Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

isystem
Θα συμφωνήσω με τον athanaso77, καλύτερα Document!

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

On 13/3/2022 at 2:24 ΠΜ, tfd1978 said:

Θα συμφωνήσω με τον athanaso77, καλύτερα Document!

Στάλθηκε από το SM-F711B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μου έπεφτε λίγο μακρυά. Το πήγα τελικά isystem. Σε 3 ώρες ήταν έτοιμο. Όλα καλά....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 14/3/2022 at 6:47 ΜΜ, p_bourinos said:

Γεια μπορεί να μου πει κάποιος αν το κινητό είναι αγορασμένο από άλλη χώρα π.χ. Γερμανία η Αυστρία apple store δεν θυμαμαι , αν παίζει κανένα ρόλο, εδω στην Ελλαδα αν θα εχω καποιο προβλημα;

θέλω να το πάρω μεταχειρισμένα από κάποιον γνωστό μου, να δοκιμασω το ios λειτουργικό.

 

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, tasosguru said:

 

οχι δεν εχει θεμα.Απλα ο αλλος θα πρεπει να σβησει τον λογαριασμο του στο στορ κ στην αππλ ωστε να εχεις μια καινουργια συσκευη

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, josuts said:

οχι δεν εχει θεμα.Απλα ο αλλος θα πρεπει να σβησει τον λογαριασμο του στο στορ κ στην αππλ ωστε να εχεις μια καινουργια συσκευη

Ευχαριστώ πολύ.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 Καλησπέρα παιδιά, 

Έχει περάσει κανείς την 4.1 στη συσκευή του; πως πάτε από αυτονομία;

Εμένα για κάποιο λόγο κατεβαίνει πολύ γρήγορα χωρίς να έχει αλλάξει κάτι ιδιαίτερα στη χρήση που του κάνω. 

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Spireto_2158 said:

 Καλησπέρα παιδιά, 

Έχει περάσει κανείς την 4.1 στη συσκευή του; πως πάτε από αυτονομία;

Εμένα για κάποιο λόγο κατεβαίνει πολύ γρήγορα χωρίς να έχει αλλάξει κάτι ιδιαίτερα στη χρήση που του κάνω. 

Έχει καιρό που βγήκε. Μια χαρά είναι σε μένα...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 18/4/2022 at 12:20 ΠΜ, koutsis said:

Έχει καιρό που βγήκε. Μια χαρά είναι σε μένα...

 

Έσκασε μυτη η 15,5

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπερα παιδια,

τον τελευταιο καιρο εχω θεμα με την κληση..Ειτε παρω ειτε με παρουν μιλαω κανονικα αλλα μαυριζει η οθονη κ δεν μπορεις να πατησεις τιποτα.Ουτε πλαινο κουμπι ουτε κατι αλλο.Εψαξα λιγο κ εκανα επαναφορα ρυθμισεωεν κ αφου το εκανα ξανα το σεταρα σαν καινουργιο αλλα κ παλι τα ιδια.Τωρα για να μην ξηλωνω τζαμακι κ οθονη μπορω να καλεσω στην Απλ εδω ελλαδα κ να κανουν απομακρυσμενα καποιο ελεγχο μηπως κ φτιαξει? Δεν ξερω τι αλλο να κανω πια!!

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, josuts said:

Καλησπερα παιδια,

τον τελευταιο καιρο εχω θεμα με την κληση..Ειτε παρω ειτε με παρουν μιλαω κανονικα αλλα μαυριζει η οθονη κ δεν μπορεις να πατησεις τιποτα.Ουτε πλαινο κουμπι ουτε κατι αλλο.Εψαξα λιγο κ εκανα επαναφορα ρυθμισεωεν κ αφου το εκανα ξανα το σεταρα σαν καινουργιο αλλα κ παλι τα ιδια.Τωρα για να μην ξηλωνω τζαμακι κ οθονη μπορω να καλεσω στην Απλ εδω ελλαδα κ να κανουν απομακρυσμενα καποιο ελεγχο μηπως κ φτιαξει? Δεν ξερω τι αλλο να κανω πια!!

Ποια έκδοση λογισμικού έχεις; 
Νομιζω μια επαναφορά χρειάζεται η συσκευή σου 

Δυσκολα να φταίει το τζαμί που έχεις στην οθόνη 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tasos19s said:

Ποια έκδοση λογισμικού έχεις; 
Νομιζω μια επαναφορά χρειάζεται η συσκευή σου 

Δυσκολα να φταίει το τζαμί που έχεις στην οθόνη 

Καλησπερα Τασο.Την τελευταια εχω κ μαλιστα τα εσβησα κ τα περασα απο την αρχη.Τις τελευταιες μερες μου το ξαναεκανε με αποκορυφωμα σημερα την ωρα που εβρεχε κ ημουν εξω στο δρομο κ δεν μπορουσα να κλεισω την κληση καν.Το μεσημερι εκανα μια επαναφορα ρυθμισεων οπου ξαναπερνας κωδικους wifi κλπ κ θα το δω αν το ξαναπαρουσιασει.Ειναι πολυ ενοχλητικο.Σε παλαιοτερες εκοδσεις δεν το εκανα απο οσο θυμαμαι

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, josuts said:

Καλησπερα Τασο.Την τελευταια εχω κ μαλιστα τα εσβησα κ τα περασα απο την αρχη.Τις τελευταιες μερες μου το ξαναεκανε με αποκορυφωμα σημερα την ωρα που εβρεχε κ ημουν εξω στο δρομο κ δεν μπορουσα να κλεισω την κληση καν.Το μεσημερι εκανα μια επαναφορα ρυθμισεων οπου ξαναπερνας κωδικους wifi κλπ κ θα το δω αν το ξαναπαρουσιασει.Ειναι πολυ ενοχλητικο.Σε παλαιοτερες εκοδσεις δεν το εκανα απο οσο θυμαμαι

Επαναφορά μήπως έκανες μόνο δικτύου; 
Αν έκανες ολική επαναφορά τότε το πρόβλημα οφείλεται στην έκδοση λογισμικού που έχεις και δεν μπορείς να κανείς κάτι άλλο παρά μόνο να περιμένεις να λυθεί με κάποια επόμενη αναβάθμιση 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το παρουσιάζει με iPhone XR 

Αλλά όχι πάντα .Και έχω την τελευταία έκδοση .Δεν φταίει το τζαμάκι στην οθόνη 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, pavlosdr said:

Και σε εμένα το παρουσιάζει με iPhone XR 

Αλλά όχι πάντα .Και έχω την τελευταία έκδοση .Δεν φταίει το τζαμάκι στην οθόνη 

Το τζαμάκι ευθύνεται μόνο όταν σβήνει η οθόνη και δεν ανάβει όταν απομακρύνουμε το τηλέφωνο από το αυτό αλλά όχι όταν πατάμε το power και δεν κάνει τίποτα 

Αν με το power δεν κάνει τίποτα η συσκευή εν ώρα κλήσης τότε κάτι άλλο συμβαίνει που δεν έχει σχέση με το τζαμάκι 

 

Θεμα λογισμικού με λίγα λόγια 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Tasos19s said:

Το τζαμάκι ευθύνεται μόνο όταν σβήνει η οθόνη και δεν ανάβει όταν απομακρύνουμε το τηλέφωνο από το αυτό αλλά όχι όταν πατάμε το power και δεν κάνει τίποτα 

Αν με το power δεν κάνει τίποτα η συσκευή εν ώρα κλήσης τότε κάτι άλλο συμβαίνει που δεν έχει σχέση με το τζαμάκι 

 

Θεμα λογισμικού με λίγα λόγια 

αν ειναι το λογισμικο τοτε αναγκαστικα πρεπει να περιμενω την 16.2 οπως φαινεται

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, josuts said:

αν ειναι το λογισμικο τοτε αναγκαστικα πρεπει να περιμενω την 16.2 οπως φαινεται

Δεν ξέρω ποια είναι η επόμενη έκδοση που θα έρθει αλλά πιθανόν όχι αυτή που είπες 

Σιγουρα κάποια μικρότερη 

 

Βγηκε ήδη νέα αναβάθμιση 

Ψαξε για ενημέρωση 

2 ώρες πριν, Tasos19s said:

Δεν ξέρω ποια είναι η επόμενη έκδοση που θα έρθει αλλά πιθανόν όχι αυτή που είπες 

Σιγουρα κάποια μικρότερη 

 

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μετα απο 3 χρονια η μπαταρια μου ειναι στο 85%, που να παω να την αλλαξω Αθηνα, με αυθεντικη μπαταρια παντα. 

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
57 minutes ago, ea6gka said:

Μετα απο 3 χρονια η μπαταρια μου ειναι στο 85%, που να παω να την αλλαξω Αθηνα, με αυθεντικη μπαταρια παντα. 

Το 85% δεν είναι χαμηλό σαν ποσοστό εκτός κι αν έχεις παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα. Για αλλαγή μπαταρίας, μόνο επίσημο και προτείνω Document.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι υψηλο σαν ποσοστο αλλα βλεπω κατι αρρυθμιες, καποιες φορες κραταει και μετα πεφτει αποτομα. θεωρω οτι το προγραμματακι της apple δεν το υπολογιζει καλα, 3 χρονια επαγγελματικη χρηση με τουλαχιστον μια φορτιση την ημερα θα επρεπε να ειχε πεσει μην σου πω και στο 75%. 

Σκυλι ομως το 11ρι, στην δουλεια πηρανε 2 Χ 14 plus και δεν ειδα κατι που να με εξιταρει. 

Edited by ea6gka
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, ea6gka said:

Ναι ειναι υψηλο σαν ποσοστο αλλα βλεπω κατι αρρυθμιες, καποιες φορες κραταει και μετα πεφτει αποτομα. θεωρω οτι το προγραμματακι της apple δεν το υπολογιζει καλα, 3 χρονια επαγγελματικη χρηση με τουλαχιστον μια φορτιση την ημερα θα επρεπε να ειχε πεσει μην σου πω και στο 75%. 

Σκυλι ομως το 11ρι, στην δουλεια πηρανε 2 Χ 14 plus και δεν ειδα κατι που να με εξιταρει. 

Άφησε το να κλείσει από μπαταρία και μετά φόρτισε το μέχρι το 100% και παραπάνω για να κάνει calibration 

Εάν κανείς συνέχεια μικρές φορτίσεις δεν μετράει σωστά μετά από καιρό 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 χρονια η μπαταρια μου ειναι στο 85%, που να παω να την αλλαξω Αθηνα, με αυθεντικη μπαταρια παντα. 

3 χρόνια και το δικό μου αλλά με 82% και την προηγούμενη εβδομάδα άλλαξα μπαταρία στην Document με 89€.
Άψογοι σε όλα τους. Μόνο σε αυτούς αλλάζω μπαταρίες από εποχής 7 Plus.
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, sakissalonika said:


3 χρόνια και το δικό μου αλλά με 82% και την προηγούμενη εβδομάδα άλλαξα μπαταρία στην Document με 89€.
Άψογοι σε όλα τους. Μόνο σε αυτούς αλλάζω μπαταρίες από εποχής 7 Plus.

να φανταστω με αυθεντικη μπαταρια και αδιαβροχοποιηση σωστα?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
10 minutes ago, ea6gka said:

να φανταστω με αυθεντικη μπαταρια και αδιαβροχοποιηση σωστα?

Η Document είναι official service provider.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...