Jump to content

iPhone 11 Pro


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ φίλε μου, δούλεψε!

Μια ακόμη απορία

Όταν το φορτιζω με τον απλό φορτιστή της Apple κάποιες φορές ακούω τον ήχο φόρτισης (σαν να ξαναμπαίνει στην μπριζα)

Επιπλέον ο φορτιστής καίει...(μήπως σταματάει για λίγο να δίνει ρεύμα και μετά ξαναδίνει;)

Με τον γρήγορο φορτιστή δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο...

 

Κι εγώ το έχω παρατηρήσει

Ίσως φταίει η βελτιστοποιημένη φόρτιση και καμία φορά στιγμιαία σταματάει λόγο δηλαδή κάποιου θέματος του λογισμικού

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 826
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

64GB 11 Pro η 11αρι 128gb?

Αν υπολογίσω τις βλακείες apps που έχω στο τωρινό μου 128gb κινητό νομίζω πάνω κάτω τα 64gb είναι ok, απλά σκέφτομαι στο μέλλον δεν θα μου κάνει και θα το μετανιώνω.

NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

64GB 11 Pro η 11αρι 128gb?

Αν υπολογίσω τις βλακείες apps που έχω στο τωρινό μου 128gb κινητό νομίζω πάνω κάτω τα 64gb είναι ok, απλά σκέφτομαι στο μέλλον δεν θα μου κάνει και θα το μετανιώνω.

 

11 pro 64.

Link to comment
Share on other sites

64GB 11 Pro η 11αρι 128gb?

Αν υπολογίσω τις βλακείες apps που έχω στο τωρινό μου 128gb κινητό νομίζω πάνω κάτω τα 64gb είναι ok, απλά σκέφτομαι στο μέλλον δεν θα μου κάνει και θα το μετανιώνω.

 

 

Όσο χώρο έχεις, τόσο περισσότερο χρησιμοποιείς.

 

Εγώ θα πρότεινα το 11-128.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

64GB 11 Pro η 11αρι 128gb?

Αν υπολογίσω τις βλακείες apps που έχω στο τωρινό μου 128gb κινητό νομίζω πάνω κάτω τα 64gb είναι ok, απλά σκέφτομαι στο μέλλον δεν θα μου κάνει και θα το μετανιώνω.

 

Pro. Η οθόνη είναι ότι καλύτερο έχω δει. Βάλε στα συν ότι είναι απαλλαγμένο από το burn in φαινόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες Καλησπερα. Στην παρέα σας και εγώ από εχτές.

11pro green 64.

Εχτές 1η μέρα πολύ ασχολήθηκα με το κινητό και ψιλό εκαιγε στην πλάτη.

Συμβαίνει;;

Η έχουμε θέμα;;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έχω παρατηρήσει

Ίσως φταίει η βελτιστοποιημένη φόρτιση και καμία φορά στιγμιαία σταματάει λόγο δηλαδή κάποιου θέματος του λογισμικού

 

Δοκίμασα και με απενεργοποιημένη την βελτιστοποιημένη φόρτιση αλλά και πάλι το κάνει

Μάλλον ζεστένεται αρκετά ο μικρός φορτιστής και κόβει την τροφοδοσία για δευτερόλεπτα. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο...

Πάντως με τον γρήγορο φορτιστή δεν υπάρχει θέμα

Εάν το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος ας μας πει την γνώμη του

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιείται το fast charging

Ο ήχος ακούγεται μόνο με τον κλασικό φορτιστή της Apple ενώ φορτίζει.

Δεν πιστεύω ο μικρός φορτιστής 5w να έχει fast charging.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και με απενεργοποιημένη την βελτιστοποιημένη φόρτιση αλλά και πάλι το κάνει

Μάλλον ζεστένεται αρκετά ο μικρός φορτιστής και κόβει την τροφοδοσία για δευτερόλεπτα. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο...

Πάντως με τον γρήγορο φορτιστή δεν υπάρχει θέμα

Εάν το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος ας μας πει την γνώμη του

 

Λογικό να το κάνει.

Αν παρατηρήσεις, αν το βάλεις στην φόρτιση κάποια στιγμή που δεν έχει τρελή ζέστη, θα είναι όλα ΟΚ.

Το έχω τεστάρει τώρα 3 μέρες σερί γιατί και εγώ ανησύχησα.

Link to comment
Share on other sites

Τοσο εχει και σε αλλα καταστηματα παντως.

 

καλη περιπτωση για οποιον θελει να κοψει τιμολογιο βεβαια η vodafone,αν και προσωπικα θεωρω οτι δεν ειναι ιδανικο το τωρινο timing για να δωσει καποιος πολλα λεφτα για iphone εν οψει των καινουργιων που θα βγουν τους επομενους μηνες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Αγόρασα την θήκη της Apple την clear Cover και ειναι πολύ σκληρή. Δεν μπορούσα να την βγάλω. Λέω το έσπασα το κιν. Και ψιλό σκέφτομαι να την ξανά βάλω. Όντως τόσο δύσκολη ειναι στο να την βγάζεις;;;
Link to comment
Share on other sites

Τοσο εχει και σε αλλα καταστηματα παντως.

 

καλη περιπτωση για οποιον θελει να κοψει τιμολογιο βεβαια η vodafone,αν και προσωπικα θεωρω οτι δεν ειναι ιδανικο το τωρινο timing για να δωσει καποιος πολλα λεφτα για iphone εν οψει των καινουργιων που θα βγουν τους επομενους μηνες.

Βεβαίως και έχει τόσο και σε άλλα μαγαζιά. Απλά εκεί θα είχε και άτοκες δόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Απορρίπτω το viber. Ο κουμπάρος μου θέλει τις ταυτότητες τη δικιά μου και της μέλλουσας συζύγου για ταξιδάκι που θα πάμε αλλά δεν θέλει μέσω messenger αλλά viber για να υπάρχει η κρυπτογράφηση όπως μου είπε. Είναι απαραίτητο όλο αυτό; Υπάρχει κίνδυνος από το messenger?
Link to comment
Share on other sites

Απορρίπτω το viber. Ο κουμπάρος μου θέλει τις ταυτότητες τη δικιά μου και της μέλλουσας συζύγου για ταξιδάκι που θα πάμε αλλά δεν θέλει μέσω messenger αλλά viber για να υπάρχει η κρυπτογράφηση όπως μου είπε. Είναι απαραίτητο όλο αυτό; Υπάρχει κίνδυνος από το messenger?

 

 

Και το messenger έχει encryption στις secret conversations

 

 

https://m.facebook.com/help/messenger-app/1084673321594605

 

64470c6335b9b0784aa15ce9c0e5a52d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και το messenger έχει encryption στις secret conversations

 

 

https://m.facebook.com/help/messenger-app/1084673321594605

 

64470c6335b9b0784aa15ce9c0e5a52d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Δεν ξέρω ίσως το viber το έχω εγκαταλείψει εδώ και χρόνια. Άντε και κάποτε να κόψω το messenger αλλά ας όψεται το επάγγελμα μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με το τελευταίο iOS update διαπιστώνω βελτίωση στη μπαταρία. Εσείς;

 

Το έχουν επιβεβαιώσει αρκετοί κάτοχοι, έχουν κάνει καλή δουλειά με την 13.6.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρέα.

 

Έχει κάνει κάποιος απο σας την μετάβαση απο samsung s9 να μας πει εμπειρία απο την διάρκεια μπαταρίας σε μέτρια-σκληρή χρήση?

 

Βγάζει το 11pro την ημέρα?

Edited by nikosnt74
Link to comment
Share on other sites

1 φόρτιση μιάμιση μέρα βγάζω οριακά. Εάν δε το γυρίσω σε 3g τις δυο μέρες τις έχω άνετα. Αλλά σερφάρω και από το iPad 2018 και κάνω μεγάλη οικονομία. Ουδεμία σχέση με το iPhone 8.
Link to comment
Share on other sites

Το s9 εκεί κακή αυτονομία δεν συγκρίνεται με τα παρά πολύ καλά iPhone της σειράς 11...
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...