Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τερμα ασχετο με το θεμα σχολιο. Παμε παρακατω :)

Μιας ομως και μπηκες να αφησεις σχολιο μεχρι και για τα gestures(που για αγνωστο λογο περιμενες να λειτουργουν οπως και στο Android...)να ενα video για να δεις πως δουλευουν.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κρίθηκε τόσο αυστηρά ένα σχόλιο μου.Ειπα οτι είναι ένα μεγάλο τηλέφωνο,ότι μου άρεσε αλλά για συσκευή που αλλάζει κάθε χρόνο με μικρές σχετικά αλλαγές,τόσο χρήματα δεν θα τα έδινα. στο ipad pro 12,9 2017τα έδωσα και το ευχαριστήθηκα. γενικά μου αρέσουν τα μικρά τηλέφωνα. το σχόλιο μου για τα gesture αφορούσε το πίσω μπρος στον safari που είχε το huawei,που γινοταν πολύ εύκολα με τον αντίχειρα χωρίς να πρέπει να πάω πάνω πάνω στο αριστερό η δεξιό βελάκι του safari.

δεν είμαι σίγουρος ότι τα gestures είναι του android η της huawei γιατί εχω σαν βασικό μου τηλέφωνο το iphone από το 2011.

 

ΥΓ.το είδα το βίντεο αλλά πως να πάω μπρος πίσω με gesture,δεν είδα στο βίντεο.

 

παντως όσοι το έχουν,να το χαρούν γιατί στο χέρι μου άσχετα με το μέγεθος καθόταν άψογα,σαν αίσθηση στιβαρότητας.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το σχόλιο μου για τα gesture αφορούσε το πίσω μπρος στον safari που είχε το huawei,που γινοταν πολύ εύκολα με τον αντίχειρα χωρίς να πρέπει να πάω πάνω πάνω στο αριστερό η δεξιό βελάκι του safari.

 

Kαι στον safari γινεται να πας πισω με gesture απο αριστερα προς τα δεξια σε οποιοδηποτε υψος της οθονης...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Kαι στον safari γινεται να πας πισω με gesture απο αριστερα προς τα δεξια σε οποιοδηποτε υψος της οθονης...

 

δεν το εχω υπόψιν μου γιατί ότι εχω είναι με touch id.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ειπα οτι είναι ένα μεγάλο τηλέφωνοτόσο χρήματα δεν θα τα έδινα. στο ipad pro 12,9 2017τα έδωσα και το ευχαριστήθηκα. γενικά μου αρέσουν τα μικρά τηλέφωνα. το σχόλιο μου για τα gesture αφορούσε το πίσω μπρος στον safari που είχε το huawei,που γινοταν πολύ εύκολα με τον αντίχειρα χωρίς να πρέπει να πάω πάνω πάνω στο αριστερό η δεξιό βελάκι του safari.

δεν είμαι σίγουρος ότι τα gestures είναι του android η της huawei γιατί εχω σαν βασικό μου τηλέφωνο το iphone από το 2011.

 

ΥΓ.το είδα το βίντεο αλλά πως να πάω μπρος πίσω με gesture,δεν είδα στο βίντεο.

 

παντως όσοι το έχουν,να το χαρούν γιατί στο χέρι μου άσχετα με το μέγεθος καθόταν άψογα,σαν αίσθηση στιβαρότητας.

 

Μπηκες εγραψες ενα σχολιο το οποιο για τα δεδομενα του θεματος ειναι ασχετο.

Δηλαδη δεν ειναι λογικο και αυτονοητο οτι το Iphone 11 pro max(ή ακομα και το προηγουμενο Xs max ή ακομα και τα παλιοτερα Iphone Plus),να ειναι τεραστιο σε σχεση με το IphoneSE?

Για ποιο λογο λοιπον πηγες και ειδες το μεγαλυτερο Pro max και οχι το μικροτερο Pro αφου σου αρεσουν τα μικροτερα τηλεφωνα?

Ειναι ή δεν ειναι ασχετο τελειως τετοιου ειδους σχολιο για το παρον θεμα?

 

Το ιδιο ασχετο ειναι και το σχολιο του τυπου''εγω τοσα χρηματα δεν θα εδινα για κινητο'',γιατι πολυ απλα δεν προσφερει σε τιποτα σε αυτους που ενδιαφερονται για το κινητο του τιτλου ή στους κατοχους του.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το Gmail σε εσάς έχει dark mode ή όχι? Το εχω σε dark mode to iPhone αλλά το Gmail δεν το κάνει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το Gmail σε εσάς έχει dark mode ή όχι? Το εχω σε dark mode to iPhone αλλά το Gmail δεν το κάνει

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εχει ανακοινωθει προ λιγων ημερων οτι θα ερθει σε μελλοντικο update το dark mode για το Gmail στις επομενες μερες

https://9to5google.com/2019/10/21/gmail-dark-theme-android-ios/

Link to comment
Share on other sites

Μπηκες εγραψες ενα σχολιο το οποιο για τα δεδομενα του θεματος ειναι ασχετο/πατατα.

Δηλαδη δεν ειναι λογικο και αυτονοητο οτι το Iphone 11 pro max(ή ακομα και το προηγουμενο Xs max ή ακομα και τα παλιοτερα Iphone Plus),να ειναι τεραστιο σε σχεση με το IphoneSE?

Για ποιο λογο λοιπον πηγες και ειδες το μεγαλυτερο Pro max και οχι το μικροτερο Pro αφου σου αρεσουν τα μικροτερα τηλεφωνα?

Ειναι ή δεν ειναι ασχετο τελειως τετοιου ειδους σχολιο?

 

Το ιδιο ασχετο ειναι και το σχολιο του τυπου''εγω τοσα χρηματα δεν θα εδινα για κινητο'',γιατι πολυ απλα δεν προσφερει σε τιποτα σε αυτους που ενδιαφερονται για το κινητο του τιτλου ή στους κατοχους του.

 

είδα το μεγάλο γιατί μου έκανε εντύπωση η τριπλή κάμερα και φυσικά γιατί πρόκειται για ναυαρχίδα. τηλέφωνα σαν το se δυστυχώς δεν υπάρχουν αλλά νομίζω ότι μπορούμε να συμμετέχουμε στην συζήτηση για μεγάλα τηλέφωνα και εμείς που μας αρέσουν τα μικρά για έναν απλό λόγο:γιατί είναι πραγματικά εντυπωσιακά αλλά για κάποιους ζόρικα για την καθημερινότητα τους.

να πω την αλήθεια σε συζήτηση για μεγάλες συσκευές εχω συμμετάσχει πολύ λίγες φορές και μάλλον δεν έπρεπε να εκφράσω γνώμη.

φαντάζομαι ότι αν κάποιος συμμετέχει στο θέμα του iphone 4,απαγορεύεται να πει ότι είναι μικρό για τα γούστα του. θα είναι πατάτα αν το κάνει,ετσι;

 

παντως πρώτη φορά στο forum τόσα χρόνια κρίνομαι με τέτοιους χαρακτηρισμούς για την γνώμη μου. λυπάμαι πολύ.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω υπόψιν μου γιατί ότι εχω είναι με touch id.

 

Πού κολλαει το touch id με το gesture; :rolleyes:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βλέπω μεγάλωσα λίγο το πληκτρολόγιο μπορεί να δείχνει......μεγαλύτερο?τα γράμματα μου φαίνονται πολύ μικρά τα άτιμα.

Υπάρχει κάποιο άλλο app keyboard mε μεγάλα γράμματα?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Πού κολλαει το touch id με το gesture; :rolleyes:

 

απλα οι συσκευές που έχουν touch id,δεν έχουν όλα τα gestures,tap to wake κλπ.

και αφού οι συσκευές μου έχουν touch id,ήθελα να δω πως είναι τα gestures σε συσκευή με πλήρη λειτουργία gestures.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Στην επανεκκίνηση σας κάνει ώρα να δείξει το apple logo? Μου έκανε 1 λεπτο και , εμενα στο μικρο
I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω υπόψιν μου γιατί ότι εχω είναι με touch id.

 

Δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι ενω έχεις όπως λες το iphone se δεν ξέρεις ότι στο safari υπάρχουν τα gestures για πίσω και μπροστα και μαλιστα απο εποχη iphone 4

Και ολως τυχαίως στο huawei που ειχε δίπλα κατάλαβες αμέσως τα gestures χωρίς να έχεις δοκιμάσει ποτε παρόλο που στα ανδροιντ υπαρχουν gestures το πολύ 2 χρόνια

Ποσα θες να μας τρελλανεις ρε φιλε

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι ενω έχεις όπως λες το iphone se δεν ξέρεις ότι στο safari υπάρχουν τα gestures για πίσω και μπροστα και μαλιστα απο εποχη iphone 4

Και ολως τυχαίως στο huawei που ειχε δίπλα κατάλαβες αμέσως τα gestures χωρίς να έχεις δοκιμάσει ποτε παρόλο που στα ανδροιντ υπαρχουν gestures το πολύ 2 χρόνια

Ποσα θες να μας τρελλανεις ρε φιλε

 

σοβαρά τώρα υπάρχουν gestures(και δεν λέω τα βελάκια του safari) στον safari και μάλιστα τόσο παλιά;πραγματικά δεν το ξέρω. καλοπροαίρετα αν υπάρχει κάποιο βιντεάκι να το μάθω.

παντως στο huawei το μπρος πίσω με τον αντίχειρα,αφορούσε όλες τις λειτουργίες και όχι μόνο στον safari. σε όλα,ακόμα και στην πλοήγηση μέσα στο μενού του λειτουργικού.

παντως όπως μιλάω ευγενικά και όμορφα,μπορούμε όλοι να το προσπαθήσουμε.

τι μέρα και αυτή παντως,τόσα χρόνια πρώτη φορά.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

σοβαρά τώρα υπάρχουν gestures(και δεν λέω τα βελάκια του safari) στον safari και μάλιστα τόσο παλιά;πραγματικά δεν το ξέρω. καλοπροαίρετα αν υπάρχει κάποιο βιντεάκι να το μάθω.

 

παντως στο huawei το μπρος πίσω με τον αντίχειρα,αφορούσε όλες τις λειτουργίες και όχι μόνο στον safari. σε όλα,ακόμα και στην πλοήγηση μέσα στο μενού του λειτουργικού.

 

παντως όπως μιλάω ευγενικά και όμορφα,μπορούμε όλοι να το προσπαθήσουμε.

 

τι μέρα και αυτή παντως,τόσα χρόνια πρώτη φορά.

 

 

 

Μάλλον κάτι κάνεις λάθος η κάτι δεν κατάλαβα εγώ καλά. Gestures υπάρχουν πλέον σε όλες τις λειτουργίες του τηλεφώνου όπως και στο 99% των εφαρμογών του AppStore.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

απλα οι συσκευές που έχουν touch id,δεν έχουν όλα τα gestures,tap to wake κλπ.

και αφού οι συσκευές μου έχουν touch id,ήθελα να δω πως είναι τα gestures σε συσκευή με πλήρη λειτουργία gestures.

Φιλε μου, καπου τα εχεις μπερδεψει μεσα στο μυαλο σου...

Ερχεσαι εδω και λες οτι ειδες απο κοντα ενα huawei και ενα 11 Pro Max και αναφερεσαι στα gestures λεγοντας "το σχόλιο μου για τα gesture αφορούσε το πίσω μπρος στον safari που είχε το huawei,που γινοταν πολύ εύκολα με τον αντίχειρα χωρίς να πρέπει να πάω πάνω πάνω στο αριστερό η δεξιό βελάκι του safari.".

Eιτε εχεις το SE, ειτε το 11 Pro Max ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να πας πανω πανω στον safari αριστερο βελακι για να πας back.

Edited by megatr0n

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, καπου τα εχεις μπερδεψει μεσα στο μυαλο σου...

Ερχεσαι εδω και λες οτι ειδες απο κοντα ενα huawei και ενα 11 Pro Max και αναφερεσαι στα gestures λεγοντας "το σχόλιο μου για τα gesture αφορούσε το πίσω μπρος στον safari που είχε το huawei,που γινοταν πολύ εύκολα με τον αντίχειρα χωρίς να πρέπει να πάω πάνω πάνω στο αριστερό η δεξιό βελάκι του safari.".

Eιτε εχεις το SE, ειτε το 11 Pro Max ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να πας πανω πανω στον safari αριστερο βελακι για να πας back.

 

καλημερα. τι πατάω τότε για να πάω πίσω η μπροστά;

ελπιζω να μην είναι τόσο προφανές και την εχω πάτησει;

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. τι πατάω τότε για να πάω πίσω η μπροστά;

ελπιζω να μην είναι τόσο προφανές και την εχω πάτησει;

 

Στο γραψα και πιο πριν, για να πας πισω, σε οποιοδηποτε υψος της αριστερης πλευρας της οθονης κανεις swipe προς τα δεξια.

Για να πας μπροστα, κάνεις το ιδιο προγμα αλλα αντιθετα, δηλαδη απο δεξια πλευρα της οθονης κάνεις swipe προς τα αριστερα.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Στο γραψα και πιο πριν, για να πας πισω, σε οποιοδηποτε υψος της αριστερης πλευρας της οθονης κανεις swipe προς τα δεξια.

Για να πας μπροστα, κάνεις το ιδιο προγμα αλλα αντιθετα, δηλαδη απο δεξια πλευρα της οθονης κάνεις swipe προς τα αριστερα.

 

ε όχι μπροστά στα μάτια μου ήταν. σε ευχαριστω. καλημερα.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

ε όχι μπροστά στα μάτια μου ήταν. σε ευχαριστω. καλημερα.

 

Να εισαι καλα, καλημερες!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει το iPhone Se στα χέρια του και ζητάει βιντεάκι για να δει τα gestures

Σε πιο στο iPhone se που με τόσο μικρή οθόνη μπορεί να κάνεις gesture και κατά λάθος

Το δούλεμα πάει σύννεφο

Πάρε ρε παιδί μου το Huawei να βρεις την υγεία σου σε αυτό τα βρίσκεις και χωρίς βιντεάκια

Συγνώμη για το ύφος αλλά δεν αντεξα

Link to comment
Share on other sites

Έχει το iPhone Se στα χέρια του και ζητάει βιντεάκι για να δει τα gestures

Σε πιο στο iPhone se που με τόσο μικρή οθόνη μπορεί να κάνεις gesture και κατά λάθος

Το δούλεμα πάει σύννεφο

Πάρε ρε παιδί μου το Huawei να βρεις την υγεία σου σε αυτό τα βρίσκεις και χωρίς βιντεάκια

Συγνώμη για το ύφος αλλά δεν αντεξα

 

το λύσαμε ήρεμα και όμορφα με τον megaton.

ευχαριστω καλημερα και σε σένα.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

είδα το μεγάλο γιατί μου έκανε εντύπωση η τριπλή κάμερα και φυσικά γιατί πρόκειται για ναυαρχίδα.

τηλέφωνα σαν το se δυστυχώς δεν υπάρχουν αλλά νομίζω ότι μπορούμε να συμμετέχουμε στην συζήτηση για μεγάλα τηλέφωνα και εμείς που μας αρέσουν τα μικρά για έναν απλό λόγο:γιατί είναι πραγματικά εντυπωσιακά αλλά για κάποιους ζόρικα για την καθημερινότητα τους.

 

φαντάζομαι ότι αν κάποιος συμμετέχει στο θέμα του iphone 4,απαγορεύεται να πει ότι είναι μικρό για τα γούστα του. θα είναι πατάτα αν το κάνει,ετσι;

 

παντως πρώτη φορά στο forum τόσα χρόνια κρίνομαι με τέτοιους χαρακτηρισμούς για την γνώμη μου. λυπάμαι πολύ.

 

Το δουλεμα συνεχιζεται βλεπω.

Γιατι το μικροτερο iphone 11pro δεν ειναι ναυαρχιδα?

Δεν εχει στην πλατη 3 καμερες?

Δηλαδη εσενα δεν σε βολευουν τα μεγαλα κινητα και αντι να πας να δεις το μικροτερο απο τα νεα iphone,πηγες και ειδες το μεγαλυτερο και ηρθες στο εδω θεμα για να πεις στους υπολοιπους,κατοχους ή ενδιαφερομενους,οτι δεν σε βολευει το μεγεθος του max επειδη θελεις κινητο στο μεγεθος του Iphone SE :lol: :lol:

 

Τελος που ακριβως κολλαει παλι το Iphone 4?Υπηρχαν τοτε που κυκλοφορησε η συσκευη επιλογες αλλες με μεγαλυτερη οθονη?

Υπηρχαν τοτε συσκευες με τοσο μεγαλη οθονη οπως τωρα γενικα στην αγορα?

Για ποιο λογο εν ετη 2019 να συμμετεχει καποιος στο θεμα του Iphone4?

:wacko:

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Το δουλεμα συνεχιζεται βλεπω.

Γιατι το μικροτερο iphone 11pro δεν ειναι ναυαρχιδα?

Δεν εχει στην πλατη 3 καμερες?

Δηλαδη εσενα δεν σε βολευουν τα μεγαλα κινητα και αντι να πας να δεις το μικροτερο απο τα νεα iphone,πηγες και ειδες το μεγαλυτερο και ηρθες στο εδω θεμα για να πεις στους υπολοιπους,κατοχους ή ενδιαφερομενους,οτι δεν σε βολευει το μεγεθος του max επειδη θελεις κινητο στο μεγεθος του Iphon SE :lol: :lol:

 

Τελος που ακριβως κολλαει παλι το Iphone 4?Υπηρχαν τοτε που κυκλοφορησε η συσκευη επιλογες αλλες με μεγαλυτερη οθονη?

Υπηρχαν τοτε συσκευες με τοσο μεγαλη οθονη γενικα στην αγορα?

Για ποιο λογο εν ετη 2019 να συμμετεχει καποιος στο θεμα του Iphone4?

:wacko:

 

 

μου έχουν λύσει τι απορίες μου.

καλημέρα και σε σένα.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

@filipdent

Είσαι ευγενής και μπράβο σου!! Άλλοι θα το είχαν κάνει μπάχαλο εδώ με τις απαντήσεις που έλαβες.

Όσο για τα υπόλοιπα, iPhone απο το 2011, αλλά είσαι αλλού γι αλλού :lol::p

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...