Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

dfdac6ef71707383c835210d21b7876b.jpg

 

320 λεπτά οθόνης από την φόρτιση, ή αλλιώς 5:20 ώρες SOT, WiFi αποκλειστική χρήση. Υπόλοιπο 50%. Τέτοια μπαταρία σε iPhone δεν έχω ξαναδεί, το pro max λογικά θα ξεφεύγει στο θεό

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 μήνες περίπου που το έχω(αγορά 30/12) έπεσε και εμένα η μπαταρία στο 99%

 

424-F3316-6206-436-E-9605-167-A98-CBB7-A6.png

 

 

Και εγώ με αγορά 23/12/2019 στο 99% έπεσα πρόσφατα. Καλά είναι μετά τα 5 χρόνια δηλαδή θα πέσει κάτω από 80%.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση του ρολογιού σε 6.2 ver είδα τρομερή διαχείριση της μπαταρίας.

Παρατήρησε κάνενας άλλος μεγαλύτερη αυτονομία;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση του ρολογιού σε 6.2 ver είδα τρομερή διαχείριση της μπαταρίας.

Παρατήρησε κάνενας άλλος μεγαλύτερη αυτονομία;

 

το 3αρι εχω

ανέφερα κι εγω οτι εχω δει βελτίωση στην μπαταρία

αυτήν την στιγμή εχω 35% μπαταρία και ειμαι ήδη στις 44 ωρες λειτουργίας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με το 5ρι έβγαλε σχεδόν 20 ώρες πάνω.

Βέβαια έχω απενεργοποιήσει το always on ωστόσο καμία σχέση με πριν

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μετά την αναβάθμιση του ρολογιού σε 6.2 ver είδα τρομερή διαχείριση της μπαταρίας.

Παρατήρησε κάνενας άλλος μεγαλύτερη αυτονομία;

 

Δεν είναι κακό πάντως να μιλάμε για το ρολόι στο thread του... ρολογιού.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=475095

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καμία πέτρα... κάθε απορία είναι ευπρόσδεκτη γιαυτο είμαστε εδώ να βοηθάει ο ένας τον άλλο.

Σίγουρα παίζουν ρόλο καποιοι παράγοντες ...

Από αύριο που θα βγω από το σπίτι θα το παρακολουθώ στενά και θα ενημερώσω εκ νέου

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχεις δίκιο συγγνώμη δεν ήξερα καν ότι υπάρχει. Πέρα από εδώ όλα τα αλλά είναι νεκρά ειδικά ταμπλετ

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καμία πέτρα... κάθε απορία είναι ευπρόσδεκτη γιαυτο είμαστε εδώ να βοηθάει ο ένας τον άλλο.

Σίγουρα παίζουν ρόλο καποιοι παράγοντες ...

Από αύριο που θα βγω από το σπίτι θα το παρακολουθώ στενά και θα ενημερώσω εκ νέου

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχεις δίκιο συγγνώμη δεν ήξερα καν ότι υπάρχει. Πέρα από εδώ όλα τα αλλά είναι νεκρά ειδικά ταμπλετ

 

εγω πηγαίνω κανονικα στην δουλεια και κανω περίπου τα ιδια πράγματα συνέχεια

ειναι πολυ αισθητή η βελτίωση της αυτονομιας του apple watch

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Έβαλα το κινητό για φόρτιση ενώ είχε κοντά στο 30% και μετά από πέντε λεπτά έκλεισε και δεν ανοίγει με τίποτα. Έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο θέμα;Είναι 3 μηνών κινητό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εδώ και αρκετά ημέρες όταν κάνω χρήση της πίσω κάμερας ( οχι selfie) στο viber μαλλόν ενεργοποίησε η δόνηση και τρέμει τόσο η δίκη μου κάμερα όσο και αυτό που βλέπει κάλλος που μιλάω , όποτε και όλα ειναι θολά. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει ?

Στην χρήση με selfie κάμερα όλα ειναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Έβαλα το κινητό για φόρτιση ενώ είχε κοντά στο 30% και μετά από πέντε λεπτά έκλεισε και δεν ανοίγει με τίποτα. Έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο θέμα;Είναι 3 μηνών κινητό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Για θεματα hardware απευθυνομαστε(με την αποδειξη αγορας)σε καποιο επισημο service.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εδώ και αρκετά ημέρες όταν κάνω χρήση της πίσω κάμερας ( οχι selfie) στο viber μαλλόν ενεργοποίησε η δόνηση και τρέμει τόσο η δίκη μου κάμερα όσο και αυτό που βλέπει κάλλος που μιλάω , όποτε και όλα ειναι θολά. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει ?

Στην χρήση με selfie κάμερα όλα ειναι οκ

 

Μόνο στο Viber στο κάνει ;

Την δόνηση την αισθάνεσαι η ενεργοποιεί το iOS τις κάμερας και θα σου κάνει καμία ζημιά ;

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο viber , την δόνηση την νιώθω στο χέρι και αυτό μάλλον κάνει την κάμερα να τρέμει

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόνο στο Viber στο κάνει ;

Την δόνηση την αισθάνεσαι η ενεργοποιεί το iOS τις κάμερας και θα σου κάνει καμία ζημιά ;

 

Μόνο στο viber το καταλαβαινω απο την αίσθηση Και μάλλον αυτό κάνει την κάμερα να τρέμει

Link to comment
Share on other sites

Μόνο στο viber , την δόνηση την νιώθω στο χέρι και αυτό μάλλον κάνει την κάμερα να τρέμει

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μόνο στο viber το καταλαβαινω απο την αίσθηση Και μάλλον αυτό κάνει την κάμερα να τρέμει

 

Το έκανες απεγκατάσταση και μετά ξανά εγκατάσταση ;αν όχι καντο δεν είναι λογικό .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πως περνατε με το Iphone 11 αυτές τις δύσκολες μέρες που είστε σπιτι;;;;

 

Όπως με οποιαδήποτε άλλη συσκευή φαντάζομαι...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Άψογα. Έστρωσε και η μπαταρία του και βγάζει όλη μέρα με πιο πολύ χρήση από την συνηθισμένη μου, προ κορονοιου.
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση 13.4 έστρωσε ;Διότι νομίζω πως φταίει το ότι είναι σε WiFi όλη μέρα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Και η μειωμένη φωτεινότητα λόγο λειτουργίας της συσκευής σε εσωτερικό χώρο

Και η ποιότητα και οι αλλαγές σήματος οι οποίες δεν γίνονται μέσα στο σπίτι

Και ίσως και 1-2 ακόμα πράγματα που αλλάζουν όταν είμαστε έξω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το έκανες απεγκατάσταση και μετά ξανά εγκατάσταση ;αν όχι καντο δεν είναι λογικό .

 

καλημερα εκανα απεγκατασταση εχθες , παλι το ιδιο συμβαινει. Η αισθηση μου ειναι οτι δεν δονητε η συσκευη ,αλλα σαν να τριζει ( ετσι ακουγεται) η πισω καμερα με αποτελεσμα να τα δειχνει ολά θολα. Αυτο δεν συμβαινει σε καμια αλλη λειτουργια ή εφαρμογη που χρησημοποιει την πισω καμερα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εκανα απεγκατασταση εχθες , παλι το ιδιο συμβαινει. Η αισθηση μου ειναι οτι δεν δονητε η συσκευη ,αλλα σαν να τριζει ( ετσι ακουγεται) η πισω καμερα με αποτελεσμα να τα δειχνει ολά θολα. Αυτο δεν συμβαινει σε καμια αλλη λειτουργια ή εφαρμογη που χρησημοποιει την πισω καμερα

 

Το εσβησες εντελώς το ξανά έκανες εγκατάσταση και πάλι τα ίδια;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εκανα απεγκατασταση εχθες , παλι το ιδιο συμβαινει. Η αισθηση μου ειναι οτι δεν δονητε η συσκευη ,αλλα σαν να τριζει ( ετσι ακουγεται) η πισω καμερα με αποτελεσμα να τα δειχνει ολά θολα. Αυτο δεν συμβαινει σε καμια αλλη λειτουργια ή εφαρμογη που χρησημοποιει την πισω καμερα

 

Δεν εχεις κανενα τζαμακι πανω στον φακο ετσι; Ή κατι που θα εμποδιζε την καμερα να κανει focus.

Ο ήχος ειναι απο τους φακους που δεν μπορουν να κανουν focus πουθενα γι' αυτο τα δειχνει ολα θολα και μετακινουνται μηπως και μπορεσουν να εστιασουν καπου.

 

Οι τελευταιες λυσεις σου πριν το σερβις ειναι:

1. reboot της συσκευης (click vol up, click vol down και μετα πατας συνεχως το power button μεχρι να δεις το apple logo)

2. Επαναφορά εργοστασιακων ρυθμισεων

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...