταμπλετ μου γιατί δε μου αρέσει να έρχονται οι ειδοποιήσεις από το telegram κάθε λίγο και λιγάκι.. Ελπίζω να βοήθησα..

Ωραίος θα ακολουθήσω αυτό στο βασικό μου τηλέφωνο.

Αναβαθμίσεις δεν κάνεις να υποθέσω ε;

Firmware updates ;

 

Edit: πανευκολο 5 λεπτά δουλειά και έχεις multiple faces.

Να πω οτι δεν έπαιξε σε android 11 σε 8pro.

Έπαιξε αμέσως σε android pocophone με pixel rom 10.

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Α ωραία χαίρομαι που το πέτυχες! Ναι περνει κανονικά αναβαθμίσεις! Εγώ το έχω σε ταμπλετ με Android 8, δε το ήξερα ότι δε παίζει σε Android 11..κΚανονικα πρέπει να μπει στη πρώτη σελίδα ως οδηγός εφαρμογής πως να έχεις χιλιάδες επιλογές watchfaces στο ρολόι σου
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δε ξέρω για τα κινέζικα εμένα δε μου έβγαζε καθολου τις τελίτσες. Μήπως έκανε αυτόματα update?Θέλει συγκεκριμένη έκδοση..

 

Προσωπικά το έκανα απεγκατάσταση και έκανα αυτή τη διαδικασία https://youtu.be/7Z0VKqa5jyY. Καντο και θα με θυμηθείς! Είναι εύκολο, έχει έτοιμα τα αρχεία να τα κατεβάσεις, και αυτή τη στιγμή έχω στο ρολόι μου εγκατεστημένα 5 watchfaces και τα εναλλάσσω οπότε θέλω σε αντίθεση με πριν που είχα μόνο ένα. Επίσης έχει κανονικά ελληνικά και μπορείς κάνεις κανονικά update. Φίλος μου το έχει στο κινητό του για να καταλαβεις και λειτουργεί κανονικά. Απλά εγώ έβαλα στο ταμπλετ μου γιατί δε μου αρέσει να έρχονται οι ειδοποιήσεις από το telegram κάθε λίγο και λιγάκι.. Ελπίζω να βοήθησα..

 

Αφου τελειωσεις την παραπανω διαδικασια και περασεις τα watchfaces που θελεις, βαζεις τα αναβαθμισμενα Health και Services η μενεις με αυτα? Παρεπιπτοντως ειναι παμπαλαια:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ το έκανα εγκατάσταση σε ταμπλετ και δε το αναβάθμισα ακόμη αν δε κάνω λάθος. Φιλος μου που μου το πρότεινε μου είπε ότι το έχει κανονικά στο τηλέφωνό του και κάνει κανονικά αναβαθμίσεις. Μια δοκιμή κάντε και πείτε και μας :p να ξέρουμε.. Δε θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ το έκανα εγκατάσταση σε ταμπλετ και δε το αναβάθμισα ακόμη αν δε κάνω λάθος. Φιλος μου που μου το πρότεινε μου είπε ότι το έχει κανονικά στο τηλέφωνό του και κάνει κανονικά αναβαθμίσεις. Μια δοκιμή κάντε και πείτε και μας :p να ξέρουμε.. Δε θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου...

 

Λοιπον το δοκιμασα εγω. Εκανα απεγκατασταση τα 2 πειραγμενα apps και εβαλα τα τελευταια της μαμας Χουαγουει. Παιζει μια χαρα και μου εχει κρατησει ολα τα custom watchfaces. Σε περιπτωση που θελω να περάσω νεα, θα πρεπει να κανω την διαδικασια απο την αρχη.:)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή οι εφαρμογές της Huawei δε κάνουν αναβάθμιση?Και αν κάνουνε δε μπορείς να περάσεις watchfaces?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, ρώτησα τον Διαμαντή γιατί έχει xiaomi. Ίσως γι αυτό δεν γίνεται στο δικό μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραίος θα ακολουθήσω αυτό στο βασικό μου τηλέφωνο.

Αναβαθμίσεις δεν κάνεις να υποθέσω ε;

Firmware updates ;

 

Edit: πανευκολο 5 λεπτά δουλειά και έχεις multiple faces.

Να πω οτι δεν έπαιξε σε android 11 σε 8pro.

Έπαιξε αμέσως σε android pocophone με pixel rom 10.

 

Διάβασα νομίζω στο xda ότι η εφαρμογή taichi δεν είναι safe. Ελπίζω να κάνω λάθος. Προσωπικά μόλις το διάβασα έκανα uninstall

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδιά, σε μια δραστηριότητα τρέξιμο ποδηλατο πως μπορούμε να κάνουμε export data gpx files για να βάλουμε την διαδρομή στο strava η στο Relive σε τηλέφωνο iPhone.
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω με βιντεοκλήση μέσω του Google Duo & Viber και ακούω το συνομιλητή από το ρολόι :blink: ενώ απαντώ από το τηλέφωνο.:confused:

Τι κάνω λάθος;:worry:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μιλάω με βιντεοκλήση μέσω του Google Duo & Viber και ακούω το συνομιλητή από το ρολόι :blink: ενώ απαντώ από το τηλέφωνο.:confused:

Τι κάνω λάθος;:worry:

και εμενα το κανει και δεν διορθωνεται!εχω mi a3 xiaomi εαν εχει σημασια ,τραγικο και απαραδεκτο ετσι μου ερχεται να το σουταρω
Link to comment
Share on other sites

και εμενα το κανει και δεν διορθωνεται!εχω mi a3 xiaomi εαν εχει σημασια ,τραγικο και απαραδεκτο ετσι μου ερχεται να το σουταρω

 

τι στο δι@ολο ....δεν υπάρχει πρόβλεψη για αυτό? Πολύ εκνευριστικό.:mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...