Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι δεν είναι ταλαιπωρήμενο παρά την ηλικία του (7plus) . Η μπαταρία έχει πέσει πολύ (80%) και επειδή υπάρχει iRepair στην περιοχή μου ,ρώτησα μπας και αποφύγω την αποστολή .

 

Ανοίγει πολύ εύκολα το συγκεκριμένο σιγά την δυσκολία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cdaddd86b3bc39823177c9f630c179db.jpg

 

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί βλέπω αυτό στις ρυθμίσεις και δεν μπορώ να δω σχόλια σε κανένα σχεδόν βίντεο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω επειδη σκεφτομαι να το παρω μεταχειρω να το δοκιμασω και ειμαι λιγο στουρναρει τι πρεπει να προσεξω? τι πρεπει να κοιταξω και εαν ειναι ελληνικα μεσα στο μενου η εγγυηση γραφει οτι λήγει σε 2 χρονια? ευχαριστω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω επειδη σκεφτομαι να το παρω μεταχειρω να το δοκιμασω και ειμαι λιγο στουρναρει τι πρεπει να προσεξω? τι πρεπει να κοιταξω και εαν ειναι ελληνικα μεσα στο μενου η εγγυηση γραφει οτι λήγει σε 2 χρονια? ευχαριστω

 

Όλα έχουν Ελληνικά στο μενού.

Αρκεί να βεβαιωθείς ότι είναι το μοντέλο A2218 το οποίο παίζει σωστά στην Ευρώπη.

Πολύ σημαντικό να μην είναι κλειδωμένο σε iCloud, αλλιώς είναι άχρηστο.

Κατά τα άλλα δες κατάσταση και ζήτα την αυθεντική απόδειξη για να είσαι πιο σίγουρος ότι δεν είναι κλεμμένο.

Link to comment
Share on other sites

Όλα έχουν Ελληνικά στο μενού.

Αρκεί να βεβαιωθείς ότι είναι το μοντέλο A2218 το οποίο παίζει σωστά στην Ευρώπη.

Πολύ σημαντικό να μην είναι κλειδωμένο σε iCloud, αλλιώς είναι άχρηστο.

Κατά τα άλλα δες κατάσταση και ζήτα την αυθεντική απόδειξη για να είσαι πιο σίγουρος ότι δεν είναι κλεμμένο.

 

οκ ευχαριστω βλεπω σε καποια που δινουν στις αγγελιες μεσα στις ρυθμισεις γραφει και μεχρι ποτε εχει εγγυηση? κανω λαθος?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οκ ευχαριστω βλεπω σε καποια που δινουν στις αγγελιες μεσα στις ρυθμισεις γραφει και μεχρι ποτε εχει εγγυηση? κανω λαθος?

 

Δεν κάνεις λάθος, από τη μέρα ενεργοποίησης της συσκευής, η εγγύηση μετράει αντίστροφα για έναν χρόνο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνεις λάθος, από τη μέρα ενεργοποίησης της συσκευής, η εγγύηση μετράει αντίστροφα για έναν χρόνο.

 

απο τις ελληνικες αλυσιδες ομως εχει 2 χρονια ετσι? ειδα και σε 12αρια την εγγυηση οτι λιγει σε 2 χρονια..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
απο τις ελληνικες αλυσιδες ομως εχει 2 χρονια ετσι? ειδα και σε 12αρια την εγγυηση οτι λιγει σε 2 χρονια..

 

Ελληνικές συσκευές με απόδειξη λιανικής δυο χρόνια εγγύηση και με τιμολόγιο ένα χρόνο.

 

Θα ακούσεις από άλλους ότι με τιμολόγιο έχουν καλυφθεί με διετή εγγύηση αλλά δεν είναι ο κανόνας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικές συσκευές με απόδειξη λιανικής δυο χρόνια εγγύηση και με τιμολόγιο ένα χρόνο.

 

Θα ακούσεις από άλλους ότι με τιμολόγιο έχουν καλυφθεί με διετή εγγύηση αλλά δεν είναι ο κανόνας.

 

Μέσα στο κινητό που γράφει για την εγγύηση το πότε λίγη με αυτό δηλαδή βλέπεις και ποτέ έχει εγγύηση σωστά; άσχετα την αποδειξη του κινητού;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μέσα στο κινητό που γράφει για την εγγύηση το πότε λίγη με αυτό δηλαδή βλέπεις και ποτέ έχει εγγύηση σωστά; άσχετα την αποδειξη του κινητού;

 

Σωστά, αυτό που βλέπεις μέσα στο κινητό είναι η παγκόσμια εγγύηση ενός έτους που δίνει η apple και σε καλύπτουν κανονικά όλα τα επίσημα service χωρίς παραστατικά αγοράς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, αυτό που βλέπεις μέσα στο κινητό είναι η παγκόσμια εγγύηση ενός έτους που δίνει η apple και σε καλύπτουν κανονικά όλα τα επίσημα service χωρίς παραστατικά αγοράς.

 

οποτε απο τις ελληνικες ελυσιδες εχεις αλλον ενα χρονο αδερφε ασχετα την παγκοσμια εγγυηση τις apple

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο κινητό που γράφει για την εγγύηση το πότε λίγη με αυτό δηλαδή βλέπεις και ποτέ έχει εγγύηση σωστά; άσχετα την αποδειξη του κινητού;

 

Η απόδειξη λέει ποτέ αγοράστηκε

Η εγγύηση μέσα στις ρυθμίσεις λέει από όταν ενεργοποιήθηκε πρώτη φορά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η απόδειξη λέει ποτέ αγοράστηκε

Η εγγύηση μέσα στις ρυθμίσεις λέει από όταν ενεργοποιήθηκε πρώτη φορά

 

sorry παιδια με τετοιες ανοητες ερωτησεις απλα δεν εχω ξαναπαρει και θα ηθελα να το παρω μεταχειρω οποτε να ξερω πανω κατω τι παιζει μες τις εγγυησεις σας ευχαριστω πολυ αδερφια μου!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by GIANNAKIS75
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οποτε απο τις ελληνικες ελυσιδες εχεις αλλον ενα χρονο αδερφε ασχετα την παγκοσμια εγγυηση τις apple

 

Σωστό, αν έχεις απόδειξη αγοράς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

sorry παιδια με τετοιες ανοητες ερωτησεις απλα δεν εχω ξαναπαρει και θα ηθελα να το παρω μεταχειρω οποτε να ξερω πανω κατω τι παιζει μες τις εγγυησεις σας ευχαριστω πολυ αδερφια μου!!!!!!!!!!!!!!!

 

Δεν πειράζει σιγά

Κι εγώ έχω από το 2007 iphone κ ακόμα μαθαίνω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει σιγά

Κι εγώ έχω από το 2007 iphone κ ακόμα μαθαίνω

 

να εισαι καλα φιλε μου ευχομαι να μην το μετανιώσω και τα γινω και εγω μελλος το ios

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να εισαι καλα φιλε μου ευχομαι να μην το μετανιώσω και τα γινω και εγω μελλος το ios

 

Οτι και να κάνεις για πρώτη φορά είναι δύσκολο και θέλει χρόνο είτε αυτό είναι κινητό είτε δουλειά είτε μετακόμιση είτε οτιδήποτε

 

Δώσε λίγο χρόνο στην συσκευή και μια χαρά θα τα πας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να κάνω μία ερώτηση έχετε ιδέα για ποιο λόγο όταν η συσκευή είναι κλειδωμένη αν πατήσεις να την απενεργοποιήσεις απενεργοποιείται χωρίς να ζητήσει καν κωδικό ενώ αυτό δε συμβαίνει στα Android
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Εχω το συγκεκριμένο τηλ με ακουστικά bt. Οταν ειναι συνδεδεμένο το [bt ακουστικό], ο εισερχόμενος ηχος κλήσης χτυπάει πολύ χαμηλά, ενώ οταν αφαιρεθεί, χτυπάει κανονικά [δυνατά]. Το ιδιο ακουστικό είχα και στο 8plus και δεν είχα πρόβλημα. Είναι κάποια ρύθμιση ή βλέπει κάτι λάθος?

edit: το βρήκα, ρυθμίσεις-προσβασιμότητα-δρομολόγηση ηχου κλησεων....

Edited by kapet
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εμένα γράφει A2161 τη σημαίνει αυτο;;;

 

Ότι είναι συσκευή που προορίζεται για την αμερικανική αγορά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γράφει A2161 τη σημαίνει αυτο;;;

 

Οπως σου ανέφερε ο από πάνω

Επισης μπορείς να δεις στο Google τι διαφορές έχει με κάποιο μοντέλο άλλο πχ ευρωπαϊκό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...