Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ακριβώς τα ίδια ενεργοποιημένα όπως εσύ με μόνη διαφορά τη φωτεινότητα την οποία έχω στο αυτόματο και έχω και ειδοποιήσεις, δεν ξέρω αν τις έχεις και εσύ. Το φόρτισα (για πρώτη φορά) την Κυριακή το πρωί και αυτή τη στιγμή έχω 39% μπαταρία. Φαίνεται να έχουμε μια διαφορά. Μήπως δεν έχει καλιμπραριστεί η μπαταρία μου ακόμη?

 

Τις έχω ανοιχτές τις ειδοποιήσεις κι εγώ. Πόση διαφορά δηλαδή? Πάντως από αυτά που διαβάζω γενικά για το GT2, αν είσαι κοντά στην βδομάδα συνολικά, είσαι μια χαρά. Παρόλα αυτά περίμενε 3-4 φορτίσεις να το δεις καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ το έχω φορτίσει από το Σάββατο 22 Αυγούστου το μεσημέρι και αυτή την στιγμή έχω 27%. Έχω απενεργοποιήσει τις αυτόματες μετρήσεις ,αλλά πραγματοποιώ και δέχομαι αρκετές κλήσεις και δέχομαι και ειδοποιήσεις από facebook,instagram,viber,whatsapp και bluemail. Edited by scream
Link to comment
Share on other sites

Τις έχω ανοιχτές τις ειδοποιήσεις κι εγώ. Πόση διαφορά δηλαδή? Πάντως από αυτά που διαβάζω γενικά για το GT2, αν είσαι κοντά στην βδομάδα συνολικά, είσαι μια χαρά. Παρόλα αυτά περίμενε 3-4 φορτίσεις να το δεις καλύτερα.
Ναι αυτό θα κάνω. Να το αφήσω λες να κλείσει τελείως τώρα και να φορτίσει για να καλιμπραρει η μπαταρία;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ το έχω φορτίσει το Σάββατο 22 Αυγούστου το μεσημέρι και αυτή την στιγμή έχω 27%. Έχω απενεργοποιήσει τις αυτόματες μετρήσεις ,αλλά πραγματοποιώ και δέχομαι αρκετές κλήσεις και δέχομαι και ειδοποιήεις από facebook.instagram,viber και whatsapp.
Δεν έχεις όμως την aod ανοιχτή .εμείς λεμε με aod ανοιχτή που κάνει τη μεγαλύτερη διαφορά. Και σίγουρα όλες οι άλλες ρυθμίσεις που έχεις κάνει σου αποδίδουν τόσο καλά

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρελαβα σημερα.Η παραγγελια εγινε χτες.

Μια χαρα προς το παρων,εκανε 2 updates,κι εχει καμμια κατοσταρια watchfaces πολυ καλο

Τωρα να δω αυτονομια θελω

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο συμβαίνει και στο δικό μου. Έλεγα θα φταίει το Bluetooth αλλά το κάνει ακόμα και όταν είναι δίπλα το τηλέφωνο.

 

Αν θες ενημέρωσε μας για την ανταπόκριση και την όποια λύση-επίλυση απο το σέρβις.

Άκυρος συναγερμός, βγήκε μια σταγόνα νερό και ακούγομαι άψογα πλέον.

Το service που μίλησα φάνηκε εξαιρετικό πάντως.

Με ρώτησε σειριακό αριθμό, είδε οτι είναι εντός εγγύησης και μου είπε οτι θα στείλει courier να το παραλάβει σε 2 μέρες και θα το έχω πίσω σε μια βδομάδα το αργότερο.

Ευτυχώς όλα καλά, το ακύρωσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομαδα.μπορει καποιος να μου πει γιατι ενω εχω ενοργοποιησει τον μετρητη ανχους δεν μετραει παρα μονο αν το κανω χειροκίνητα απο την εφαρμοφη υγεια
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να το προσθέσουν στο μέλλον; αφού υποστηρίζει κλήσεις πιστεύω ότι δεν είναι δύσκολο να γίνει;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θες πληκτρολόγιο , τουλάχιστον.

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομαδα.μπορει καποιος να μου πει γιατι ενω εχω ενοργοποιησει τον μετρητη ανχους δεν μετραει παρα μονο αν το κανω χειροκίνητα απο την εφαρμοφη υγεια

 

 

τι συσκευή κινητού εχεις;

με iphone δεν μπορεί να συγχρονίσει αυτόματη μέτρηση

:)
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το παρω αυριο μεθαυριο.για τωρα ειναι καλη η αγορα η βγαινει κανενα gt3 συντομα οποτε να περιμενω?

 

μπρασελε ασημενια ελλαδα υπαρχουν?

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το παρω αυριο μεθαυριο.για τωρα ειναι καλη η αγορα η βγαινει κανενα gt3 συντομα οποτε να περιμενω?

 

μπρασελε ασημενια ελλαδα υπαρχουν?

 

λογικά προς τέλος το φθινοπώρου θα βγει το 3. αλλά θα έχει σίγουρα 250 και βάλε.....

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το παρω αυριο μεθαυριο.για τωρα ειναι καλη η αγορα η βγαινει κανενα gt3 συντομα οποτε να περιμενω?

 

μπρασελε ασημενια ελλαδα υπαρχουν?

 

Αν δεν κανω λαθος θα βγει σαν GT PRO και θα ειναι ακριβο , χωρις τοσο μεγαλες διαφορές

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Εάν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει αν υποστηρίζει προπόνηση CrossFit ή Crosstraining θα ήμουν υπόχρεος.Τα βασικά, παλμούς θερμίδες κλπ.Επίσης μιας και το Honor είναι ίδιο εκείνο τα υποστηρίζει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στη παρεα.μια ερωτηση ακομα εχω.επειδη παραγγειλα λουρακια το gt με το gt2 ταιριαζουν?

 

Ναι ταιριάζουν κανονικά. Του gt αγοράζω και γω.

 

 

Εάν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει αν υποστηρίζει προπόνηση CrossFit ή Crosstraining θα ήμουν υπόχρεος.Τα βασικά, παλμούς θερμίδες κλπ.Επίσης μιας και το Honor είναι ίδιο εκείνο τα υποστηρίζει?

 

Αν σε καλύπτει το πρόγραμμα του μπορείς να προχωρήσεις σε αγορά.

https://www.facebook.com/394105152801/videos/1423715414451114/

 

Απλά να ξέρεις σε κροσφιτ θα πρέπει να βγάζεις το ρολόι απο την εξοικονόμηση ενέργειας για να σου δείχνει σωστά τους παλμούς σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα στην ομαδα.μπορει καποιος να μου πει γιατι ενω εχω ενοργοποιησει τον μετρητη ανχους δεν μετραει παρα μονο αν το κανω χειροκίνητα απο την εφαρμοφη υγεια

 

Πρέπει να κάνεις βαθμονόμηση και να βγάλεις το ρολόι απ την εξοικονόμηση ενέργειας αν θες να βλέπεις σε πραγματικό χρόνο το στρες σου.

Γνώμη μου, κάνε την βαθμονόμηση που είναι υποχρεωτική για να ξέρει το ρόλοι με τι άνθρωπο έχει να κάνει και άσε να σου δείχνει το στρες αραιά και που.

Προσωπικά όσο το είχα να μετράει σε πραγματικό χρόνο, μόλις έβλεπα 70ρια και 80ρια αγχωνομουν περισσότερο.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους θέλω να παραγγείλω το classic εκτός από το δερμάτινο καφέ λουράκι υπάρχει στη συσκευασία και το μαύρο σιλικόνης
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους θέλω να παραγγείλω το classic εκτός από το δερμάτινο καφέ λουράκι υπάρχει στη συσκευασία και το μαύρο σιλικόνης
από ότι έχουν γράψει οι κάτοχοι δεν έχει. μόνο το ένα το καφέ

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί σε άνοιγμα συσκευασίαςστο YouTube υπάρχει μέσα το μαύρο

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρωτάω γιατί σε άνοιγμα συσκευασίας στο YouTube υπάρχει μέσα το μαύρο

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρεις απο επίσημο κατάστημα δεν έχει, αν το πάρεις απο κατάστημα που τα φέρνει μάλλον απο Κίνα κατά 50% να χει.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί σε άνοιγμα συσκευασίαςστο YouTube υπάρχει μέσα το μαύρο

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρωτάω γιατί σε άνοιγμα συσκευασίας στο YouTube υπάρχει μέσα το μαύρο

Από publc αγορασμένο πριν από 10 ήμερες είχε και σιλικόνης λουράκι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από πασίγνωστο σκρουτζομαγαζο που έχει αναφέρει φίλος πιο πάνω το αγόρασα και είχε και το μαύρο λουράκι μέσα το οποίο με έχει κατά βολεψει για την καθημερινότητα ,το καφέ το έχω μόνο για βόλτα. Ερώτηση φίλε rackal τι εννοείς εξοικονόμηση ενέργειας;πως μπαίνει το ρολόι σε αυτή τη λειτουργία?

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί σε άνοιγμα συσκευασίαςστο YouTube υπάρχει μέσα το μαύρο

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρωτάω γιατί σε άνοιγμα συσκευασίας στο YouTube υπάρχει μέσα το μαύρο

Σε εμενα που το αγόρασα πριν 2 βδομάδες το είχε μέσα και το μαύρο.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το πήρα πριν απο 2 βδομάδες απο kaizershop, είχε μέσα μόνο το μαύρο.

 

προφανώς πηρες στο σπορ εκδοση του ρολογιού σωστά; το καφε λουράκι αναφέρεται στη classic edition.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από πασίγνωστο σκρουτζομαγαζο που έχει αναφέρει φίλος πιο πάνω το αγόρασα και είχε και το μαύρο λουράκι μέσα το οποίο με έχει κατά βολεψει για την καθημερινότητα ,το καφέ το έχω μόνο για βόλτα. Ερώτηση φίλε rackal τι εννοείς εξοικονόμηση ενέργειας;πως μπαίνει το ρολόι σε αυτή τη λειτουργία?

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι η "έξυπνη λειτουργία" που αναφέρουμε συχνά απ το "παρακολούθηση υγείας.

Σκοπό έχει να μεγαλώνει η αυτονομία.

 

Σχετικά με τα λουρακια, πήγα έσκασα 10 ευρώ και πήρα όλα τα χρώματα (κόκκινο, μπλε, μαύρο, μοβ) απο Κίνα και βρήκα την ησυχία μου.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...