Jump to content

iPhone 11 Pro


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ νομίζω με πείσατε!! Τωρα να κάνω και την ηλίθια ερώτηση παίζει αν παώ για αλλαγή μπαταρίας στο xs να μπει η μπαταρία του 11pro? Η μόνο η μπαταρία των 2600mhA μπαίνει στο xs? Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 826
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οκ νομίζω με πείσατε!! Τωρα να κάνω και την ηλίθια ερώτηση παίζει αν παώ για αλλαγή μπαταρίας στο xs να μπει η μπαταρία του 11pro? Η μόνο η μπαταρία των 2600mhA μπαίνει στο xs?

 

Χεχεχε αυτο κανω πως δεν το διαβασα! :p

Φυσικα και οχι βρε, αφου δε χωραει η μπαταρια του 11 Pro στο XS καθως εχει τo δευτερο εχει το μηχανισμο για το 3d touch που τρωει χωρο ενω το πρωτο οχι!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Οκ νομίζω με πείσατε!! Τωρα να κάνω και την ηλίθια ερώτηση παίζει αν παώ για αλλαγή μπαταρίας στο xs να μπει η μπαταρία του 11pro? Η μόνο η μπαταρία των 2600mhA μπαίνει στο xs?

 

Και να χωρούσε όμως εσύ πιστεύεις ότι θα ήταν ίδια;

Δεν έχουν ίδια κουμπώματα και δεν χωράει επίσης όπως είπε ο από πάνω είναι μεγαλύτερη γιατί έφυγε ο μηχανισμός της δόνησης για 3d touch

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν τοσο απλο,ολοι αυτο θα εκαναν και κανεις δεν θα αγοραζε τα νεα Iphone :P

 

Εγώ η αλήθεια θα είχα το 5s

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν είχα ιδέα τι παίζει με το 11 φύγαμε απο την απορία.Απλα κάθε χρόνο αγόρασα κάθε καινούργιο μοντέλο αλλα φέτος παρακαλούσα να δω μεγαλύτερη αυτονομία και ενα καινουργιο σχέδιο και οχι 453 κάμερες.Είμαι σε σκέψεις τώρα αν και η λογική λέει περίμενε και πάμε για του χρόνου!

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ‘γώ μου φαίνεται κάπως για λίγο καλύτερη μπαταρία να πας στο 11 ειδικά αν οι νυχτερινές δεν σου λένε και κάτι.. Λες και δεν θα το φορτίζεις πριν κοιμηθείς

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zerokill και εγω φιλε το ιδιο σκεφτομαι με σενα εχω το xs και σκεφτομαι να παω στο 11 pro.ελεγα για 11 αλλα το ειδα απο κοντα και απογοητευτηκα δεν μου αρεσε νομιζω σιγουρα το προ εχει διαφορες σε καμερα Κυριως στην βραδυνη ληψηεπεξεργαστη και ηχο που ειναι πιο δυνατος συμφωνα με το gsmarena που εμενα με ενδιαφερει πολυ ο ηχος στο κινητο πιστευω θα το χτυπησω συντομα με τιμολογιο
Link to comment
Share on other sites

Zerokill και εγω φιλε το ιδιο σκεφτομαι με σενα εχω το xs και σκεφτομαι να παω στο 11 pro.ελεγα για 11 αλλα το ειδα απο κοντα και απογοητευτηκα δεν μου αρεσε νομιζω σιγουρα το προ εχει διαφορες σε καμερα Κυριως στην βραδυνη ληψηεπεξεργαστη και ηχο που ειναι πιο δυνατος συμφωνα με το gsmarena που εμενα με ενδιαφερει πολυ ο ηχος στο κινητο πιστευω θα το χτυπησω συντομα με τιμολογιο

 

Kαι στα bezel εχει διαφορά και στην ποιοτητα της οθονης!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Zerokill και εγω φιλε το ιδιο σκεφτομαι με σενα εχω το xs και σκεφτομαι να παω στο 11 pro.ελεγα για 11 αλλα το ειδα απο κοντα και απογοητευτηκα δεν μου αρεσε νομιζω σιγουρα το προ εχει διαφορες σε καμερα Κυριως στην βραδυνη ληψηεπεξεργαστη και ηχο που ειναι πιο δυνατος συμφωνα με το gsmarena που εμενα με ενδιαφερει πολυ ο ηχος στο κινητο πιστευω θα το χτυπησω συντομα με τιμολογιο

 

 

 

Και γω τιμολόγιο αγοράζω αλλα φέτος δέν νομίζω οτι θα προχωρήσω σε αγορά.Μόνο η αυτονομία με ενδιαφέρει στο 11 pro π

τις νύχτες πίνω και δεν τραβάω φωτογραφίες πια.

Link to comment
Share on other sites

Zerokill και εγω φιλε το ιδιο σκεφτομαι με σενα εχω το xs και σκεφτομαι να παω στο 11 pro.

 

ελεγα για 11 αλλα το ειδα απο κοντα και απογοητευτηκα δεν μου αρεσε νομιζω σιγουρα το προ εχει διαφορες σε καμερα Κυριως στην βραδυνη ληψηεπεξεργαστη και ηχο που ειναι πιο δυνατος συμφωνα με το gsmarena που εμενα με ενδιαφερει πολυ ο ηχος στο κινητο πιστευω θα το χτυπησω συντομα με τιμολογιο

 

Προφανως και το 11pro εχει διαφορες και στην οθονη(panel,αναλυση/ppi)και στα bezel,και στην ποιοτητα κατασκευης.

 

Το θεμα ειναι αν οι διαφορες που εχει το 11pro αξιζουν τα πολλα παραπανω χρηματα που ζηταει.

 

Γιατι η πλειοψηφια του κοσμου που πηρε πιο πριν το iphone XR και φετος το 11,δεν το εκαναν επειδη εχει κατωτερη οθονη ή πιο μεγαλα bezel.

 

Για το συνολικο πακετο που προσφερει σε σχεση με τα χρηματα που ζηταει το εκαναν.

 

Ειδικα αν συγκρινουμε Iphone 11 128gb των 930ευρω με 11pro 256gb των 1430ευρω(δεν υπαρχει 128gb εκδοση στα pro)η χρηματικη διαφορα φτανει τα 500ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω από την Τετάρτη. Πολύ καλό το'χω λιώσει κι ειδικά την μπαταρία. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος σε όλα και ειδικά στην τιμή μου βγήκε σαν ε αναβάθμιση αλλά δεν ξέρω για την μπαταρία. Tι εννοω: το φόρτιζω καθε πρωι στο 93 τοις 100 και ολη μερα με λιωσιμο ειδικα μεχρι τις 17.00 (4g κλπ) το βραδυ παω για υπνο με 40-42% μπαταρία. Νομιζω ειναι καλα παντως αν σκεφτεις οτι το Χ ηθελε φορτιση τ βραδυ
I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Το έχω από την Τετάρτη. Πολύ καλό το'χω λιώσει κι ειδικά την μπαταρία. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος σε όλα και ειδικά στην τιμή μου βγήκε σαν ε αναβάθμιση αλλά δεν ξέρω για την μπαταρία. Tι εννοω: το φόρτιζω καθε πρωι στο 93 τοις 100 και ολη μερα με λιωσιμο ειδικα μεχρι τις 17.00 (4g κλπ) το βραδυ παω για υπνο με 40-42% μπαταρία. Νομιζω ειναι καλα παντως αν σκεφτεις οτι το Χ ηθελε φορτιση τ βραδυ

 

Το θεμα ειναι οτι βγαζεις ανετα την ημερα χωρις να φοβασαι μηπως σου κλεισει το κινητο ή να ψαχνεις για φορτιστες.

Τωρα αν ειχες παρει το Pro max,ισως να σου εβγαζε και 2μερες περιπου το κινητο,με την χρηση που κανεις(σιγουρα θα σου εβγαζε 1.5).

 

Για μενα παντως αν θες την γνωμη μου,φορτιζε το το βραδυ μεχρι 100%,για να ξεκινας την ημερα το πρωι παλι με 100%.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι βγαζεις ανετα την ημερα χωρις να φοβασαι μηπως σου κλεισει το κινητο ή να ψαχνεις για φορτιστες.

Τωρα αν ειχες παρει το Pro max,ισως να σου εβγαζε και 2μερες περιπου το κινητο,με την χρηση που κανεις(σιγουρα θα σου εβγαζε 1.5).

 

Για μενα παντως αν θες την γνωμη μου,φορτιζε το το βραδυ μεχρι 100%,για να ξεκινας την ημερα το πρωι παλι με 100%.

 

Ευχαριστώ fulg . Ναι ειμαι πολυ ευχαριστημένος αξιζε τα λεφτα

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανα νεοτερο για το πότε θα βγει η 13.2;;

Λεγανε πριν το τελος του Οκτωβρη!

Αντε να δουμε deepfusion εν δρασει!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Είπα να κάνω επανεκκίνηση ,όπως κάνω σε όλα μου τα τηλέφωνα, και ενώ έκλεισε σφαίρα πάταγα το κουμπί και δεν έδειχνε σήμα apple. Το έβαλα στο φορτιστή και πήρε πάνω του μετα απο λιγο (1 λεπτο και απο οταν πατησα το κουμπι ) . Σας έχει τύχει σε κανενα?
I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Το έχουν κάνει έτσι για να μην ανοίγει με το παραμικρό πάτημα

Έτσι όμως όπως το κάνανε θέλει να το πατάς τόση πολύ ώρα που νομίζεις ότι δεν ανάβει και χάλασε

Link to comment
Share on other sites

Το έχουν κάνει έτσι για να μην ανοίγει με το παραμικρό πάτημα

Έτσι όμως όπως το κάνανε θέλει να το πατάς τόση πολύ ώρα που νομίζεις ότι δεν ανάβει και χάλασε

 

Eφαγα φρικη στιγμιαια λεω παει τωρα.. ουφ χαχα

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα , έχω παραγγείλει το παρόν κινητό , έρχομαι από galaxy s9+. Υπάρχει κάποιο app το οποίο να εμφανίζει σαν το always on display τα notifications μου, χωρίς να πατήσω το κουμπί και να ξυπνήσω το κινητό;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα , έχω παραγγείλει το παρόν κινητό , έρχομαι από galaxy s9+. Υπάρχει κάποιο app το οποίο να εμφανίζει σαν το always on display τα notifications μου, χωρίς να πατήσω το κουμπί και να ξυπνήσω το κινητό;

 

 

 

Όχι βέβαια.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...