Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρέλαβα εχθές επομένως επίσημα πλέον στην παρέα σας. πρώτη φορά με ios.ανεκαθεν Android.σιγα σιγά το παραμετροποιώ και το..φέρνω στα μέτρα μου. Η μετάβαση δεν είναι ωστόσο καθόλου εύκολη

 

καλορίζικο

 

λίγο υπομονή θέλει να βρεις την κάπως διαφορετική φιλοσοφία

 

οτι χρειαστείς ρώτησε εδω και θα σε βοηθήσουμε

 

 

περι βοηθειας σε άλλες σελίδες το αφήνουμε ασχολίαστο...

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

περι βοηθειας σε άλλες σελίδες το αφήνουμε ασχολίαστο...

 

Όλα εντάξει με τα AirPods Τάσο; Με την μπαταρία στο 6S;

Μας ενδιαφέρει ιδιαίτερα σε αυτό το νήμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Κάτοχος Samsung galaxy s7 και πρώτη φορά σκέφτηκα να πάω σε iphone μόνο και μόνο γι αυτό το μοντέλο μιάς και το έψαξα αρκετά και το αγάπησα για τη μπαταρία του, τις κάμερες και γενικά ήθελα να αναβαθμιστώ στο όλο premium feeling ότι κρατάω κάτι ποιοτικό + τη συνέπεια στα updates

Ήμουν έτοιμος να αγοράσω το samsung galaxy s20+ σχεδόν μόλις βγήκε αλλά.... δεν μου άρεσε τόσο στο χέρι όταν το είδα, κλασσικό λειτουργικό για μένα στο οποίο ήθελα να αλλάξω και να δω κάτι διαφορετικό, φώτος oversaturated και σε μερικές περιπτώσεις χειρότερες απ του Iphone, exynos chip το οποίο σημαίνει ότι η samsung μας δουλεύει και μας προωθεί στην ίδια τιμή "κατώτερη" συσκευή κλπ...

 

Το θέμα ποιο είναι

1. Με το αφορολόγητο , το 11 pro max 64gb μου βγαίνει στα 850 και το 256gb στα 950 (άν γίνει η αγορά απ το φθηνότερο σκρουτζομάγαζο) ενώ το S20+ στα 580

2. Αν πάω σε iphone, τα 64gb με αγορά 2tb icloud είναι καλή επιλογή (πληρώνω ήδη onedrive και θα αντικατασταθεί);

 

Ευχαριστώ και συγγνώμη άν κούρασα

 

αν δεν τραβας βίντεο, τα 64gb κάποιες φορές ειναι και πολλα κιόλας

ανάλογα τι θέλεις, δεν μπορούμε εμείς να γνωριζουμε

με το icloud δεν νομίζω οτι θα κανεις όπως θέλεις την δουλεια σου, κι εγω ακόμα παιδεύομαι να βρω το πως ακριβώς δουλεύει

 

αν σκέφτεσαι να αγοράσεις τόσο πολυ χωρο τοτε καλυτερα πάρε το 256 η ακόμα και 512

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Κάτοχος Samsung galaxy s7 και πρώτη φορά σκέφτηκα να πάω σε iphone μόνο και μόνο γι αυτό το μοντέλο μιάς και το έψαξα αρκετά και το αγάπησα για τη μπαταρία του, τις κάμερες και γενικά ήθελα να αναβαθμιστώ στο όλο premium feeling ότι κρατάω κάτι ποιοτικό + τη συνέπεια στα updates

Ήμουν έτοιμος να αγοράσω το samsung galaxy s20+ σχεδόν μόλις βγήκε αλλά.... δεν μου άρεσε τόσο στο χέρι όταν το είδα, κλασσικό λειτουργικό για μένα στο οποίο ήθελα να αλλάξω και να δω κάτι διαφορετικό, φώτος oversaturated και σε μερικές περιπτώσεις χειρότερες απ του Iphone, exynos chip το οποίο σημαίνει ότι η samsung μας δουλεύει και μας προωθεί στην ίδια τιμή "κατώτερη" συσκευή κλπ...

 

Το θέμα ποιο είναι

1. Με το αφορολόγητο , το 11 pro max 64gb μου βγαίνει στα 850 και το 256gb στα 950 (άν γίνει η αγορά απ το φθηνότερο σκρουτζομάγαζο) ενώ το S20+ στα 580

2. Αν πάω σε iphone, τα 64gb με αγορά 2tb icloud είναι καλή επιλογή (πληρώνω ήδη onedrive και θα αντικατασταθεί);

 

Ευχαριστώ και συγγνώμη άν κούρασα

 

Για το s20+ δεν ξέρω, το iphone 11 pro max 64 gb δεν υπάρχει περίπτωση να το πάρεις κάτω από 1000 με την αποφορολόγηση....1000 κάτι θα το βρεις και είναι πολύ καλύτερα να πας να το πάρεις πχ στην isystem για να είσαι κομπλέ με εγγυηση και υποστήριξη για 2 έτη....

Επίσης άλλο το ένα τηλέφωνο και άλλο το άλλο....πρέπει να ξέρεις γιατί θες iphone και γιατί θα δώσεις τα παραπάνω χρήματα....

Link to comment
Share on other sites

....πρέπει να ξέρεις γιατί θες iphone και γιατί θα δώσεις τα παραπάνω χρήματα....

Συμφωνώ 100%.

Πρέπει να ξές γιατί θές iPhone, όπως πρέπει να ξές και γιατί δεν πρέπει να πάρεις iPhone.

Αυτό βέβαια, μόνο εάν το δείς με τα ίδια σου τα μάτια σε καθημερινή χρήση μπορείς να το διαπιστώσεις. Οι άλλοι κάτοχοι, ότι και να σου μεταφέρουν, θα είναι από τις προσωπικές τους εμπειρίες. Ο κάθε χρήστης έχει διαφορετικά "θέλω" όμως και συνεπώς προσεγγίζει τα συν και πλην αλλιώς.

 

@all

Όσο για το θέμα των "δύσκολων απαντήσεων"...

Παιδιά, η συντριπτική πλειονότητα (επίτηδες ο πλεονασμός) των κατόχων iPhone, τα χρησιμοποιεί για να βγάζει stories στο instagram και seflies στο Facebook. Ελάχιστοι είναι αυτοί που εμβαθύνουν (έστω και λίγο) στο iOS. Από ποιόν περιμένετε απάντηση λοιπόν;

Τα πράγματα είναι καλύτερα στο OSX, ελαφρώς καλύτερα, γιατί εκεί εάν δεν μάθεις 2-3-5 πράγματα, δεν μπορείς να δουλέψεις.

Εγώ ασχολήθηκα πααααρα πολύ και με τα δύο για αρκετά χρόνια (και στις καλές εποχές των forum, με MacLife κλπ) και όμως πιστεύω ότι δεν έμαθα ούτε το 10% των δυνατοτήτων τους.

Και στην περίοδο των καλών χρόνων των mac-forum, μην νομίζετε ότι μπορούσες να πάρεις απαντήσεις σε σοβαρά θέματα από πολλούς. Στα δύσκολα, 5-10 άτομα σε όλη την Ελλάδα μπορούσαν να δώσουν απάντηση.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ 100%.

Πρέπει να ξές γιατί θές iPhone, όπως πρέπει να ξές και γιατί δεν πρέπει να πάρεις iPhone.

Αυτό βέβαια, μόνο εάν το δείς με τα ίδια σου τα μάτια σε καθημερινή χρήση μπορείς να το διαπιστώσεις. Οι άλλοι κάτοχοι, ότι και να σου μεταφέρουν, θα είναι από τις προσωπικές τους εμπειρίες. Ο κάθε χρήστης έχει διαφορετικά "θέλω" όμως και συνεπώς προσεγγίζει τα συν και πλην αλλιώς.

 

@all

Όσο για το θέμα των "δύσκολων απαντήσεων"...

Παιδιά, η συντριπτική πλειονότητα (επίτηδες ο πλεονασμός) των κατόχων iPhone, τα χρησιμοποιεί για να βγάζει stories στο instagram και seflies στο Facebook. Ελάχιστοι είναι αυτοί που εμβαθύνουν (έστω και λίγο) στο iOS. Από ποιόν περιμένετε απάντηση λοιπόν;

Τα πράγματα είναι καλύτερα στο OSX, ελαφρώς καλύτερα, γιατί εκεί εάν δεν μάθεις 2-3-5 πράγματα, δεν μπορείς να δουλέψεις.

Εγώ ασχολήθηκα πααααρα πολύ και με τα δύο για αρκετά χρόνια (και στις καλές εποχές των forum, με MacLife κλπ) και όμως πιστεύω ότι δεν έμαθα ούτε το 10% των δυνατοτήτων τους.

Και στην περίοδο των καλών χρόνων των mac-forum, μην νομίζετε ότι μπορούσες να πάρεις απαντήσεις σε σοβαρά θέματα από πολλούς. Στα δύσκολα, 5-10 άτομα σε όλη την Ελλάδα μπορούσαν να δώσουν απάντηση.

 

και επίσης μπορεί και να βρεις αλλα να μην θέλουν

πολλές φορές μπαίνουν εδω άτομα και τα ζητάνε όλα έτοιμα, πράγματα που με μια απλή αναζήτηση στο google τα βρισκεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

και επίσης μπορεί και να βρεις αλλα να μην θέλουν

Και αυτό ισχύει. Οι ελάχιστοι που το κατέχουν το i-sport δεν "μοιράζονται" πλέον τις γνώσεις τους.

Το λέω με πλήρη επίγνωση καθώς το έχω αντιμετωπίσει προσωπικά 2-3 φορές τα τελευταία χρόνια σε OSX. Προσωπική ερώτηση σε 1-2 άτομα που ΞΕΡΩ ότι ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ (απέχουν μια 10ετία και βάλε από το myphone), αλλά απάντηση καμία.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό ισχύει. Οι ελάχιστοι που το κατέχουν το i-sport δεν "μοιράζονται" πλέον τις γνώσεις τους.

Το λέω με πλήρη επίγνωση καθώς το έχω αντιμετωπίσει προσωπικά 2-3 φορές τα τελευταία χρόνια σε OSX. Προσωπική ερώτηση σε 1-2 άτομα που ΞΕΡΩ ότι ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ (απέχουν μια 10ετία και βάλε από το myphone), αλλά απάντηση καμία.

 

δεν εχει να κάνει με το forum

καποια στιγμή κουράζεται ο καθένας να δινει την βοήθεια του και να εμφανίζονται ξαφνικά καποιοι να πουν την εξυπνάδα τους χωρίς λογο

ειμαστε πολυ εκτός θέματος, το σταματάω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει να κάνει με το forum

καποια στιγμή κουράζεται ο καθένας να δινει την βοήθεια του και να εμφανίζονται ξαφνικά καποιοι να πουν την εξυπνάδα τους χωρίς λογο

ειμαστε πολυ εκτός θέματος, το σταματάω

 

Eτσι ακριβώς ..

Παρόλα αυτά ας κάνουμε ένα καλό για το φίλο μας να βοηθήσουμε αυτή τη φορά. Ότι χρειαστείς στο στήσιμο πες

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει να κάνει με το forum

καποια στιγμή κουράζεται ο καθένας να δινει την βοήθεια του και να εμφανίζονται ξαφνικά καποιοι να πουν την εξυπνάδα τους χωρίς λογο

ειμαστε πολυ εκτός θέματος, το σταματάω

 

Φιλαράκι δεν θα χρειαστείς καμία βοήθεια για το iOS. Θα ασχολείσαι μόνο με την δουλειά σου. Τα υπόλοιπα τα κάνει μόνο του. Είναι αυτό που λέω κάπως υπερβολικά ότι το iOS είναι για χαζούς. Το μόνο που σου συνιστώ είναι να χρησιμοποιείς το Outlook για τα mail σου. Να το χαρείς!

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι δεν θα χρειαστείς καμία βοήθεια για το iOS. Θα ασχολείσαι μόνο με την δουλειά σου. Τα υπόλοιπα τα κάνει μόνο του. Είναι αυτό που λέω κάπως υπερβολικά ότι το iOS είναι για χαζούς. Το μόνο που σου συνιστώ είναι να χρησιμοποιείς το Outlook για τα mail σου. Να το χαρείς!

 

λαθος παραθεση εκανες δεν ειμαι εγω αυτος που ηθελες να βοηθησεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι δεν θα χρειαστείς καμία βοήθεια για το iOS. Θα ασχολείσαι μόνο με την δουλειά σου. Τα υπόλοιπα τα κάνει μόνο του. Είναι αυτό που λέω κάπως υπερβολικά ότι το iOS είναι για χαζούς. Το μόνο που σου συνιστώ είναι να χρησιμοποιείς το Outlook για τα mail σου. Να το χαρείς!

Γιατί το outlook? μου το είπε και εμένα ένας φίλος αλλά δεν καταλαβαίνω την διαφορά από το gmail που χρησιμοποιώ, προσοχή δεν είναι vs απλά προσπαθώ να καταλάβω μήπως έχω τίποτα οφέλη να το γυρίσω σε outlook και εγώ ( για μένα είναι λίγο δύσκολο γιατί δεν το πολυέχω το έργο )

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν ξέρω αν έγινε ξεκάθαρο, αλλά η πρόταση δεν είναι να αλλάξεις email αλλά εφαρμογή που θα διαχειρίζεσαι τα email σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το outlook? μου το είπε και εμένα ένας φίλος αλλά δεν καταλαβαίνω την διαφορά από το gmail που χρησιμοποιώ, προσοχή δεν είναι vs απλά προσπαθώ να καταλάβω μήπως έχω τίποτα οφέλη να το γυρίσω σε outlook και εγώ ( για μένα είναι λίγο δύσκολο γιατί δεν το πολυέχω το έργο )

 

Καθαρά θέμα του καθενός ότι τον βολεύει

Οποία εφαρμογή σου καθίσει

Εγώ το Gmail χρησιμοποιώ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καθαρά θέμα του καθενός ότι τον βολεύει

Οποία εφαρμογή σου καθίσει

Εγώ το Gmail χρησιμοποιώ

 

Eβαλε black theme στο gmail η google ή ακομα;;

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελευταια παρατηρώ ότι στην εγγραφή βίντεο όταν είναι στο 2χ σε κινούμενο αντικείμενο κάνει συνεχώς προσπάθειες για autofocus και μερικές φορές θολώνει η εικόνα !! Παλιά δεν γινόταν αυτό ! Έχω firmware 13.4 !!Συμβαινει και σε άλλους ή έχω κάνα πρόβλημα με κάμερα ;

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω μεγάλη διάθεση για βοήθεια και ευχαριστώ πολύ για αυτό! Νομίζω δεν θα έχω θέμα γενικά με το ios πλην των επαφών που δεν έχω καταφέρει ακόμη να περάσω σωστά και φοβάμαι ότι ίσως δεν υπάρχει τρόπος.

 

Εδώ χρειάζομαι πραγματικά την βοηθεια σας.

 

Παραθέτω το πρόβλημα μήνυμα #1278

Στην συκευή μου σήμερα έχω 2 gmail με αντιστοιχα 2 διαφορετικές επαφές (ξεχωριστά σε κάθε gmail με τις ομαδες τους σε κάθε ένα απο αυτό.

Οι επαφές απο το 1 gmail αποτελούν τις προσωπικές μου επαφές που έχω επιλέξει να εμφανίζονται πάντα (είτε κάνω αναζήτηση επαφών είτε έχω εισερχόμενη κλήση/ μήνυμα)

οι επαφές απο το 2ο gmail έχω επιλέξει να εμφανίζονται μόνο στις εισεχόμενες κλήσεις / μηνύματα και όχι όταν εγω κάνω αναζήτηση γιατί είναι αρκετές χιλιάδες και προκαλούν δυσκολίες (είναι εταιρικές επαφές).

 

Υπάρχει δυνατότητα να έχω τέτοια οργάνωση στο iphone?

Τέλος παράθεσης

 

 

Η διαφορά ειναι ότι πλέον σε πρώτη φάση μου αρκεί να μην περαστουν καθόλου οι εταιρικές επαφές αρκεί να περαστουν ομαδοποιημενες οι επαφές οι προσωπικές μου (δηλαδή ο ένας λογαριασμός)για να μπορώ τουλάχιστον να κάνω τα απαραίτητα και μετά βλέπουμε .

 

Δοκίμασα τόσο ως επαφές Gmail όσο και ως επαφές I cloud αλλά οι ομαδοποοιησεις χάνονται

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω μεγάλη διάθεση για βοήθεια και ευχαριστώ πολύ για αυτό! Νομίζω δεν θα έχω θέμα γενικά με το ios πλην των επαφών που δεν έχω καταφέρει ακόμη να περάσω σωστά και φοβάμαι ότι ίσως δεν υπάρχει τρόπος.

 

Εδώ χρειάζομαι πραγματικά την βοηθεια σας.

 

Παραθέτω το πρόβλημα μήνυμα #1278

Στην συκευή μου σήμερα έχω 2 gmail με αντιστοιχα 2 διαφορετικές επαφές (ξεχωριστά σε κάθε gmail με τις ομαδες τους σε κάθε ένα απο αυτό.

Οι επαφές απο το 1 gmail αποτελούν τις προσωπικές μου επαφές που έχω επιλέξει να εμφανίζονται πάντα (είτε κάνω αναζήτηση επαφών είτε έχω εισερχόμενη κλήση/ μήνυμα)

οι επαφές απο το 2ο gmail έχω επιλέξει να εμφανίζονται μόνο στις εισεχόμενες κλήσεις / μηνύματα και όχι όταν εγω κάνω αναζήτηση γιατί είναι αρκετές χιλιάδες και προκαλούν δυσκολίες (είναι εταιρικές επαφές).

 

Υπάρχει δυνατότητα να έχω τέτοια οργάνωση στο iphone?

Τέλος παράθεσης

 

 

Η διαφορά ειναι ότι πλέον σε πρώτη φάση μου αρκεί να μην περαστουν καθόλου οι εταιρικές επαφές αρκεί να περαστουν ομαδοποιημενες οι επαφές οι προσωπικές μου (δηλαδή ο ένας λογαριασμός)για να μπορώ τουλάχιστον να κάνω τα απαραίτητα και μετά βλέπουμε .

 

Δοκίμασα τόσο ως επαφές Gmail όσο και ως επαφές I cloud αλλά οι ομαδοποοιησεις χάνονται

 

Δεν γίνεται αυτό που ζητάς

Εμφανίζονται όλες άσχετα με το πως τις είχες στο Android

Όταν είσαι στο iPhone στην εφαρμογή επαφές επάνω αριστερά λέει ομάδες

Δες εκεί ότι υπάρχει

Δεν μπορείς να κανείς κάτι άλλο

Δεν έχω ομάδες εγώ και δεν μπορώ τώρα να σου πω ακριβώς εάν υπάρχει λύση βολική για εσένα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Taso καταλαβαίνω ότι εμφανίζονται όλες . πλέον δεν ζητώ αυτό. Θέλω απλώς οι ομάδες που είχα στις επαφές στο Gmail (του ενός λογαριασμού) να γίνουν ομάδες στις επαφές που έχω τώρα . δεν μεταφέρονται οι ομάδες πάρα μόνο οι επαφές χύμα . ωστόσο το ios έχει δυνατότητα για ομαδοποιηση επομένως ψάχνω να βρω τρόπο να μεταφερθούν οι ομάδες από το Gmail στις ομάδες του ios. Δεν μπορώ να φανταστώ ότι δεν υπάρχει τρόπος . Ίσως δεν τον βρίσκω εγώ ή ενδεχομένως να ειναι κάποια τρίτη εφαρμογή.

Καταλαβαίνω ότι είναι σπάνιο να έχει ασχοληθεί κάποιος από την ομάδα με αυτό αλλά ειναι για εμένα απίθανο να μην υπαρχεθ λύση καθότι η μετάβαση ενός επαγγελματία από το ένα λογισμικό στο άλλο καθίσταται πολύ δύσκολη. Κάποια μέθοδο θα έχουν προβλέψει

Link to comment
Share on other sites

Taso καταλαβαίνω ότι εμφανίζονται όλες . πλέον δεν ζητώ αυτό. Θέλω απλώς οι ομάδες που είχα στις επαφές στο Gmail (του ενός λογαριασμού) να γίνουν ομάδες στις επαφές που έχω τώρα . δεν μεταφέρονται οι ομάδες πάρα μόνο οι επαφές χύμα . ωστόσο το ios έχει δυνατότητα για ομαδοποιηση επομένως ψάχνω να βρω τρόπο να μεταφερθούν οι ομάδες από το Gmail στις ομάδες του ios. Δεν μπορώ να φανταστώ ότι δεν υπάρχει τρόπος . Ίσως δεν τον βρίσκω εγώ ή ενδεχομένως να ειναι κάποια τρίτη εφαρμογή.

Καταλαβαίνω ότι είναι σπάνιο να έχει ασχοληθεί κάποιος από την ομάδα με αυτό αλλά ειναι για εμένα απίθανο να μην υπαρχεθ λύση καθότι η μετάβαση ενός επαγγελματία από το ένα λογισμικό στο άλλο καθίσταται πολύ δύσκολη. Κάποια μέθοδο θα έχουν προβλέψει

 

Νομίζω δεν γίνεται αυτό που λες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Taso καταλαβαίνω ότι εμφανίζονται όλες . πλέον δεν ζητώ αυτό. Θέλω απλώς οι ομάδες που είχα στις επαφές στο Gmail (του ενός λογαριασμού) να γίνουν ομάδες στις επαφές που έχω τώρα . δεν μεταφέρονται οι ομάδες πάρα μόνο οι επαφές χύμα . ωστόσο το ios έχει δυνατότητα για ομαδοποιηση επομένως ψάχνω να βρω τρόπο να μεταφερθούν οι ομάδες από το Gmail στις ομάδες του ios. Δεν μπορώ να φανταστώ ότι δεν υπάρχει τρόπος . Ίσως δεν τον βρίσκω εγώ ή ενδεχομένως να ειναι κάποια τρίτη εφαρμογή.

 

Καταλαβαίνω ότι είναι σπάνιο να έχει ασχοληθεί κάποιος από την ομάδα με αυτό αλλά ειναι για εμένα απίθανο να μην υπαρχεθ λύση καθότι η μετάβαση ενός επαγγελματία από το ένα λογισμικό στο άλλο καθίσταται πολύ δύσκολη. Κάποια μέθοδο θα έχουν προβλέψει

 

 

 

Έχεις δοκιμάσει να τις ομαδοποιήσεις από το iPhone?

Edit

Βρήκα μια εφαρμογή που λέει πως συγχρονίζει τις ομάδες στις επαφές Gmail

 

https://apps.apple.com/gr/app/contacts-sync-for-google-gmail/id454390333

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Edited by mantoniou
Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω αυτήν την εφαρμογή ως εσχατη λύση εάν δεν βρω άλλο τρόπο. Την είχα βρει και εγώ σε αναζήτηση στο Google ωστόσο υπάρχουν αναφορές ότι κάνει συνεχώς διπλοτυπες επαφές από το icloud στο Gmail και γίνεται εν τέλει κακός χαμός.

Χειροκίνητα μπορώ να δημιουργήσω τις ομάδες αλλα θα μου πάρει πολύ χρόνο και δεν θα υπάρχει διαρκής συγχρονισμός ώστε να διατηρώ και το Gmail ενημερωμένο .

Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...