Jump to content

Redmi Note 8 Pro


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ το είπα από την αρχή ότι μέσα στο Σεπτέμβριο θα έρθει για μας η MIUI 12. Εντάξει σε μερικούς με Global ήρθε νωρίτερα. Για μας με EU μέσα στον Σεπτέμβριο.

Θα είναι έκπληξη αν την πάρουμε τέλη Αυγούστου.

Ίσως και να είναι και καλύτερα για μας που θα την πάρουμε αργότερα, μπας και βελτιώσουν κάποια αρχικά bugs που ίσως θα έχει.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είπα από την αρχή ότι μέσα στο Σεπτέμβριο θα έρθει για μας η MIUI 12. Εντάξει σε μερικούς με Global ήρθε νωρίτερα. Για μας με EU μέσα στον Σεπτέμβριο.

Θα είναι έκπληξη αν την πάρουμε τέλη Αυγούστου.

Ίσως και να είναι και καλύτερα για μας που θα την πάρουμε αργότερα, μπας και βελτιώσουν κάποια αρχικά bugs που ίσως θα έχει.

Σωστό έτσι είναι,γιατί σίγουρα θα έχει bugs,κάνεις δεν ξέρει τι θα χαλάσουν πάλι...
Link to comment
Share on other sites

Χαχα ελπίζω αυτή τη φορά να έχουμε μόνο διορθώσεις και όχι χαλάσματα. Μιας και θα φέρει αρκετά νέα πράγματα. Ή τουλάχιστον να είναι πιο λίγα αυτά που θα χαλάσουν...

Κάποια στιγμή πρέπει να διορθωθούν κι αυτοί εκεί στην Xiaomi, αν θέλουν να συνεχίσουν να πηγαίνουν μπροστά.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χαχα ελπίζω αυτή τη φορά να έχουμε μόνο διορθώσεις και όχι χαλάσματα. Μιας και θα φέρει αρκετά νέα πράγματα. Ή τουλάχιστον να είναι πιο λίγα αυτά που θα χαλάσουν...

Κάποια στιγμή πρέπει να διορθωθούν κι αυτοί εκεί στην Xiaomi, αν θέλουν να συνεχίσουν να πηγαίνουν μπροστά.

 

Είναι προφανές ότι όλο αυτό με τα bugs, συμβαίνει επειδή για να πέσει το κόστος πώλησης συσκευών, κόβουν απο το budget του τμήματος ανάπτυξης και ελέγχου του λογισμικού. Τέλος πάντων, κουβέντα να γίνεται.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Eχω βάλει το Super wallpapers στο κινητό αλλά δεν μπορώ να καταφέρω με τίποτα να τρέξει στην οθόνη κλειδώματος.

Υπάρχει καμιά καλή ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Eχω βάλει το Super wallpapers στο κινητό αλλά δεν μπορώ να καταφέρω με τίποτα να τρέξει στην οθόνη κλειδώματος.

Υπάρχει καμιά καλή ιδέα;

Νομίζω πως δεν το υποστηρίζει η συσκευή μας.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

ηρθε η 12ρα παιδια! μολις μου ηρθε ενημερωση, θα την κάνω το μεσημέρι μετά τη δουλειά
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά...για τσεκαρετε λίγο και την κάμερα. Ίδια φωτογραφία πριν και μετά την αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως factory reset και τέτοιες αηδίες, δεν χρειάζονται. Είναι τέρμα smooth, σαν νεράκι τρέχει. Η ρύθμιση για σταθεροποίηση video υπάρχει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α, το βρήκα. Πάνω πανω είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα 12.0.1.0 QGGEUXM,κατέβηκε και περάστηκε.

 

Απ' ότι βλέπω έχεις την Ευρωπαϊκή και όχι global σωστά; Και εγώ eu έχω αλλά ακόμα δεν μου έχει έρθει..Μου αρέσει που έχω ενεργοποιήσει και την λειτουργία " λήψη ενημερώσεων έγκαιρα" χαχαχα...

Edited by dragonball
Link to comment
Share on other sites

Ούτε και σε μένα ήρθε και έχω έκδοση EU.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενώ είχε έρθει.... Τώρα που πήγα να την περάσω δεν υπάρχει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έπρεπε να την κατεβάσεις εκείνη την ώρα τουλάχιστον και ας την παιρνουσες αργότερα.Έχει ξανασυμβεί αυτό πολλές φορές.Είχε έρθει ενημέρωση δεν την κατέβασαν και μετά έκανε πολύ καιρό να εμφανιστεί ξανά.
Link to comment
Share on other sites

Είναι πάγια τακτική αυτό με την xiaomi.Έρχεται η αναβάθμιση ,την βλέπεις λες θα την κάνω αργότερα,πας μετά και δεν υπάρχει.Αλλες φορές ξαναέρχεται σύντομα,άλλες φορές αργεί.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί ας στείλει κάποιος, να την περάσω χειροκίνητα..... Φαντάζομαι δε θα υπάρχει πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θέλεις να περιμένεις μπορείς από εδώ να την κατεβάσεις https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/begonia/ πρόβλημα δεν υπάρχει κανένα.
Link to comment
Share on other sites

Αφού σε κάποιον "εξαφανίστηκε" την ώρα που πήγε να την περάσει, θα πρότεινα να μην προχωρήσετε σε αναβάθμιση τουλάχιστον μέχρι να την επανεμφανίσει η ίδια η Xiaomi. Γνώμη μου.
Link to comment
Share on other sites

Αφού σε κάποιον "εξαφανίστηκε" την ώρα που πήγε να την περάσει, θα πρότεινα να μην προχωρήσετε σε αναβάθμιση τουλάχιστον μέχρι να την επανεμφανίσει η ίδια η Xiaomi. Γνώμη μου.

Συμφωνώ απόλυτα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θέλεις να περιμένεις μπορείς από εδώ να την κατεβάσεις https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/begonia/ πρόβλημα δεν υπάρχει κανένα.
Ποια θα πρέπει να κατεβάσω?? .... Είμαι με EU.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...