Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την Γερμανική θα δεις άμεσα αύξηση μισθού στον λογαριασμό σου 200€ ,ενώ με την Ελληνική κινδυνεύεις και με απόλυση.

Κάνε υπομονή ,σύντομα θα έρθει και για τα Ελληνικά.

Εκτός κι αν σε τρώει...

:lol::lol::lol: Oχι απλα ρωτησα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ. Τώρα την κατεβάζω!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραιο δωρο μας εκανε ανημερα της εορτης μου, χαχαχαχα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. επιβεβαιώνω και εγώ σε ελληνικο Cosmote την περασα μόλις.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update μου έκανε ένα περίεργο, δεν συνδεόταν στο wifi του σπιτιού, έγραφε αμέσως failed to connect χωρίς να προσπαθεί να συνδεθεί, αλλά με ένα forget network και σύνδεση απ την αρχή έστρωσε.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το nicelock μας αποχαιρέτησε όντως;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Νομίζω σε κάθε αλλαγή έκδοσης λειτουργικού βγάζουν updates αλλά τους παίρνει λίγο καιρό.

 

Κάποια modules μπορεί να δουλεύουν αλλά το task changer πχ που χρησιμοποιούσα δεν δουλεύει προς το παρόν.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το nicelock μας αποχαιρέτησε όντως;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το nice lock οντως δεν λειτουργει,μονο το quick star και το one hand oparation δουλευουν.Ομως θα μας ερθει μεσα στον Φεβρουαριο αναβαθμιση για να λειτουργουν ολα κανονικα με το 11.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχετε πρόβλημα με τα navigation gestures στην 11; δεν ξερω τι έχουν κάνει αλλά 2 στις 3 φορές το swipe up δεν πιάνει, πρέπει να βάλω το δάχτυλο μου τελείως κάτω στην οθόνη για να πιάσει και εκει έχω την θήκη...

Με την 10 δεν είχα κανένα πρόβλημα, τωρα ειναι εκνευριστικό αυτό το πράγμα.

Επίσης το νέο button "βελτιωμένη επεξεργασία" τι κανει; είναι η υψηλή απόδοση που υπήρχε παλιοτερα;

 

Δεν μπορώ να πω οτι μου αρέσουν αυτά που βλέπω μέχρι στιγμής γενικότερα.

Link to comment
Share on other sites

Έχετε πρόβλημα με τα navigation gestures στην 11; δεν ξερω τι έχουν κάνει αλλά 2 στις 3 φορές το swipe up δεν πιάνει, πρέπει να βάλω το δάχτυλο μου τελείως κάτω στην οθόνη για να πιάσει και εκει έχω την θήκη...

Με την 10 δεν είχα κανένα πρόβλημα, τωρα ειναι εκνευριστικό αυτό το πράγμα.

Επίσης το νέο button "βελτιωμένη επεξεργασία" τι κανει; είναι η υψηλή απόδοση που υπήρχε παλιοτερα;

 

Δεν μπορώ να πω οτι μου αρέσουν αυτά που βλέπω μέχρι στιγμής γενικότερα.

 

Κανένα πρόβλημα λειτουργεί άψογα ( προς το παρόν ).

Για το τι κάνει το νέο button "βελτιωμένη επεξεργασία", ούτε και γω ξέρω, αλλά μάλλον είναι αυτό που λες.

Η δική μου ερώτηση είναι, οτι στον έλεγχο χρήσης μπαταρίας, γράφει το χρόνο χρήσης οθόνης από τη τελευταία φόρτιση, αλλά εξακολουθεί να μη λέει το χρόνο ομιλίας κλήσεων, κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά την αναβάθμιση στην AOD μου δείχνει κάτω χαμηλά την ένδειξη του υπολοίπου μπαταρίας... Υπαρχει ρύθμιση να μην το δείχνει?
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει μεγαλώσει το spacing μεταξύ των εικονιδίων μέσα στα folders μετά την αναβάθμιση ή μου φαίνεται;; και δεν αλλάζει από κάπου ή δεν το βρίσκω;;

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει μεγαλώσει το spacing μεταξύ των εικονιδίων μέσα στα folders μετά την αναβάθμιση ή μου φαίνεται;; και δεν αλλάζει από κάπου ή δεν το βρίσκω;;

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Ναι έκαναν την πατάτα τους πάλι... Μείωσαν τα εικονίδια από 4 στην σειρά σε 3...

Τωρα από που πήραν αυτό το feedback και έκαναν την αλλαγή only God knows

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει μεγαλώσει το spacing μεταξύ των εικονιδίων μέσα στα folders μετά την αναβάθμιση ή μου φαίνεται;; και δεν αλλάζει από κάπου ή δεν το βρίσκω;;

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Ναι οντως ετσι ειναι, δεν εχω βρει τροπο να αλλαξει αυτο.Αλλα με nova launcher σιγουρα μπορεις να το φερεις στα μετρα σου.Γενικα καλη αναβαθμιση δειχνει, οκ θα την δουλεψουμε λιγες μερες και θα δουμε τις ιδιαιτεροτητες της.

Edited by jtgiannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχετε πρόβλημα με τα navigation gestures στην 11; δεν ξερω τι έχουν κάνει αλλά 2 στις 3 φορές το swipe up δεν πιάνει, πρέπει να βάλω το δάχτυλο μου τελείως κάτω στην οθόνη για να πιάσει και εκει έχω την θήκη...

 

Με την 10 δεν είχα κανένα πρόβλημα, τωρα ειναι εκνευριστικό αυτό το πράγμα.

 

Επίσης το νέο button "βελτιωμένη επεξεργασία" τι κανει; είναι η υψηλή απόδοση που υπήρχε παλιοτερα;

 

 

 

Δεν μπορώ να πω οτι μου αρέσουν αυτά που βλέπω μέχρι στιγμής γενικότερα.

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ με το swipe up. Δεν ξέρω αν φταίει πως δεν έκανα καθαρή εγκατάσταση...

 

Η επιλογή με swipe δεξιά και αριστερά της οθόνης για επιστροφή δουλεύει σαφώς πιο άμεσα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

a3eaa33fb4290253bf5cfd24fe882474.jpg

Edited by pandrits
Link to comment
Share on other sites

Αν σκέφτεται κάποιος να το ανταλλάξει με iPhone ας μου στείλει pm.

Ευχαριστώ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...