Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε να δούμε μπας και δώσουν καμια σοβαρή ενημέρωση..... εντωμεταξύ όσο ψάχνω σύγχρονα κινητά στα 400 € όλα όλα είναι χειρότερα.......

Καμία άλλη εφαρμογή για καλύτερες επιδόσεις στην κάμερα υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποιος ο λογος να ανεβαζετε συνεχεια καθε αναβαθμιση που γινεται?

Καλο ειναι να ανεβαινουν μονο οι αναβαθμισεις λογισμικου και οχι ασφαλειας.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, lazlo said:

Ρε παιδια ποιος ο λογος να ανεβαζετε συνεχεια καθε αναβαθμιση που γινεται?

Καλο ειναι να ανεβαινουν μονο οι αναβαθμισεις λογισμικου και οχι ασφαλειας.

 

 

Μα δεν έχει πλέον ενημερώσεις λογισμικού αλλά μόνο αφαλείας. Και αυτή είναι η έννοια του forum, να ενημερώνουμε τους άλλους χρήστες.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να ανοίγω τα exel αρχεία με το office ως προεπιλογή;

 

Link to comment
Share on other sites

On 15/12/2022 at 10:26 ΠΜ, tass_p said:

Καλημέρα, μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να ανοίγω τα exel αρχεία με το office ως προεπιλογή;

 

Επιλέγεις το "ΠΆΝΤΑ" και διαλέγεις το πρόγραμμα που θέλεις να ανοίγεις τα συγκεκριμένα αρχεία. 1425328719_Screenshot_20221216-111553_SolidExplorer.thumb.jpg.e2e6f3d49f456a45a773911ca8b332fb.jpg

Edited by xalbag
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, xalbag said:

Επιλέγεις το "ΠΆΝΤΑ" και διαλέγεις το πρόγραμμα που θέλεις να ανοίγεις τα συγκεκριμένα αρχεία. 1425328719_Screenshot_20221216-111553_SolidExplorer.thumb.jpg.e2e6f3d49f456a45a773911ca8b332fb.jpg

Ευχαριστω πολυ.

Πως μπορω μετα να αλλάξω την προεπιλογή;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ.
Πως μπορω μετα να αλλάξω την προεπιλογή;
Θα πας ρυθμίσεις /εφαρμογές /επιλογή προεπιλεγμενων εφαρμογών, θα βρεις το office και θα το αφαιρέσεις. 83110c0029d2e5fe4162462a254831df.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, geotrvs said:

Θα πας ρυθμίσεις /εφαρμογές /επιλογή προεπιλεγμενων εφαρμογών, θα βρεις το office και θα το αφαιρέσεις. 83110c0029d2e5fe4162462a254831df.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τέλεια. Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα είμαι κάτοχος ενός Samsung note plus 10 , την στιγμή που σας γράφω είμαι πλήρης απογοητευμένος διοτι το κινητό που απευθύνετε σε επαγγελματίες συστηχώς δεν δουλευει με το rd (remote control) το ιδιο πρόβλημα εχει και ενας φίλος με s22 πραγματικά ειναι τραγικό , εχω στήσει open vpn και θελω να συνδεθώ με το rd client και απλα αποτυχάνει δεν υπάρχουν λόγια.. Ειμαι έτοιμος να το σουταρω και να πάρω iphone.. 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα είμαι κάτοχος ενός Samsung note plus 10 , την στιγμή που σας γράφω είμαι πλήρης απογοητευμένος διοτι το κινητό που απευθύνετε σε επαγγελματίες συστηχώς δεν δουλευει με το rd (remote control) το ιδιο πρόβλημα εχει και ενας φίλος με s22 πραγματικά ειναι τραγικό , εχω στήσει open vpn και θελω να συνδεθώ με το rd client και απλα αποτυχάνει δεν υπάρχουν λόγια.. Ειμαι έτοιμος να το σουταρω και να πάρω iphone.. 
Μήπως δεν έχει θέμα το κινητό αλλά το δίκτυο σου;

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα είμαι κάτοχος ενός Samsung note plus 10 , την στιγμή που σας γράφω είμαι πλήρης απογοητευμένος διοτι το κινητό που απευθύνετε σε επαγγελματίες συστηχώς δεν δουλευει με το rd (remote control) το ιδιο πρόβλημα εχει και ενας φίλος με s22 πραγματικά ειναι τραγικό , εχω στήσει open vpn και θελω να συνδεθώ με το rd client και απλα αποτυχάνει δεν υπάρχουν λόγια.. Ειμαι έτοιμος να το σουταρω και να πάρω iphone.. 
Θέμα δικτύου είναι.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω αυθεντική θήκη Led View Cover για το Note 10 Plus; 

Επίσης πιστεύετε οτι το S23 Ultra θα είναι αντάξιο του δικού μας Note10+; 

Edited by IKAL
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Είχα για μερικές μέρες στα χέρια μου το Note 20 ultra και μπορώ να πω πως το δικό μας σε πολλα σημεια είναι καλύτερο, σε φωτογραφίες πολλες φορές μου άρεσαν περισσότερο στο Note 10 , επίσης και η μπαταρία καλύτερη... γενικώς ακόμα και σήμερα δεν αξίζει η αναβάθμιση 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω αυθεντική θήκη Led View Cover για το Note 10 Plus; 
Επίσης πιστεύετε οτι το S23 Ultra θα είναι αντάξιο του δικού μας Note10+; 
Αυτήν εννοείς;
Samsung LED Cover EF-KN970 for Galaxy Note 10, Black https://amzn.eu/d/5gsdvWN

Αυτή είναι για το Note 10 όμως. Όχι το plus. Αλλά εάν ψάξεις στο Amazon όλο και θα βρεις κάτι.
Έχουν πολλά στοκ.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Ipokratis said:

Αυτήν εννοείς;
Samsung LED Cover EF-KN970 for Galaxy Note 10, Black https://amzn.eu/d/5gsdvWN

Αυτή είναι για το Note 10 όμως. Όχι το plus. Αλλά εάν ψάξεις στο Amazon όλο και θα βρεις κάτι.
Έχουν πολλά στοκ.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω ψάξει παντού... Και στο Amazon ακόμα... Δεν υπάρχει πουθενά... Ίσως στο eBay αλλά εκεί δεν είναι σίγουρο ότι θα πρόκειται για τη γνήσια! 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μιας και το πολυ καλό μαμά screen protector film μας αφήνει χρόνους το κράτησα όσο.το δυνατόν περισσότερο μιας και ηταν άψογο! Ψάχνω για ανάλογης ποιότητας και χωρίς προβλήματα film ξανά Όχι καμάκι και να μην έχει θέματα σε αφή, ανάλυση, στο πενάκι, στο δακτυλικό αποτύπωμα ή να έχει θέματα με θήκες ή να ξεκολλάει μόνο του λόγο edge...

 

κοιτάω λοιπόν για ESR ή για Alien Surface 

Η λυσή να το παμε στο service και να μας βάλουν το μαμά ισχύει ακόμα;

 

Έχετε λοιπόν κάποιο δοκιμασμένο να προτείνεται?? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, hackertom said:

Παίδες μιας και το πολυ καλό μαμά screen protector film μας αφήνει χρόνους το κράτησα όσο.το δυνατόν περισσότερο μιας και ηταν άψογο! Ψάχνω για ανάλογης ποιότητας και χωρίς προβλήματα film ξανά Όχι καμάκι και να μην έχει θέματα σε αφή, ανάλυση, στο πενάκι, στο δακτυλικό αποτύπωμα ή να έχει θέματα με θήκες ή να ξεκολλάει μόνο του λόγο edge...

 

κοιτάω λοιπόν για ESR ή για Alien Surface 

Η λυσή να το παμε στο service και να μας βάλουν το μαμά ισχύει ακόμα;

 

Έχετε λοιπόν κάποιο δοκιμασμένο να προτείνεται?? Ευχαριστώ!

Έβαλα τέλος Νοεμβρίου την μαμά ζελατίνα στην smartec στο Χαϊδάρι. Κόστος 9,90 αν θυμάμαι καλά.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mips said:

Έβαλα τέλος Νοεμβρίου την μαμά ζελατίνα στην smartec στο Χαϊδάρι. Κόστος 9,90 αν θυμάμαι καλά.

Γνωρίζεις εάν μπορώ να το στείλω αποστάσεως και να γινει η δουλειά; Για ποιό γρήγορα στην Samsung Θεσσαλονίκης υπάρχει κάτι ανάλογο κάποιο τηλέφωνο κάτι; Θέλω να μου αλλάξουν και μπαταρία αν γίνεται.... Η τοποθέτηση ήταν καλή εννοώ είχες σκουπίδακια από κάτω?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεις εάν μπορώ να το στείλω αποστάσεως και να γινει η δουλειά; Για ποιό γρήγορα στην Samsung Θεσσαλονίκης υπάρχει κάτι ανάλογο κάποιο τηλέφωνο κάτι; Θέλω να μου αλλάξουν και μπαταρία αν γίνεται.... Η τοποθέτηση ήταν καλή εννοώ είχες σκουπίδακια από κάτω?
Η τοποθέτηση είναι καλή, έχει καλή εφαρμογή σαν την εργοστασιακή και δεν θα έχεις προβλήματα με την αφή και το πενάκι! Αλλά την αντοχή της εργοστασιακής δεν θα την έχεις! Γρατσουνιέται και κάνει σημάδια πολύ πιο εύκολα!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spyrosrotary said:

Η τοποθέτηση είναι καλή, έχει καλή εφαρμογή σαν την εργοστασιακή και δεν θα έχεις προβλήματα με την αφή και το πενάκι! Αλλά την αντοχή της εργοστασιακής δεν θα την έχεις! Γρατσουνιέται και κάνει σημάδια πολύ πιο εύκολα!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μα πως είναι δυνατόν όταν λένε ότι βάζουν γνήσια ανταλλακτικά;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, hackertom said:

Γνωρίζεις εάν μπορώ να το στείλω αποστάσεως και να γινει η δουλειά; Για ποιό γρήγορα στην Samsung Θεσσαλονίκης υπάρχει κάτι ανάλογο κάποιο τηλέφωνο κάτι; Θέλω να μου αλλάξουν και μπαταρία αν γίνεται.... Η τοποθέτηση ήταν καλή εννοώ είχες σκουπίδακια από κάτω?

Για Θεσσαλονίκη δεν ξέρω να σου πω.Στην Αθήνα πάντως μπορείς να το στείλεις με κουριερ και νομίζω με έξοδα δικά τους . Για να μην σε πάρω όμως στον λαιμό μου βρες το τηλέφωνο από σέρβις στην Θεσσαλονίκη και ρώτησε τους πριν κάνεις οτιδήποτε. Τώρα για την τοποθέτηση που με ρωτάς απλά άψογα. Ούτε σκουπίδια ούτε τίποτα και τέλεια εφαρμογή. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά, σήμερα, από το πουθενά, Security Update Ιανουαρίου.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα σήμερα ήρθε. Κάπου 215 mb

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Geo_F1 said:

Σε μένα σήμερα ήρθε. Κάπου 215 mb

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε ελληνικό σου ήρθε?

Σε γερμανικό ακόμα τίποτα. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...