Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δες απλα μερικα βιντεο στο youtube. Πολυ πιο ευχρηστο multitasking και πιο πολλα "τετραγωνικα" να κανεις αυτα που θελεις, ειτε αυτο ειναι πασιεντζα ειτε βαρια εξελοφυλλα ή επεξεργασια των βιντεο σου.
Link to comment
Share on other sites

Δες απλα μερικα βιντεο στο youtube. Πολυ πιο ευχρηστο multitasking και πιο πολλα "τετραγωνικα" να κανεις αυτα που θελεις, ειτε αυτο ειναι πασιεντζα ειτε βαρια εξελοφυλλα ή επεξεργασια των βιντεο σου.

Ναι μωρέ, απλά αυτά τα κάνεις ήδη στο PC. Για ποιο λόγο να συνδέσω το κινητό στο PC για να έχω ένα τύπου PC στο ήδη υπάρχων PC;:worry:

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Για να χρησιμοποιεις και τις εφαρμογες του κινητου σου απο το λαπτοπ πχ με το dex.εμενα με χαλαει η αναλυση δεν εχει αναλυση καλη και ετσι τελος ειπα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι καταλαβαίνω πως το εννοείς ότι έχεις μεγαλύτερο χορό εργασίας από το κινητό, απλά κ εγώ δε μπορώ να καταλάβω αφού έχει κάποιος πισι κ μπορείς να τα κάνεις αυτά εκεί, γιατί να τα κάνεις μέσω dex; Ποιο μπλελαλιδοκο το βλεπω Αν έχεις μόνο μόνιτορ οκ το καταλαβαίνω

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Edited by snoof
Link to comment
Share on other sites

Από τα Settings, apps, βρίσκεις την εφαρμογή, τη βγάζεις από την βελτιστοποίηση.

 

Τελικά έφταιγε το οτι ήμουν στην Σρι Λανκα και η χωρα εκει δεν υποστήριζε τις λειτουργίες του YouTube Premium

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Χρησιμοποιω συχνα το dex σε λαπτοπ με win7.Mου το εκανε και εμενα αυτο στην αρχη.Δοκιμασε να κανεις απεγκατασταση και εγκατασταση παλι την εφαρμογη του dex στον υπολογιστη σου.Αυτο συνηθως λυνει το προβλημα.Αν δεν πιασει και αυτο, τσεκαρε το καλωδιο που χρησιμοποιεις για να συνδεεις το κινητο.Εμενα μονο με το γνησιο το βλεπει.

 

Τελικά έκανα ένα wipe cache partition και έστρωσε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε και το δεύτερο update μέσα στο Νοέμβριο. 9c0ba8c84c6b7dadfa491daa892fa64c.jpg

Καλημέρα. Μόλις την πέρασα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και εδώ.
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι βλεπω ενημερωση για την bixby(who cares??) και στο cloud,για το δαχτυλικο αποτυπωμα δεν αλλαξε κατι.Tι ακριβως εννοει για το cloud??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι βλεπω ενημερωση για την bixby(who cares??) και στο cloud,για το δαχτυλικο αποτυπωμα δεν αλλαξε κατι.Tι ακριβως εννοει για το cloud??

Πλέον οι φωτογραφίες δε θα γίνονται backup στο Samsung Cloud αλλά στο OneDrive.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Πλέον οι φωτογραφίες δε θα γίνονται backup στο Samsung Cloud αλλά στο OneDrive.

 

Σε πραγματική ανάλυση γίνεται ο συγχρονισμός?

Επίσης αν ανοίξω συγχρονισμό, θα γίνει σε όλες τις φωτογραφίες ή σ αυτές που θα τραβήξω από εδώ και πέρα?

Έχω κάνα 150gb γι αυτό ρωτάω.

Και αν γίνει σε όλες ποιος ξέρει πόσο χρόνο θα πάρει..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Σε πραγματική ανάλυση γίνεται ο συγχρονισμός?

Επίσης αν ανοίξω συγχρονισμό, θα γίνει σε όλες τις φωτογραφίες ή σ αυτές που θα τραβήξω από εδώ και πέρα?

Έχω κάνα 150gb γι αυτό ρωτάω.

Και αν γίνει σε όλες ποιος ξέρει πόσο χρόνο θα πάρει..

 

Στο onedrive δεν έχεις απεριόριστο χώρο εκτός κι αν έχεις αγοράσει ή έχεις αγορασμένο το office

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Υπάρχει κάποιος που πέρασε τη beta ? Αν ναι, έχετε δει μείωση στην απόδοση η lags ? Μου έστειλε ένας φίλος μου screenshot από antutu με 297.000 σκορ και ισχυρίζεται ότι δεν υπάρχει μείωση στην ταχύτητα της συσκευής.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι βλεπω ενημερωση για την bixby(who cares??) και στο cloud,για το δαχτυλικο αποτυπωμα δεν αλλαξε κατι.Tι ακριβως εννοει για το cloud??
Σταμάτησε πλέον να εμφανίζεται η ένδειξη της φόρτισης στην οθόνη μόνιμα

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησε πλέον να εμφανίζεται η ένδειξη της φόρτισης στην οθόνη μόνιμα

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

 

Αυτό έγινε μέσω κάποιας ρύθμισης η αυτόματα?

Γιατί και μένα μου ήρθε η τελευταία αναβάθμιση αλλά δεν είδα κάποια αλλαγή στο συγκεκριμένο θέμα

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα ενεργοποιημένη την AOD, αλλά κάθε φορά που φόρτιζα είχε μόνιμα στο κάτω μέρος της οθόνης την ένδειξη ότι φορτίζει και το ποσοστό της φόρτισης είτε ήταν αναμμένη η συσκευή είτε όχι. Χθες πέρασα την τελευταία ενημέρωση και το βράδυ που φόρτιζα, με σβηστή συσκευή, οι ενδείξεις δεν υπήρχαν.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έγινε πιο γρήγορο το fingerprint μετά την νέα ενημέρωση SJM

δεν ηταν τόσο γρήγορο (με το tmax που έχω πάνω) όταν απλά είχα λάβει το notification για την αναβάθμιση του fingerprint

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησε πλέον να εμφανίζεται η ένδειξη της φόρτισης στην οθόνη μόνιμα

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Φιλε μου δεν αλλαξε κατι.Συνεχιζω και βλεπω κανονικα οπως πριν.:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...