Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τον Σεπτέμβρη όλα πλέον έρχονται έτσι.

 

Ισχύει.

Φίλη μου παρέλαβε το δικό της 11ρι χωρίς φορτιστή κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ισχύει.

Φίλη μου παρέλαβε το δικό της 11ρι χωρίς φορτιστή κλπ.

 

Eτσι από περιέργεια, έχουν μικρύνει και το κουτί?

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Builds io και όμως υπάρχει απελευθέρωση από τις διαφημίσεις.

 

Για δώσε πληροφορίες που το βρίσκουμε;

 

Στο σαφάρι του κινητού σου.

Link to comment
Share on other sites

Eτσι από περιέργεια, έχουν μικρύνει και το κουτί?

 

Αυτό δεν το ρώτησα :P Λογικά δίνουν ίδιο κουτί όπως με τα 12ρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα για οποιον ενδιαφερεται δινεται Huawei P40 pro 5G 8/256gb 17 ημερων για ανταλλαγη με iphone 11 pro max οποιος θελει να μου στειλει pm
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα για οποιον ενδιαφερεται δινεται Huawei P40 pro 5G 8/256gb 17 ημερων για ανταλλαγη με iphone 11 pro max οποιος θελει να μου στειλει pm

 

Υπαρχει καταλληλη ενοτητα για αγγελιες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα για οποιον ενδιαφερεται δινεται Huawei P40 pro 5G 8/256gb 17 ημερων για ανταλλαγη με iphone 11 pro max οποιος θελει να μου στειλει pm

 

Βρήκες και το κατάλληλο μέρος να βάλεις την αγγελία σου

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

 

Με θηκη spigen ultra hubrid που εχω πιστευεις θα το πεταξει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες,έχετε παρατηρήσει χαμένα touch μετά την τοποθέτηση tempered και συγκεκριμένα to full cover spigen?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες,έχετε παρατηρήσει χαμένα touch μετά την τοποθέτηση tempered και συγκεκριμένα to full cover spigen?

 

Ναι εννοείται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες,έχετε παρατηρήσει χαμένα touch μετά την τοποθέτηση tempered και συγκεκριμένα to full cover spigen?

 

Ναι βρε εννοείται. Και σε καλύτερο να πας πχ rhinoshield πάλι υπάρχουν χαμένα touch.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις φίλοι μου φάνηκε περίεργο αλλα λέω μήπως ηταν ιδέα μου

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,θα ήθελα να ρωτήσω εάν αξίζει την δεδομένη χρονική στιγμή αξίζει η αγορά του 11 προ μαξ μτχ έναντι του 12 (σκέτο) καινούργιο, θα με ενδιέφεραν πολύ οι απόψεις σας,εάν ενοχλεί το ποστ ας μεταφερθεί

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν βλέπω να γράφει ότι διόρθωθηκε το πρόβλημα με τη χαμηλή φωτεινότητα που συμβαίνει μερικές φορές όταν ξεκλειδώνεις το κινητό και διορθώνεται μόλις το κλειδώσεις κ το ξεκλειδώσεις πάλι ....
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν βλέπω να γράφει ότι διόρθωθηκε το πρόβλημα με τη χαμηλή φωτεινότητα που συμβαίνει μερικές φορές όταν ξεκλειδώνεις το κινητό και διορθώνεται μόλις το κλειδώσεις κ το ξεκλειδώσεις πάλι ....

 

Έβγαλες το τζάμι;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όχι ..διορθώνεται μόνο όταν απενεργοποιήσεις το True Tone ,,έχει καταγράφει στο επίσημο φόρουμ της apple από αρκετούς χρήστες κ αφορά μοντέλα κ 11 κ 12 ..σχεδόν όλοι αναφέρουν ότι το παρατήρησαν με την iOS 14 . https://discussions.apple.com/thread/251914194
Link to comment
Share on other sites

Όχι ..διορθώνεται μόνο όταν απενεργοποιήσεις το True Tone ,,έχει καταγράφει στο επίσημο φόρουμ της apple από αρκετούς χρήστες κ αφορά μοντέλα κ 11 κ 12 ..σχεδόν όλοι αναφέρουν ότι το παρατήρησαν με την iOS 14 . https://discussions.apple.com/thread/251914194

 

Τότε αναβαθμίσεις και περιμένεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σας,θα ήθελα να ρωτήσω εάν αξίζει την δεδομένη χρονική στιγμή αξίζει η αγορά του 11 προ μαξ μτχ έναντι του 12 (σκέτο) καινούργιο, θα με ενδιέφεραν πολύ οι απόψεις σας,εάν ενοχλεί το ποστ ας μεταφερθεί

 

Εννοείται ότι αξίζει ακόμα και σήμερα να πάρεις το 11 Pro Max. Αυτό που θα σε κάνει να αποφασίσεις σε σχέση με το απλό 12άρι είναι οι αντικειμενικές τους διαφορές, όπως το μέγεθος της οθόνης, η μπαταρία, ο τηλεφακός κτλ. Ότι έχει μεγαλύτερη προτεραιότητα για εσένα, είναι και αυτό που θα καθορίσει την επιλογή σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,θα ήθελα να ρωτήσω εάν αξίζει την δεδομένη χρονική στιγμή αξίζει η αγορά του 11 προ μαξ μτχ έναντι του 12 (σκέτο) καινούργιο, θα με ενδιέφεραν πολύ οι απόψεις σας,εάν ενοχλεί το ποστ ας μεταφερθεί

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε μου το vs που κάνεις πραγματικά είναι θέμα μόνο του με το τι θέλεις να λες ότι κυκλοφορείς 11 ή 12.

Υπέρ του 11 είναι η κατασκευή από ατσάλι ( το κάνει πιο κυριλέ ) και σίγουρα η μπαταρία.

Υπέρ του 12 το λίγο μικρότερο μέγεθος και σαφώς το ένα κλικ καλύτερη κάμερα. Εάν φυσικά το θέλεις σε μπλε χρώμα εκεί είναι μονόδρομος.

Τέλος στα υπέρ του 11 είναι ότι προς το παρόν συμπεριλαμβάνει και τον ταχύ φορτιστή.

Σε όλα τα αλλά είναι ακριβώς τα ίδια.

Καλή αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα για τρίτη φορά αποσύνδεση του ενός απο τα 2 νούμερα που έχω.

sim card στην Q, eSim στην Cosmote.

 

Δεν λάμβανα κάτι sms επιβεβαίωσης κ όταν κοίταξα το κινητό είδα πως το σήμα απο την simcard στην Q ήταν σε κατάσταση "Καμια Υπηρεσία".

Ενεργοποίησα την κατάσταση πτήσης κ μετά απενεργοποίηση με αποτέλεσμα να συνδεθεί στο δίκτυο η simCard της Q αλλά να μην συνδέεται η eSim της cosmote.

 

Χρειάστηκε επανεκκίνηση του κινητού για να λειτουργήσουν όλα κανονικά.

 

Είναι η τρίτη φορά που συμβαίνει αυτό, ευτυχώς όχι κοντινά το ένα απο το άλλο.

Το έχει παρατηρήσει κι άλλος;

Τυχαίο γεγονός; Θέμα iOS ή ελαττωματικό;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα για τρίτη φορά αποσύνδεση του ενός απο τα 2 νούμερα που έχω.

sim card στην Q, eSim στην Cosmote.

 

Δεν λάμβανα κάτι sms επιβεβαίωσης κ όταν κοίταξα το κινητό είδα πως το σήμα απο την simcard στην Q ήταν σε κατάσταση "Καμια Υπηρεσία".

Ενεργοποίησα την κατάσταση πτήσης κ μετά απενεργοποίηση με αποτέλεσμα να συνδεθεί στο δίκτυο η simCard της Q αλλά να μην συνδέεται η eSim της cosmote.

 

Χρειάστηκε επανεκκίνηση του κινητού για να λειτουργήσουν όλα κανονικά.

 

Είναι η τρίτη φορά που συμβαίνει αυτό, ευτυχώς όχι κοντινά το ένα απο το άλλο.

Το έχει παρατηρήσει κι άλλος;

Τυχαίο γεγονός; Θέμα iOS ή ελαττωματικό;

 

Κι εγώ το δουλεύω με 2 κάρτες cosmote (esim & physical) δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο....το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι κάποιες φορές οι 2 συνδέσεις έχουν διαφορετικό σήμα...πχ μπορεί η μία να έχει φουλ και η άλλη μία γραμμή.....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα για τρίτη φορά αποσύνδεση του ενός απο τα 2 νούμερα που έχω.

sim card στην Q, eSim στην Cosmote.

 

Δεν λάμβανα κάτι sms επιβεβαίωσης κ όταν κοίταξα το κινητό είδα πως το σήμα απο την simcard στην Q ήταν σε κατάσταση "Καμια Υπηρεσία".

Ενεργοποίησα την κατάσταση πτήσης κ μετά απενεργοποίηση με αποτέλεσμα να συνδεθεί στο δίκτυο η simCard της Q αλλά να μην συνδέεται η eSim της cosmote.

 

Χρειάστηκε επανεκκίνηση του κινητού για να λειτουργήσουν όλα κανονικά.

 

Είναι η τρίτη φορά που συμβαίνει αυτό, ευτυχώς όχι κοντινά το ένα απο το άλλο.

Το έχει παρατηρήσει κι άλλος;

Τυχαίο γεγονός; Θέμα iOS ή ελαττωματικό;

 

Φιλαράκι μου την e sim την δουλεύω από day 1.

Αυτό που τελευταία το έχω παρατηρήσει είναι ότι κάποιες στιγμές χάνει το σήμα και θέλει ή επανεκκίνηση ή χρήση της πτήσης επιλογής για επαναφορά.

Εννοείται ότι και το volte στην e sim το έχουμε ανενεργό.

Τώρα βέβαια με τις νέες αλλαγές στα σήματα με έλευση του 5 και προς κατάργηση το 3G η 4 επιλογή είναι μονόδρομος αλλά ψηλό κολλήματα υπάρχουν.

Αυτά......

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν έχω παρατηρήσει κόλλημα, και το volte στην esim εννοείται ανοιχτό

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...