Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα

ξαφνικά χωρίς λόγο και αιτία κράσαρε το viber Και στο iPad και στο iPhone το έκανα Απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατάσταση αλλά πάλι το ίδιο... για κάποιο λόγο κρασάρει δεν ξέρω τι έγινε.

καμιά ιδέα κανένας;

 

 

Έχω ακριβός το ίδιο θέμα ...

Έκανα απεγκατάσταση και Κρασάρει στην εγκατάσταση...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα, δεν γνωρίζω εάν το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος...

Όταν ακούω κάποιο podcast με ακουστικά μέσω της εφαρμογής της apple, σε ανύποπτο χρόνο, σταματά η αναπαραγωγή. Αυτό δεν συμβαίνει ούτε όταν ακούω μουσική, ούτε όταν βλέπω βίντεο (Netflix, YouTube κλπ).

Δοκίμασα και με άλλα ακουστικά, αλλά το ίδιο αποτέλεσμα...

Το πρόβλημα υπάρχει μόνο στην εφαρμογή των podcasts...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Τι μπορούμε να κάνουμε ρε παιδιά με το viber?

Το έκανα εγκατάσταση εχθές

Σήμερα λέει 1 ώρα χρήση και 7 ώρες παρασκήνιο με ότι αυτό συνεπάγεται

 

Δηλαδή έλεος βάζεις μια εφαρμογή και αχρηστεύεται η συσκευή σου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ αυτό το θέμα και μετά από μια επανεκκίνηση, αφού πρώτα είχα τερματίσει όλες του εφαρμογές, έστρωσε. Τι να πω....δεν έχω καταλάβει γιατί σε άλλους το κάνει και σε άλλους όχι.....
Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ αυτό το θέμα και μετά από μια επανεκκίνηση, αφού πρώτα είχα τερματίσει όλες του εφαρμογές, έστρωσε. Τι να πω....δεν έχω καταλάβει γιατί σε άλλους το κάνει και σε άλλους όχι.....

 

Στρώνει και μετά ξανά εμφανίζεται

Εγώ έχω αυτά τ θέματα εδώ και χρόνια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα, δεν γνωρίζω εάν το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος...

Όταν ακούω κάποιο podcast με ακουστικά μέσω της εφαρμογής της apple, σε ανύποπτο χρόνο, σταματά η αναπαραγωγή. Αυτό δεν συμβαίνει ούτε όταν ακούω μουσική, ούτε όταν βλέπω βίντεο (Netflix, YouTube κλπ).

Δοκίμασα και με άλλα ακουστικά, αλλά το ίδιο αποτέλεσμα...

Το πρόβλημα υπάρχει μόνο στην εφαρμογή των podcasts...

 

 

Έχεις ενεργό το background app refresh στην εφαρμογή podcasts?

Link to comment
Share on other sites

Η ανανέωση στο υπόβαθρο για τα podcasts είναι ανενεργή

Tότε είναι λογικό να διακόπτεται η ροή των podcasts. Η εφαρμογή δεν μπορεί να λειτουργήσει στο υπόβαθρο αν δεν της δώσεις αυτό το δικαίωμα.

Link to comment
Share on other sites

13.6 για να δούμε...

 

Την πέρασα

Για να δούμε θα λυθούν τα προβλήματα μου με τα κολλήματα των εφαρμογών που δουλεύουν ασταμάτητα στο παρασκήνιο;;;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με την 13.5.1 έχω πολλές αποσυνδέσεις του Bluetooth headser. Έχω ένα neckband της Philips που σε τρεις προηγούμενες συσκευές δεν είχα ποτε αποσυνδέσεις. Θα την περάσω και ελπίζω να υπάρχει βελτίωση σε αυτό τον τομέα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με την 13.5.1 έχω πολλές αποσυνδέσεις του Bluetooth headser. Έχω ένα neckband της Philips που σε τρεις προηγούμενες συσκευές δεν είχα ποτε αποσυνδέσεις. Θα την περάσω και ελπίζω να υπάρχει βελτίωση σε αυτό τον τομέα.

 

Μπορεί να μην φταίει η συγκεκριμένη έκδοση αλλά γενικότερα η σύνδεση της συσκευής με το iOS

Τι συσκευές είχες πριν;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Android της Νοκια και της Xiaomi. Δεν θα έπρεπε να υπάρχει κανένα θέμα ασυμβατότητας εκτός και αν υπάρχει κάποιο bug στο iOS. Μην τρελαθούμε τώρα και να πούμε ότι αν θέλω σωστή λειτουργία πρέπει να αγοράσω τα headset της Apple
Link to comment
Share on other sites

Android της Νοκια και της Xiaomi. Δεν θα έπρεπε να υπάρχει κανένα θέμα ασυμβατότητας εκτός και αν υπάρχει κάποιο bug στο iOS. Μην τρελαθούμε τώρα και να πούμε ότι αν θέλω σωστή λειτουργία πρέπει να αγοράσω τα headset της Apple

 

Όχι δεν θα πούμε αυτό

Μπορεί όμως γενικότερα να έχει δυσλειτουργία με το iPhone άσχετα εάν έχεις αυτήν την έκδοση εσυ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το Bluetooth πρωτόκολλο είναι κοινό ανεξάρτητου λειτουργικού συστήματος. Αν λοιπόν το ίδιο αξεσουάρ δεν λειτουργεί σωστά στο ένα λειτουργικό αλλά στο αλλο παίζει απροβλημάτιστα τότε δεν φταίει κάτι στο αξεσουάρ αλλά στο λειτουργικό. Τεσπα, τι μου φταις και εσυ να με ακούς
Link to comment
Share on other sites

Το Bluetooth πρωτόκολλο είναι κοινό ανεξάρτητου λειτουργικού συστήματος. Αν λοιπόν το ίδιο αξεσουάρ δεν λειτουργεί σωστά στο ένα λειτουργικό αλλά στο αλλο παίζει απροβλημάτιστα τότε δεν φταίει κάτι στο αξεσουάρ αλλά στο λειτουργικό. Τεσπα, τι μου φταις και εσυ να με ακούς

 

Δεν είναι έτσι όπως τα λες

Ακόμα και μεγάλες διαφορες στην ποιότητα ήχου μπορεί να έχει ένα ακουστικό από συσκευή σε συσκευή

Όπως επίσης και αποσυνδέσεις και πολλά αλλά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω το iPhone 11 4-5 μήνες σε άριστη κατάσταση.

 

Το πρόβλημα είναι ότι αρκετές φορές δεν με ακούνε είτε όταν καλώ εγώ είτε όταν με καλούνε.

 

Αν αμέσως επαναλάβω την κλήση ακούγομαι κανονικά.

 

Είναι πρόβλημα του τηλεφώνου η της vodafone?

 

Αυτό έχει συμβεί σε διαφορά μέρη όπου θεωρητικά το σήμα του δικτύου είναι καλό αλλά γράφω θεωρητικά γιατί με τη Vodafone δεν βγάζεις άκρη...

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησε το VoLTE, το θέμα είναι ότι θα έπρεπε να στο κάνει συνεχόμενα στην ίδια κλήση κι όχι μόνο την πρώτη φορά

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει βελτιωθεί η αυτονομία - διαχείριση μπαταριας με την 13.6 η είναι η ιδέα μου;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχει βελτιωθεί η αυτονομία - διαχείριση μπαταριας με την 13.6 η είναι η ιδέα μου;

 

Έτσι φαίνεται, υπάρχουν πολλοί που λένε το ίδιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...