Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όχι.. Μπορείς να έχεις ανοιχτή την οθόνη έως 20 λεπτά αν θυμάμαι καλα

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μια ερώτηση... Έχω το 2e υπάρχει τρόπος να εμφανίζονται τα emoji που μας στέλνουν; Το ίδιο πρόβλημα είχε και το verge όταν το είχα πρωτοπάρει αλλά σε ένα update το είχαν διορθώσει και τα έδειχνε κανονικά.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Έχω την συσκευή με xiaomi mi note 10 πολλές φορές δεν εμφανίζεται το όνομα στις κλήσεις, άλλες φορές εμφανίζεται μετά από επανεκκίνηση του τηλεφώνου, υπάρχει κάποια ρύθμιση να κάνω;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω την συσκευή με xiaomi mi note 10 πολλές φορές δεν εμφανίζεται το όνομα στις κλήσεις, άλλες φορές εμφανίζεται μετά από επανεκκίνηση του τηλεφώνου, υπάρχει κάποια ρύθμιση να κάνω;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

To ίδιο κινητό έχω και εγώ και εμφανίζεται πάντα.Για κοίτα στις ρυθμίσεις ΒΤ contact sharing στο on.

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο κινητό έχω και εγώ και εμφανίζεται πάντα.Για κοίτα στις ρυθμίσεις ΒΤ contact sharing στο on.
On είναι,στις αναπάντητες δεν εμφανίζει ποτέ το νούμερο, εσένα;λες να φταίει που στις ειδοποιήσεις το έχω βάλει στο trivial για να μην φαίνεται το εικονίδιο επάνω στη μπάρα;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

On είναι,στις αναπάντητες δεν εμφανίζει ποτέ το νούμερο, εσένα;λες να φταίει που στις ειδοποιήσεις το έχω βάλει στο trivial για να μην φαίνεται το εικονίδιο επάνω στη μπάρα;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

που ειναι η ρυθμιση trivial?κινητο η ρολοι?
Link to comment
Share on other sites

που ειναι η ρυθμιση trivial?κινητο η ρολοι?
Στο κινητό

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που στο κινητό;Στην εφαρμογή Health?

Με το τσιγκέλι θα στα βγάζουμε; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομάδα,εχω το ρολοι συνδεδεμένο με xiaomi mi 9 lite,ολα δουλευουν μια χαρα αλλα εχω ενα θεμα με τις ειδοποιησεις ,ερχονται ξανα και ξανα ενω εχω διαβασει π.χ ενα μηνυμα που ξαναερχεται ειδοποιηση...δεν βρισκω καποια ρυθμιση στο κινητο για επαναληψη ειδοποιησης.

Πριν ειχα το mi band 4 και στην εφαρμογη ειχα τικαρει την επαναληψη ειδοποιησης, μετα που πηρα το gt 2 έσβησα εκεινη την εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Που στο κινητό;Στην εφαρμογή Health?

 

Με το τσιγκέλι θα στα βγάζουμε; :lol:

Στο κινητό στις ρυθμίσεις των ειδοποιήσεων της εφαρμογής health

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα στην ομάδα,εχω το ρολοι συνδεδεμένο με xiaomi mi 9 lite,ολα δουλευουν μια χαρα αλλα εχω ενα θεμα με τις ειδοποιησεις ,ερχονται ξανα και ξανα ενω εχω διαβασει π.χ ενα μηνυμα που ξαναερχεται ειδοποιηση...δεν βρισκω καποια ρυθμιση στο κινητο για επαναληψη ειδοποιησης.

 

Πριν ειχα το mi band 4 και στην εφαρμογη ειχα τικαρει την επαναληψη ειδοποιησης, μετα που πηρα το gt 2 έσβησα εκεινη την εφαρμογη.

Αυτό συμβαίνει συνέχεια σε εμένα με το mi note 10

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό στις ρυθμίσεις των ειδοποιήσεων της εφαρμογής health

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό συμβαίνει συνέχεια σε εμένα με το mi note 10

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και τι μπορουμε να κανουμε;ολη την ντρινκ ντρινκ οι ειδοποιησης

Link to comment
Share on other sites

Και τι μπορουμε να κανουμε;ολη την ντρινκ ντρινκ οι ειδοποιησης
Δεν ξέρω δεν έχω βγάλει άκρη ακόμα

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομάδα,εχω το ρολοι συνδεδεμένο με xiaomi mi 9 lite,ολα δουλευουν μια χαρα αλλα εχω ενα θεμα με τις ειδοποιησεις ,ερχονται ξανα και ξανα ενω εχω διαβασει π.χ ενα μηνυμα που ξαναερχεται ειδοποιηση...δεν βρισκω καποια ρυθμιση στο κινητο για επαναληψη ειδοποιησης.

Πριν ειχα το mi band 4 και στην εφαρμογη ειχα τικαρει την επαναληψη ειδοποιησης, μετα που πηρα το gt 2 έσβησα εκεινη την εφαρμογη.

 

Δεν έχω τετοιο πρόβλημα.

 

 

Το βρήκα το trivial στο importance ,εγω το έχω στο default.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τετοιο πρόβλημα.

 

 

 

 

 

Το βρήκα το trivial στο importance ,εγω το έχω στο default.

Μάλλον δεν φταίει αυτή η ρύθμιση του trivial, βρήκα κλειστή την αυτόματη έναρξη, ίσως επειδή είχα κάνει clear data την εφαρμογή λόγο προβλημάτων μετά το update, την κλείδωσα και στο multitasking και μέχρι στιγμής δουλεύει καλά,θα επανέλθω αύριο που θα το ελέγξω σε φουλ χρήση

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

που στον κόρακα είναι το importance τώρα ;;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Μπες μέσα στη εφαρμογή από τις ρυθμίσεις,ώρες τις ειδοποιήσεις,κάτω κάτω γράφει κατηγορία ειδοποιήσεων,μπες εκεί είναι9f374b0fb99ecd711e455a61863150d8.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις και κρατήσεις το δάχτυλο πάνω στο σηματάκι της εφαρμογής ανοίγει παράθυρο που πάνω δεξιά έχει ένα i μέσα σε κύκλο ,απο εκεί πας στις πληροφορίες εφαρμογής κλπ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρέα. Είδα ότι στην εφαρμογή του κινητού, στις επιφάνειες ρολογιού έχουν προσθέσει την επιλογή "διαχείριση εγκατάστασης". Τι ακριβώς κάνουμε εκεί;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρέα. Είδα ότι στην εφαρμογή του κινητού, στις επιφάνειες ρολογιού έχουν προσθέσει την επιλογή "διαχείριση εγκατάστασης". Τι ακριβώς κάνουμε εκεί;
Φαντασου οτι βαζεις ενα face και σου λεει δεν υπαρχει αλλη μνημη.Οταν αφαιρεσεις καποιο , μετα απο εκει πατας συνεχεια,και στο φορτωνει στο ρολοι

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου οτι βαζεις ενα face και σου λεει δεν υπαρχει αλλη μνημη.Οταν αφαιρεσεις καποιο , μετα απο εκει πατας συνεχεια,και στο φορτωνει στο ρολοι

 

Opto

 

Αφορά και τα custom theme;

Link to comment
Share on other sites

Τα custom τα ρυθμιζεις απο το ρολοι οσα εχουν "γραναζακι" επεξεργασιας πατωντας παρατεταμενα πανω του

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,έχω το ίδιο πρόβλημα με τον φίλο λίγο πιο πάνω.Όταν με καλούν βλέπω το όνομα εκείνου που με παίρνει.Όταν όμως έχω μία αναπάντητη και ανοίγω τις ειδοποιήσεις μου δείχνει μόνο νούμερο,δεν μου εμφανίζει όνομα.Έχω δώσει όλες τις άδειες και κοίταξα και στην σύνδεση του bluetooth και εκεί όλα οκ.Δεν μπορώ να βγάλω άκρη το κινητό μου είναι το Note 10 plus.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,έχω το ίδιο πρόβλημα με τον φίλο λίγο πιο πάνω.Όταν με καλούν βλέπω το όνομα εκείνου που με παίρνει.Όταν όμως έχω μία αναπάντητη και ανοίγω τις ειδοποιήσεις μου δείχνει μόνο νούμερο,δεν μου εμφανίζει όνομα.Έχω δώσει όλες τις άδειες και κοίταξα και στην σύνδεση του bluetooth και εκεί όλα οκ.Δεν μπορώ να βγάλω άκρη το κινητό μου είναι το Note 10 plus.
Μόνο με το p30 μου έδειχνε όνομα στις αναπάντητες,με το s10 plus και τώρα με το mi note 10 όχι, μάλλον μόνο με Huawei λειτουργεί σωστά το ρολόι

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με το p30 μου έδειχνε όνομα στις αναπάντητες,με το s10 plus και τώρα με το mi note 10 όχι, μάλλον μόνο με Huawei λειτουργεί σωστά το ρολόι

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εμένα στο xiaomi mi8 μου δουλεύει κανονικά. μου δείχνει όνομα επαφής και όταν χτυπάει και όταν το δω στις ειδοποήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Με Xiaomi mix 3 δεν εχω τέτοιο πρόβλημα που λέτε..Κοιτάξτε αν έχετε την τελευταία ενημέρωση στο HMS core μήπως φταίει αυτό τίποτα καθώς και τη κοινοποίηση επαφών να είναι τικαρισμένη απο το bluetooth!
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...