Jump to content

[Note 10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παντως διαβασα απο σχετικη ειδηση που ανεβηκε αυτες τις μερες,οτι απο προπαραγγελιες τα πηγε πολυ καλα στην χωρα μας και ξεπερασε το Note9

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=479602

 

Και ασε που ειμαι σιγουρος οτι αναλογες προωθητικες ενεργειες θα εχουν και οι αλλοι στις χωρες τους. Ειδαμε για παραδειγμα στην Αμερικη που η Samsung εδινε μεγαλυτερο ποσο στο προγραμμα ανταλλαγης απο οτι για μας στην Ελλαδα.

 

Τα δελτία τύπου μπορεί να λένε ότι θέλουν... Είναι κι αυτά μέρος της προσπάθειας "κρατάω ζεστό το παγωμένο κοινό"...

Σε καμία σοβαρή χώρα του εξωτερικού δεν κάνουν προωθητικές - 24% στην τιμη λιανικής Day 1...

Εγραψα κάποια πράγματα. Όποιος θέλει τα κρατάει... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπορει να ειναι οντως ετσι τα πραγματα δεν το αποκλειω 100%.

 

Αλλα και παλι εξακολουθω να πιστευω οτι η Samsung φετος χειριστηκε για πολλους διαφορετικους λογους λαθος την Note σειρα,ειδικα σε σχεση με περυσι και το πολυ καλο note9.

Link to comment
Share on other sites

Τα δελτία τύπου μπορεί να λένε ότι θέλουν... Είναι κι αυτά μέρος της προσπάθειας "κρατάω ζεστό το παγωμένο κοινό"...

Σε καμία σοβαρή χώρα του εξωτερικού δεν κάνουν προωθητικές - 24% στην τιμη λιανικής Day 1...

Εγραψα κάποια πράγματα. Όποιος θέλει τα κρατάει... ;)

 

Καλημέρα φίλε Βαγγέλη, πολύ σωστα τα είπες :up:

Link to comment
Share on other sites

Τέλος η προσφορά από παντού. Σχεδόν...;)

 

Ε, ναι, πιαστηκε ο στοχος που εγραφα παραπανω. Επομενο κυμα προσφορων οι επιστροφες 20%, που θα εναλλασσονται με τις δωροεπιταγες των 150 ευρω. Σε κανα εξαμηνο θα παιξει και κανας συνδυασμος 20% επιστροφη (nbg, eurobank, piraeus) μαζι με δωροεπιταγη...

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως στον κοτσο που το ειδα χθες μου ειπαν 926 για το νοτε 10 + για την 256 εκδοση και 1008 για την 512.
Link to comment
Share on other sites

Εχει μερες που αφαιρεθηκε απο το σαιτ.εβγαλε την προσφορα με τον φπα και σε 2 μερες εξαφανιστηκε απο το σαιτ.εμενα παντως μου ειπαν δευτερα θα ειναι στο καταστημα για να το παρω μετα 2 βδομαδες αναμονης περιπου
Link to comment
Share on other sites

ποια εκδοση???

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Χτες παντως απο καταστημα Κωτσοβολο μου ειπαν οτι τα Note 10 plus 512 gb θα ερθουν απο Δεκεμβριο και βλεπουμε!!!!:X:X:X:X

Εχω την εντυπωση οτι λενε μπαρουφες!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Πλαισιο που ειχα ρωτήσει δεν ειχαν ενημέρωση καθολου για διαθεσιμότητα 512

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα μέσω τσατ με σαμσουνγκ και μου απάντησαν ότι την ερχόμενη εβδομάδα θα παραλάβουν κάποια κομμάτια τα καταστήματα του επίσημου δικτύου διανομέων και ότι θα πρέπει να μιλήσω με αυτούς Edited by garfield147
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παντως ακυρωσα την παραγγελια του Note 10+ 512 gb.:(:(:(:( Αυτοι στον Κωτσοβολο δεν ξερουν τι τους γινεται!!!!:mad::mad::mad:

Ισως επανελθω στο μελλον!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Απο περιέργεια γιατί οπωσδήποτε 512, ειναι λίγα τα 256; Σε αυτές τις χωρητικότητες υποθέτω ότι δεν σκεφτόμαστε τον χώρο για εφαρμογές αλλά για βίντεο, φωτογραφίες. Με μια κάρτα μνήμης δεν κανεις την ίδια δουλειά;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλα καποιοι χρησιμοποιουν 2 sim και ετσι θελουν χωρο αρκετο.:)

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Απλα καποιοι χρησιμοποιουν 2 sim και ετσι θελουν χωρο αρκετο.:)
Σωστό και αυτό. :-)

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες οπως πχ απο Amazon.

 

Μην περιμενετε τσαμπα απο τις εδω αλυσιδες.

Λόγω εταιρείας, αναγκαστικά...

Πάντως τώρα λέει 72 ώρες διαθεσιμότητα το πλαίσιο

 

https://www.plaisio.gr/tilefonia-tablet/tilefona/smartphones/samsung-galaxy-note-10-512gb-4g-smartphone-aura-black_3287971

Link to comment
Share on other sites

Λόγω εταιρείας, αναγκαστικά...

Πάντως τώρα λέει 72 ώρες διαθεσιμότητα το πλαίσιο

 

https://www.plaisio.gr/tilefonia-tablet/tilefona/smartphones/samsung-galaxy-note-10-512gb-4g-smartphone-aura-black_3287971

Εγώ πάντως που μίλησα πριν λίγα λεπτά με το chat του πλαισίου μου είπαν ότι αναμένεται μετά τις 20-9, ωστόσο δεν ξέρουν την ακριβή ημέρα. Μου επισήμαναν πάντως ότι η Samsung τους αλλάζει συνέχεια τις ημερομηνίες και την ποσότητα που θα τους παραδώσει και γι' αυτό δεν έχουν ακριβή εικόνα. Μακάρι πάντως να ισχύει το 72 ώρες, διότι θα σημαίνει ότι θα παραλάβουν ποσότητα που θα καλύψει όλες τις προπαραγγελίες και θα υπάρχει διαθέσιμο και για νέες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παρέλαβα σήμερα το 512 σε μαύρο από το Πλαίσιο. Η προπαραγγελία είχε γίνει από τις 9.8.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παρέλαβα σήμερα το 512 σε μαύρο από το Πλαίσιο. Η προπαραγγελία είχε γίνει από τις 9.8.
Άντε και στα δικά μας! Καλορίζικο!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παρέλαβα σήμερα το 512 σε μαύρο από το Πλαίσιο. Η προπαραγγελία είχε γίνει από τις 9.8.

 

Σε ποιά τιμή;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

 

Έχει κάποιος καμιά ενημέρωση για το Aura 512? Από Κωτσοβολο σήμερα μου είπαν για 24/10 κάποια κομμάτια.!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...