Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στη παρέα ,

ψάχνω να βρω το iphone 11 pro (64GB) (δυνατότητα αγοράς με τιμολόγιο) σε καλή τιμή .Μήπως γνωρίζετε κάποιο site που θα μπορούσα να το βρω σε καλή τιμή; :D

 

Πιθανόν δεν ξέρεις τι θέλεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους.

Κάτοχος 11 pro max.

Μετά την αναβάθμιση σε 14.3, εξαφανίστηκαν στο messenger τα φιλτρα της κάμερας.

Δοκίμασα επανεκκίνηση, επανεγκατασταση του messenger αλλά μάταια.

Καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Με τους νέους όρους της Ευρωπαϊκής Ένωσης, κάποιες λειτουργίες σε Facebook και Instagram έχουν απενεργοποιηθεί προσωρινά.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνώριζα.

Αρα δεν είναι πρόβλημα της δικής μου συσκευής, ισχύει για όλους τους χρήστες iphone.

Παραδόξως στο messenger για android υπαρχουν κανονικά τα φίλτρα της κάμερας

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνώριζα.

Αρα δεν είναι πρόβλημα της δικής μου συσκευής, ισχύει για όλους τους χρήστες iphone.

Παραδόξως στο messenger για android υπαρχουν κανονικά τα φίλτρα της κάμερας

 

Εδώ εξαφάνισαν την δυνατότητα να βλέπεις ιστορικό με φωτογραφίες σε συνομιλία τι να λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους. Μια ερωτηση πως μπορω να μεταφερω τα sms απο συσκευη android στο pro max? Ευχαριστω.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους. Μια ερωτηση πως μπορω να μεταφερω τα sms απο συσκευη android στο pro max? Ευχαριστω.

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apple.movetoios&hl=en_GB&gl=GR

 

Να έχεις βγάλει κάθε battery saver στο android και να έχεις location services ενεργά.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά καλή χρόνια να έχουμε έχω ένα 11 pro max 64αρι αγορασμένο 26/10/2020 με υγεία μπαταρίας 100 τοις εκατό μπαταρία τζαμάκι κ θήκη από την πρώτη ώρα κ ούτε μια γρατζουνιά είχα να πάω σε iPhone από 5s κ δυστυχώς το μετάνοιωσα δεν μπόρεσα να συνηθίσω πολλά κ αποφάσισα να το πουλήσω σε τι τιμή λέτε ότι είναι καλό να το δώσω;είναι μαύρο χρήμα κ τα έχω όλα τα παρελκόμενα κουτό τα πάντα κ απόδειξη βέβαια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά καλή χρόνια να έχουμε έχω ένα 11 pro max 64αρι αγορασμένο 26/10/2020 με υγεία μπαταρίας 100 τοις εκατό μπαταρία τζαμάκι κ θήκη από την πρώτη ώρα κ ούτε μια γρατζουνιά είχα να πάω σε iPhone από 5s κ δυστυχώς το μετάνοιωσα δεν μπόρεσα να συνηθίσω πολλά κ αποφάσισα να το πουλήσω σε τι τιμή λέτε ότι είναι καλό να το δώσω;είναι μαύρο χρήμα κ τα έχω όλα τα παρελκόμενα κουτό τα πάντα κ απόδειξη βέβαια

 

Δικό σου είναι εσύ ξέρεις την τιμή

Ρίξε μια ματιά και στην αγορά πόσο τα δίνουν και ανάλογα κρίνεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν ασχολούμαι γιαυτο ρώτησα δεν νομίζω ότι είναι κακό κάποιος να μου δώσει ένα εύρος τιμής
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γενικά δεν ασχολούμαι γιαυτο ρώτησα δεν νομίζω ότι είναι κακό κάποιος να μου δώσει ένα εύρος τιμής

 

Πάνω από 800€ θα έλεγα ότι είναι καλά...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αλλάζω κινητό κάθε 6 με 8 μήνες κ αυτή ήταν μια καλή λύση για να δοκιμάσω ξανά αλλά κ να κρατήσω τιμή όταν θέλω να το πουλήσω αν βγει βέβαια κάτι αξιόλογο σε αντροιντ

γτ μετα το note 10 plus τα άλλα δεν μου έκαναν κλικ όπως επίσης ούτε το oneplus 8τ οπότε απλά θα περιμένω κ θα απολαμβάνω το iPhone

Ευχαριστώ για την συμβουλή σου αλλά τα τελευταία χρόνια έχω δοκιμάσει τα πάντα

Από κινητά κ μου αρέσει να αλλαζω

 

Δεν νομιζω οτι ειναι αυτος ο πραγματικος λογος.

Αλλα εγραφες στο εδω θεμα πριν λιγο καιρο και φυσικα σε αυτο το διαστημα δεν εχει κυκλοφορησει καμια νεα Android ναυαρχιδα στην αγορα ακομα.

 

Μαλλον εχει να κανει περισσοτερο με την συχνη αλλαγη καθε 6μηνες και την μεταπωληση :)

 

οχι οτι ειναι κακο φυσικα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι ειναι αυτος ο πραγματικος λογος.

Αλλα εγραφες στο εδω θεμα πριν λιγο καιρο και φυσικα σε αυτο το διαστημα δεν εχει κυκλοφορησει καμια νεα Android ναυαρχιδα στην αγορα ακομα.

 

Μαλλον εχει να κανει περισσοτερο με την συχνη αλλαγη καθε 6μηνες και την μεταπωληση :)

 

οχι οτι ειναι κακο φυσικα αυτο.

Έχεις απόλυτο δίκιο κ χαίρομαι που με παρακολουθείς ήδη το κινητό πουλήθηκε κ έχω παραγγείλει το p 40 pro από εκεί να καταλάβεις ποσό πολύ με κούρασε το iOS από το κινητό δεν έχω παράπονο αλλά για εμένα πλέον το iOS είναι τελείως αφιλόξενο κ κουράστηκα τόσο πολύ που αποφεύγω να ασχοληθώ με το κινητό ίσως το μόνο καλό που μου έκανε κατά τα αλλά ήμουν ευχαριστημένος αλλά απλά βαρέθηκα κ κουράστηκα τώρα θα ασχοληθώ με κάτι που έχω πολύ καιρό την Huawei κ μάλιστα με τον τσαμπουκά της που χτυπάει μονοπώλια τέλος πάντων δεν θέλω να κουράσω ευχαριστώ για την προσοχή σου θα με δεις αν έχω απορία η για διαφορά από εβδομάδα στο νήμα του p 40 μιας που για εμένα το εδώ φόρουμ μου αρέσει παρά πολύ κ το παρακολουθώ σε πολλά κ με έχει βοηθήσει ελπίζω να μην κούρασα δεν είχα τέτοια πρόθεση σας ευχαριστώ όλους! Κ επίσης τον σκοπό του τον πέτυχα αλλάζω κινητό κ κράτησε κ μεταπωλητική αξία θα μου μείνουν κ λεφτά

Link to comment
Share on other sites

Παλιά υπήρχε και ποικιλία να αλλάζεις κάθε 6 μήνες, τώρα πάει κι αυτό, 3 και ο κούκος μείνανε από επιλογές

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο κ χαίρομαι που με παρακολουθείς ήδη το κινητό πουλήθηκε κ έχω παραγγείλει το p 40 pro από εκεί να καταλάβεις ποσό πολύ με κούρασε το iOS από το κινητό δεν έχω παράπονο αλλά για εμένα πλέον το iOS είναι τελείως αφιλόξενο κ κουράστηκα τόσο πολύ που αποφεύγω να ασχοληθώ με το κινητό ίσως το μόνο καλό που μου έκανε κατά τα αλλά ήμουν ευχαριστημένος αλλά απλά βαρέθηκα κ κουράστηκα τώρα θα ασχοληθώ με κάτι που έχω πολύ καιρό την Huawei κ μάλιστα με τον τσαμπουκά της που χτυπάει μονοπώλια τέλος πάντων δεν θέλω να κουράσω ευχαριστώ για την προσοχή σου θα με δεις αν έχω απορία η για διαφορά από εβδομάδα στο νήμα του p 40 μιας που για εμένα το εδώ φόρουμ μου αρέσει παρά πολύ κ το παρακολουθώ σε πολλά κ με έχει βοηθήσει ελπίζω να μην κούρασα δεν είχα τέτοια πρόθεση σας ευχαριστώ όλους! Κ επίσης τον σκοπό του τον πέτυχα αλλάζω κινητό κ κράτησε κ μεταπωλητική αξία θα μου μείνουν κ λεφτά

 

Έχει και το Android τα δικά του προβλήματα δεν είναι κι αυτό σε καλύτερη μοίρα

 

Πώς θα βάλεις τις υπηρεσίες της Google; Μήπως δεν τις χρειάζεσαι;

Η Huawei προσπαθεί να μείνει στην αγορά μετά το πρόβλημα με τον αποκλεισμό γι'αυτό τα δίνει όλα

Αλλιώς μην νομίζεις θα είχε αυτές τις συσκευές με αυτές τις τιμές και πάει λέγοντας

 

Γενικά πρέπει να τους ρίξουμε ένα μαύρο όλους γιατί έχουμε φτάσει να λέμε κινητό και η τιμή του να είναι 1500€

 

500-600€ τα θεωρούμε mid range

Μήπως φταίμε εμείς;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη κουβέντα... εγώ πάντως τα'χω κόψει καιρό τώρα. Έχουν βελτιωθεί τόσο πολύ πια που για το κάτι παραπάνω πληρώνεις πολύ πολύ παραπάνω, όπως παλιότερα στα hi-end συστήματα μουσικής.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Είχα σκοπό γενικά να μην πάρω θέση σε όλα όσα γράφετε αλλά μετά από 2 δεκαετίες στην κινητή τηλεφωνία έχω να πω μόνο 2 απλά πράγματα:

1- το τι λειτουργικό θα έχει ο καθένας μας αλλά και κατά πόσο πολύ τον βολεύει είναι κάτι καθαρά προσωπικό και πάντα με τις ανάγκες του καθενός μας. Όταν για παράδειγμα εγώ είμαι εξοικειωμένος στο περιβάλλον του iOS γιατί να κάτσω κάθε τρεις κι λίγο να πηγαίνω σε περιβάλλον android ;; Για δοκιμή ;;; Ακόμα και έτσι εάν είναι αν εγώ δεν τα πάω καλά στο android περιβάλλον δεν σημαίνει ότι αυτό είναι χάλια / απλά σε εμένα δεν κάθετε έτσι όπως θα ήθελα ή κυρίως έτσι όπως με έχει το iOS συνηθίσει.

2- οι εποχές που κάθε ΣΚ αλλάζαμε συσκευή για πλάκα ακόμα και όταν οι ναυαρχίδες έπαιζαν στα 300-400-500-600€ έχουν δυστυχώς πεθάνει. Κάποτε αλλάζαμε κινητό για την πλάκα μας αλλά η μόνη μεγάλη διαφορά ήταν ότι την κάθε αλλαγή που κάναμε την χαιρόμασταν και βλέπαμε και τις αρκετές διαφορές μπορώ να πω που είχανε οι νέες συσκευές.

Σήμερα έχουμε φτάσει στο σημείο να είμαστε σε μέσο όρο τα 1100-1300€ και η αλλαγή συσκευής ανά χρόνο να μην είναι τόσο δέλεαρ τουλάχιστον σε νέες καινοτομίες.

Προσωπικά πιστεύω ότι όλοι μας θα πρέπει να κάνουμε μια μικρή παύση ανανέωσης συσκευών έτσι ώστε να περάσει το μήνυμα του ότι θα πληρώσουμε το κάτι παραπάνω αρκεί αυτή να έχει νέες καινοτομίες και βέβαια η τιμή να είναι στα πλαίσια της λογικής και όχι της αισχροκέρδειας.

Αυτά από εμένα καλή χρονιά για όλους μας.

Link to comment
Share on other sites

Καινοτομίες δεν μπορούν να υπάρξουν πλέον .

Υπάρχει κορεσμός

Σε όλα τα επίπεδα έχουν φτάσει ταβάνι

Από οθόνη, κάμερες, μνήμες, επεξεργαστές και πάει λέγοντας

Μικρές βελτιώσεις μας πασάρουν ώστε να μπορούν να πάρουν το αντίτιμο

Φυσικά όποιος τα έχει καλά κάνει και τα δίνει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο κ χαίρομαι που με παρακολουθείς ήδη το κινητό πουλήθηκε κ έχω παραγγείλει το p 40 pro από εκεί να καταλάβεις ποσό πολύ με κούρασε το iOS από το κινητό δεν έχω παράπονο αλλά για εμένα πλέον το iOS είναι τελείως αφιλόξενο κ κουράστηκα τόσο πολύ που αποφεύγω να ασχοληθώ με το κινητό ίσως το μόνο καλό που μου έκανε κατά τα αλλά ήμουν ευχαριστημένος αλλά απλά βαρέθηκα κ κουράστηκα τώρα θα ασχοληθώ με κάτι που έχω πολύ καιρό την Huawei κ μάλιστα με τον τσαμπουκά της που χτυπάει μονοπώλια τέλος πάντων δεν θέλω να κουράσω ευχαριστώ για την προσοχή σου θα με δεις αν έχω απορία η για διαφορά από εβδομάδα στο νήμα του p 40 μιας που για εμένα το εδώ φόρουμ μου αρέσει παρά πολύ κ το παρακολουθώ σε πολλά κ με έχει βοηθήσει ελπίζω να μην κούρασα δεν είχα τέτοια πρόθεση σας ευχαριστώ όλους! Κ επίσης τον σκοπό του τον πέτυχα αλλάζω κινητό κ κράτησε κ μεταπωλητική αξία θα μου μείνουν κ λεφτά

 

Και πολυ καλα εκανες,αφου εβλεπες οτι δεν σε τραβαει και αρα θα ησουν συνεχεια με το αγχος του να μην χασεις πολλα λεφτα.

Εγω ειμαι το ακριβως αντιθετο απο σενα πχ υπο την εννοια οτι πριν το τωρινο μου iphone,ειχαν περασει 2 huawei συσκευες(mate10/20),και οπως καταλαβες δεν με κερδισαν στο Emui,στις αναβαθμισεις,στο οικοσυστημα,στον κατωτερο(για παιχνιδια)επεξεργαστη κλπ και ειδικα τωρα με την απουσια google aps στην ουσια μονο την καλη τους καμερα πληρωνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα λέω να χαιρετίσω το εδώ νήμα αφού τελικά το έκανα το ένα κλικ παραπάνω δεν κρατήθηκα οπότε θα χαρώ να δω κι άλλα παιδιά από αυτό το νήμα στο νήμα του 12 pro Max με τις αντίστοιχες συσκευές καλή συνέχεια στους υπόλοιπους και όσοι έχουν το 11 pro Max 1 μόνο έχω να πω παιδιά μην τρελαίνεστε όλα μες το μυαλό μας είναι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ξερεις κανεις αν μπορω οταν επιλεγω μια διαδρομη με google maps, να παταω το power button για να ανοιξει η οθονη και να βλεπω την πορεια? Μεχρι τωρα ζηταει ξεκλειδωμα με faceID ή με pin και μετα μου δειχνει την διαδρομη.

Το χρειαζομαι γιατι εργαζομαι με μηχανακι και στα φαναρια οταν σταματω με βολευει να ελεγχω την συσκευη και να βλεπω απλα ενεργοποιωντας την οθονη την προκαθορισμενη πορεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ξερεις κανεις αν μπορω οταν επιλεγω μια διαδρομη με google maps, να παταω το power button για να ανοιξει η οθονη και να βλεπω την πορεια? Μεχρι τωρα ζηταει ξεκλειδωμα με faceID ή με pin και μετα μου δειχνει την διαδρομη.

Το χρειαζομαι γιατι εργαζομαι με μηχανακι και στα φαναρια οταν σταματω με βολευει να ελεγχω την συσκευη και να βλεπω απλα ενεργοποιωντας την οθονη την προκαθορισμενη πορεια.

 

 

Όταν σου κάνει πλοήγηση δεν σβήνει η οθόνη ...εάν δεν κάνεις λογικό είναι να σβήνει η οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Όταν σου κάνει πλοήγηση δεν σβήνει η οθόνη ...εάν δεν κάνεις λογικό είναι να σβήνει η οθόνη

 

Ισως δεν το εγραψα σωστα.

Προερχομαι απο android και εκει ενω πλοηγεισαι, αν σβησεις την οθονη και την ξανανοιξεις, παραμενει μεν η συσκευη κλειδωμενη, αλλα η πλοηγηση συνεχιζει.

Κατι παρομοιο γινεται στο iphone?

Link to comment
Share on other sites

Ισως δεν το εγραψα σωστα.

Προερχομαι απο android και εκει ενω πλοηγεισαι, αν σβησεις την οθονη και την ξανανοιξεις, παραμενει μεν η συσκευη κλειδωμενη, αλλα η πλοηγηση συνεχιζει.

Κατι παρομοιο γινεται στο iphone?

 

Συνεχίζει η πλοήγηση απλά το face id μπαίνει ανάμεσα σας

Δοκίμασε να το κλείσεις

Βάλε ένα απλό pin με καθυστέρηση 15' για να δεις πως συμπεριφέρεται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...