Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω να παρω το gt2a ..το φορεσα και μου αρεσε παρα πολυ..!:D:D

ομως...:rolleyes::rolleyes:

εχω ζυγαρια και τηλεφωνο xiaomi που σε συνδυασμο με το stratos που εχω τωρα συνεργαζονται αψογα.

ετσι ανοιγω το zepp και εχω μια ολοκληρωμενη εικονα.

εαν παρω το gt2,πως μπορει να υπαρχει παρομοια συνεργασια smartwatch,ζυγαριας και κινητου?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το καθένα το δικό του πρόγραμμα. Αλήθεια, γιατί δεν το δοκιμάζεις πριν ρωτήσεις;

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

ευχαριστώ. γιατί δεν το έχω και κάποιες λειτουργίες με ενδιαφέρουν και εάν δεν λειτουργούν όπως θα ήθελα ίσως να μην το πάρω τελικά..

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ. γιατί δεν το έχω και κάποιες λειτουργίες με ενδιαφέρουν και εάν δεν λειτουργούν όπως θα ήθελα ίσως να μην το πάρω τελικά..

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Ok τότε.......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Μπορω με καποιο τροπο να σταματησω μονο τα notification για τις κλησεις?

Χωρις ομως να το βαλω σε do not disturb(επειδη μετα δεν ξυπναει το ρολοι με κουνημα χεριου) ή να κοψω τη συνδεση του bluetooth?

 

Δεν μπορείς, μόνο αν κλείνεις το BT απο το κινητό

 

θελω να παρω το gt2a ..το φορεσα και μου αρεσε παρα πολυ..!:D:D

ομως...:rolleyes::rolleyes:

εχω ζυγαρια και τηλεφωνο xiaomi που σε συνδυασμο με το stratos που εχω τωρα συνεργαζονται αψογα.

ετσι ανοιγω το zepp και εχω μια ολοκληρωμενη εικονα.

εαν παρω το gt2,πως μπορει να υπαρχει παρομοια συνεργασια smartwatch,ζυγαριας και κινητου?

Δε θα τα καταφέρεις, το gt2 συνεργάζεται μόνο με το δικό της cloud το Google fit και MyfitnessPal, σου προτείνω να πάρεις τη ζυγαριά της Huawei για να χεις αυτό που ζητάς.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Δε θα τα καταφέρεις, το gt2 συνεργάζεται μόνο με το δικό της cloud το Google fit και MyfitnessPal, σου προτείνω να πάρεις τη ζυγαριά της Huawei για να χεις αυτό που ζητάς.

 

μοιλς πριν 10 ημερες πηρα της xiaomi.

ειχα πριν την huawei,αλλα ξαφνικα δειχνει μονο κιλα και δεν μπορει να συνδεθει με το κινητο.!!

και δεν βρισκω και καποιον τροπο να της κανω ρισετ..

δυστηχως ειχε μονο ενα χρονο εγγυηση και την εβαλα στην ακρη.

Edited by dp8
Link to comment
Share on other sites

απο ενα γρηγορο search που εκανα,ειδα οτι συνεργαζονται και τα xiaomi με το myFitnessPal.

λαθος καταλαβα?

Link to comment
Share on other sites

μοιλς πριν 10 ημερες πηρα της xiaomi.

ειχα πριν την huawei,αλλα ξαφνικα δειχνει μονο κιλα και δεν μπορει να συνδεθει με το κινητο.!!

και δεν βρισκω και καποιον τροπο να της κανω ρισετ..

δυστηχως ειχε μονο ενα χρονο εγγυηση και την εβαλα στην ακρη.

 

Άλλαξε μπαταρίες, διέγραψε την εφαρμογή και θα στρώσει.

 

Ναι και η xiaomi συνεργάζεται με το my fitness, μπορείς να τα έχεις ολα μαζεμένα εκεί

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.

Ψήνομαι να πάρω το GT2 (έχω το Garmin fenix 6x pro αλλά θέλω να έχει οθόνη αφής) να το τολμήσω? Ποια είναι η γνώμη σας?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σκέφτομαι να το πάρω τώρα που έπεσε η τιμή λόγω του pro.

Το μόνο που μ' ενδιαφέρει είναι για τη δυνατότητα εισερχομένων κλήσεων που λόγω δουλειάς δε γίνεται παντα να έχω το κινητό στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με κρατάει για να μην το πάρω είναι ότι δεν έρχεται οι ειδοποιήσεις που είναι αδιάβαστες στο κινητό για το διάστημα που δεν ήταν συνδεδεμένο, καθώς επίσης και το ότι δεν μπορείς να απαντήσεις σε μηνύματα πάρα μόνο να τα δεις.

 

Για όλα τα υπόλοιπα είναι πλήρες

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση μιας και το ψάχνω και κάπου δεν μπορώ βρω τα άλλα χρώματα.

Πέρα απο το μαύρο και το ασημί, βλέπω οτι βγαίνει και σε titanium steel gray όπως το Watch GT Active.

Δεν υπάρχει αντίστοιχη έκδοση στο 2; Ακόμα και το sport edition πάλι μαύρο είναι το σώμα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

τι σχέση έχει με το gt2 HUAWEI;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τι σχέση έχει με το gt2 HUAWEI;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Εεεε σορυ! Λαθος θρεντ!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Γιατί στην εφαρμογή υγεία μου δείχνει διαφορετικά βήματα από το ρολόι.

Πχ χθες μου έδειχνε 8513 από τις 12 το μεσημέρι ενώ στο ρολόι είχα κάπου 3000.

Σήμερα οκ στην εφαρμογή είναι κάπου 100 βήματα πίσω.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Γιατί στην εφαρμογή υγεία μου δείχνει διαφορετικά βήματα από το ρολόι.

Πχ χθες μου έδειχνε 8513 από τις 12 το μεσημέρι ενώ στο ρολόι είχα κάπου 3000.

Σήμερα οκ στην εφαρμογή είναι κάπου 100 βήματα πίσω.

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

στην εφαρμογή εκεί που σου λέει τα βήματα πάνω δεξιά έχει ένα "i", αν το πατήσεις θα δεις ότι λέει πηγή για τα βήματα και έχει και το κινητό και το ρολόι. Ψάχνω τρόπο να λέει μόνο του ρολογιού αλλά δεν έχω βρει.

Link to comment
Share on other sites

στην εφαρμογή εκεί που σου λέει τα βήματα πάνω δεξιά έχει ένα "i", αν το πατήσεις θα δεις ότι λέει πηγή για τα βήματα και έχει και το κινητό και το ρολόι. Ψάχνω τρόπο να λέει μόνο του ρολογιού αλλά δεν έχω βρει.

 

Αν δεν έχεις ρολόι μετράει μονο του κινητού.Αν έχεις ρολόι τότε μονο του ρολογιού,αλλωστε το συγκρίνεις απο το τι δείχνει το ρολόι.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις ρολόι μετράει μονο του κινητού.Αν έχεις ρολόι τότε μονο του ρολογιού,αλλωστε το συγκρίνεις απο το τι δείχνει το ρολόι.

 

Ότι μπορώ να το συγκρίνω είναι προφανές. Αλλά το ότι αν έχεις ρολόι σου δείχνει μόνο του ρολογιού στην εφαρμογή δεν ισχύει. Άλλωστε αυτό ρωτάει ο φίλος παραπάνω. Και απαντώ ότι στις πληροφορίες λέει ότι τα βήματα είναι "σύνθετο" αποτελεσμα από ολες σου τις συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Ότι μπορώ να το συγκρίνω είναι προφανές. Αλλά το ότι αν έχεις ρολόι σου δείχνει μόνο του ρολογιού στην εφαρμογή δεν ισχύει. Άλλωστε αυτό ρωτάει ο φίλος παραπάνω. Και απαντώ ότι στις πληροφορίες λέει ότι τα βήματα είναι "σύνθετο" αποτελεσμα από ολες σου τις συσκευές.

 

εμενα παντα δείχνει το κινητό ότι δείχνει το ρολόι,να είναι αμφιδρομη η επικοινωνια ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου αρέσει το sport σε μαύρη κάσα αλλα σκέφτομαι μήπως γδαρθει και φύγει το χρώμα; Είναι ευαίσθητο; Αλλιώς να πάρω το classic που είναι ασήμι

Έχω δει έχει κάποια αξεσουάρ προστασίας αλλά κάθονται καλά;

Link to comment
Share on other sites

Και γω έχω απόκλιση ρολόι με κινητό, ο λόγος είναι πως άλλο γυροσκόπιο στο κινητό άλλο στο ρολόι.

Προσωπικά έχω διαφορά 5-7 χιλιάδες βήματα σε καθημερινή βάση.

 

Κινητό 22.607

Ρολόι 17.097

Οι σημερινές μετρήσεις.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει αυξημένη κατανάλωση μπαταρίας στο κινητό σας με το ρολόι συνδεμένο? 3d20c3812285f5b3802cadddc9664e06.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει αυξημένη κατανάλωση μπαταρίας στο κινητό σας με το ρολόι συνδεμένο?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Λογικό δεν είναι;

στο κινητό κρατάει BT+GPS ενεργό για την σύνδεση.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια της συζήτησης για τη μπαταρία. Σήμερα είναι η τρίτη φόρτιση που κάνω. Χωρίς την aod είδα διαφορά στην αυτονομία 2 ημερώ, μου κράτησε δηλαδή 7 μέρες ενώ με aod 5 μέρες. Νομίζω πως το 10 ήμερο για να το πιάσεις θέλει να έχεις πολλά πράγματα κλειστά . τι λέτε?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...