Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ αυτο το προστατευτικο το είδα σε ένα group στο fb & ψήνομαι να το πάρω. Θέλει γυαλί από πάνω

 

https://m.aliexpress.com/item/4000253471049.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.4000253471049&aff_trace_key&aff_platform=msite&m_page_id=6605amp-_Pjl9MsZ_SMpX0c3DP1Tog1596913776183&browser_id=fa1448ad2ea94dca8c846bf6d086ea99&is_c=Yfe31f6f1bf47bcb696ed195bc2e753b7.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σκέφτομαι για το gt. Με κόλλα είναι? Θα έχω πρόβλημα όταν το βγάλω;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ εχτές τις αγορές μου. 5213f8fcefb4fbc5bc5d10cf064f998b.jpg

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ εχτές τις αγορές μου. 5213f8fcefb4fbc5bc5d10cf064f998b.jpg

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα case cover τα πήρες ακριβά! 80 λεπτά έχουν στο ali

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια κάτοχος εδώ και 2 μέρες και έχω το εξής "θέμα" . Ενώ όταν οδηγώ ή είμαι όρθιος και πάω να δω την ώρα η οθόνη "ξυπνάει κανονικά " ,όταν είμαι ξαπλωμένος και γυρνάω τον καρπό να δω την οθόνη δεν ξυπνάει αν δεν πατήσω το κουμπί. Παραδόξως αν το φορέσω στο δεξί χέρι ξυπνάει κανονικά και όταν είμαι στο κρεβάτι
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια κάτοχος εδώ και 2 μέρες και έχω το εξής "θέμα" . Ενώ όταν οδηγώ ή είμαι όρθιος και πάω να δω την ώρα η οθόνη "ξυπνάει κανονικά " ,όταν είμαι ξαπλωμένος και γυρνάω τον καρπό να δω την οθόνη δεν ξυπνάει αν δεν πατήσω το κουμπί. Παραδόξως αν το φορέσω στο δεξί χέρι ξυπνάει κανονικά και όταν είμαι στο κρεβάτι
Πρέπει να κάνεις ολόκληρη την κίνηση του χεριού όταν είσαι ξαπλωμένος ώστε να καταλάβει το σήκωμα για αφύπνιση. Δεν ειναι πρόβλημα
:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ξέρεις κανείς να μου πει πώς γίνεται τη μια φορά το ρολόι να μου βγάζει αναγνώριση τον αριθμό του καλούντος και την άλλη (μετά από μισή ώρα) να μου βγάζει το όνομα της επαφής όπως την έχω αποθηκεύσει (ο ίδιος καλών!); Πώς γίνεται αυτό, μια το ένα μια το άλλο; Έχω ένα Xiaomi Redmi note 9 pro. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ξέρεις κανείς να μου πει πώς γίνεται τη μια φορά το ρολόι να μου βγάζει αναγνώριση τον αριθμό του καλούντος και την άλλη (μετά από μισή ώρα) να μου βγάζει το όνομα της επαφής όπως την έχω αποθηκεύσει (ο ίδιος καλών!); Πώς γίνεται αυτό, μια το ένα μια το άλλο; Έχω ένα Xiaomi Redmi note 9 pro. Ευχαριστώ!
Έχεις προσθέσει σε όλες σου τις επαφές το +30 ?

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις προσθέσει σε όλες σου τις επαφές το +30 ?

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι και ούτε μπορώ να το κάνω αυτό (εκτός αν γίνεται κάπως μαζικά), αλλά λέω ότι την ΙΔΙΑ ΕΠΑΦΗ μια τη βγάζει με τον αριθμό και μια με το όνομα του καλούντος! Πώς μπορεί να συμβαίνει αυτό;; Από τι εξαρτάται το πώς θα εμφανιστεί κάθε φορά;

Link to comment
Share on other sites

Add Country Code από Play Store. Κάνε αυτό και τσέκαρε για διπλές καταχωρήσεις.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Add Country Code από Play Store. Κάνε αυτό και τσέκαρε για διπλές καταχωρήσεις.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ πολύ, θα το τσεκάρω, αλλά είναι ΠΟΛΥ περίεργο τη μια να βγάζει το όνομα και την άλλη τον αριθμό, για τον ίδιο καλούντα...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ, θα το τσεκάρω, αλλά είναι ΠΟΛΥ περίεργο τη μια να βγάζει το όνομα και την άλλη τον αριθμό, για τον ίδιο καλούντα...
Στο κινητό έβγαζε όνομα;;; Είδες;;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγώ το έχω 8 μέρες και η μπαταρία στο 46% με αυτόματη φωτεινότητα και παλμούς στέρεες όλο το 24ωρο το μόνο που δε μπορώ να βρω στην εφαρμογή πως αλλάζω τα βήματα από 3 σε 10 πχ.Επισης δεν έχω καταφέρει να έρχονται ειδοποιήσεις μεσεντζερ βαιμπερ μέιλ.Οι κλήσεις δουλεύουν άψογα ήχος πολύ καλός και μικρόφωνο .Οποίος μπορεί ας μου πει πως να αλλάξω όριο βημάτων.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν τα βήματα του καθενός είναι διαφορετικά, δε νομίζω να γίνεται να σας μετράει τα βήματα επ' ακριβώς το καθένα σας!To Garmin Fenix 3 ρύθμιζες το άνοιγμα του ποδιού σου , εδω δε βλέπω να έχει κάτι και πάλι δεν έβγαινε με ακρίβεια.Επίσης μη ξεχνάτε οτι τα βήματα μετριούνται ανάλογα τη κίνηση του χεριού, δηλαδή αν κάνετε μια εργασία και κουνάτε το χέρι σας πάνω κάτω τότε αυτό καταγράφεται ως βήματα.

Αν κάνετε άσκηση βάλτε την ανάλογη άσκηση , τρέξιμο περπάτημα κτλπ και τσεκάρετε τα μέτρα αν είναι σωστα!!Τα βηματα για μενα είναι μια ένδειξη κατα προσέγγιση πως κινείσαι την ημέρα..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Επίσης να αναφέρω ότι κατάφερα να έρχονται οι ειδοποιήσεις στο ρολόι αλλά γράφει πχ ο τάδε σας έστειλε μήνυμα κειμένου .Αλλά όχι το κείμενο..Έτσι είναι;η πρέπει να κάνω κάτι άλλο να εμφανίζεται ειδικά το βαίμπερ μεσεντζερ .
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους. Μια ερώτηση: Το ρολόι μετράει ορόφους;
Όχι δυστυχώς. Το Stratos 2 μετρούσε σίγουρα...

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό έβγαζε όνομα;;; Είδες;;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, εννοείται! Στο κινητό κανονικά η αναγνώριση με όνομα καλούντος, στο ρολόι μια μόνο το νούμερο, μια το όνομα της επαφής... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους. Μια ερώτηση: Το ρολόι μετράει ορόφους;

 

Και ποια η χρησιμότητα των ορόφων δε ξέρεις σε ποιο όροφο βρίσκεσαι;η έχει να κάνει με την μέτρηση του υψομέτρου;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μου σύστησε ο γιατρος σαν άσκηση να κάνω δέκα ορόφους τη μέρα

 

Και λες να μπερδευτείς;

 

Ανάβαση πάντως έχει στην εφαρμογή .Εκτός αν είναι τόσο διαφορετικό το honor magicwatch2

Edited by bill33
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...