Jump to content

iPhone 11 Pro Max


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είναι απλώς τραγικό να δίνεις τόσα χρήματα για συσκευή και να εμφανίζει τέτοια θέματα.

Πραγματικά όμως.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι απλώς τραγικό να δίνεις τόσα χρήματα για συσκευή και να εμφανίζει τέτοια θέματα.

Πραγματικά όμως.

 

Δεν έχει κανένα θέμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είναι απλώς τραγικό να δίνεις τόσα χρήματα για συσκευή και να εμφανίζει τέτοια θέματα.

Πραγματικά όμως.

 

Είναι τραγικό να έχεις άποψη για κάτι που δεν γνωρίζεις απο πρώτο χέρι.

[ f i l i p p o s ]

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και κάμποσες ώρες δεν μπορώ να λάβω mail, ενώ μπορώ να στείλω, στο λογαριασμό iCloud ούτε στο iPhone το Macbook ή το webmail. Τι συμβαίνει, γνωρίζει κάποιος;;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για το pro max λέμε

 

Δίκιο έχεις. Άλλο μοντέλο, δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους. Γίνομαι chrisakis τώρα αλλά ρε παιδιά πριν ποστάρετε σκεφτείτε λίγο τι λέτε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικά, άλλα υλικά το pro max από το pro, ε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δεν γνωρίζω εάν έχει άλλο υλικό το ένα ή το άλλο δεν έψαξα καν το pro πήγα κατευθείαν max :) εάν δεν έχεις γρατΖουνιες τότε είσαι τυχερός εγώ του φόρεσα πλέον ένα καλό τζαμάκι και το ξεπέρασα

Link to comment
Share on other sites

Δείτε από τα 9:30 λεπτά και μετά. Για να τελειώνει το παραμύθι.

 

 

Λάζαρος.. Note 10+

 

Φίλε μου αυτό ακριβώς / παίρνουμε ένα high end τηλέφωνο μια κορυφή της εκάστοτε εταιρίας αλλά δυστυχώς θα πρέπει και να του βάζουμε θήκη και πάντα ένα σούπερ ντουπερ τζάμι για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο.

Και όπως το λες για να τελειώνει το παραμύθι στο Samsung Z που έχω η selfie κάμερα βουλιάζει ελαφρώς προς τα μέσα χωρίς καν να την έχω πειράξει. Εκεί να δούμε πως θα τους εξηγήσω γιατί δεν είμαι ο μόνος.

Over all μλκια σε ακριβές συσκευές να συμβαίνουν αυτά αλλά προτιμώ να βάζω τζάμι day 1 ( από note1 εποχή) παρά να προσπαθώ στην Smartec να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας.

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά και με αυτά, με βάλατε να πλαγιάσω το 11ρι μου να δω αν έχει στην οθόνη γρατζουνιές, αραχνιές κλπ, ομολογώ ότι παίζει να είναι καλύτερο κι από όταν έκανα unbox το τηλέφωνο :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Ακριβώς και για το iPhone 11 pro που το έχω από τον Νοέμβριο. Καθόλου γρατζουνιές και το έχω δίχως τζαμάκι ή ζελατίνα. Τώρα τι λένε οι άλλοι δεν μπορώ να το καταλάβω

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε μου αυτό ακριβώς / παίρνουμε ένα high end τηλέφωνο μια κορυφή της εκάστοτε εταιρίας αλλά δυστυχώς θα πρέπει και να του βάζουμε θήκη και πάντα ένα σούπερ ντουπερ τζάμι για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο.

Και όπως το λες για να τελειώνει το παραμύθι στο Samsung Z που έχω η selfie κάμερα βουλιάζει ελαφρώς προς τα μέσα χωρίς καν να την έχω πειράξει. Εκεί να δούμε πως θα τους εξηγήσω γιατί δεν είμαι ο μόνος.

Over all μλκια σε ακριβές συσκευές να συμβαίνουν αυτά αλλά προτιμώ να βάζω τζάμι day 1 ( από note1 εποχή) παρά να προσπαθώ στην Smartec να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας.

 

Βάλε του και μία μάσκα για τον Κορωνοϊό να είσαι απόλυτα σίγουρος. Έχω ένα πακέτο με μάσκες 50 τεμάχια αν ενδιαφέρεσαι. Εγώ δεν τις χρησιμοποιώ.

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω παρατήρησα ότι σε σκοτεινές φωτογραφίες που πάω να τραβήξω μου βγάζει η κάμερα μου ένα μπλε στίγμα το οποίο μετακινείται όσο κουνάς το κινητό και βγαίνει και στις φωτογραφίες έχει συμβεί σε κάποιον ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω παρατήρησα ότι σε σκοτεινές φωτογραφίες που πάω να τραβήξω μου βγάζει η κάμερα μου ένα μπλε στίγμα το οποίο μετακινείται όσο κουνάς το κινητό και βγαίνει και στις φωτογραφίες έχει συμβεί σε κάποιον ;

 

Αυτό συμβαίνει σε όλες τις συσκευές όταν υπάρχουν αντανακλάσεις φωτός (σε τζάμια για παράδειγμα).

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς και για το iPhone 11 pro που το έχω από τον Νοέμβριο. Καθόλου γρατζουνιές και το έχω δίχως τζαμάκι ή ζελατίνα. Τώρα τι λένε οι άλλοι δεν μπορώ να το καταλάβω

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Βάλε του και μία μάσκα για τον Κορωνοϊό να είσαι απόλυτα σίγουρος. Έχω ένα πακέτο με μάσκες 50 τεμάχια αν ενδιαφέρεσαι. Εγώ δεν τις χρησιμοποιώ.

 

Φίλε μου ευχαριστώ πολύ για την προσφορά σε μάσκες αλλά ατυχησες.

Έλα όποτε θέλεις από την κλινική να σε κεράσω όσες μάσκες θέλεις.

Τις δικές σου ευκαιρία να τις πουλήσεις τώρα που είναι price up.

Τέλος μπορεί το δικό σου pro να μην έχει ίχνος γρατζουνιάς αλλά επειδή το έχω και αυτό,εγώ από day 1 δυστυχώς έχω αρκετά ίχνη πάνω στην οθόνη.

Ίσως δεν το προσεχα αλλά στην τελική ο καθένας μας χειρίζεται τα αντικείμενα του κατά το δοκουν.

Edited by jpol2410
Link to comment
Share on other sites

Βάλε του και μία μάσκα για τον Κορωνοϊό να είσαι απόλυτα σίγουρος. Έχω ένα πακέτο με μάσκες 50 τεμάχια αν ενδιαφέρεσαι. Εγώ δεν τις χρησιμοποιώ.

 

Φόρεσε τες εσυ γιατί με αυτά που μας γράφεις μάλλον έχεις κολλήσει κορωνοϊό και δεν το ξέρεις

Link to comment
Share on other sites

Αυτό συμβαίνει σε όλες τις συσκευές όταν υπάρχουν αντανακλάσεις φωτός (σε τζάμια για παράδειγμα).

 

Όχι όχι σε καμία αντανάκλαση μόνο σε σκοτάδι μου γίνεται αυτό και το σύγκρινα και με άλλη συσκευή pro οπου δεν γινόταν αύριο θα το πάω σερβις δεν με θέλει μια χαρά ήμουν με το 7αρι αγανάκτησα πια :P

Link to comment
Share on other sites

Όχι όχι σε καμία αντανάκλαση μόνο σε σκοτάδι μου γίνεται αυτό και το σύγκρινα και με άλλη συσκευή pro οπου δεν γινόταν αύριο θα το πάω σερβις δεν με θέλει μια χαρά ήμουν με το 7αρι αγανάκτησα πια :P

 

Έλα μην γκρινιάζεις έτυχε.

Και στο 7 plus Jet black που είχα τραβουσα κάτι ζόρια αλλα I system και τέλος το πρόβλημα.

Βέβαια το θέμα με το ότι το Jet black όπου το ακουμπουσες σου έκανε γρατζουνια στην πλάτη δε

λύθηκε ποτέ αλλά τεσπά.........

Link to comment
Share on other sites

Έλα μην γκρινιάζεις έτυχε.

Και στο 7 plus Jet black που είχα τραβουσα κάτι ζόρια αλλα I system και τέλος το πρόβλημα.

Βέβαια το θέμα με το ότι το Jet black όπου το ακουμπουσες σου έκανε γρατζουνια στην πλάτη δε

λύθηκε ποτέ αλλά τεσπά.........

 

Το γνωρίζω για το jet black το είχα όποτε είμαι παθών περιττό να σου πω ότι γρατζουνιστηκε η πλάτη με το που βγήκε από το κουτάκι του :p το πήγα στο σερβις είναι ελλατωματικο μου είπαν όποτε πάμε για αντικατάσταση όπως μου είπαν τους ειπα να κοιτάξουν και την επαφή της οθονησ(όχι ότι είχε θέμα μπας και γίνει τίποτα με τις αράχνες που έχει πιάσει και με πιάνει ο ψυχαναγκασμος μου) και μου είπαν και εκεί βλέπουν θέμα όποτε μάλλον γι αυτό με πάνε για αντικατασταση. Είχα ζόρια επίσης με το 6 plus ήμουν με στην παρτίδα των ελλατωματικων(αλίμονο) που είχε βγάλει η apple και ανακοίνωση γι αυτό. Τώρα με το Max πρέπει να είμαι η μοναδική με ελλατωματικη συσκευή όπως μου είπαν. Τέλος αυτο έχω με αυτό θα πορευτώ πλέον θα το ξανά σκεφτώ να αλλάξω ξανά χαχα

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουστε σκηνικο

 

πηρα εχθες κατι airpods μεταχειρισμενα απο αγγελια.

τα παραλαμβανω σημερα και βλεπω οτι δεν παιζουν σωστα. και αδυναμα και δεν εχουν καθολου μπασο. εχουν καει η δεν ξερω τι ακριβως προβλημα εχουν

ηταν μεσα στο κουτι κανονικα με αποδειξη αγορας 3/2019 απο kaiser shop

 

ανοιγω αιτημα service στην document, βαζω ολα μου τα στοιχεια και με καλουν μετα απο 1 ωρα.

 

εδω τωρα σημειωστε τι μου ειπαν και πρεπει ολοι να αναθεωρησουμε για την 2ετη εγγυηση.

 

Λεει συμφωνα με τον ελεγχο του serial τα ακουστικα προοριζονται για τσεχια-ιταλια κατι τετοιο αρα η document δεν εχει το δικαιωμα να ανοιξει στην apple πορτα για επισκευη-αντικατασταση των ακουστικων αφου εχει παρελθει το 1 ετος της εγγυησης ακομα και αν εχετε ελληνικη αποδειξη αγορας.

 

το 2ο ετος στην συγκεκριμενη περιπτωση μου ειπαν θα πρεπει να επικοινωνησετε με το καταστημα αγορας για να ζητησετε απο αυτους να σας το δωσουν.

 

εαν τα ακουστικα ηταν για ελλαδα δηλαδη αγορασμενα απο επισημο αντιπροσωπο πχ γερμανος, κωτσοβολος η δεν ξερω κι εγω τοτε θα υπηρχε δυνατοτητα για 2ετη εγγυηση με την αποδειξη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά...μία λύση υπάρχει,,,,πουλάτε και ελάτε στην οικογένεια android στις ναυαρχίδες της sammy...σειρά s, σειρά note...(ή όποιας άλλης σοβαρής ναυαρχίδας υπάρχει εκεί έξω).

Ούτε αραχνιές, ούτε γρατζουνιές, ούτε 12μ.εγγύηση, ούτε άγχος, και έτσι θα αποκτήσετε και καλύτερη υγεία!

Εναλλακτικά δεν πουλάτε και χρησιμοποιείτε το ip ως δεύτερη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά...μία λύση υπάρχει,,,,πουλάτε και ελάτε στην οικογένεια android στις ναυαρχίδες της sammy...σειρά s, σειρά note...(ή όποιας άλλης σοβαρής ναυαρχίδας υπάρχει εκεί έξω).

Ούτε αραχνιές, ούτε γρατζουνιές, ούτε 12μ.εγγύηση, ούτε άγχος, και έτσι θα αποκτήσετε και καλύτερη υγεία!

Εναλλακτικά δεν πουλάτε και χρησιμοποιείτε το ip ως δεύτερη συσκευή.

 

 

Γυρνα πισω στην λαγκοαντροιλαντ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

You'll never walk alone.
Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουστε σκηνικο

 

πηρα εχθες κατι airpods μεταχειρισμενα απο αγγελια.

τα παραλαμβανω σημερα και βλεπω οτι δεν παιζουν σωστα. και αδυναμα και δεν εχουν καθολου μπασο. εχουν καει η δεν ξερω τι ακριβως προβλημα εχουν

ηταν μεσα στο κουτι κανονικα με αποδειξη αγορας 3/2019 απο kaiser shop

 

ανοιγω αιτημα service στην document, βαζω ολα μου τα στοιχεια και με καλουν μετα απο 1 ωρα.

 

εδω τωρα σημειωστε τι μου ειπαν και πρεπει ολοι να αναθεωρησουμε για την 2ετη εγγυηση.

 

Λεει συμφωνα με τον ελεγχο του serial τα ακουστικα προοριζονται για τσεχια-ιταλια κατι τετοιο αρα η document δεν εχει το δικαιωμα να ανοιξει στην apple πορτα για επισκευη-αντικατασταση των ακουστικων αφου εχει παρελθει το 1 ετος της εγγυησης ακομα και αν εχετε ελληνικη αποδειξη αγορας.

 

το 2ο ετος στην συγκεκριμενη περιπτωση μου ειπαν θα πρεπει να επικοινωνησετε με το καταστημα αγορας για να ζητησετε απο αυτους να σας το δωσουν.

 

εαν τα ακουστικα ηταν για ελλαδα δηλαδη αγορασμενα απο επισημο αντιπροσωπο πχ γερμανος, κωτσοβολος η δεν ξερω κι εγω τοτε θα υπηρχε δυνατοτητα για 2ετη εγγυηση με την αποδειξη

 

 

Κάτι δεν μου αρέσει σε αυτό.

Έχω στείλει iPhone 7 από amazon.de στην istorm (εντος εγγύησης) και δεν είχα κανένα απολύτως θέμα. Μου έκαναν αντικατάσταση συσκευής σε 3 ημέρες.

Δοκίμασε και istorm ή κάποιον αλλον από τους επίσημους

 

 

 

Βάλε και τον serial των AirPods εδώ και πες μας τι δείχνει

 

https://checkcoverage.apple.com/

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν μου αρέσει σε αυτό.

Έχω στείλει iPhone 7 από amazon.de στην istorm (εντος εγγύησης) και δεν είχα κανένα απολύτως θέμα. Μου έκαναν αντικατάσταση συσκευής σε 3 ημέρες.

Δοκίμασε και istorm ή κάποιον αλλον από τους επίσημους

 

 

 

Βάλε και τον serial των AirPods εδώ και πες μας τι δείχνει

 

https://checkcoverage.apple.com/

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

τα εστειλα πισω πριν λιγο σε αυτον που τα αγορασα και μου εδωσε τα χρηματα

δεν εχω τωρα το serial για να μπω να δω

 

πρεπει ισως να αναθεωρησουμε το πως λειτουργει η εγγυηση με τις apple συσκευες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάτι δεν μου αρέσει σε αυτό.

Έχω στείλει iPhone 7 από amazon.de στην istorm (εντος εγγύησης) και δεν είχα κανένα απολύτως θέμα. Μου έκαναν αντικατάσταση συσκευής σε 3 ημέρες.

Δοκίμασε και istorm ή κάποιον αλλον από τους επίσημους

 

 

 

Βάλε και τον serial των AirPods εδώ και πες μας τι δείχνει

 

https://checkcoverage.apple.com/

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

το iPhone 7 που εστειλες ηταν στο 1 ετος εγγυησης η στο 2ο?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro Max
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...