Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πειραματικο τηλεφωνο θα παρεις; Ουτε για αστειο!!!

 

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

 

Με κάλυψες…..καλά το σκεφτόμουν…

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με 99% υγεία μπαταρίας και πανψ κάτω την ίδια χρήση που έκανα και πριν έχει χρειαστεί να φορτίσω και μέσα στη μέρα που από τον Γενάρη πουντο αγόρασα δεν είχε χρειαστεί ποτέ, πάντα έμενε τη νύχτα ένα 30 35%

 

 

Μήπως έχεις κι Apple Watch και έχεις ενεργοποιημένο το ξεκλείδωμα με το ρολόι;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφωναρα εχεις, κατσε εκει που εισαι φιλε!

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια…

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις κι Apple Watch και έχεις ενεργοποιημένο το ξεκλείδωμα με το ρολόι;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nope, τίποτα τέτοιο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα το Apple Pay

Τώρα όταν πατάω το πλήκτρο να κλείδωσει την συσκευή αργεί να σβήσει η οθόνη

 

Έκλεισα την επιλογή μέσα από το Apple Pay για διπλό πάτημα για πληρωμή και τώρα είναι εντάξει

 

Συμβαίνει και σε εσάς;

Παλαιότερα δεν δούλευε έτσι με αυτή την καθυστέρηση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πάντα υπήρχε αυτή η καθυστέρηση. Και εγώ επειδή μου την δίνει, το έκλεισα και πλέον πληρώνω ακουμπώντας στο μηχάνημα το κινητό, ή από τη συντόμευση στο κέντρο ελέγχου.
Link to comment
Share on other sites

Πάντα υπήρχε αυτή η καθυστέρηση. Και εγώ επειδή μου την δίνει, το έκλεισα και πλέον πληρώνω ακουμπώντας στο μηχάνημα το κινητό, ή από τη συντόμευση στο κέντρο ελέγχου.

 

Δεν υπήρχε πάντα

Το χρησιμοποιούσα συνέχεια παλαιότερα και δούλευε σωστά το κινητό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και σε μένα αυτή η καθυστέρηση, δε το είχα παρατηρήσει ποτέ μέχρι που σας διάβασα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... Θέλω τη βοήθεια σας μιας και στο άλλο θέμα που έγραψα δεν απάντησε κανείς.... Είχα το iPhone 11 64 GB και μετά από έξι μήνες το έδωσα κυρίως λόγο ότι πρώτη φορά ios κάποια πράγματα με ξενησαν και δεν μου άρεσαν όπως ότι στο μεσετζερ δεν έχει το κυκλακι η ότι δεν μπορούσες να έχει το picture in picture στο YouTube και αποφάσισα και πηρα το ρίσκο να πάρω το Huawei p40pro από το οποίο σαν κινητό δεν έχω κανένα απολύτως παράπονο πάρα μόνο τα θέματα που έχει με της ελλείψει gms και εφαρμογές σαν το winbank και κάνα δυο ακόμα τις έχω με πλάγιο τρόπο η καθόλου! Σκέφτομαι να γυρίσω στο ios γιατί κατάλαβα ότι βιάστηκα να το δώσω και ότι μακροχρόνια θα ήμουν πολύ καλύτερα.... Σκέφτομαι να πάρω το 12 pro max λόγο μπαταρίας κυρίως και οθόνης μετά.... Αλλιώς το απλό το 12 που είναι αρκετά καλή η τιμή! Σαν επιλογή θα μου άρεσε και το 11 pro max κυρίως λόγο τρομερής μπαταρίας είμαι σε μεγάλο διλλημα εσείς τι προτείνετε ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη για το μακροσκελές μήνυμα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όποια συσκευή από όσες αναφέρεις και να πάρεις, θα μείνεις ευχαριστημένος. Η επιλογή έχει να κάνει με το πόσα χρήματα σκοπεύεις να διαθέσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν σε παίρνει για το 12 Pro Max, εννοείται είναι η καλύτερη επιλογή.

 

Αν σε ενδιαφέρει να γλυτώσεις μερικά χρήματα, τότε και οι άλλες δυο συσκευές που ανέφερες, είναι άψογες.

 

Όπως είπε και ο συμφορουμιτης, είναι καθαρά και μόνο πόσο χρήματα μπορείς να διαθέσεις.

 

Εγώ είμαι κάτοχος 11 Pro Max και είμαι υπερευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... Θέλω τη βοήθεια σας μιας και στο άλλο θέμα που έγραψα δεν απάντησε κανείς.... Είχα το iPhone 11 64 GB και μετά από έξι μήνες το έδωσα κυρίως λόγο ότι πρώτη φορά ios κάποια πράγματα με ξενησαν και δεν μου άρεσαν όπως ότι στο μεσετζερ δεν έχει το κυκλακι η ότι δεν μπορούσες να έχει το picture in picture στο YouTube και αποφάσισα και πηρα το ρίσκο να πάρω το Huawei p40pro από το οποίο σαν κινητό δεν έχω κανένα απολύτως παράπονο πάρα μόνο τα θέματα που έχει με της ελλείψει gms και εφαρμογές σαν το winbank και κάνα δυο ακόμα τις έχω με πλάγιο τρόπο η καθόλου! Σκέφτομαι να γυρίσω στο ios γιατί κατάλαβα ότι βιάστηκα να το δώσω και ότι μακροχρόνια θα ήμουν πολύ καλύτερα.... Σκέφτομαι να πάρω το 12 pro max λόγο μπαταρίας κυρίως και οθόνης μετά.... Αλλιώς το απλό το 12 που είναι αρκετά καλή η τιμή! Σαν επιλογή θα μου άρεσε και το 11 pro max κυρίως λόγο τρομερής μπαταρίας είμαι σε μεγάλο διλλημα εσείς τι προτείνετε ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη για το μακροσκελές μήνυμα

 

Στο 12αρι να προχωρήσετε,είναι τίμια επιλογή!

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το 11pro max παίζει στην ίδια τιμή με το 12 pro max υπάρχει πράγματι τόσο μεγάλη διαφορά στη μπαταρία?... Πιο πολύ κλείνω προς το 12 pro max απλά θα δώσω το δικό μου ελπίζω να φύγει κοντά στα 450 και τα άλλα δόσεις γιατί είναι πολύ ακριβό αλλά λέω να πάω στο τοπ για να τα έχω όλα και μπαταρία και οθόνη... Από κάμερα και με το απλό 12 καλυμμένος θα είμαι πιστεύω αλλά πρώτη προτεραιότητα είναι οθόνη μπαταρία για αυτό κλείνω προς τα εκεί

Για αυτό λέω να κάνω την μεγάλη

Link to comment
Share on other sites

Το 11pro max παίζει στην ίδια τιμή με το 12 pro max υπάρχει πράγματι τόσο μεγάλη διαφορά στη μπαταρία?... Πιο πολύ κλείνω προς το 12 pro max απλά θα δώσω το δικό μου ελπίζω να φύγει κοντά στα 450 και τα άλλα δόσεις γιατί είναι πολύ ακριβό αλλά λέω να πάω στο τοπ για να τα έχω όλα και μπαταρία και οθόνη... Από κάμερα και με το απλό 12 καλυμμένος θα είμαι πιστεύω αλλά πρώτη προτεραιότητα είναι οθόνη μπαταρία για αυτό κλείνω προς τα εκεί

Για αυτό λέω να κάνω την μεγάλη

 

 

Προχωρά άφοβα! Λένε ότι αν και μικρότερη μπαταρία από το 11Pro Max, το 12 Pro Max κρατάει περισσότερο λόγω επεξεργαστή.

Link to comment
Share on other sites

Επομένως προς το τέλος του καλοκαιριού θα πουλήσω το Huawei p40pro και θα χτυπήσω το pro max ελπίζω να πέσει έστω και λίγο να γλιτώσουμε και τπτ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα έχει αλλάξει κάποιος μπαταρία στη document?απο εμπειρία πως είναι;σίγουρη στεγανοποίηση ;

 

 

Έχω αλλάξει στην Infoquest .Την άλλη μέρα το πήρα .Θεωρητικά με αδιάβροχοποίηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει αλλάξει κάποιος μπαταρία στη document?απο εμπειρία πως είναι;σίγουρη στεγανοποίηση ;

 

Έχω αλλάξει σε iPhone X. Άψογη εξυπηρέτηση, κομπλε η στεγανοποιηση και σε 30 λεπτά ήταν έτοιμο.

GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

Μην έχετε εμπιστοσύνη στην στεγανοποίηση

Έχω ανοίξει πολλά τηλέφωνα και βλέπω

Μια ταινία διπλής όψεως είναι

Έχει μια προστασία σε περίπτωση που γίνει κάτι αλλά να προσέχετε να μην γίνει

Ειδικά κάποια τηλέφωνα που είναι 2-3-4 ετών, αυτή η κόλλα χαλάει με τον καιρό και μπορεί εύκολα να περάσει νερό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχω αλλάξει σε iPhone X. Άψογη εξυπηρέτηση, κομπλε η στεγανοποιηση και σε 30 λεπτά ήταν έτοιμο.

 

Φαντάζομαι μετά η απόδοση της Μπαταριας αυξήθηκε σωστά; Ποσό ήταν το ποσοστό υγείας που είχες ;

:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φαντάζομαι μετά η απόδοση της Μπαταριας αυξήθηκε σωστά; Ποσό ήταν το ποσοστό υγείας που είχες ;

 

Αν βάλεις καινούργια μπαταρία, το ποσοστό θα ξαναγίνει 100%.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι μετά η απόδοση της Μπαταριας αυξήθηκε σωστά; Ποσό ήταν το ποσοστό υγείας που είχες ;

 

Ναι, είδα αισθητή διαφορά. Την αλλαξα στο 87%, 3 χρόνων μπαταρία.

Edited by athens_fans
GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...