Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα έπεσε σε 45 μέρες από 92 σε 87 και έχει μείνει έτσι εδώ και 3 μήνες, ακόμα και έπειτα από restore

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Όντως και σε εμένα ήταν 88 απο αρχές Νοεμβρίου 2020 και μέσα σε 3 μέρες πήγε 87 και χθες 86.

Εμένα δεν με νοιάζει η μπαταρία με νοιάζει όταν πάει 80 η 79 μήπως ρίξει τον συγχρονισμό για αποφυγή ξαφνικού κλεισίματος συσκευής και πέσει η ισχύς της συσκευής μας

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Όντως και σε εμένα ήταν 88 απο αρχές Νοεμβρίου 2020 και μέσα σε 3 μέρες πήγε 87 και χθες 86.

Εμένα δεν με νοιάζει η μπαταρία με νοιάζει όταν πάει 80 η 79 μήπως ρίξει τον συγχρονισμό για αποφυγή ξαφνικού κλεισίματος συσκευής και πέσει η ισχύς της συσκευής μας

 

Έχει διακόπτη

Εάν δεν θέλεις δεν ρίχνει την ταχύτητα του επεξεργαστή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει διακόπτη

Εάν δεν θέλεις δεν ρίχνει την ταχύτητα του επεξεργαστή

 

Α δεν το ήξερα τέλεια ευχαριστώ

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εχω θεμα με το viber.Δεν στέλνει και δεν λαμβανει εικονες.απο τις ρυθμισεις εχω επιλέξει προσβαση (ολες τις αδειες εχω δωσει) στην βιβλιοθηκη αλλα τίποτα.καμια ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

Εσύ φίλε μου έχεις αυτό το πρόβλημα το οποίο δεν ξέρω να σου απαντήσω κοίτα όμως εγώ ότι πρόβλημα είχα ... το ακριβώς αντίθετο

 

Και είχα βάλει υποτίθεται να σβήνουνε κάθε βδομάδα τα δεδομένα

 

http://www.imagebam.com/image/1744e61368234166

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εχω θεμα με το viber.Δεν στέλνει και δεν λαμβανει εικονες.απο τις ρυθμισεις εχω επιλέξει προσβαση (ολες τις αδειες εχω δωσει) στην βιβλιοθηκη αλλα τίποτα.καμια ιδεα;

Λυθηκε με απεγκατασταση και εκ νεου εγκατασταση το προβλημα.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Λυθηκε με απεγκατασταση και εκ νεου εγκατασταση το προβλημα.ευχαριστω.

 

Και εγώ αυτο έκανα γιατί έπιανε δυστυχώς 17 gb σχεδόν .. κανένας άλλος με το ίδιο θέμα ;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Σε εισερχόμενη κλήση δεν υπάρχει επιλογή απόρριψης? Δεν το είχα προσέξει μέχρι τώρα, είναι κάποια ρύθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Πάτα 2 φορές το κουμπί που ανάβει το τηλέφωνο.

Στο πρώτο πάτημα σταματάει να κουδουνίζει το τηλέφωνό σου, αλλά ο άλλος δεν καταλαβαίνει κάτι.

Στο δεύτερο πάτημα κάνει κανονική απόρριψη και ο άλλος παίρνει σήμα κατειλημμένου

Link to comment
Share on other sites

Πάτα 2 φορές το κουμπί που ανάβει το τηλέφωνο.

Στο πρώτο πάτημα σταματάει να κουδουνίζει το τηλέφωνό σου, αλλά ο άλλος δεν καταλαβαίνει κάτι.

Στο δεύτερο πάτημα κάνει κανονική απόρριψη και ο άλλος παίρνει σήμα κατειλημμένου

Ευχαριστώ, το πάταγα μια φορά μόνο

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτο έκανα γιατί έπιανε δυστυχώς 17 gb σχεδόν .. κανένας άλλος με το ίδιο θέμα ;

 

 

Σε όλους έτσι είναι το viber και στα Android. Παρόλο που του έχω βάλει κάθε βδομάδα να σβήνει συναλλαγές, αυτό γιγαντώνεται. Μόνη λύση διαγραφή & εγκατάσταση εκ νέου ανα τακτά χρονικά διαστήματα!

Edited by drollAntonis
Link to comment
Share on other sites

Σε όλους έτσι είναι το viber και στα Android. Παρόλο που του έχω βάλει κάθε βδομάδα να σβήνει συναλλαγές, αυτό γιγαντώνεται. Μόνη λύση διαγραφή & εγκατάσταση εκ νέου ανα τακτά χρονικά διαστήματα!

 

Έτσι ναι κι εγώ το ίδιο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω αν το 11 υποστηρίζει esim από την cosmote;

Βασικά με ενδιαφέρει να κάνω esim το νούμερο της cosmote και να βάλω δεύτερη sim φοιτητικό cu. Γίνεται αυτό που λέω; μπορεί με τον παραπάνω τρόπο να γίνει δίκαρτο το κινητό;:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κανονικά υποστηρίζει πλήρως ότι περιγράφεις. Το έχω και εγώ με 2 sim (μια φυσική και μια esim).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω αν το 11 υποστηρίζει esim από την cosmote;

Βασικά με ενδιαφέρει να κάνω esim το νούμερο της cosmote και να βάλω δεύτερη sim φοιτητικό cu. Γίνεται αυτό που λέω; μπορεί με τον παραπάνω τρόπο να γίνει δίκαρτο το κινητό;:)

 

Ναι γίνεται

Μόνο cosmote κιόλας προς το παρών

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που έχω ενεργοποίηση στις γνωστοποιησεις banner- ταμπέλες -ήχοι στο Ημερολόγιο δεν μου βγάζει ειδοποιήσεις στα αποθηκευμένα γεγονότα κσι περνάει η μέρα και δεν παίρνω είδηση, κανω κατι λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που έχω ενεργοποίηση στις γνωστοποιησεις banner- ταμπέλες -ήχοι στο Ημερολόγιο δεν μου βγάζει ειδοποιήσεις στα αποθηκευμένα γεγονότα κσι περνάει η μέρα και δεν παίρνω είδηση, κανω κατι λαθος?

 

 

Πήγαινε ρυθμίσεις - ημερολόγιο - προεπιλογή ωρών ειδοποίησης και ενεργοποίησε ότι θέλεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κανονικά υποστηρίζει πλήρως ότι περιγράφεις. Το έχω και εγώ με 2 sim (μια φυσική και μια esim).

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση:) ξέρουμε το κόστος;

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι γίνεται

Μόνο cosmote κιόλας προς το παρών

ευχαριστώ:)

επειδή δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με esim πώς πάει η δουλειά; δηλ. η esim είναι κλειδωμένη σε ένα κινητό; για να την χρησιμοποιήσω σε άλλο τηλέφωνο τι πρέπει να κάνω; βασικά αφορά το iphone της κόρης μου που θα το κρατήσει αρκετά χρονια αλλά θα ήθελα να ξερω τη διαδικασία

ΥΓ sorry για το offtopic

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

10€ κοστίζει η e-sim και δεν μπορείς να την μεταφέρεις σε άλλη συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ σε συχνά διαστήματα , ίσως και 3 ημερών να ζητά ενημέρωση μια εφαρμογή που την είχα κάνει πάλι πριν 2-3 μέρες ( βγαίνουν τόσο συχνά η μήπως δεν είναι επιτυχείς οι προηγούμενες και ξαναεμφανίζεται) πχ whatsapp κλπ
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ σε συχνά διαστήματα , ίσως και 3 ημερών να ζητά ενημέρωση μια εφαρμογή που την είχα κάνει πάλι πριν 2-3 μέρες ( βγαίνουν τόσο συχνά η μήπως δεν είναι επιτυχείς οι προηγούμενες και ξαναεμφανίζεται) πχ whatsapp κλπ

 

Πολύ συχνά γίνεται αυτό

Link to comment
Share on other sites

10€ κοστίζει η e-sim και δεν μπορείς να την μεταφέρεις σε άλλη συσκευή.

 

σε αλλο παροχο ? πες οτι θελω νε παω στην wind απο την κοσμοτε, τθι γινεται?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

σε αλλο παροχο ? πες οτι θελω νε παω στην wind απο την κοσμοτε, τθι γινεται?

 

 

Από όσο γνωρίζω, μόνο η Cosmote υποστηρίζει esim

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...