Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο επίσημο φυσικά.

Και πάλι τον κούριερ κάνουν.

Απλώς τον πρώτο χρόνο η Apple δίνει άλλη συσκευή άμεσα (limited warranty) ενώ τον 2o χρόνο το κόστος επισκευής αναλαμβάνει ο πωλητής.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Άρα το δεύτερο χρόνο μπορώ να το πάω στη document κατευθείαν; Αν το πάω πχ στο Γερμανό που το αγόρασα, που έχει δικό του service στο δεύτερο χρόνο, θα μου το αναγνωρίσουν; Ή θα πρέπει να απευθυνθώ στο συνήγορο του καταναλωτή μπας και γίνει η δουλειά μου; Απλά τα λέω αυτά γιατί όντως δε γνωρίζω, μήπως έχετε κάποιο παράδειγμα απτό

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Άρα το δεύτερο χρόνο μπορώ να το πάω στη document κατευθείαν; Αν το πάω πχ στο Γερμανό που το αγόρασα, που έχει δικό του service στο δεύτερο χρόνο, θα μου το αναγνωρίσουν; Ή θα πρέπει να απευθυνθώ στο συνήγορο του καταναλωτή μπας και γίνει η δουλειά μου; Απλά τα λέω αυτά γιατί όντως δε γνωρίζω, μήπως έχετε κάποιο παράδειγμα απτό

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Εμ ειδες που σου λεω οτι παρολο που ειναι κατι που ισχυει εδω και χρονια υπαρχει άγνοια?

Δες τι γραφει η Document πανω στο θεμα της εγγυησης

https://www.document.gr/iphone/apple-iphone/iphone-11/ipho-110-064bk-detail

Δες τι γραφει η Isquare https://isquare.gr/store/iphone-11-64gb-black.html

Δες τι γραφει το Πλαισιο https://www.plaisio.gr/apple-iphone-11-64gb-black-4g-smartphone_3308464

Δες τελος τι γραφουν καποια πολυ γνωστα σκρουτζομαγαζα

https://www.phonegallerystore.gr/shop/mobile-phones/smartphone-apple/iphone-11/iphone-11-64gb-black-eu/?skr_prm=WyI2NDAxNjkzMC0xOWE2LTQ5NjEtOTUxNS04N2M2ODlmMTYzOTMiLDE1ODI2NjQwMDAyNzAseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

https://www.kaizershop.gr/appl-iphone-11-64gb-white-eu?skr_prm=WyI2NDAxNjkzMC0xOWE2LTQ5NjEtOTUxNS04N2M2ODlmMTYzOTMiLDE1ODI2NjQwNDkxNzEseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

https://tokinito.gr/apple-iphone-11-black-64gb.html?ff=1&fp=22724&skr_prm=WyI2NDAxNjkzMC0xOWE2LTQ5NjEtOTUxNS04N2M2ODlmMTYzOTMiLDE1ODI2NjQxMDYxNzQseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

 

Εαν λοιπον το κινητο σου παθει κατι στον 2ρο χρονο(αρκει να ειναι ευρωπαικο το μοντελο παντα) εχεις 2 επιλογες.

α)το πας στο καταστημα που το αγορασες και αυτο το στελνει σε καποιο service

β)το πας ο ιδιος με την αποδειξη αγορας σε οποιο service θες,αν θες να αποφυγεις το καθε καταστημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!!Γιναμε το πλυντήριο του φόρουμ από ότι βλέπω!!!Ας βγάλω κ εγώ τα άπλυτα μ στη φόρα....Είχα XR και προχώρησα σε αγορα του 11 με ουσιαστική διαφορά 140 ευρώ. Ελπίζω βα δω διάφορες σε κάμερα κ μπαταρία. Τα υπόλοιπα φαντάζομαι είναι ίδια.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!!Γιναμε το πλυντήριο του φόρουμ από ότι βλέπω!!!Ας βγάλω κ εγώ τα άπλυτα μ στη φόρα....Είχα XR και προχώρησα σε αγορα του 11 με ουσιαστική διαφορά 140 ευρώ. Ελπίζω βα δω διάφορες σε κάμερα κ μπαταρία. Τα υπόλοιπα φαντάζομαι είναι ίδια.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αν έπαιρνες το 11 pro θα έβλεπες διάφορες και θα ήταν μια καλή αναβάθμιση.

Να το χαίρεσαι πάντως

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα κάτοχος από εχθές. iPhone 11pro max και έχω ένα θέμα με τον ήχο σε μνμτα βιμπερ insta ακόμη και του κινητού ακούγονται αρκετά σιγά θα έλεγα και ας είναι όλα στο φουλ όσο μου στέλνουν μνμτα τόσο δυναμώνει ο ήχος μόνος του το ίδιο και με το πληκτρολόγιο όταν γράφω στη αρχή είναι πολύ αθόρυβο αλλά όσο το πατάω τόσο ποιο δυνατά ακούγεται τι μπορεί να φταίει ;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα κάτοχος από εχθές. iPhone 11pro max και έχω ένα θέμα με τον ήχο σε μνμτα βιμπερ insta ακόμη και του κινητού ακούγονται αρκετά σιγά θα έλεγα και ας είναι όλα στο φουλ όσο μου στέλνουν μνμτα τόσο δυναμώνει ο ήχος μόνος του το ίδιο και με το πληκτρολόγιο όταν γράφω στη αρχή είναι πολύ αθόρυβο αλλά όσο το πατάω τόσο ποιο δυνατά ακούγεται τι μπορεί να φταίει ;;
Αν και δεν είμαι κάτοχος κάπου διάβασα ότι αν κρατάς το κινητό και το κοιτάς οι ήχοι είναι σκόπιμα σε σιγαση .Αν σου έρχονται τα μηνύματα και το έχεις σε τσέπη η σε γραφειο κτλ ακούγονται πιο δυνατά.

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είμαι κάτοχος κάπου διάβασα ότι αν κρατάς το κινητό και το κοιτάς οι ήχοι είναι σκόπιμα σε σιγαση .Αν σου έρχονται τα μηνύματα και το έχεις σε τσέπη η σε γραφειο κτλ ακούγονται πιο δυνατά.

 

Ρυθμίσεις--->Face ID και κωδικός--->Δυνατόιτητες προσοχής απενεργοποίηση....

Link to comment
Share on other sites

τα εχω κανει ολα αυτα και παλι τπτ οταν χτυπαει το κιν σαν κληση ειναι τερμα δυνατο το προβλημα ειναι στο πηκτρολογιο και στα μνμτα Edited by Balancer1990
Link to comment
Share on other sites

τα εχω κανει ολα αυτα και παλι τπτ οταν χτυπαει το κιν σαν κληση ειναι τερμα δυνατο το προβλημα ειναι στο πηκτρολογιο και στα μνμτα

Settings -> Sounds & haptics -> Change with buttons

Ενεργοποιημενο ή οχι το εχεις;

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτησω και εδω μπας και παρω καμια παραπανω απαντηση.

-

Σκεφτομαι να παρω αυτα https://www.kooqie.com/el/soundcore-liberty-air

Για συνδεση με το 11...γνωμες?! Η τα αυθεντικα ειναι μονοδρομος?

 

*ΔΕΝ θελω στυλ galaxy buds..θελω design σαν τα airpods...Οσο το εχω ψαξει , δεν εχω βρει τιποτα της προκοπης

εκτος απο αυτα των 100-120 ευρω, δεν υπαρχει λογος τοτε παιρνω τα airpods του 19' στα 122...

απλα ελεγα μηπως και τα γλυτωσω αλλα δεν το βλεπω.

 

Επισης βρηκα τα κινεζικα knock off που λενε οτι ειναι τιμια στα 30-40 ευρω, αλλα χαλανε μετα απο βδομαδες, οποτε ακυρο και αυτα!

 

Εσεις τι χρησιμοποιείτε?

Link to comment
Share on other sites

AirPods ή χάος.

 

Δεν υπερβάλλω

Θα βρεις φυσικά εξίσου καλά ή και καλύτερα σε ποιότητα ήχου αλλά είτε στην ίδια τιμή είτε ακριβότερα

Αλλά ΚΑΝΕΝΑ δεν θα συνεργάζεται με το iPhone όπως τα AirPods

 

Είτε σε ακαριαίο pairing είτε σε αυτόματη δρομολόγηση ήχου

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

AirPods ή χάος.

 

Δεν υπερβάλλω

Θα βρεις φυσικά εξίσου καλά ή και καλύτερα σε ποιότητα ήχου αλλά είτε στην ίδια τιμή είτε ακριβότερα

Αλλά ΚΑΝΕΝΑ δεν θα συνεργάζεται με το iPhone όπως τα AirPods

 

Είτε σε ακαριαίο pairing είτε σε αυτόματη δρομολόγηση ήχου

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Απο οσα διαβαζω στο ιντερνετ, σε αυτο το συμπερασμα εχω καταληξει και εγω..

αλλα ελεγα μπας και...:p

Link to comment
Share on other sites

Απο οσα διαβαζω στο ιντερνετ, σε αυτο το συμπερασμα εχω καταληξει και εγω..

αλλα ελεγα μπας και...:p

 

Εγω παντως πηρα τα Sony WF1000XM3 και ειμαι υπερευχαριστημενος.

Τα καλυτερα σε αναπαραγωγη μουσικης και παρα πολυ καλα στις τηλεφωνικες κλησεις.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

AirPods ή χάος.

 

Δεν υπερβάλλω

Θα βρεις φυσικά εξίσου καλά ή και καλύτερα σε ποιότητα ήχου αλλά είτε στην ίδια τιμή είτε ακριβότερα

Αλλά ΚΑΝΕΝΑ δεν θα συνεργάζεται με το iPhone όπως τα AirPods

 

Είτε σε ακαριαίο pairing είτε σε αυτόματη δρομολόγηση ήχου

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ερώτηση.

Αυτά που έχει η συσκευή μέσα δεν με τρελαίνουν και δεν κάθονται καλά στα αυτιά μου.

Αλλάζει κάτι με τα airpods σ αυτόν τον τομέα ; Γιατί ψήνω και εγώ να τα τσιμπήσω.

Τώρα έχω τα creative outlier

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια έχω το iPhone 11pro και βλέπω βιντεάκια από ξένους που έχουν led σε ειδοποιήσεις μπροστά στην οθόνη πωε γίνεται αυτό ;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια έχω το iPhone 11pro και βλέπω βιντεάκια από ξένους που έχουν led σε ειδοποιήσεις μπροστά στην οθόνη πωε γίνεται αυτό ;;

 

 

 

Jailbreak

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πρω ασύρματα ακουστικά αλλά δε θέλω να σκάσω 150 + για AirPods. Τι προτείνετε για οικονομική φάση και επίσης τι παίζει με τη συνδεσιμότητα τους με ένα iphone.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πρω ασύρματα ακουστικά αλλά δε θέλω να σκάσω 150 + για AirPods. Τι προτείνετε για οικονομική φάση και επίσης τι παίζει με τη συνδεσιμότητα τους με ένα iphone.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

120+ έχουν τα AirPods

Όχι 150+

 

Όλα τα ασύρματα θα παίξουν μια χαρά με iphone, απλώς τα airpods κάνουν κάποια πράγματα παραπάνω.

 

https://support.apple.com/en-us/HT207009

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πρω ασύρματα ακουστικά αλλά δε θέλω να σκάσω 150 + για AirPods. Τι προτείνετε για οικονομική φάση και επίσης τι παίζει με τη συνδεσιμότητα τους με ένα iphone.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δες κατι σε Anker μερια.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πρω ασύρματα ακουστικά αλλά δε θέλω να σκάσω 150 + για AirPods. Τι προτείνετε για οικονομική φάση και επίσης τι παίζει με τη συνδεσιμότητα τους με ένα iphone.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ημουν σε ιδια φαση με εσενα, μην κοιτας τιποτα αλλο. Παρε τα airpods 2 2019 - 120 ευρω.

 

Τα πηρα προχθες και εγω, απολυτα ευχαριστημενος! :D

 

Και εγω δεν ηθελα να σκασω τοσα λεφτα, αλλα τα αξιζουν τα ατιμα, παρα πολυ καλος ηχος, αμεση συνδεση, καθαρο μικροφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!!Μαλλον κ εγώ εκεί θα παω λόγω του ότι μπορώ να έχω συνδεδεμένα κ τα δυο iphone που έχω ταυτόχρονα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...