Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τη συσκευή σου όχι (ακόμα τουλάχιστον). Αλλά αν είναι να ασχοληθείς με jailbreak, καλύτερα να γυρίσεις σε Android θα έλεγα.

 

Οταν βγει κάτι αξιόλογο θα δούμε μέχρι τότε βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εάν το ποσοστό επι τοις εκατό πάνω στην ένδειξη της μπαταρίας είναι αρκετό για να σε κάνει να πας σε android συσκευή, τότε νομίζω ότι το iOS δεν κάνει για σένα.
Link to comment
Share on other sites

Εάν το ποσοστό επι τοις εκατό πάνω στην ένδειξη της μπαταρίας είναι αρκετό για να σε κάνει να πας σε android συσκευή, τότε νομίζω ότι το iOS δεν κάνει για σένα.

 

Δεν είναι το μόνο είναι πολλά μικρά τέτοια που για εμένα διευκολύνουν την ζωή μου κ εγώ όμως αυτό διαπιστώνω ξανά απλά αλλάζω κινητό κάθε 6 με 8 μήνες κ αυτή ήταν μια καλή λύση για να δοκιμάσω ξανά αλλά κ να κρατήσω τιμή όταν θέλω να το πουλήσω αν βγει βέβαια κάτι αξιόλογο σε αντροιντ γτ μετα το note 10 plus τα άλλα δεν μου έκαναν κλικ όπως επίσης ούτε το oneplus 8τ οπότε απλά θα περιμένω κ θα απολαμβάνω το iPhone

Ευχαριστώ για την συμβουλή σου αλλά τα τελευταία χρόνια έχω δοκιμάσει τα πάντα

Από κινητά κ μου αρέσει να αλλαζω

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το μόνο είναι πολλά μικρά τέτοια που για εμένα διευκολύνουν την ζωή μου κ εγώ όμως αυτό διαπιστώνω ξανά απλά αλλάζω κινητό κάθε 6 με 8 μήνες κ αυτή ήταν μια καλή λύση για να δοκιμάσω ξανά αλλά κ να κρατήσω τιμή όταν θέλω να το πουλήσω αν βγει βέβαια κάτι αξιόλογο σε αντροιντ γτ μετα το note 10 plus τα άλλα δεν μου έκαναν κλικ όπως επίσης ούτε το oneplus 8τ οπότε απλά θα περιμένω κ θα απολαμβάνω το iPhone

Ευχαριστώ για την συμβουλή σου αλλά τα τελευταία χρόνια έχω δοκιμάσει τα πάντα

Από κινητά κ μου αρέσει να αλλαζω

 

Αν θες να είσαι ικανοποιημένος σε όλα πρέπει μα έχεις και iPhone και android

Αυτή είναι η τελική κατάληξη μου και θεωρώ και πολλών άλλων

Είναι έτσι έξυπνα φτιαγμένα ώστε το ένα να συμπληρώνει το άλλο και να μοιράζεται η πίτα για αυτούς

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν θες να είσαι ικανοποιημένος σε όλα πρέπει μα έχεις και iPhone και android

Αυτή είναι η τελική κατάληξη μου και θεωρώ και πολλών άλλων

Είναι έτσι έξυπνα φτιαγμένα ώστε το ένα να συμπληρώνει το άλλο και να μοιράζεται η πίτα για αυτούς

 

Φίλε δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι συμφωνώ απόλυτα έχεις απόλυτο δίκιο το κλέβω θα το λέω από εδώ και πέρα γτ είναι το καλύτερο για εμένα συμπέρασμα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι συμφωνώ απόλυτα έχεις απόλυτο δίκιο το κλέβω θα το λέω από εδώ και πέρα γτ είναι το καλύτερο για εμένα συμπέρασμα

 

Εγώ χρόνια είμαι έτσι

Έχω ένα Android στο συρτάρι για κάποια πράγματα που δεν μπορώ να κάνω με το iPhone

Κάποιες περιόδους τα είχα μαζί μου και τα δυο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν θες να είσαι ικανοποιημένος σε όλα πρέπει μα έχεις και iPhone και android

Αυτή είναι η τελική κατάληξη μου και θεωρώ και πολλών άλλων

Είναι έτσι έξυπνα φτιαγμένα ώστε το ένα να συμπληρώνει το άλλο και να μοιράζεται η πίτα για αυτούς

 

Αυτό ακριβώς...Έχω το Pixel 4XL και το πρώτο SE,σίγουρα θα πάρω μες στον μήνα ένα πιο πρόσφατο iPhone αλλά δεν έχω ακόμα καταλήξει κάπου...Η οθόνη των iPhone στην απόκριση π.χ όταν βρέχει πώς συμπεριφέρεται??Επειδή κάνω εξωτερική δουλειά και πολλές φορές ιδίως με βροχή δουλεύω από το κινητό,αυτό θα με ενδιεφερε...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς...Έχω το Pixel 4XL και το πρώτο SE,σίγουρα θα πάρω μες στον μήνα ένα πιο πρόσφατο iPhone αλλά δεν έχω ακόμα καταλήξει κάπου...Η οθόνη των iPhone στην απόκριση π.χ όταν βρέχει πώς συμπεριφέρεται??Επειδή κάνω εξωτερική δουλειά και πολλές φορές ιδίως με βροχή δουλεύω από το κινητό,αυτό θα με ενδιεφερε...

 

Έχει τύχει λίγο να το δουλέψω σε τέτοιες περιπτώσεις

Μέχρι κάποια ποσότητα νερού δουλεύει, μετά ζορίζεσαι

Εγώ το αποφεύγω πάντως για να μην έχω κανένα θέμα και περάσει η υγρασία μέσα

Μην ξεχνάμε ότι κανένας κατασκευαστής δεν καλύπτει στην εγγύηση του, ζημιά από είσοδο υγρασίας στην συσκευή ακόμα και αν είναι αδιάβροχη

 

Τα πρώτα χρόνια η Sony κάλυπτε τις συσκευές αλλά όλοι τις έβαζαν σε πισίνες σε θάλασσες και λοιπά και όλοι είχαν προβλήματα και χαλούσαν κινητά με αποτέλεσμα αυτό να μην συμφέρει την εταιρεία έτσι και η Sony σταμάτησε μετά να καλύπτει ζημιές από υγρασία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μια ερωτηση ακομα ελπιζω να μην σας εχω τρελανει στην εφαρμογη messenger οταν μου στελνουν εναν συνδεσμο δεν μου ανοιγει πολλες φορες κ μετα απο μια επανεκινηση του τηλεφωνου ανοιγει σας το κανει κ εσας εχει κανεισ το ιδιο θεμα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τρελή προσφορά στα 999€ και χωρίς ΦΠΑ στα 800€ περίπου

https://www.mediamarkt.gr/product/smartphones-smartliving/iphone/iphone/apple-iphone-11-pro-max-64-gb-midnight-green/1421093

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τρελή προσφορά στα 999€ και χωρίς ΦΠΑ στα 800€ περίπου

https://www.mediamarkt.gr/product/smartphones-smartliving/iphone/iphone/apple-iphone-11-pro-max-64-gb-midnight-green/1421093

 

Νομίζω την ίδια προσφορά έχει και ο Κωτσόβολος...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!!

Εδώ έχω ένα βιντεάκι που κάναμε για το iPhone 12 pro max!!

Ελπίζω να σας αρέσει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά :)

Το widget της ώρας σας δουλεύει???

Εμενα ναι μεν δείχνει σωστά την ώρα αλλά είναι συνέχεια μαύρο!!

Πριν δούλευε κανονικά!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!!

Εδώ έχω ένα βιντεάκι που κάναμε για το iPhone 12 pro max!!

Ελπίζω να σας αρέσει!!

 

:lol::lol::lol:

Ωραίοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία υπάρχει καμία εφαρμογή για το ios σαν το YouTube vanced κ αν ναι 0ως την περνάμε;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδία υπάρχει καμία εφαρμογή για το ios σαν το YouTube vanced κ αν ναι 0ως την περνάμε;

 

Όχι, δεν υπάρχει το YouTube Vanced στο iOS, ούτε κάτι αντίστοιχο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδία υπάρχει καμία εφαρμογή για το ios σαν το YouTube vanced κ αν ναι 0ως την περνάμε;

 

Δεν υπάρχει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

πειτε ενα καλο tempered glass για 11 pro max.σαν t max/white stone doomglass!!!

 

Spigen ή το rhino shield

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν υπάρχει

 

Builds io και όμως υπάρχει απελευθέρωση από τις διαφημίσεις.

Link to comment
Share on other sites

πειτε ενα καλο tempered glass για 11 pro max.σαν t max/white stone doomglass!!!

 

Klearlook

https://www.amazon.co.uk/dp/B07XJ94RT1/?coliid=I3J0USMBUXE7SO&colid=Q4GS4B5RY7S9&psc=1&ref_=lv_ov_lig_dp_it

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Builds io και όμως υπάρχει απελευθέρωση από τις διαφημίσεις.

 

Για δώσε πληροφορίες που το βρίσκουμε;

Link to comment
Share on other sites

Η apple σταματάει πλέον στα iPhone 11/XR να συμπεριλάβει φορτιστή και ακουστικά. Μόνο καλώδιο type c
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Η apple σταματάει πλέον στα iPhone 11/XR να συμπεριλάβει φορτιστή και ακουστικά. Μόνο καλώδιο type c

 

 

Από τον Σεπτέμβρη όλα πλέον έρχονται έτσι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...