Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, μπορεί να είναι χιλιοειπωμενο, αλλά να ρωτήσω για τζάμι άποψη; να παραγγείλω με ενδιαφέρει. Έχω τόσο καιρό τη μαμά ζελατίνα αλλά είναι για αλλαγή πλέον. Ευχαριστώ

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά, μπορεί να είναι χιλιοειπωμενο, αλλά να ρωτήσω για τζάμι άποψη; να παραγγείλω με ενδιαφέρει. Έχω τόσο καιρό τη μαμά ζελατίνα αλλά είναι για αλλαγή πλέον. Ευχαριστώ

 

moccolo εχω βαλει εγω και εινια μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

moccolo εχω βαλει εγω και εινια μια χαρα

 

Ευχαριστώ για άμεση απάντηση . Δεν θέλω με glue φάση να ασχοληθώ είναι η αλήθεια.

 

https://www.skroutz.gr/s/19963626/Nillkin-Full-3D-Tempered-Glass-Galaxy-Note-10.html?from=account_favorites

 

Γιαυτην έχετε κάποια άποψη?

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για άμεση απάντηση . Δεν θέλω με glue φάση να ασχοληθώ είναι η αλήθεια.

 

https://www.skroutz.gr/s/19963626/Nillkin-Full-3D-Tempered-Glass-Galaxy-Note-10.html?from=account_favorites

 

Γιαυτην έχετε κάποια άποψη?

Εγω σε ολες μου τις συσκευές Nilkin βαζω χωρις προβληματα.Στο note βεβαια εχω αφήσει την δική του, μεχρι στιγμής.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε το update στο one ui3 στα γερμανικά

Από που μπορώ να δω το δικό μου σε ποια χωρα κατασκευάστηκε; Το 7ο κ 8ο ψηφίο στο imei ειναι το 11

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Η Samsung έδωσε στην κυκλοφορία την αναβάθμιση Android 11 για τα Galaxy Note 10 και Note 10+ στην Ευρώπη. Το νέο update φέρνει την έκδοση N97xFXXU6ETLL στις περσινές ναυαρχίδες της εταιρείας, ενώ ταυτόχρονα προσφέρει και την ενημέρωση ασφαλείας Δεκεμβρίου 2020.

 

 

Following the Android 11-based One UI 3.0 update for the Galaxy Note20 and S20 series, Samsung is now rolling out a stable update for the Galaxy Note10 and Note10+ in Europe. German Note10 users can now update their phones to the latest firmware which bears the N97xFXXU6ETLL build number and also brings the December security patch.

iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια , Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια να εχουμε , να τελειωσει ολο αυτο το μαρτυριο του 2020 και να ερθουμε στα ισα μας ! :p

 

Λοιπον , απο σημερα και γω κατοχος του Note 10+ , ημουν απο Oneplus 7 Pro και πολυ παλια ειχα και το Note 9.

Εχω ερωτησουλες γιατι δεν μπορω να τις βρω στο μενου.

1ον -- μπορουμε πανω στην οθονη διπλα στην ωρα να εμφανιζεται η ταχύτητα δυκτιου ? εχουμε τετοια επιλογη ?

2ον -- η οθονη Samsung Daily πως μπορω να την κανω αποκρυψη ? δεν μου αρεσει και δεν την θελω καν να υπαρχει .

3ον -- στην εναλαγη των αρχικων οθονων υπαρχει επιλογη να γυριζουν κυκλικα ?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια , Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια να εχουμε , να τελειωσει ολο αυτο το μαρτυριο του 2020 και να ερθουμε στα ισα μας ! :p

 

Λοιπον , απο σημερα και γω κατοχος του Note 10+ , ημουν απο Oneplus 7 Pro και πολυ παλια ειχα και το Note 9.

Εχω ερωτησουλες γιατι δεν μπορω να τις βρω στο μενου.

1ον -- μπορουμε πανω στην οθονη διπλα στην ωρα να εμφανιζεται η ταχύτητα δυκτιου ? εχουμε τετοια επιλογη ?

2ον -- η οθονη Samsung Daily πως μπορω να την κανω αποκρυψη ? δεν μου αρεσει και δεν την θελω καν να υπαρχει .

3ον -- στην εναλαγη των αρχικων οθονων υπαρχει επιλογη να γυριζουν κυκλικα ?

 

ευχαριστω

1. Δεν έχει τέτοια επιλογή, μόνο αν κατεβάσεις κάποια σχετική εφαρμογή.

2. Κρατάς πατημένη την αρχική οθόνη, κάνεις κύλιση προς τα δεξιά, κλείνεις τον διακόπτη Samsung Daily

3. Οχι, από προεπιλογη.

 

A! Μεγειά κιόλας!! Θα την ευχαριστηθείς τη συσκευή!

Edited by kastorakos84

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια. Στη συλλογή πως απενεργοποιώ τη λειτουργία προβολή φωτογραφίας με κινηση.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια. Στη συλλογή πως απενεργοποιώ τη λειτουργία προβολή φωτογραφίας με κινηση.
Συλλογή/ρυθμίσεις/ και ξετικαρεις το αυτόματη αναπαραγωγή κινούμενης φωτογραφίας

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρόνια πολλά. Θα φορτίζατε το κινητό σας με αυτο;

 

https://allsales.gr/home/lighting-lamps/polypriza/power-strip-with-usb-and-type-c-ports-mx-st05-moxom/

 

Υπάρχει κίνδυνος για το note?

Link to comment
Share on other sites

Συλλογή/ρυθμίσεις/ και ξετικαρεις το αυτόματη αναπαραγωγή κινούμενης φωτογραφίας

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χρόνια πολλά καλή χρονιά με υγεία

Άμα σου πω ότι δεν υπάρχει αυτή η ρύθμιση στο τηλέφωνο μου τι θα πεις?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρόνια πολλά. Θα φορτίζατε το κινητό σας με αυτο;

 

https://allsales.gr/home/lighting-lamps/polypriza/power-strip-with-usb-and-type-c-ports-mx-st05-moxom/

 

Υπάρχει κίνδυνος για το note?

Δεν νομίζω να έχεις θέμα. Εγώ χρησιμοποιώ πολλές φορές ένα αντίστοιχο που έχω από το banggood.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

χχχμμμμ ...... τι γνωμη εχετε αν καταβασουμε την Γερμανικη Android 11 και την βαλουμε μεσω odin στο κινητο ? θα υπαρχει καποια ασυμβατοτητα ? ειναι ασφαλες ?

Δεν το κανω ... ουτε το ρισκαρω ... αλλα σαν ιδεα γινεται ?

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε και γίνεται.Αν δεν βαριέσαι να ξαναστηνεις κινητό,μπορείς να το κάνεις μέσω odin.

Νομίζω όμως ότι θα το δώσει γρήγορα και στα Ελληνικά.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά καλή χρονιά με υγεία

 

Άμα σου πω ότι δεν υπάρχει αυτή η ρύθμιση στο τηλέφωνο μου τι θα πεις?

Χρόνια πολλά.

Να σου πω την αλήθεια στην 10αρα δεν θυμάμαι αν είχε επιλογή... χθες πέρασα την Android 11 και τώρα έχει αυτη την επιλογή. :)

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Ok , τοτε νταξει θα περιμενω την Ελληνικη ... δεν αξιζει τον κοπο.

 

Ηθελα να ρωτησω κατι ακομα, το κινητο το πηρα χτες πρωι , του εκανα μια φορτιση πληρης χτες βραδυ ...

Οταν το πηρα ειχα κανει hard reset, και απο τοτε μεχρι και τωρα οταν παταω πανω στην μπαταρια ( φτοντιδα συσκευης ) δεν μου λεει τον χρονο που απομενει , αλλα γραφει " Εκμαθηση μοτιβων χρησης .... "

Ξερει κανει τι ειναι αυτο ? δεν θα επρεπε να βλεπω τον χρονο που μενει ?

Link to comment
Share on other sites

Ok , τοτε νταξει θα περιμενω την Ελληνικη ... δεν αξιζει τον κοπο.

 

 

 

Ηθελα να ρωτησω κατι ακομα, το κινητο το πηρα χτες πρωι , του εκανα μια φορτιση πληρης χτες βραδυ ...

 

Οταν το πηρα ειχα κανει hard reset, και απο τοτε μεχρι και τωρα οταν παταω πανω στην μπαταρια ( φτοντιδα συσκευης ) δεν μου λεει τον χρονο που απομενει , αλλα γραφει " Εκμαθηση μοτιβων χρησης .... "

 

Ξερει κανει τι ειναι αυτο ? δεν θα επρεπε να βλεπω τον χρονο που μενει ?

Κανει εκμάθηση την χρήση σου περίπου για να σε βγάλει με βάση την χρήση τους χρόνους μπαταρίας.

Κανα 2 μέρες θέλει και θα γράφει μετα υπόλοιπο χρόνο μπαταρίας!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Ok , ευχαριστω.

 

Και κολπακι για να γινει το κινητο πολυ πιο γρηγορο , το εχω κανει .. καμια σχεση ...παει 10 φορες πιο γρηγορα ! !

 

βαλτε τις Επιλογες Προγραματιστη , και στο σχεδιο τις τρεις επιλογες της φωτο μειωστε απο 1x σε 0,5x , θα δειτε αρκετη διαφορα ! !

 

https://files.fm/u/ny7q5zhp4#/view/ayd46yhvf

Edited by jimmis1974
Link to comment
Share on other sites

χχχμμμμ ...... τι γνωμη εχετε αν καταβασουμε την Γερμανικη Android 11 και την βαλουμε μεσω odin στο κινητο ? θα υπαρχει καποια ασυμβατοτητα ? ειναι ασφαλες ?

Δεν το κανω ... ουτε το ρισκαρω ... αλλα σαν ιδεα γινεται ?

Εγώ το έκανα στου πατέρα μου που ήταν Αγγλικό και πέρασα από πάνω τη Γερμανική με το home csc ώστε να μη χάσει τίποτα. Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα, χωρίς επαναφορά.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους

Στη φροντίδα συσκευής μπαταρία

όταν θέλω να δω το screen on time της οθόνης μου εμφανίζει το ημερήσιο.

Υπάρχει τρόπος να βλέπω το συνολικό SOT από τότε που το έβγαλα από την πρίζα?

Αλλιώς κάποια εφαρμογή γιατί μετά 2 χρόνια με Xiaomi τα έχω ξεχάσει κάπως εκεί το είχε εύκολο

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά.

Να σου πω την αλήθεια στην 10αρα δεν θυμάμαι αν είχε επιλογή... χθες πέρασα την Android 11 και τώρα έχει αυτη την επιλογή. :)

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επειδή το κοίταξα πάλι δεν την έχει. Είναι λίγο σπαστικό γιαυτο ρώτησα. Αλλά πόρων να ζήσω και με αυτο

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...