Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα το update και μια από τις αγαπημένες μου εφαρμογές, το Analog Clock Collection, απλά δεν δουλεύει! Για να δούμε παρακάτω τι μας ξημέρωσε! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, chris_amg said:

Ρυθμίσεις - ενημέρωση λογισμικού 

Λάθος διατύπωση.Την εφαρμογή galaxy app booster εννοώ. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, jtgiannis said:

Την κατεβασα, εκανα εργ. ρυθμισεις. Το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι δεν λειτουργει η γνωστη εφαρμογη ''ΥΓΕΙΑ'' της HUAWEI.....

Μόλις την εγκατέστησα και σε μένα η εφαρμογή δείχνει να λειτουργεί κανονικά. Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις;

Edited by RUSH
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα και δω...Ωραιο αυτο με τα notification και τα χρωματα που διαλεγεις για καθε εφαρμογη ξεχωριστα. Το βλεπω και λιγο πιο γρηγορο. Ας απολαυσουμε το τελευταιο μας μεγαλο update για την συσκευη μας.

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

το κατεβασα και εγω στης γυναικας μου χθες. θα το δουμε πως παει . εγω βεβαια την εχω την αναβαθμιση αυτη στο  s21 ultra.

Link to comment
Share on other sites

On 19/1/2022 at 7:16 ΠΜ, Livas said:

Οσοι εχετε την γερμανική στην συλλογή στην επεξεργασία σας εχει την επιλογή αφαίρεσης αντικειμένων? Που εχει προστεθεί πριν κανα 2-3 αναβαθμίσεις?!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

θα με ενδιέφεραν και εμένα αν εχει μπει αυτο.  επειδη δεν εκανα καθαρή εγκατασταση και δεν το εχει

"ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΑΤΙΜΩΡΗΤΗ"
Link to comment
Share on other sites

θα με ενδιέφεραν και εμένα αν εχει μπει αυτο.  επειδη δεν εκανα καθαρή εγκατασταση και δεν το εχει
Δεν εχει προστεθεί.. στην τελευταια αναβαθμιση σε γερμανική εκδοση και με καθαρη εγκατάσταση δεν το εχουν βαλει.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Πάνε και τα γράμματα στην δεξιά στήλη, στις επαφές. Αντί για γράμματα τέλειες!!!

Έτσι δουλεύει πιο γρήγορα. Θέλεις π.χ. το γράμμα Χ: Μετράς 67 κουκίδες από κάτω προς τα πάνω και είσαι κομπλέ!!! 😃 

Τι καπνίζουν εκεί στην Samsung άραγε;

Screenshot_20220205-142552_Contacts.thumb.jpg.e143da12a8a81bf610dd93197e817513.jpg

Ερώτηση.

Η εκτέλεση της λειτουργίας:

Clear Cashe Partition

Δεν διαγραφεί Αρχεία, εφαρμογές, ρυθμίσεις, αποθηκευμένους κωδικούς κ.λ.π.

Σωστά;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, msakis said:

Πάνε και τα γράμματα στην δεξιά στήλη, στις επαφές. Αντί για γράμματα τέλειες!!!

Έτσι δουλεύει πιο γρήγορα. Θέλεις π.χ. το γράμμα Χ: Μετράς 67 κουκίδες από κάτω προς τα πάνω και είσαι κομπλέ!!! 😃 

Τι καπνίζουν εκεί στην Samsung άραγε;

Screenshot_20220205-142552_Contacts.thumb.jpg.e143da12a8a81bf610dd93197e817513.jpg

Ερώτηση.

Η εκτέλεση της λειτουργίας:

Clear Cashe Partition

Δεν διαγραφεί Αρχεία, εφαρμογές, ρυθμίσεις, αποθηκευμένους κωδικούς κ.λ.π.

Σωστά;

Σωστά δεν διαγραφεί τίποτα από αυτά που αναφέρεις 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2022 at 2:41 ΜΜ, jtgiannis said:

Την κατεβασα, εκανα εργ. ρυθμισεις. Το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι δεν λειτουργει η γνωστη εφαρμογη ''ΥΓΕΙΑ'' της HUAWEI.....

Μιά χαρά μου λειτουργεί  .... 

nokia n95/omnia/omnia2/hd2/galaxy s/s2/s3/S4/S5/note2/note 3- 4-9-10+/ S7/S7 EDGE/S8 PLUS/S9 PLUS/A9 PLUS/huawei mate7-8-9 /MATE 10 LITE

GPS PRIMO 2.4-STREAT PILOT--COPILOT--NAVITEL-D/PAN-AUTOMAPA-NDRIVE-B/NROAD-NAVIGO-SYGIC-NAVITEL[/colorht]

Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές μου κολλάει η αρχική οθόνη μετα την αναβάθμιση σε android 12 έχει συμβεί σε κάποιον αλλον ?

Link to comment
Share on other sites

On 20/1/2022 at 11:01 ΠΜ, Ermenegildo said:

Χελλο ενα bug που βρήκα είναι το κολλημα που κανει πολλες φορες στην οθονη και δεν μπορεις να πατησεις τα κουμπια κατω πχ τηλεφωνο, μυνηματα κλπ ενω το συρταρι απο πανω το κατεβαζω και κάνω επανεκίνηση για να επανελθει. Η ρομ μου είναι η ελβετικη, το κάνει και σε κανεναν αλλο?

Το ίδιο και σε μενα φίλε μου με ρομ Ελληνική, έβγαλες ακρη ?

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο βρίσκω πολλές φορές μέσα στη μέρα ανοιχτά τα bluetooth . Αυτό γινόταν και πριν και στη 12. Και ενώ στη 12 έχω κάνει καθαρή εγκατάσταση. Ξέρει κάποιος τι γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο βρίσκω πολλές φορές μέσα στη μέρα ανοιχτά τα bluetooth . Αυτό γινόταν και πριν και στη 12. Και ενώ στη 12 έχω κάνει καθαρή εγκατάσταση. Ξέρει κάποιος τι γίνεται;
Ψάξου στα Bixby routines. Ίσως να ενεργοποιηείται κάποιο σενάριο αυτόματα. Αν ναι, απλά κάνε του απενεργοποίηση από το μενού στις 3 τελίτσες επάνω δεξιά, αφού ανοίξεις το σενάριο.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, chris_amg said:

Το ίδιο και σε μενα φίλε μου με ρομ Ελληνική, έβγαλες ακρη ?

δυστυχως οχι αλλα δεν το ξαναεκανε κιολας..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πως στο καλό το κάνουμε αυτό? Clear Cashe Partition

δοκίμασα πολλές φορές να πατήσω το power μαζί με το volume up και να το αφησω μολις εμφανιστει το λογότυπο αλλά δεν το πιάνει 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, domal71 said:

παιδιά πως στο καλό το κάνουμε αυτό? Clear Cashe Partition

δοκίμασα πολλές φορές να πατήσω το power μαζί με το volume up και να το αφησω μολις εμφανιστει το λογότυπο αλλά δεν το πιάνει 

Πρέπει να συνδέσεις το κινητό σε ένα PC μέσω καλωδίου.
Κλείνεις το κινητό, το συνδέσεις σε PC και κάνεις την διαδικασία με τα κουμπιά. Μόλις μπεις Recovery, μπορείς να ξεσυνδέσεις το καλώδιο.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να συνδέσεις το κινητό σε ένα PC μέσω καλωδίου.
Κλείνεις το κινητό, το συνδέσεις σε PC και κάνεις την διαδικασία με τα κουμπιά. Μόλις μπεις Recovery, μπορείς να ξεσυνδέσεις το καλώδιο.
Δεν είναι ανάγκη να συνδεθεί σε PC. Το ίδιο ακριβώς γίνεται και με σύνδεση στα ακουστικά που περιλαμβάνει η συσκευασία του κινητού. Με τις ίδιες κινήσεις όπως εξηγείς.

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

Ο ήχος από το ακουστικό κατά την διάρκεια των κλήσεων,είναι ικανοποιητικός?Εχω την εντύπωση πως είναι σχετικά χαμηλός,δεν έχει ένταση και ίσως είναι και λίγο μουντός.Μπορώ να δοκιμάσω κάτι πριν το στειλω στο service?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, grande said:

Ο ήχος από το ακουστικό κατά την διάρκεια των κλήσεων,είναι ικανοποιητικός?Εχω την εντύπωση πως είναι σχετικά χαμηλός,δεν έχει ένταση και ίσως είναι και λίγο μουντός.Μπορώ να δοκιμάσω κάτι πριν το στειλω στο service?

το ειχα παθει και εγω, ξαφνικα δεν ακουγα καλα τον αλλον. το πηγα σερβις εκανα μια αναβθμιση λογισμικου και επανηρθε ο ηχος μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κολλησα.

Πως πηγαινουμε στην μπαταρια εκει που κοιταμε τις εφαρμογες για optimize κλπ?

Εχω μια εφαρμογη για μια καμερα.

Και παρατηρω πως ενω πχ πιανει κινηση δεν ερχεται το notification. Μολις παρω το κινητο στα χερια και το ξεκλειδωσω τσουπ σκαει η ειδοποιηση.

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...