Jump to content

Redmi Note 8 Pro


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια gcam από όλες έχετε εντοπίσει να παίζει καλύτερα στο rn8 pro και ποιο .xml;

Ευχαριστώ πολύ.

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

off topic ερώτηση : Η γνώμη σας για το Xiaomi Mi 11?

ποια τιμή θα είναι συμφέρουσα να το χτυπήσω , πόσο να περιμένω για να πέσει η τιμή?

Link to comment
Share on other sites

off topic ερώτηση : Η γνώμη σας για το Xiaomi Mi 11?

ποια τιμή θα είναι συμφέρουσα να το χτυπήσω , πόσο να περιμένω για να πέσει η τιμή?

Τι να πούμε για αυτό το τηλέφωνο;ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ.Το θέμα είναι πόσο θα κάνει όταν θα έρθει στην Ελλάδα,εσύ μέχρι πόσα χρήματα διαθέτεις για αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Αλλού ακούω για 800+ και για το pro 1000+,αν είσαι τυχερός και έρθει κοντά στα 700 ,χτύπα το,αλλά λίγο δύσκολο.
Link to comment
Share on other sites

Αλλού ακούω για 800+ και για το pro 1000+,αν είσαι τυχερός και έρθει κοντά στα 700 ,χτύπα το,αλλά λίγο δύσκολο.

 

Αφού βγήκε η απλή έκδοση στα 500€ με την ισοτιμία Κίνας και δεδομένου οτι οι τιμές είναι χωρίς ΦΠΑ πάμε 500€+24%=628€. αλλά θα θέλει να βγάλει και το μαγαζί που θα το φέρει οπότε μάλλον κάπου εκεί θα παίξει..γυρω στα 700€. εκτός και αν πέσουμε τελείως έξω..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Αφού βγήκε η απλή έκδοση στα 500€ με την ισοτιμία Κίνας και δεδομένου οτι οι τιμές είναι χωρίς ΦΠΑ πάμε 500€+24%=628€. αλλά θα θέλει να βγάλει και το μαγαζί που θα το φέρει οπότε μάλλον κάπου εκεί θα παίξει..γυρω στα 700€. εκτός και αν πέσουμε τελείως έξω..
Δεν είναι ακριβώς έτσι!Μην κοιτάς τιμές Κίνας πρώτη μέρα κλπ.Οι τιμές όταν έρχονται Ελλάδα είναι αρκετά υψηλότερες και δεν είναι μόνο το +24%.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όταν βγει η global έκδοση δεν θα έχει περίπου την ίδια τιμή από κινεζομαγαζo, ή κάποιο flash sale?
Link to comment
Share on other sites

Για το Mi 11 γράψτε εδώ καλύτερα παιδιά.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8118344#post8118344

Εδώ είναι για το note 8 pro μόνο.

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!! Πάντως στο banggood το Redmi Note 8 Pro την έκδοση των 128GB την έχει στα 147€. Σκέτη κλεψιά... Για δώρο ότι πρέπει σε κάποιον αγαπημένο.
Link to comment
Share on other sites

Sorry από όλους για το off topic.

 

εύχομαι καλή χρονιά με υγεία σε όλους!!:)

Link to comment
Share on other sites

Επί της ευκαιρίας, ας ανοίξει κάποιος νήμα και για το Mi 11. Να μη γράφουν όλοι σε άσχετα νήματα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!! Πάντως στο banggood το Redmi Note 8 Pro την έκδοση των 128GB την έχει στα 147€. Σκέτη κλεψιά... Για δώρο ότι πρέπει σε κάποιον αγαπημένο.

 

148,27€ + Shipping: 6,66€

Και πάλι συμφέρει!

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικές τιμές για μια εξαιρετική συσκευή!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης θεμα και δεν μπορω να βρω λυση.Το τηλεφωνο καθε 3-4 μερες σε μια συγκεκριμενη επαφη κανει κληση μονο του και οταν την κανει εξαφανιζεται το ιστορικο για την συγκεκριμενη επαφη.Εχει παρατηρησει ο φιλος μου(η επαφη που ελεγα) οτι χτυπαει το κινητο του μια φορα και κλεινει.Εχει τυχει σε κανενα η εχω στοιχειωμενο κινητο?Εχω αλλαξει ονομα στην επαφη αλλα το ξανακανει,επισης ηταν της μορφης+3069 και το εκανα 697 χωρις το +30 και συνεχιζει τα ιδια.
Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης θεμα και δεν μπορω να βρω λυση.Το τηλεφωνο καθε 3-4 μερες σε μια συγκεκριμενη επαφη κανει κληση μονο του και οταν την κανει εξαφανιζεται το ιστορικο για την συγκεκριμενη επαφη.Εχει παρατηρησει ο φιλος μου(η επαφη που ελεγα) οτι χτυπαει το κινητο του μια φορα και κλεινει.Εχει τυχει σε κανενα η εχω στοιχειωμενο κινητο?Εχω αλλαξει ονομα στην επαφη αλλα το ξανακανει,επισης ηταν της μορφης+3069 και το εκανα 697 χωρις το +30 και συνεχιζει τα ιδια.

 

δεν το εχω ξανακουσει, ποτε. ουτε νομιζω να υπαρχει καποια επιλογη για αυτοματη κληση.

μηπως πατιεται καπως η οθονη σου? ξερω, δυσκολο, αλλά είναι πολύ περίεργο...

 

edit: δες να μπορεις να κανεις εκκαθαριση cache στην εφαρμογη κλησεων

Edited by Drew_Christo1991
Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω ξανακουσει, ποτε. ουτε νομιζω να υπαρχει καποια επιλογη για αυτοματη κληση.

μηπως πατιεται καπως η οθονη σου? ξερω, δυσκολο, αλλά είναι πολύ περίεργο...

 

edit: δες να μπορεις να κανεις εκκαθαριση cache στην εφαρμογη κλησεων

Ή να αφαιρέσει την συγκεκριμένη επαφή και να την περάσει ξανά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω ξανακουσει, ποτε. ουτε νομιζω να υπαρχει καποια επιλογη για αυτοματη κληση.

μηπως πατιεται καπως η οθονη σου? ξερω, δυσκολο, αλλά είναι πολύ περίεργο...

 

edit: δες να μπορεις να κανεις εκκαθαριση cache στην εφαρμογη κλησεων

Πολυ περιεργο οντως γιατι το κανει μονο σε μια συγκεκριμενη επαφη και μετα το ιστορικο της συγκεκριμενης επαφης εχει διαγραφει,σαν να μην καλεσα ποτε..Εκανα εκκαθαριση cache στην εφαρμογη κλησεων οπως μου ειπες και διεγραψα την επαφη και την ξαναπερασα.Περιμενω και αν το ξανακανει θα ενημερωσω

Edited by sakisastra
Link to comment
Share on other sites

Με τις διαφημησεις μεσα στις "μαμα" εφαρμογες ας μου θυμησει καποιος πως τις σταματαμε

 

Link to comment
Share on other sites

Μια πρώτη απόπειρα στησίματος gcam. Πρώτα στοκ auto, μετά gcam hdr+ enhanced με μόλις 5 frames.

 

Πολύ μπελάς πάντως το στήσιμο σε mtk :wacko:

 

50817902847_b404582b72_z.jpg2021-01-09_06-44-49 by Andreas L., on Flickr

 

50817036548_3e9353370b_z.jpgHC_20210109_182036_null by Andreas L., on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...