Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι είχα εγώ με mix 3, φαντάζομαι έχει δώσει τις σχετικές άδειες πρόσβασης απο το τηλέφωνο και την εφαρμογή, σωστά?

Επίσης το έχεις βάλει να είναι στην αυτόματη έναρξη η εφαρμογή health app?

 

Και τέλος που εμένα ήθελε φτιάξιμο, πας στις ρυθμίσεις του Bluetooth, πατάς πάνω στο ρολόι σου και ενεργοποιείς την κοινοποίηση επαφής.. Εμένα αυτό ήθελε και δούλεψε συν τα παραπάνω που έγραψα...

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχω δώσει όλες τις άδειες που θέλει η εφαρμογή συν κάτι άλλες άδειες σχετικά με την εφαρμογή κ τις κλήσεις κ τις επαφες, έκανα κ αυτό με το Bluetooth που είπες κ φαίνεται να δουλεύει καλά τωρα, ιδωμεν, Thanks
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία προσπαθώντας να δω αν υπάρχει update , μου βγάζει μήνυμα ''σφάλμα δικτύου'' , και παρόλο που έκανα επανεκκίνηση του ρολογιού , δεν είδα διαφορά. Τι μπορεί να παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία προσπαθώντας να δω αν υπάρχει update , μου βγάζει μήνυμα ''σφάλμα δικτύου'' , και παρόλο που έκανα επανεκκίνηση του ρολογιού , δεν είδα διαφορά. Τι μπορεί να παίζει?

 

Είναι γενικό πρόβλημα για όλους. Μάλλον θα είμαι πεσμένος ο server της huawei. Ας ελπίσουμε να λυθεί σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

μια βλακεία που έχω παρατήρήσει είναι με τα μηνύματα, αν τα διαβάσεις μετά εξαφανίζονται, δηλαδή δεν σου δίνει την δυνατότητα να τα ξαναδιαβάσεις, ενώ τα υπόλοιπα gmail viber κτλ μένουν κανονικά στο ρολόι
Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση 1.0.2.38 στο ρολόι.

Στην εφαρμογή στο κινητό έχω την έκδοση 10.0. 2. 331 από το playstore. Ωστόσο από την εφαρμογή AppGalery της Huawei στο κινητό (mate 20 pro) μου βγάζει ενημέρωση της εφαρμογής στην 10.0.2. 511. Κάνω επιτυχώς την αναβάθμιση αλλά μετά οταν ανοίγω την εφαρμογή και πάω στο ρολόι αν δω αν υπάρχει κάποια αναβάθμιση γιαυτό, μου βγάζει σφάλμα δικτύου. Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος;

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελευταία προσπαθώντας να δω αν υπάρχει update , μου βγάζει μήνυμα ''σφάλμα δικτύου'' , και παρόλο που έκανα επανεκκίνηση του ρολογιού , δεν είδα διαφορά. Τι μπορεί να παίζει?

 

Ποια έκδοση της εφαρμογής έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια μου έκανε και εμένα και ξήλωσα την εφαρμογή και έβαλα πάλι του play και είναι μια χαρά.. Απλά ακόμη δεν ήρθε το update

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια μου έκανε και εμένα και ξήλωσα την εφαρμογή και έβαλα πάλι του play και είναι μια χαρά.. Απλά ακόμη δεν ήρθε το update

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό έκανα και γω. Άρα είναι γενικό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές έγραψε το πρώτο του κολύμπι στην θάλασσα.... Ένα 12λεπτο..μια χαρά τα πήγε και με το νερό και με το κρύο.. Η εφαρμογή πάντως είναι πολύ ωραία

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει χάρτη στο κολύμπι?Γενικά και στο τρέξιμο ας πούμε δείχνει καποιον χάρτη τη διαδρομή?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δείχνει ότι άλλο θες και δεν θες εκτός από χάρτη.. Ίσως σε κανένα update.. Είχε ένας φίλος που πάμε μαζί για περπάτημα ένα lite verge και είχε χάρτη και δύο με τρία πράγματα.. Το δικό μου είχε της Παναγίας τα μάτια αλλά δεν είχε χάρτη.. Τον βγάζει μετά μόνο στην εφαρμογή

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Θα ήθελα να ρωτήσω 2 πράγματα γιατι σκέφτομαι να αλλάξω από galaxy watch . Πρώτον αν μπορείς να μιλησεις και να ακούσεις απο το ρολόισε κλήση. Και δευτερον αν μπορείς να στείλεις οδηγιες GPS από το Google maps. Πχ να βάζεις πλοήγηση στο κινητό και να το βγάζει στο ρολόι. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι για το πρώτο, ακούς πολύ καλά κ σε ακούνε άριστα, όχι για το δεύτερο, δεν υποστηρίζει χάρτες
Link to comment
Share on other sites

Ναι για το πρώτο, ακούς πολύ καλά κ σε ακούνε άριστα, όχι για το δεύτερο, δεν υποστηρίζει χάρτες
Σς ευχαριστώ πολυ για την απάντηση. Δεν υπαρχει ουτε καποια εφαρμογή πζ στο galaxy έχει το "πλοήγηση pro" που με το που βαλεις οδηγιες στο κινητό στο πετάει στο ρολόι. Δεν υπάρχει ούτε με καποια εφαρμογή αντίστοιχη?

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια εφαρμογή η οποία απλά σου στέλνει οδηγίες των google maps σε στυλ ειδοποιήσεων, όχι χάρτες όμως
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια εφαρμογή η οποία απλά σου στέλνει οδηγίες των google maps σε στυλ ειδοποιήσεων, όχι χάρτες όμως

 

Ποια εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Navigator for huawei band and watch gt, παίζει και για το watch 2, την έχω τσεκάρει και στέλνει μια χαρά ειδοποιήσεις
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι αναμεσα σε gt2 και galaxy watch μου αρεσει πιο πολυ το gt2 αλλα νομιζω το gw εχει πιο πολλες λειτουργιες.Πειτε μου κι εσεις τη γνωμη σας
GALAXY S3,S4,S5, LG G3,GALAXY A5 και τωρα s10+:!:
Link to comment
Share on other sites

Το είπες κ μόνος σου, το gt2 πανέμορφο, μπαταρία τέρας, λίγες λειτουργίες σε σχέση με το galaxy, το δεύτερο περισσότερες λειτουργίες, δεν το λες κ όμορφο, μπαταρία 2 μέρες το πολύ. Έχοντας για 3 χρόνια lg με wear os αυτή η μπαταρία μου έβγαλε την ψυχή, μέρα παρά μέρα φόρτιση και η αλήθεια είναι ότι το χρησιμοποιούσα για τα βασικά, τώρα ξενοιασα με την φόρτιση κ μου λείπουν λίγα πράγματα αλλά τα προσπερνάω. Είναι ανάλογα τι ζητάς..
Link to comment
Share on other sites

Το είπες κ μόνος σου, το gt2 πανέμορφο, μπαταρία τέρας, λίγες λειτουργίες σε σχέση με το galaxy, το δεύτερο περισσότερες λειτουργίες, δεν το λες κ όμορφο, μπαταρία 2 μέρες το πολύ. Έχοντας για 3 χρόνια lg με wear os αυτή η μπαταρία μου έβγαλε την ψυχή, μέρα παρά μέρα φόρτιση και η αλήθεια είναι ότι το χρησιμοποιούσα για τα βασικά, τώρα ξενοιασα με την φόρτιση κ μου λείπουν λίγα πράγματα αλλά τα προσπερνάω. Είναι ανάλογα τι ζητάς..

 

Ευχαριστω για την απαντηση.Τι ειναι αυτο που σου λειπει ουσιαστικα φιλε μου

GALAXY S3,S4,S5, LG G3,GALAXY A5 και τωρα s10+:!:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.Τι ειναι αυτο που σου λειπει ουσιαστικα φιλε μου
Στο μόνο που υπερέχει το gt2 είναι η αυτονομία, όμως με πολυ λιγότερες δυνατότητες από το galaxy watch. Πιο πολύ ενα premium activity tracker είναι, όχι smartwatch. Το galaxy watch με όλα ανοιχτά εκτός από aod έχει 3+ - 4+ ημέρες αυτονομίας. Ψάξε τι δυνατότητες έχει η κάθε συσκευή και ανάλογα τις ανάγκες σου αποφασίζεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δουλεύει ή δεν δουλεύει?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...