Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε συνέχεια των bugs που ανακάλυψαν οι συμφορουμίτες λίγο πίσω, στο δικό μου μετά από επανεκκίνηση της συσκευής και όταν είναι συνδεδεμένη με wifi, εκτός του σχετικού μηνύματος που αναφέρεται από τα παιδιά, δε συνδέεται με τίποτα το κινητό στον server της Samsung να ψάξει για update και μένει κολλημένο στο searching for software update για ώρα μέχρι τελικά να ειδοποιήσει ότι δεν κατέστη δυνατή η επικοινωνία με τον server. Περιέργως όταν κάνω την ίδια διαδικασία με mobile data μου προχωρά κανονικά στην αναζήτηση για software update....

 

Ποτέ μου δεν είχα τέτοιο case και η συσκευή είναι μόνιμα συνδεδεμένη με wifi...

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ μου δεν είχα τέτοιο case και η συσκευή είναι μόνιμα συνδεδεμένη με wifi...

 

Έχεις δίκιο. Νομίζω ότι τελικά μάλλον είναι θέμα παρόχου και ρούτερ στο σπίτι μου. ΜΕ άλλα Wifi που συνδέθηκα κάνει κανονικά τη διαδικασία.

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Μου το βγαζει και εμενα αυτο το μηνυμα που λεει οτι συνδεεται με υπολογιστη κλπ.Καποιο bug ετσι??Εχει βρει λυση καποιος φιλος εδω να μας βοηθησει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου το βγαζει και εμενα αυτο το μηνυμα που λεει οτι συνδεεται με υπολογιστη κλπ.Καποιο bug ετσι??Εχει βρει λυση καποιος φιλος εδω να μας βοηθησει?

Ναι μαλλον μιλαμε για bug....Προχθες η εφαρμογή ''Your phone companion - link to widows pc'' εκανε update μεσο του playstore και σημερα ηρθε νέο update αυτή την φορα apo Galaxy store αλλα το πρόβλημα συνεχιζεται....Εγω προσωπικα αφησα αξιολογιση με το πρόβλημα και στα 2 μαγαζια

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι μαλλον μιλαμε για bug....Προχθες η εφαρμογή ''Your phone companion - link to widows pc'' εκανε update μεσο του playstore και σημερα ηρθε νέο update αυτή την φορα apo Galaxy store αλλα το πρόβλημα συνεχιζεται....Εγω προσωπικα αφησα αξιολογιση με το πρόβλημα και στα 2 μαγαζια

Αυτή την εφαρμογή την χρησιμοποιουμε για σύνδεση με win 10 μόνο έτσι;; Με τα 7αρια δεν γίνεται;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την εφαρμογή την χρησιμοποιουμε για σύνδεση με win 10 μόνο έτσι;; Με τα 7αρια δεν γίνεται;;

 

Οχι, στα 7ρια δεν γίνεται

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οχι, στα 7ρια δεν γίνεται

Ωραία, εγώ λοιπόν που έχω 7αρια απλά θα κάνω απεγκατασταση την εφαρμογή και όταν την φιξαρουν το ξαναβλέπω το θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει να συνδέσει κανένας το dex σε windows 8? Στην σελίδα του αναφέρει υποστήριξη για 7 ή 10 μόνο για κάποιον λόγο και η εφαρμογή κολλάει στην εγκατάσταση.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει να συνδέσει κανένας το dex σε windows 8? Στην σελίδα του αναφέρει υποστήριξη για 7 ή 10 μόνο για κάποιον λόγο και η εφαρμογή κολλάει στην εγκατάσταση.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Έχω 7αρια.Εκει λειτουργεί μια χαρά. Για τα 8 δεν ξέρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αδελφια το πηρα και εγω.Τωρα πως παιρνουμε το 4 μηνες δωρεαν youtube και τα ακουστικα δεν εχω βρει ακρη

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, εγώ λοιπόν που έχω 7αρια απλά θα κάνω απεγκατασταση την εφαρμογή και όταν την φιξαρουν το ξαναβλέπω το θέμα.

 

Δυστυχώς δεν έχει απεγκατάσταση. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, εγώ λοιπόν που έχω 7αρια απλά θα κάνω απεγκατασταση την εφαρμογή και όταν την φιξαρουν το ξαναβλέπω το θέμα.
Τα windows 7 πάνε για e d of life σιγά σιγά

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Αδελφια το πηρα και εγω.Τωρα πως παιρνουμε το 4 μηνες δωρεαν youtube και τα ακουστικα δεν εχω βρει ακρη

 

Πας samsung members-πλεονεκτηματα και εκει θα βρεις τη φορμα να ανεβασεις φωτο την αποδειξη και συμπληρωνεις και μια φορμα.(εγω μολις παρελαβα τα ακουστικα κ τα φορτιζω)

Μετα θα πας στο youtube,θα μπεις στις ρυθμισεις του λογαριασμου σου και καπου λεει premium.ε, μετα θα καταλαβεις τι πρεπει να κανεις

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχει απεγκατάσταση. :mad:

Ναι οντως δεν εχει αλλα τα καταφερα και δεν μου ξαναβγαινει τωρα.Απλα του ζητησα απεγκατασταση , δεν εκανε ,απλα γυρισε στο pro update και εστρωσε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα windows 7 πάνε για e d of life σιγά σιγά

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Ναι οντως αλλα δεν με απασχολει και πολυ.Χρησιμοποιω Linux πολυ καιρο τωρα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τιμολογιο η με αποδειξη εκανες την αιτηση;

 

Με τιμολογιο αλλα δεν ηταν σε εταιρεια αλλα σε φυσικο προσωπο

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Με τιμολογιο αλλα δεν ηταν σε εταιρεια αλλα σε φυσικο προσωπο

 

και εγω το ιδιο και λεει εξεταζεται η αιτηση

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Και σε εμένα εξεταζεται η αίτηση λέει και θα ειδοποιηθω, με απλή απόδειξη ήταν.

Πόσο καιρο έκανε στα παιδιά που το πήραν να ειδοποιηθουν και να το λάβουν?

 

Επίσης μια ερώτηση εχω,

Έχω δει τα παράπονα για το ότι όταν το φορτίζεις βγάζει μόνιμη ειδοποίηση στην οθόνη, έχει ακουστεί κάτι αν σε update θα μπορεί να επιλέγεις αν θα φαίνεται?

Στο s10 δεν εμφανιζόταν καν παντως

Link to comment
Share on other sites

Πας samsung members-πλεονεκτηματα και εκει θα βρεις τη φορμα να ανεβασεις φωτο την αποδειξη και συμπληρωνεις και μια φορμα.(εγω μολις παρελαβα τα ακουστικα κ τα φορτιζω)

Μετα θα πας στο youtube,θα μπεις στις ρυθμισεις του λογαριασμου σου και καπου λεει premium.ε, μετα θα καταλαβεις τι πρεπει να κανεις

Ευχαριστω πολυ

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μιας και η αγορά έγινε στις 19/9 μου απάντησαν ότι δεν δικαιούμαι τα buds. Το YouTube δούλεψε κανονικά

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μιας και η αγορά έγινε στις 19/9 μου απάντησαν ότι δεν δικαιούμαι τα buds. Το YouTube δούλεψε κανονικά

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Ισχυει.η προσφορα για ακουστικα ειναι απο 20/9 και μετα.ατυχια.το youtube το πηρα και γω που το πηρα 23 Αυγουστου

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καινουργιος κάτοχος και εγω εδω και τρεις μερες. Πηρα το black aura. Πανίσχυρο κινητο και πανέμορφο, ειδικά με την καφε δερμάτινη θήκη που το εχω συνδυάσει. Το μονο που εχω παρατηρήσει ειναι το αρκετά ασθενες σημα κινητής τηλεφωνίας. Διορθώνεται βεβαια με το Wifi calling.

Κατα τα αλλα απόλυτα ευχαριστημένος και πιστεύω ότι βρήκα κινητο για αρκετά καιρο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα θέμα που συζητήσαμε αρκετά στην κυκλοφορία της συσκευής. Απλά κατεβάστε το apk για το Samsung neural keyboard και θα έχετε τον τονισμό κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες πχ link?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...