Jump to content

Xiaomi Mi 9 Lite


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρώτη φορά είδα σήμερα το εικονίδιο του VoLTE (Vodafone), ενώ λειτουργεί κανονικά από τις πρώτες μέρες που το πήρα. :wacko:

 

2020-05-21-13-45-41-580.png

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε AOD στην 2.0.453.05121958 απο APKmirror δεν μου κρατάει την AOD ενεργή μετά από λίγο. Όταν πάω στο μενού έχει απενεργοποιηθεί το κουμπάκι. Το κάνει συνεχώς. Έκανα και επανεκίνηση. Τα ίδια
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε AOD στην 2.0.453.05121958 απο APKmirror δεν μου κρατάει την AOD ενεργή μετά από λίγο. Όταν πάω στο μενού έχει απενεργοποιηθεί το κουμπάκι. Το κάνει συνεχώς. Έκανα και επανεκίνηση. Τα ίδια

Και σε μένα κακώς την κατεβάσαμε.. Η περιμένουμε αναβάθμιση η βάζεις την προηγούμενη έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, τελευταία χθεσινή χρήση, στατιστικά 3348bfdc0485ed60177542c02fd4db6d.jpg2bb9095bea0a0ba6317d55d32f32c97c.jpga18bdc0fe9941bf72b749500fe02f1d9.jpg

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Υπάρχει κάποιος γρήγορος τρόπος να δέχομαι το βράδυ που κοιμάμαι μόνο τηλέφωνα & κανονικά sms.

Εννοω δεν θελω viber, whatapp,messenger κτλπ και απο την άλλη δεν θέλω να το βάλω και αθόρυβο.

 

Κάθε πρόταση δεκτή :rolleyes:

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

σωστό.. αλλά πρέπει να κλείσω και τα data.

Αυτόματος τρόπος υπάρχει; Πχ με κάποιον timer..

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Μα για τα τηλέφωνα και τα SMS, δεν χρειάζεσαι Data ούτως ή άλλως...... Οπότε κλειστό WiFi + Δεδομένα μόνο....

 

Mi 9 Lite via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να βάλω κάποιο widget ή κάποιον timer πχ κάθε βράδυ να κλείνει το wifi & τα data ;

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να βάλω κάποιο widget ή κάποιον timer πχ κάθε βράδυ να κλείνει το wifi & τα data ;

 

Αν πας - μπαταρία & απόδοση -> ρυθμίσεις (δηλαδή το γρανάζι επάνω δεξιά) έχει στο τέλος μια επιλογή (σενάρια) δεν ξέρω αν σε κάνει αυτό

Οι τρανοί άντρες είναι σφυρηλατημένοι στη φωτιά.

Προνόμιο των κατωτέρων είναι το άναμμα της φωτιάς.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να βάλω κάποιο widget ή κάποιον timer πχ κάθε βράδυ να κλείνει το wifi & τα data ;
Υπάρχει η εφαρμογή IFTTT με την οποία μπορείς να βρεις κάποια έτοιμα σενάρια που αφορούν συσκευές Android ή να δημιουργήσεις το δικό σου σενάριο ακριβώς όπως το θες..

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να πάρω 2-3 καβάτζα. Με τέτοια τιμή είναι ευκαιρία. Μπορεί να χαλάσει το δικό μου και να έχω να το αλλάξω.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω πρόβλημα με τη φωτεινότητα της οθόνης. Μονίμως είναι αρκετά χαμηλή.

Στις ρυθμίσεις το έχω στο αυτόματο και αναγκάζομαι πολλές φορές να την απενεργοποιήσω και να αυξήσω τη φωτεινότητα χειροκίνητα.

Έχετε παρατηρήσει παρόμοιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω πρόβλημα με τη φωτεινότητα της οθόνης. Μονίμως είναι αρκετά χαμηλή.

Στις ρυθμίσεις το έχω στο αυτόματο και αναγκάζομαι πολλές φορές να την απενεργοποιήσω και να αυξήσω τη φωτεινότητα χειροκίνητα.

Έχετε παρατηρήσει παρόμοιο πρόβλημα;

 

Η φωτεινότητα και για εμενα ειναι αρκετα χαμηλή κυρίως σε εξωτερικό χώρο. Κάπου άκουσα οτι βάζοντάς το στην αυτόματη, τα δείχνει λίγο πιο φωτεινα και το έχω αφήσει ετσι..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω πρόβλημα με τη φωτεινότητα της οθόνης. Μονίμως είναι αρκετά χαμηλή.

Στις ρυθμίσεις το έχω στο αυτόματο και αναγκάζομαι πολλές φορές να την απενεργοποιήσω και να αυξήσω τη φωτεινότητα χειροκίνητα.

Έχετε παρατηρήσει παρόμοιο πρόβλημα;

Αυτό το πρόβλημα το είχα και εγώ είχα την αυτόματη. Μετά την τελευταία αναβάθμιση δουλεύει καλύτερα... Αλλά ακόμα το κάνει ίσως με το miui 12... Άρα στο περίμενε

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες.

Μόλις πρόσεξα οτι δεν ανάβει το notification led (xiaomi) στην πλάτη της συσκευής.

Μου θυμίζετε που τυχόν το ρυθμίζω? Είμαι με την global 11.0.2.0

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Απορία- Τα αναδυόμενα παράθυρα στο miui 12 προφανώς δουλεύουν μόνο με τον μαμά launcher και όχι με τον nova, έτσι;

Ή κάτι μου έχει διαφύγει;:(:(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες.

Μόλις πρόσεξα οτι δεν ανάβει το notification led (xiaomi) στην πλάτη της συσκευής.

Μου θυμίζετε που τυχόν το ρυθμίζω? Είμαι με την global 11.0.2.0

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

Πας ρυθμίσεις - Ειδικές λειτουργίες - Φωτισμός Led

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...