Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο gt 2(οπως και στο 2a υποθετω)εαν θελεις επιλεγεις να ειναι ανοιχτη συνεχεια η οθονη?

 

εννοείς να δείχνει μόνιμα την ώρα , την always on display? ναι το επιλέγεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

εννοείς να δείχνει μόνιμα την ώρα , την always on display? ναι το επιλέγεις

 

ναι..να μην σβηνει καθολου..

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια της συζήτησης για τη μπαταρία. Σήμερα είναι η τρίτη φόρτιση που κάνω. Χωρίς την aod είδα διαφορά στην αυτονομία 2 ημερώ, μου κράτησε δηλαδή 7 μέρες ενώ με aod 5 μέρες. Νομίζω πως το 10 ήμερο για να το πιάσεις θέλει να έχεις πολλά πράγματα κλειστά . τι λέτε?

 

Το φόρτισα 31-08 και ακόμα είναι στο 29% .Οθονη κλειστή πάντα καθως ετσι με βολευει.Ολοι οι αισθητήρες στο on όμως.

Link to comment
Share on other sites

επισης να ρωτησω κατι σημαντικο...

επειδη δεν εχω παει να το δω απο κοντα..

η οθονη του εχει το αβυσσαλεο μαυρο οπως ειναι π.χ των samsung,

ή ειναι ξεθωριασμενη?

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια της συζήτησης για τη μπαταρία. Σήμερα είναι η τρίτη φόρτιση που κάνω. Χωρίς την aod είδα διαφορά στην αυτονομία 2 ημερώ, μου κράτησε δηλαδή 7 μέρες ενώ με aod 5 μέρες. Νομίζω πως το 10 ήμερο για να το πιάσεις θέλει να έχεις πολλά πράγματα κλειστά . τι λέτε?

 

Το φόρτισα 31-08 και ακόμα είναι στο 29% .Οθονη κλειστή πάντα καθως ετσι με βολευει.Ολοι οι αισθητήρες στο on όμως.

Eχω το αδερφακι του όμως το honor,όλοι λένε ότι είναι το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Το φόρτισα 31-08 και ακόμα είναι στο 29% .Οθονη κλειστή πάντα καθως ετσι με βολευει.Ολοι οι αισθητήρες στο on όμως.

 

και η λειτουργία να αναβει η οθονη οταν σηκωνεις τον καρπο είναι ενεργγοποιημένη;

Link to comment
Share on other sites

και η λειτουργία να αναβει η οθονη οταν σηκωνεις τον καρπο είναι ενεργγοποιημένη;

 

Οχι.Οταν το είχα έτσι μου έκοβε 2 μέρες περιπου.Αλλά με ενοχλεί στον ύπνο οπότε το κατήργησα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Οταν το είχα έτσι μου έκοβε 2 μέρες περιπου.Αλλά με ενοχλεί στον ύπνο οπότε το κατήργησα.
Θα μπορούσες να βάλεις ώρες ύπνου έτσι όταν κοιμάσαι ούτε οθόνη ανάβει ούτε notifications χτυπάνε κλπ
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να βάλεις ώρες ύπνου έτσι όταν κοιμάσαι ούτε οθόνη ανάβει ούτε notifications χτυπάνε κλπ
Θέλω τις ειδοποιήσεις γιατί βάζω το κινητό στο αθόρυβο.

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το classic ή το sport ν πάρω; Σκέφτομαι να αλλάζω και 1-2 λουρακια. Μ' ενδιαφέρει αν καταλάθος το γρατζουνισω στη κασα να μη κάνει μπαμ. Μήπως στη μαύρη κασα φανεί περισσότερο δηλ.
Link to comment
Share on other sites

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα το ασημί από το site της Vodafone στα 125 ευρώ.Έλεγα για το Honor αλλά στα λεφτά που είναι τώρα προτίμησα το Huawei και για την επίσημη εγγύηση.Από βδομάδα λογικά θα το έχω.Ευχαριστώ όσους απάντησαν στα ερωτήματα μου!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα κι εγώ το ασημί!

Να ρωτήσω παίδες, κάποιες κασες προστασίας που υπάρχουν και μπορεί να αλλάξει και χρωμα το ρολόι κάθονται καλά ή δείχνουν άσχημα;

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να βάλεις ώρες ύπνου έτσι όταν κοιμάσαι ούτε οθόνη ανάβει ούτε notifications χτυπάνε κλπ

 

Φίλε καλησπέρα εμένα επειδή το βράδυ δεν μου έρχονται οι ειδοποιήσεις στο ρολόι μπορείς να μου πεις που πάω για να τι ενεργοποιήσω; το έχω μια εβδομάδα κ μάλλον δεν έχω βρε πολλά εκτός από το health πρέπει να εγκαταστήσω κάτι ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα κι εγώ το ασημί!

 

Να ρωτήσω παίδες, κάποιες κασες προστασίας που υπάρχουν και μπορεί να αλλάξει και χρωμα το ρολόι κάθονται καλά ή δείχνουν άσχημα;

Μαύρο έχω εγώ και παρότι δεν το προσέχω είναι άφθαρτο έως τώρα.. Πήρα και εγώ κασες σιλικόνης αλλά το παχαίνουν πολύ και δεν μου άρεσαν.. Της παράτησα. Άσε που στην θάλασσα βάζει νερό ανάμεσα.. Πήρε φίλος το classic πάντως και μπορώ να πω μου άρεσε πιο πολύ οπτικα

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλησπέρα εμένα επειδή το βράδυ δεν μου έρχονται οι ειδοποιήσεις στο ρολόι μπορείς να μου πεις που πάω για να τι ενεργοποιήσω; το έχω μια εβδομάδα κ μάλλον δεν έχω βρε πολλά εκτός από το health πρέπει να εγκαταστήσω κάτι ακόμα;

 

Πας υγεία πας συσκευές εκεί πατάς στην συσκευη σου κάπου γράφει ρυθμίσεις συσκευής εκεί μέσα έχει επιλογή μην ενοχλείτε αν ειναι ενεργή σου λέει ποιες ώρες αν δεν λέει δεν ειναι ενεργή

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα κι εγώ το ασημί!

Να ρωτήσω παίδες, κάποιες κασες προστασίας που υπάρχουν και μπορεί να αλλάξει και χρωμα το ρολόι κάθονται καλά ή δείχνουν άσχημα;

 

Καλημέρα σε ολους, προέρχομαι απο το προηγούμενο μοντέλο το GT, δεν του είχα βάλει ποτέ προστασία, και δεν έπαθε κάτι όλο τον καιρό που το είχα, εξαιρετική αντοχή, παρότι το είχα κοπανησει κατά λάθος σε τοίχους πόρτες κλπ, αντέχει και δεν γρατζουνιέται. Το GT2, το ίδιο, με το που το πήρα, το χτύπησα, αλλά παραμένει το ίδιο ανθεκτικό με το πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Με την 1.08 ειμαστε

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λουράκια για γρήγορη αφίξη από που παίρνουμε?.

Θα ήθελα ένα μαύρο όπως το γνησιο.

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα θα το εχω και εγώ! Διάλεξα το ασήμι, μπορείτε να προτείνετε τι τζαμακι να αγοράσω?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι φίλε Ηράκλειο έχω να σου δώσω να μην αγοράζεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λέω να πάρω αυτά

 

https://www.amazon.de/dp/B083WK67HP/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_cwrxFb8NV3HDQ

 

Έχει δοκιμάσει κανείς ? Η είναι μουφες?

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι φίλε Ηράκλειο έχω να σου δώσω να μην αγοράζεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λέω να πάρω αυτά

 

https://www.amazon.de/dp/B083WK67HP/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_cwrxFb8NV3HDQ

 

Έχει δοκιμάσει κανείς ? Η είναι μουφες?

Όταν λες Ηράκλειο? Εννοείς στην Κρήτη?,

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ναι . Κρήτη είμαι

Συντεκνε (από Ρέθυμνο είμαι) βρίσκομαι Αττική, χίλια ευχαριστώ πάντως!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ε δε πειράζει θα βρεις από Σκρουτζ να πας να το πάρεις από το κατάστημα. Το είπα γιατί δεν αξίζει να δώσεις μεταφορικά !!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...