Jump to content

Redmi Note 8 Pro


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ένα animation του miui που σαν να ζουμάρει και να ξεζουμαρει το wallpaper όταν επιστρέφουμε στην αρχική οθόνη, ξέρουμε μήπως αν απενεργοποιειται και πώς;

Μιλάω για τον μαμά launcher.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν ήρθε κανένα update. Με. EU είμαι.

Ούτε εμένα ήρθε κάτι. Κι εγώ με EU είμαι!

 

@p_k OTA σου ήρθε ή το πέρασες από αλλού;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κανονικά OTA.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε κι εμένα η ενημέρωση. Αυτή τη στιγμή κατεβαίνει και είναι στο 8%.

 

Edit: Τι είναι αυτό που λέει εισαγετε Πινγιν για Google;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Προχθές το πρωί μου ήρθε, EU.

 

Εδώ και 3 μέρες από τις πρώτες αναφορές του update εδώ, τίποτα.

 

@evris2013, τρόπος γραφής της Κινέζικης γλώσσας.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

ήρθε και σε μένα και την εγκατέστησα. όλα καλά ως τώρα, δεν βλέπω ουσιαστικές διαφορές, αλλά ίσως να είναι αλλαγές που δεν τις βλέπεις αλλά κανουν διαφορά στην καθημερινή χρήση του κινητού.

 

ερώτηση, έχω καιρο να κάνω ένα factory reset, και τώρα είναι ευκαιρία. ξέρει κάποιος καμιά καλή εφαρμογή που να στο κάνει δωρεάν? βρήκα πολλές και καλές αλλά ζητάνε λεφτα, και επίσης πολλά σκουπίδια που στα επαναφέρουν χειρότερα.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε φίλε μου τον κόπο και κάνε μόνος σου την επαναφορά. Κι εγώ δεν έκανα στις μικρότερες αναβαθμίσεις, αλλά προχτές πήρα την απόφαση και θυσιασα δυο ώρες να την κάνω, μια και ήταν μεγάλη αναβάθμιση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάνε φίλε μου τον κόπο και κάνε μόνος σου την επαναφορά. Κι εγώ δεν έκανα στις μικρότερες αναβαθμίσεις, αλλά προχτές πήρα την απόφαση και θυσιασα δυο ώρες να την κάνω, μια και ήταν μεγάλη αναβάθμιση.

 

Μάλλον έχεις δίκαιο, θα τα κάνω ένα ένα να μπουν σωστά. Μια φορά το χρόνο το θέλει

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις δίκαιο, θα τα κάνω ένα ένα να μπουν σωστά. Μια φορά το χρόνο το θέλει

Έτσι το έστησα κι εγώ, όλα από την αρχή. Χρονοβόρο βέβαια, αλλά νομίζω ότι έπραξα σωστά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την κατέβασα κι όταν πήγα να κάνω επανεκκίνηση για να την εγκαταστήσει εξαφανίστηκε. Πως γίνεται αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μετά το update με πετάει η εφαρμογή της Εθνικής Τράπεζας! Καμιά λύση;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μετά το update με πετάει η εφαρμογή της Εθνικής Τράπεζας! Καμιά λύση;

Το έκανε και σε μένα αυτό.

Απεγκατεστησα την εφαρμογή και την ξαναέβαλα και έτσι διορθώθηκε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το έκανε και σε μένα αυτό.

Απεγκατεστησα την εφαρμογή και την ξαναέβαλα και έτσι διορθώθηκε.

Ευχαριστώ πολύ. Όντως έτσι έκανα και έστρωσε.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με το μεσεντζερ? Χώρις να αλλάξω κάτι δεν βγαίνει συνεφο μνμτος όπως και να ρυθμίστει
Link to comment
Share on other sites

Παιδια miui13 θα πάρουμε τελικα ή παει πακετο με το android12 ;

Το πρώτο ίσως. Το δεύτερο μόνο αν αλλάξει η πολιτική της Xiaomi και δώσει και 3ο major update.

 

@manousos4 Όχι, κανονικά λειτουργεί σε μένα το Messenger.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε Android 11, συνεχείς μικροδιακοπές κατά την ακρόαση web radios μέσω του Chrome και του ηχείου της συσκευής. Ελεγμένο με διάφορα ραδιόφωνα, τα οποία το streaming τους λειτουργεί άψογα. Δεν ελέγχθηκε η αναπαραγωγή μουσικής στο ενσωματωμένο ηχείο με τοπικό περιεχόμενο (MP3).

Αν μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει (πχ. Chrome + live24 + ηχείο συσκευής).

Με το προηγούμενο firmware η αναπαραγωγή ήταν εντάξει.

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βγάλω άκρη με το messenger , έρχεται ειδοποίηση αλλά μια σε τετραγωνάκι μια καθόλου

Αφαίρεσε την και ξανά πέρνα την. Μπορεί να έφαγε σκάλωμα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε Android 11, συνεχείς μικροδιακοπές κατά την ακρόαση web radios μέσω του Chrome και του ηχείου της συσκευής. Ελεγμένο με διάφορα ραδιόφωνα, τα οποία το streaming τους λειτουργεί άψογα. Δεν ελέγχθηκε η αναπαραγωγή μουσικής στο ενσωματωμένο ηχείο με τοπικό περιεχόμενο (MP3).

Αν μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει (πχ. Chrome + live24 + ηχείο συσκευής).

Με το προηγούμενο firmware η αναπαραγωγή ήταν εντάξει.

 

Καλησπέρα, κανένα πρόβλημα με την ακρόαση.

Όλα όπως τα ζήτησες.

Chrome, live24, ηχείο συσκευής.

Άκουγα πολλή ώρα 1055 Rock.

Καμία διακοπή, με δεδομένα ήμουν.

Αν και προτιμώ το vradio που έχω και αγορασμένο, έκανα τη δοκιμή και δεν διαπίστωσα θέματα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update το night mode του συστήματος άλλαξε μόνο του. Σκοτηνιάζει στη δύση του ηλίου και γίνεται λευκό ξανά με την ανατολή, αντί για τις ώρες που είχα επιλέξει. Βέβαια υπάρχει και η ρύθμιση της ώρας, αλλά βαριέμαι να το ξαναρυθμίσω από την αρχή. Κι έτσι καλά είναι.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κανένα πρόβλημα με την ακρόαση.

Όλα όπως τα ζήτησες.

Chrome, live24, ηχείο συσκευής.

Άκουγα πολλή ώρα 1055 Rock.

Καμία διακοπή, με δεδομένα ήμουν.

Αν και προτιμώ το vradio που έχω και αγορασμένο, έκανα τη δοκιμή και δεν διαπίστωσα θέματα.

 

Καλησπέρα Παντελή.

Θα το ξανακοιτάξω να δω τι φταίει και γιατί.

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δύο θεματάκια μετά το update όχι και τόσο ενοχλητικά , έτσι για να έχουμε να λέμε πιο πολύ .

 

1. Στην εφαρμογή Flashscore , για όποιον την χρησιμοποιεί , όταν έρχεται notification , όσο η οθόνη είναι αναμμένη αλλά όχι κλειδωμένη , το λεγόμενο floating notification , το banner είναι τόσο μικρό , που δεν μπορείς να δεις όλο το κείμενο , οπότε και τι γράφει συνολικά η ειδοποίηση .

2. Όταν κάνω εκκαθάριση , σταματάει για αρκετά δευτερόλεπτα στην ένδειξη παλιά αρχεία , οπότε εκεί που έπαιρνε πχ 5 δευτερόλεπτα να σαρώσει τη συσκευή για αρχεία προς εκκαθάριση , τώρα κάνει πχ 10.

Edited by fagotistas
Link to comment
Share on other sites

Ένα animation του miui που σαν να ζουμάρει και να ξεζουμαρει το wallpaper όταν επιστρέφουμε στην αρχική οθόνη, ξέρουμε μήπως αν απενεργοποιειται και πώς;

Μιλάω για τον μαμά launcher.

 

Έβγαλες καμία άκρη με αυτό;

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...