Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως για να λέμε και τα καλά 32% μπαταρία και είμαι στην 8 ημέρα! βέβαια με κλειστούς όλους τους σενσορες γιατί δεν με ενδιαφέρουν αυτές οι μετρήσεις.

επίσης πολύ χρήσιμο να σε ενημερώνει με δόνηση (έχω off τους ήχους) για ειδοποιήσεις και κλήσεις (παρότι δεν απαντώ)! πολλές φορές ήμουν στο δρόμο και έχανα κλήσεις γιατί δεν άκουγα την κλήση η τον ήχο της ειδοποίησης!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γεια χαρά σε όλους υπάρχει τρόπος με το που ακουμπάω την οθόνη να ενεργοποιείται η ώρα χωρίς να χρειάζεται να πατήσω το πάνω πλήκτρο

Όχι δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Μόνο με τα πλαϊνά πλήκτρα ξυπνάει η οθόνη.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

πάντως για να λέμε και τα καλά 32% μπαταρία και είμαι στην 8 ημέρα! βέβαια με κλειστούς όλους τους σενσορες γιατί δεν με ενδιαφέρουν αυτές οι μετρήσεις.

επίσης πολύ χρήσιμο να σε ενημερώνει με δόνηση (έχω off τους ήχους) για ειδοποιήσεις και κλήσεις (παρότι δεν απαντώ)! πολλές φορές ήμουν στο δρόμο και έχανα κλήσεις γιατί δεν άκουγα την κλήση η τον ήχο της ειδοποίησης!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Γι'αυτο το λογο το πηρα,για πανω στη μηχανη.Εχανα πολλες κλησεις.Τωρα εστω και ενα ""ερχομαι στο ραντεβου ειμαι στο δρομο"" ...με εσωσε

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

διάβασα ένα σχόλιο στο skroutz όπου ένας κατέβασε την νέα έκδοση του Huawei health αλλά πρώτα κατέβασε από browser το app gallery της Huawei έκανε install μια εφαρμογή Huawei services core η κάπως έτσι, και μετά μέσα από το app gallery κατέβασε την πιο τελευταία έκδοση του Huawei health. πρέπει να γίνει αυτό; γιατί να πω την αμαρτία μου το έκανα αλλά δεν βλέπω και κάτι διαφορετικό από την Huawei health που έχει το play store

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτο το λογο το πηρα,για πανω στη μηχανη.Εχανα πολλες κλησεις.Τωρα εστω και ενα ""ερχομαι στο ραντεβου ειμαι στο δρομο"" ...με εσωσε

 

Opto

 

Κάκος δεν έχεις πάρει ενδοεπικοινωνια.

Εμένα με χει σώσει και έχω και τη μουσική μου όποτε θέλω για να μην ακούω τον αέρα πχ

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ετσι βλεπω και την ωρα :)

Οχι....Θελω να εχω τον ελεγχο απο καθε κορναρισμα,καθε φρεναρισμα,καθεφωνη

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα εξακολουθούν τα ξυπνητήρια να μη χτυπάνε ανεξαρτήτου ώρας.

Πλέον αρχίζω να μην το εμπιστεύομαι.

 

Αν καταχωρήσω καινούργιο χτυπάει, αν τροποποιησω κάποιο απ τα υπάρχων παλιά δεν χτυπάει.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα εξακολουθούν τα ξυπνητήρια να μη χτυπάνε ανεξαρτήτου ώρας.

Πλέον αρχίζω να μην το εμπιστεύομαι.

 

Αν καταχωρήσω καινούργιο χτυπάει, αν τροποποιησω κάποιο απ τα υπάρχων παλιά δεν χτυπάει.

μόλις τροποποίησα κάποιο παλιό διαβάζοντας τα λεγόμενα σου αλλά χτυπάει κανονικά.

Έχω τρία ενεργά και δουλεύουν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα εξακολουθούν τα ξυπνητήρια να μη χτυπάνε ανεξαρτήτου ώρας.

 

Πλέον αρχίζω να μην το εμπιστεύομαι.

 

 

 

Αν καταχωρήσω καινούργιο χτυπάει, αν τροποποιησω κάποιο απ τα υπάρχων παλιά δεν χτυπάει.

"Παίζω" συνέχεια με τροποποίηση ενός ξυπνητηριού, δεν έχω το πρόβλημα που αναφέρεις.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ και εγώ 3 έχω..

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έβλεπα ένα βίντεο με το gt pro και είχε μια φοβερή πρόσοψή (μάλλον με αυτή έρχεται προεγκατεστημενο), υπάρχει κάποιος τρόπος να την πάρουμε και εμείς?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σήμερα το πρωί μου έκανε αναβάθμιση, μετά την αναβάθμιση δεν μου φορτώνει την τελευταία περίοδο ύπνου μέσα στην εφαρμογή υγεία

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις ερωτήσεις που κάνει αρχικά για το άγχος δε μπορεί να αλλάξουν με τις πρώτες απαντήσεις; Δε βρήκα τρόπο.Να ξαναβγεί το ερωτηματολόγιο δηλ.. Κάποια πράγματα αλλάζουν στη πορεία. Edited by SAKISART2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σήμερα το πρωί μου έκανε αναβάθμιση, μετά την αναβάθμιση δεν μου φορτώνει την τελευταία περίοδο ύπνου μέσα στην εφαρμογή υγεία

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είχε ξαναγίνει παλιότερα σε κάποιο update και διορθώθηκε, οπότε λογικά κάτι παρόμοιο έχει συμβεί..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Είχε ξαναγίνει παλιότερα σε κάποιο update και διορθώθηκε, οπότε λογικά κάτι παρόμοιο έχει συμβεί..
Διορθώθηκε πάλι με update;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τις ερωτήσεις που κάνει αρχικά για το άγχος δε μπορεί να αλλάξουν με τις πρώτες απαντήσεις; Δε βρήκα τρόπο.Να ξαναβγεί το ερωτηματολόγιο δηλ.. Κάποια πράγματα αλλάζουν στη πορεία.
Δεν σου γράφει stress test στην εικόνα του στρες; Κάτω αριστερά;

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου γράφει stress test στην εικόνα του στρες; Κάτω αριστερά;

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

 

Τεστ κάνει, το αρχικό ερωτηματολόγιο θέλω να ξαναβγεί να το αλλάξω

Link to comment
Share on other sites

Τεστ κάνει, το αρχικό ερωτηματολόγιο θέλω να ξαναβγεί να το αλλάξω
Μπαίνεις στην εφαρμογή, πηγαίνεις στο άγχος και κάτω δεξιά πατας τις 3 τελείες που λέει περισσότερα.εκει έχει βαθμονόμηση και κανείς από την αρχή τη διαδικασία.

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στην εφαρμογή, πηγαίνεις στο άγχος και κάτω δεξιά πατας τις 3 τελείες που λέει περισσότερα.εκει έχει βαθμονόμηση και κανείς από την αρχή τη διαδικασία.

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι φίλε μου το βρήκα σ' ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

από τότε που αγόρασα το ρολόι και το σύνδεσα με το κινητό όταν είναι να με καλέσουν η να κάνω εγώ κλήση γίνεται τρελό μπέρδεμα! η θα αποσυνδέεται το bt ακουστικό και θα απαντάει μόνο από κινητό ή θα απαντάει το ακουστικό αλλά ξαφνικά σε 2η κλήση να γυρίσει ξαφνικά στο τηλ!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

 

αυτό το input device τι κάνει στις ρυθμίσεις του ρολογιού στο bt; 57ace177936994c996360773beede81b.jpg

 

Επιβεβαιώνω κι εγώ τα προβλήματα που αναφέρεις. Ενώ λειτουργούσε μια χαρά, μετά τα δύο τελευταία update του ρολογιού απέκτησα κι εγώ τα ίδια προβλήματα. Mi9t pro το κινητό μου με Bluetooth ακουστικά Huawei. Νομίζω ότι μόνη λύση είναι rollback στο ρολόι αν γίνεται αυτό βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ τα προβλήματα που αναφέρεις. Ενώ λειτουργούσε μια χαρά, μετά τα δύο τελευταία update του ρολογιού απέκτησα κι εγώ τα ίδια προβλήματα. Mi9t pro το κινητό μου με Bluetooth ακουστικά Huawei. Νομίζω ότι μόνη λύση είναι rollback στο ρολόι αν γίνεται αυτό βέβαια.
rollback γίνεται ;δεν ξέρω!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...